تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 34

موضوع: بررسی مودم Huawei B528

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    سلام .
    بغیر از این برنامه ، برنامه دیگری هست که این گزینه رو نمایش بده ؟
    همانطوریکه در عکس دیده میشه این گزینه دیده نمیشه . البته نسخه lite هست و نسخه full رو جایی پبدا نکردم .

من یدفعه خواستم انجام بدم که دیدم برنامه لایت نشون نمیده برنامه پرو هم پولی بود سرچ کردم apk پرو تو اینترنت و سایتای ایرانی هم فک کنم بود یه جستجو تو گوگل کنید apk ش رو پیدا میکنید

2. Thanks ata.royalfalcon thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    من یدفعه خواستم انجام بدم که دیدم برنامه لایت نشون نمیده برنامه پرو هم پولی بود سرچ کردم apk پرو تو اینترنت و سایتای ایرانی هم فک کنم بود یه جستجو تو گوگل کنید apk ش رو پیدا میکنید
    ممنون از شما . جستجو میکنم .
    یه مسئله دیگه ای هم هست . مودمی که دارم برای اپراتور T-mobile هست . البته آنلاک هست و مشکلی با سیمکارتهای ایرانی نداره ولی فریموری که نصب هست دسترسی adb رو نداره . چه کار باید کرد ؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ata.royalfalcon نمایش پست ها
    ممنون از شما . جستجو میکنم .
    یه مسئله دیگه ای هم هست . مودمی که دارم برای اپراتور T-mobile هست . البته آنلاک هست و مشکلی با سیمکارتهای ایرانی نداره ولی فریموری که نصب هست دسترسی adb رو نداره . چه کار باید کرد ؟
    میگردم اگر پیدا کردم برات اینجا لینکش رو میزارم اگر نبود باید حمید یا صابر یا آقای ابیانی یا یکی از دوستان که دست بر آتیش داره ADB Telnet اضافه کنه به فریمور و اینجا بزاره

5. Thanks ata.royalfalcon thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    ٌصابرم میگه رو i60 چک کرده نشده شاید ساپورت نمیکنه این مودم حالا حمید وارده باید ببینیم اون چی میگه
    کسی نتونست بلاخره راه حلی برا این مودم b612 پیدا کنه ؟ نمیشه دکل رو قفل کرد من هر کاری کردم رو این مودم نمیشه .

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    کسی نتونست بلاخره راه حلی برا این مودم b612 پیدا کنه ؟ نمیشه دکل رو قفل کرد من هر کاری کردم رو این مودم نمیشه .
    نه صابر جان حمیدم پرسیدم میگه رو b612 کار نکردم شما خودت استاد هواوی هستی بگی نشده یعنی به این راحتیا نیست انجام دادنش

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام اساتید بالاخره راهی پیدا نشد که b612 رو قفل کنیم رو دکل خاص؟

10. Thanks safere thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام
    میخواستم بپرسم تلنت رو از کجا پیدا کنم و چطور میشه باهاش کار کرد من زیاد وارد نیستم، لطفا راهنمایی کنید، دستورهایی که گفتید رو انجام دادم مودم ریستارت میشه ولی روی دکلی که مشخصاتش رو میدم قفل نمیکنه. مودمم I60 آنلاک با ورژن 11.197.03.00.00
    ممنون

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    سلام
    کلا مودمای هواوی از خانه 53810 NV برای لاک کردن روی Cell دلخواه استفاده میکنن
    شما برای اینکه بتونی روی یه Cell خاص قفل کنید این اطلاعات رو نیاز دارید که تو خونه 53810 بنویسد
    PCI : ایدی cell ی که میخواید وصل بشید
    Band No: شماره باندی که میخواید بگیرید بطور مثال باند 3 ، 7 ، 20
    ِDownload Frequency - Fc: فرکانس برودکست انتن هست که تو رنج فرکانس باند و بصورت یک رقم اعشار هست بطور مثال 1864.9 که برای وارد کردن در nv نقطه باید حدزف بشه و به اینصورت باید نوشته بشه 18649
    یه اسکریپت کوچک هم اپلود کردم که از [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ] میتونید دانلود کتید این پارامتر هارو داخل ورودی اسکریپت میدید و این برنامه در صورتی که دسترسی Adb مودمتون باز باشه تنظیم Cell رو انجام میده
    تصاویر برنامه به این صورت هست

ورود ایپی

انتخاب نوع عملیات

ورود اطلاعات Cell

برای بدست اوردن اطلاعات cell هم نیاز به گوشی اندرویدی دارید که به Cell مد نظرتون وصل شده باشه و با اکثر برنامه های Cell Info که توی گوگل پلی موجود هست میتونید پارامتر ها رو در بیارید من از Network Cell Info Full استفاده کردم

فقط یه مورد که باید تو ذهنتون باشه این هست که این روش برای کلیه مودم های هواوی یکی هست برای اطمینان از عملکرد صحیح یکبار قبل از اجرا خونه 53810 رو از روی مودمتون بخونید بکاپ داشته باشید و اگر مقدارش برابر دیتای زیر بود انجام بدید
    کد:
    16.00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
    برای خوندن از این خونه هم توی تلنت از دستور پایین استفاده کنید
    کد:
    atc at^nvrd=53810
    اگر موفقیت امیز انجام دادید اعلام کنید که تو پست اول جمع بندی بشه این موضوع

روش لاک کردن مودم B612 روی یک Cell خاص رو ظاهرا موفق به انجامش شدم دوستان. ظاهرا هم کار میکنه. بزودی بیشتر میگم درموردش وقتی مطمئن شدم

13. Thanks saber73, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    فریمور 201 اقای ابیانی رو دارم روی مودم. کافیه که بصورت دستی و تست در چند روز، مقادیر مرتبط با بهترین pci و 4G downlink frequency رو یادداشت کنید. باند هم که 42 هست برای TDD. بعد اینکار، باید وارد سایت :
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

بشیم و از بخش 4G LTE EARFCN calculator بیایم و باند 42 رو انتخاب کنیم و مقدار 4G downlink frequency رو بهش بدیم تا عدد خروجیش رو در اسکریپت لاک کردن، بزنیم. مثلا در دیوایس اینفورمییشن مودم زده 35502، ما باید در سایت اینطوری وارد کنیم : 3550.2 با قرار دادن یه رقم اعشار در انتهای عدد.

سایت در بخش EARFCN DL Result (Downlink) بهمون خروجی میده 43092 که این مقدارو قراره در اسکریپت آنلاک وارد کنیم دقیقا.

لطفا تست کنید و بگید براتون نتیجه*ای داشته؟
    برا من که اوکی بوده تا الان

**** ویرایش : ظاهرا جواب نمیده
    ویرایش توسط safere : 01-14-2022 در ساعت 06:46 PM

15. Thanks saber73, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    روش بالا ظاهرا جواب نمیده

روش دوم قفل کردن با تلنت (مطمئن نیستم کار میکنه یا نه!)

1. با تلنت به آی پی مودم وصل بشید
    2 . دستور زیر رو اجرا کنید :

کد:
    atc AT^HFREQINFO?
    اطلاعات دکل و فرکانس و CELL خاصی که مودم الان بهش وصل هست رو میاره

3. با این دستور بهتون میگه که مودم روی فرکانس و CELL خاصی لاک شده یا نه :

کد:
    atc AT^FREQLOCK?
    4. با این دوستور هرگونه لاک، از روی مودم برداشته میشه :

کد:
    atc AT^FREQLOCK=0
    5. با این دستور هم میتونید روی فرکانس مثلا 43092 (که از قبل میدونم فرکانس مربوط به cell پرسرعت و مد نظر منه) مودم رو لاک کنید :

کد:
    atc AT^FREQLOCK=1,43092,\"03\"
    6. بعدش کافیه یبار در تنظیمات مودم، در بخش Network Settings, سرچ رو بزنید و بصورت دستی مثلا اگه ایرانسل هستید irancell 4g رو انتخاب کنید تا وصل بشه به اون فرکانس لاک شده (با ریستارت مودم، اثر این مراحل از بین میره برای همین گفتم یبار دستی سرچ کنید در بخش تنظیمات network مودم)

7. با اجرای مجدد دستور مرحله 3، میبینید که مودم روی اون فرکانس CELL مد نظر لاک شده. کافیه در device information مودم هم چک کنید ببینید به اون cell و فرکانس لاک شده، وصل شده یا نه
    ویرایش توسط safere : 01-14-2022 در ساعت 07:02 PM

17. Thanks saber73 thanked for this post.
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین