تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: بررسی مودم Huawei B528

Junior Member
    Post Thanks / Like
    من از این روش کار گرفتم با اجرای کد atc AT^FREQLOCK? فرکانسی که بهش داده بودم هم لاک شده اما روی اون cell مورد نظرم لاک نمیشه و این کدی که شما دادید atc AT^FREQLOCK=1,43092,"03" در قسمت 43092 فرکانس مورد نظر جا گذاری میشه باند رو چطوری جا گذاری کنیم؟؟؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام
    ظاهرا در این کد نمیشه پارامتر باند و PCI رو جایگذاری کرد و فقط روی فرکانس لاک میشه. طبق تست خودم، بعد مدتی دوباره روی فرکانس*های دیگه سوییچ میکنه و اجرای این دستورات برای لاک، در عمل بی*اثر میشه. به دنبال روش*های بهتری هم هستم که باهاتون به اشتراک خواهم گذاشت.

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    سلام
    کلا مودمای هواوی از خانه 53810 NV برای لاک کردن روی Cell دلخواه استفاده میکنن
    شما برای اینکه بتونی روی یه Cell خاص قفل کنید این اطلاعات رو نیاز دارید که تو خونه 53810 بنویسد
    PCI : ایدی cell ی که میخواید وصل بشید
    Band No: شماره باندی که میخواید بگیرید بطور مثال باند 3 ، 7 ، 20
    ِDownload Frequency - Fc: فرکانس برودکست انتن هست که تو رنج فرکانس باند و بصورت یک رقم اعشار هست بطور مثال 1864.9 که برای وارد کردن در nv نقطه باید حدزف بشه و به اینصورت باید نوشته بشه 18649
    یه اسکریپت کوچک هم اپلود کردم که از [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ] میتونید دانلود کتید این پارامتر هارو داخل ورودی اسکریپت میدید و این برنامه در صورتی که دسترسی Adb مودمتون باز باشه تنظیم Cell رو انجام میده
    تصاویر برنامه به این صورت هست

ورود ایپی

انتخاب نوع عملیات

ورود اطلاعات Cell

برای بدست اوردن اطلاعات cell هم نیاز به گوشی اندرویدی دارید که به Cell مد نظرتون وصل شده باشه و با اکثر برنامه های Cell Info که توی گوگل پلی موجود هست میتونید پارامتر ها رو در بیارید من از Network Cell Info Full استفاده کردم

فقط یه مورد که باید تو ذهنتون باشه این هست که این روش برای کلیه مودم های هواوی یکی هست برای اطمینان از عملکرد صحیح یکبار قبل از اجرا خونه 53810 رو از روی مودمتون بخونید بکاپ داشته باشید و اگر مقدارش برابر دیتای زیر بود انجام بدید
    کد:
    16.00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
    برای خوندن از این خونه هم توی تلنت از دستور پایین استفاده کنید
    کد:
    atc at^nvrd=53810
    اگر موفقیت امیز انجام دادید اعلام کنید که تو پست اول جمع بندی بشه این موضوع
    با سلام

اوایل که تست میکردم این کد atc at^nvrd=53810

خروجی : 16.00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00

رو بهم میداد. ولی الان میزنه ERROR

به نظر شما دلیلش چیه اساتید عزیز؟

4. Thanks MH.Mousavi, نادر صمدی thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان سلام مجدد

یه خبر خوب دارم

یه روش دیگه پیدا کردم که کار میکنه برای مودم B612 و روی فرکانسی بخصوص در یه pci معین کاملا قفل میشه.

نیاز به چند روز تست دارم تا مطمئن بشم کاملا اوکی هست.

حتی وقتی روی فرکانس و pci اشتباه مودم رو قفل میکنی، no service میزنه که نشون میده این روش کار میکنه. چون مودم سر خود، سوییچ نمیکنه روی فرکانس دیگه

بزودی بیشتر اطلاع میدم در تاپیک مربوط به خود مودم b612

https://netwiz.ir/forum/showthread.php?t=2&page=72

6. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
صفحه 4 از 4 نخستنخست ... 234