تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 81

موضوع: بررسی مودم SLC-130S42G Seowonintech

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdijahandar نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر با این روش مودم آنلاک شد فقط یه مشکلی که هست در ضورتی سیم کارت td ایرانسل روش کار میکنه برام که اول خود سیم مبین نت رو بزارم داخلش بعدش که چراغ lte ابی شد سیم مبین نت رو در بیارم بجاش ایرانسل بزارم اگه از اول ایرانسل رو بزارم مودم رو روشن کنم چراغ lte چشمک زن میمونه و وصل نمیشه راهی هست بشه این مشکل رو حل کرد؟
    با یوزر VIP وارد شید جستجوی شبکه رو بزارید Auto

Junior Member
    Post Thanks / Like
    با سلام و احترام، خدا به شما و جناب موسوی عزیز خیر دهد، خیلی جالب است با کلاینت های ssh نمی توان ssh کرد ...، فآب شرمنده از بیسوادی بنده حتما باید آپدیت کنیم؟ فرق dc با Prl چیست؟

3. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام و عرض ادب، آپدیت فرمودید؟ آیا توانستید با VIP وارد شوید؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ح2م نمایش پست ها
    با سلام و احترام، خدا به شما و جناب موسوی عزیز خیر دهد، خیلی جالب است با کلاینت های ssh نمی توان ssh کرد ...، فآب شرمنده از بیسوادی بنده حتما باید آپدیت کنیم؟ فرق dc با Prl چیست؟
    منم نمیدوتم چیه کجا دیدید یه عکس بدید شاید بتونم راهنمایی کنم

6. Thanks ح2م thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    منم نمیدوتم چیه کجا دیدید یه عکس بدید شاید بتونم راهنمایی کنم
    سلام جناب آقای موسوی عزیز،
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    یکدنیا ممنون از پاسخ گویی، لطف، بزرگواری و آقایی شما، این لینک بود که جناب آقای صابر (اگر اشتباه نکنم)، لطف فرموده بودند، طبق فرمایش ایشان و لینک تنظیمات مخفی رو تر slc-130، انلاک انجام میشود، اما بنده آپدیت نکردم، آیا باید انجام شود، هنوز هم جز admin، بقیه یوزرها من جمله VIP در دسترس نمی باشند و واسط کاربری برای بقیه سیمکارت هنوز برای مبین نت است.
    بازهم قدردان شما هستم، خدا خیرتان دهد، اجر شما با اجداد بزرگوارتان، دعاگو و محتاج دعای فراوان
    ارادتمند
    حسین

8. Thanks nhajis thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    یکدنیا ممنون از پاسخ گویی، لطف، بزرگواری و آقایی شما، این لینک بود که جناب آقای صابر (اگر اشتباه نکنم)، لطف فرموده بودند، طبق فرمایش ایشان و لینک تنظیمات مخفی رو تر slc-130، انلاک انجام میشود، اما بنده آپدیت نکردم، آیا باید انجام شود، هنوز هم جز admin، بقیه یوزرها من جمله VIP در دسترس نمی باشند و واسط کاربری برای بقیه سیمکارت هنوز برای مبین نت است.
    بازهم قدردان شما هستم، خدا خیرتان دهد، اجر شما با اجداد بزرگوارتان، دعاگو و محتاج دعای فراوان
    ارادتمند
    حسین
    سلام دوست عزیز،منم مشکل شما رو دارم .آیا برای شما با این روش انلاک شد؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط nhajis نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،منم مشکل شما رو دارم .آیا برای شما با این روش انلاک شد؟
    خیر ولی دیگر حتی در سایت صفحه اول مبین نت (پیعام اتمام بسته) هم نمیرود، و کامپیوتر به آن وصل نمیشود علامت مثلث زرد
    شما را به خدا پاسخ ما را بدهید خداوند خیرتان دهد، حتی حاضرم برای یک اینترنت یکروزه برای زوم بسته های خود مبین نت را هم بخرم،
    منتظر کمک شما بزرگواران هستیم
    ویرایش توسط ح2م : 09-13-2021 در ساعت 05:39 PM دلیل: کسی پاسخ ما را نمیدهد

11. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    خیر ولی دیگر حتی در سایت صفحه اول مبین نت (پیعام اتمام بسته) هم نمیرود، و کامپیوتر به آن وصل نمیشود علامت مثلث زرد
    شما را به خدا پاسخ ما را بدهید خداوند خیرتان دهد، حتی حاضرم برای یک اینترنت یکروزه برای زوم بسته های خود مبین نت را هم بخرم،
    منتظر کمک شما بزرگواران هستیم
    من نمیدونم شما در زندگی روزمره هم این شکلی کارهاتون رو انجام میدید یا سوال میپرسید و جواب میگیرید ؟ دوست عزیز از ابتدا ساده و روان بدون چیز اضافه ای کارهایی که انجام دادی برا انلاک و مشکلی که الان فکر میکنی بعد انجام اون کارها به وجود اومد رو توضیح بده بدونیم شما چی میخوای ؟ و کمک کنیم حداقل نتونیم کمک کنیم تا انلاک بشه ببینیم چرا این مشکل شما به وجود اومده ایا برا همه هم همین شکلی بوده ؟ با تشکر

13. Thanks MH.Mousavi, eightskh thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    ارادتمند
    حسین
    دوست عزیز این مودم ها برا انلاک موقت دو راه داره بک اپ گرفتن و ویرایش و برگردوندن به مودم با استفاده از یوزر و پسوردهای روت مبین نت و روش دوم همون عکس و صفحه وارد کردن دستور at برا انلاک و این دو روش انلاک با ریست کارخانه مودم هم از بین میره . دوستان گزارش داد مودم هایی که اپدیت شده دیگه با اون یوزر و پسوردهای روت مبین نت نمیشه وارد مودم شد برا گرفتن بک اپ و حالا میمونه روش ورود به صفحه مخفی و وارد کردن کد at که معلوم نیست جواب میده یا نه ( ممکنه اینم مسدود کرده باشن ) و باید تست کنید جواب نداد یا مشکلی پیش اومد باید ریست کارخانه بزنید مودم رو ضمن اینکه انلاک کار غیرقانونی و دارای ریسک میباشد و عواقب کار متوجه انجام دهنده هست و با مسئولیت خودتون اقدام به انلاک میکنید نه دیگران . موفق باشید .

15. Thanks ح2م, MH.Mousavi, eightskh thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    دوست عزیز این مودم ها برا انلاک موقت دو راه داره بک اپ گرفتن و ویرایش و برگردوندن به مودم با استفاده از یوزر و پسوردهای روت مبین نت و روش دوم همون عکس و صفحه وارد کردن دستور at برا انلاک و این دو روش انلاک با ریست کارخانه مودم هم از بین میره . دوستان گزارش داد مودم هایی که اپدیت شده دیگه با اون یوزر و پسوردهای روت مبین نت نمیشه وارد مودم شد برا گرفتن بک اپ و حالا میمونه روش ورود به صفحه مخفی و وارد کردن کد at که معلوم نیست جواب میده یا نه ( ممکنه اینم مسدود کرده باشن ) و باید تست کنید جواب نداد یا مشکلی پیش اومد باید ریست کارخانه بزنید مودم رو ضمن اینکه انلاک کار غیرقانونی و دارای ریسک میباشد و عواقب کار متوجه انجام دهنده هست و با مسئولیت خودتون اقدام به انلاک میکنید نه دیگران . موفق باشید .
    یکدنیا ممنون جناب صابر عزیز از توضیحات شما، صحیح میفرمایید، این آپدیت dc و Prl چیست؟ هیچ توقعی نیست و لطف شماست، احتمالا در آپدیت های جدید این امکان از میان رفته است یا اینکه بنده نتوانستم بیسوادیم را ببخشید
    یک سوال دیگر هم از خدمتتان داشتم، چرا با مرورگر، ادمین، کار میکند ولی با اتصال به پورت 22022 خیر؟ پیغام access denied میدهد.

بازهم ممنونم

صفحه 6 از 9 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین