تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 81

موضوع: بررسی مودم SLC-130S42G Seowonintech

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ح2م نمایش پست ها
    یکدنیا ممنون جناب صابر عزیز از توضیحات شما، صحیح میفرمایید، این آپدیت dc و Prl چیست؟ هیچ توقعی نیست و لطف شماست، احتمالا در آپدیت های جدید این امکان از میان رفته است یا اینکه بنده نتوانستم بیسوادیم را ببخشید
    یک سوال دیگر هم از خدمتتان داشتم، چرا با مرورگر، ادمین، کار میکند ولی با اتصال به پورت 22022 خیر؟ پیغام access denied میدهد.

بازهم ممنونم
    مودم دستم نیست تا تست کنم ولی شما فقط از اون قسمت انلاک یعنی at command باید استفاده کنید و اگر جواب نداد بله یعنی بستن چون یک بار هم بسته بودن و ادرس این صفحه رو تغییر داده بودن که ما پیدا کردیم و اینم باز نشه یا عمل نکنه دیگه هیچی .

2. Thanks ح2م thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    با سلام خدمت دوستان عزیز مودم من به آخرین نسخه آپدیت شده بود و هیچ کدوم از این روشها جواب نمیدادن. بردن دادم بیرون آنلاک کنن در حضور خودم به سیستم وصل کرد و در عرض 5 دقیقه آنلاک کرد! مگه از چه روشی استفاده میکنن که به این سادگی انجام مشه؟؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_golabpour نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز مودم من به آخرین نسخه آپدیت شده بود و هیچ کدوم از این روشها جواب نمیدادن. بردن دادم بیرون آنلاک کنن در حضور خودم به سیستم وصل کرد و در عرض 5 دقیقه آنلاک کرد! مگه از چه روشی استفاده میکنن که به این سادگی انجام مشه؟؟
    دائمی انلاک کرده یا موقت؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نه گفت که موقته و نباید ریست فکتوری بشه، توی فرآیند آنلاک رومینگ رو هم فعال کرد و من با سیم کارتهای ایرانسل معمولی و شاتل هم جواب گرفتم

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad_golabpour نمایش پست ها
    نه گفت که موقته و نباید ریست فکتوری بشه، توی فرآیند آنلاک رومینگ رو هم فعال کرد و من با سیم کارتهای ایرانسل معمولی و شاتل هم جواب گرفتم
    رمز و اسم وایفایت اگه عوض شده از قبل فایل بکاپو داشته منوشو اورده زده اگر عوض نشده ممکنه دستی خودش برگردونده یا با دستور AT که بچه ها قبل تر گذاشتن زده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    من خیلی با دستور at تلاش کردم ولی متاسفانه جوابگو نبود و به محض زدن دستور دیگه سیم کارت مبین نت رو هم نمیشناخت و باید ریست فکتوری میکردم، حالت های مختلفی رو هم تست کردم ولی جوابی نگرفتم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    زمانی که آپدبت دستگاهم ۱.۱۳ بود خودم راحت با فایل کانفیگ انجام میدادم، یه روز دیدم به نسخه ۱.۱۴ آپدیت شده و دیگه اون یوزرها جواب نمیدن و دستورات at هم نتیجه ای نداشتن

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوست عزیز اگر امکانش هست روشش رو برای بنده ارسال کنید تشکر

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام ..دوستان من م اینکارها رو کردم انلاک نشد ...ور/زن دستگاه هم خیلی بایین هستش ..میشه لینک فریمور شو واسم بزارید ...و چرا سیم کارت رو باز نمیخونه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    تورو خدا یکی جواب بده

صفحه 7 از 9 نخستنخست ... 56789 آخرینآخرین