تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 81

موضوع: بررسی مودم SLC-130S42G Seowonintech

Admin
    Post Thanks / Like

بررسی مودم SLC-130S42G Seowonintech

بررسی مودم SLC-130S42G
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mUdZNZCnXn6y4nA_.jpg
مشاهده: 9
حجم: 5.9 کیلو بایت

باندهای قابل پشتیبانی: TDD-LTE B42

نوع آنتن: Wifi 802.11 b/g/n

قدرت آنتن: Wifi 300Mbps

سزعت انتقال داده: تا 150 مگابیت بر ثانیه دانلود تا 30 مگابیت بر ثانیه آپلود

منبع تغذیه: 12V / 1.0A DC Adaptor

نشانگر LED: دارد

امنیت بی سیم: WEP, WPA/WPA2-PSK, WPA2-PSK, AES, TKIP, AES Hybrid

فایروال: IP/Mac filter

قریمور رسمی:

اطلاعات رمز عبور برای سطوح دسترسی مختلف پست1 پست 2 از Hamid1920

Member
    Post Thanks / Like
    با سلام خدمت همگی،من این مودم که متعلق به شرکت مبین نت است رو دارم.
    میخواستم بدونم این مودم قابلیت آنلاک شدن داره و کسی تونسته اونو آنلاک کنه؟ با تشکر.

3. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام
    یکبار این مودم به دستم رسید و بررسیش کردم این مودم هم مثل بقیه مودمای مبین نت یوزرهای مختلف با سطح دسترسی های متفاوت داره که به این صورته
    کد:
    username:VIP    password:V!P83869000
    username:Administrator    password:M0LT3@4GN3T
    username:admin    password:admin
    username:root    password:gksrmf28
    یوزر روت البته غیر فعال هست و برای لاگین و استفاده باید فعال بشه که چون تست من خیلی از زمانش میگذره یادم نیست چطوری تغییرات رو دادم و چطوری باید یوزر روت فعال بشه ولی فک میکنم مودم سیستم بکاپ و ریستور تنظیمات داشت بکاپ گرفتم و اون رو تغییر دادم و دوباره ریستور کردم رو مودم
    این مودم تا اونجا که از بررسیش یادم هست توی تنظیماتش پارامتزهایی به نام simRestriction و imsi_prefix برای دور زدت محدودیت سیم کارت وحود داشت ولی فک میکنم توی فریمور موقع جستجو برای اپراتور فقط دنبال اپراتور مبین نت میگرده که کانفیگی براش پیدا نکردم و احتمالش هست تو کد کامپایل شده باشه و نشه با تنظیمات کاری برای این قضیه انجام داد ممکن هم هست توی تنظیمات باشه
    به هر حال داشتن این یوزر ها قدم اول هست برای کسایی که این مودم رو دارن و با داشتن این اطلاعات میتونن بررسی بکنن و راهکار ها رو پیدا کنن

5. Thanks MH.Mousavi, sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    مرسی از مطلب مفیدتون،
    من یوزر ها رو تست کردم فقط یوزر admin که یوزر معمولی و مخصوص کاربرای عادی است و همچنین یوزر VIP که فقط چند تا تنظیم اضافه بیشتر در بخش انتخاب شبکه و جستجو شبکه داشت کار کرد و یوزر Administrator و root کار نکرد و ارور اشتباه بودن یوزر و پسورد رو داد. چند تا اسکرین شات از رابط کاربری مودم گرفتم که لینک دانلودشو این پایین براتون قرار دادم شاید مفید واقع بشه:
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

در رابطه با آپدیت فیرمور والا یکبار که اینترنت مشکل کندی داشت از پشتیبانی که باهام تماس گرفتن برام به ورژن 1.0.12 آپدیت کردن، بعد مدتی هم خود به خود به 1.0.13 آپدیت شد .در کل مودم اوکیه و طبق برچسب پایینش ساخت کره است و چینی نیست که خیلی عجیب و جالبه .

سرعت دانلودش به پای B612 نمیرسه ، امروز صبح من تست دانلود یک فایل رو از یک سایت و در یک ساعت با این مودم و مودم B612 گرفتم که این مودم حداکثر سرعت 2.2 مگابایت رو بهم داد در حالیکه B612 همون فایل رو با حداکثر سرعت 4.5-4.6 مگابایت دانلود میکرد.
    ویرایش توسط sinasinahm : 07-27-2020 در ساعت 10:14 AM

7. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasinahm نمایش پست ها
    مرسی از مطلب مفیدتون،
    من یوزر ها رو تست کردم فقط یوزر admin که یوزر معمولی و مخصوص کاربرای عادی است و همچنین یوزر VIP که فقط چند تا تنظیم اضافه بیشتر در بخش انتخاب شبکه و جستجو شبکه داشت کار کرد و یوزر Administrator و root کار نکرد و ارور اشتباه بودن یوزر و پسورد رو داد. چند تا اسکرین شات از رابط کاربری مودم گرفتم که لینک دانلودشو این پایین براتون قرار دادم شاید مفید واقع بشه:
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

در رابطه با آپدیت فیرمور والا یکبار که اینترنت مشکل کندی داشت از پشتیبانی که باهام تماس گرفتن برام به ورژن 1.0.12 آپدیت کردن، بعد مدتی هم خود به خود به 1.0.13 آپدیت شد .در کل مودم اوکیه و طبق برچسب پایینش ساخت کره است و چینی نیست که خیلی عجیب و جالبه .

سرعت دانلودش به پای B612 نمیرسه ، امروز صبح من تست دانلود یک فایل رو از یک ساعت با این مودم و مودم B612 گرفتم که این مودم حداکثر سرعت 2.2 مگابایت رو بهم داد در حالیکه B612 همون فایل رو با حداکثر سرعت 4.5-4.6 مگابایت دانلود میکرد.
    اگر مودمتون بخشی داره برای ذخیره تنظیمات داره دخیره کنید فایلش رو اینجا یا تو پیام خصوصی برام بفرستید شاید اطلاعات بیشتری بشه از تو فایل بدست اورد

9. Thanks Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    بخشی برای ذخیره سازی تنظیمات داره اما ظاهرا این تنظیمات به صورت محلی در خود مودم ذخیره سازی میشه و امکان دانلودش وجود نداره.
    نکته دیگه هم اینه که دستگاه موقع گذاشتن سیم کارتی به جز مبین نت طوری رفتار میکنه انگار سیم کارتی توش نیست و مینویسه No Usim...
    یکم با تنظیمات PLMN که در اکانت VIP وجود داره بازی کردم و مقدار PLMN رو به PLMN ایرانسل تغییر دادم بعد با توجه به اینکه این مودم فقط هنگام گذاشتن سیم کارت مبین نت کلا سیم کارت تشخیص میده اول سیم کارت مبین نتو گذاشتم بعد سریع قبل اینکه دستگاه بفهمه سیم کارتو با ایرانسل عوض کردم و گزینه Connect رو زدم ولی باز به شبکه وصل نشد(این کار رو که میکنی مودم حتی بعد گذشت چندین دقیقه هم نمیگه که سیم کارتی در مودم نیست)..انگار در یک لول بالاتر مثلا در فیرمور تنظیم کردن که فقط سیم کارت مبین نت رو تشخیص بده و فقط به اون وصل شه، چون وقتی هیچ سیم کارتی هم در مودم نیست در تنظیمات مودم Operator رو MobinNet نمایش میده.
    ویرایش توسط sinasinahm : 07-27-2020 در ساعت 10:56 AM

11. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    بخشی برای ذخیره سازی تنظیمات داره اما ظاهرا این تنظیمات به صورت محلی در خود مودم ذخیره سازی میشه و امکان دانلودش وجود نداره.
    نکته دیگه هم اینه که دستگاه موقع گذاشتن سیم کارتی به جز مبین نت طوری رفتار میکنه انگار سیم کارتی توش نیست و مینویسه No Usim...
    یکم با تنظیمات PLMN که در اکانت VIP وجود داره بازی کردم و مقدار PLMN رو به PLMN ایرانسل تغییر دادم بعد با توجه به اینکه این مودم فقط هنگام گذاشتن سیم کارت مبین نت کلا سیم کارت تشخیص میده اول سیم کارت مبین نتو گذاشتم بعد سریع قبل اینکه دستگاه بفهمه سیم کارتو با ایرانسل عوض کردم و گزینه Connect رو زدم ولی باز به شبکه وصل نشد(این کار رو که میکنی مودم حتی بعد گذشت چندین دقیقه هم نمیگه که سیم کارتی در مودم نیست)..انگار در یک لول بالاتر مثلا در فیرمور تنظیم کردن که فقط سیم کارت مبین نت رو تشخیص بده و فقط به اون وصل شه، چون وقتی هیچ سیم کارتی هم در مودم نیست در تنظیمات مودم Operator رو MobinNet نمایش میده.
    این پسوردها رو هم امتحان کنید
    کد:
    username:VIP	password:V!P83869000
    username:Root	password:PWDd0N~WH*4G#DN
    username:admin	password:admin
    username:root	password:gksrmf28
    اگر اشتباه نکنم SSH مودم رو پورت 22022 فعاله بهش ssh برنید و نام کاربری و رمز عبورش رو اخرین خط یوزر پسورد که دادم یعنی root و پسوردش رو بزنید نتیجش رو بهم بگید

13. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    با استفاده از یوزر و پسورد دومی موفق به ورود به یوزر Administrator شدم و بک آپ فایل کانفیگو گرفتم که براتون تو خصوصی ارسال کردم.
    در رابطه با اتصال ssh هم اطلاعات زیادی ندارم ولی اون روشهایی که بلد بودمو امتحان کردم و نتونستم وصل شم و ارور connection refused داد،جزییات بیشترو تو خصوصی براتون فرستادم.
    ویرایش توسط sinasinahm : 07-27-2020 در ساعت 02:00 PM

15. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    با استفاده از یوزر و پسورد دومی موفق به ورود به یوزر Administrator شدم و بک آپ فایل کانفیگو گرفتم که براتون تو خصوصی ارسال کردم.
    در رابطه با اتصال ssh هم اطلاعات زیادی ندارم ولی اون روشهایی که بلد بودمو امتحان کردم و نتونستم وصل شم و ارور connection refused داد،جزییات بیشترو تو خصوصی براتون فرستادم.
    پاسخ پیامتون رو دادم واینگه ssh رو پورت 22022 رو این مودم سرویس میده که اصلاح کردم پورت رو
    برای دسترسی SSH رو این پورت تست بزنید

17. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member Hossein jabbar آواتار ها
    Post Thanks / Like
    اگه مشکلتون حل شد حتما اطلاع بدید .ممنون

19. Thanks MH.Mousavi, sinasinahm thanked for this post.
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین