تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: بررسی مودم Tricheer LH92/Irancell MF810

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like

بررسی مودم Tricheer LH92/Irancell MF810

بررسی مودم Tricheer LH92/Irancell MF810
    برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mf810.jpg
مشاهده: 1
حجم: 22.5 کیلو بایتبرای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید

نام: mf810-1.jpg
مشاهده: 3
حجم: 19.1 کیلو بایت

باندهای قابل پشتیبانی:
    LTE: B1 / B3 / B7 / B8 / B20/ B38
    DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / WCDMA: B1 / B8
    EDGE / GPRS / GSM: B2 / B3 / B5 / B8

این مودم توانایی دانلود تا 150 مگابیت بر بستر LTE را داراست (CAT4)

سی پی یو : ZTE Zx297520m
    ساپورت SD Card: بله
    پورت های ارتباطی:
    MicroUsb :1 port

امکانات:

فریمور های رسمی :
    فریمورهای ویرایش شده:

2. Thanks ALiAS2, mkooroshkabiram thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام وقت همگی بخیر و خداقوت

دستتون درد نکنه بابت زحماتتون و اینکه توی سایت محبت میکنین و اجازه میدین سوالات و کنجکاوی هامون رو مطرح کنیم ♥

من توی سایت دیوار دیدم که از همین مدل ولی با نام D-Link ازین نوع برند برای فروش گذاشته شده و خب یه سری ها هم نوشتن که بدون باطری هم کار میکنه درحالیکه یه مدل هایی از همین برند و مخصوصا ایرانسل رو نوشتن کار نمیکنه بدون باطری !!

کنجکاو شدم بدونم که این مدل هم مثل مدل های هواوی با کد های command میشه بصورتی کاری کرد که بدون باطری کار کنن و همچنین اینکه بعضی ها نوشتن آنلاک هم میشه !!

حسم بهم میگه که شبیه مودم های همراه هواوی این مدل مودم هارو بشه با دستورات AT^ با کدهایی از قبیل اینها که پایین میفرستم بشه هم آنلاک و هم کاری کرد که باطری را شناسایی نکنه و بشه با کابل USB مستقیم متصل و استفاده کرد البته بنده روی مودم E5577 Huawei اینکارو کردم ولی آخرشم به نتیجه ای نرسیدم !!

تمامی این دستورات رو میتونین توی نرم افزار DC-Unlocker با اتصال مودم به طریق USB و ست کردن پورت انجام بدین !!
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-19-2023 در ساعت 06:07 AM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر و خداقوت

دستتون درد نکنه بابت زحماتتون و اینکه توی سایت محبت میکنین و اجازه میدین سوالات و کنجکاوی هامون رو مطرح کنیم ♥

من توی سایت دیوار دیدم که از همین مدل ولی با نام D-Link ازین نوع برند برای فروش گذاشته شده و خب یه سری ها هم نوشتن که بدون باطری هم کار میکنه درحالیکه یه مدل هایی از همین برند و مخصوصا ایرانسل رو نوشتن کار نمیکنه بدون باطری !!

کنجکاو شدم بدونم که این مدل هم مثل مدل های هواوی با کد های command میشه بصورتی کاری کرد که بدون باطری کار کنن و همچنین اینکه بعضی ها نوشتن آنلاک هم میشه !!

حسم بهم میگه که شبیه مودم های همراه هواوی این مدل مودم هارو بشه با دستورات AT^ با کدهایی از قبیل اینها که پایین میفرستم بشه هم آنلاک و هم کاری کرد که باطری را شناسایی نکنه و بشه با کابل USB مستقیم متصل و استفاده کرد البته بنده روی مودم E5577 Huawei اینکارو کردم ولی آخرشم به نتیجه ای نرسیدم !!

تمامی این دستورات رو میتونین توی نرم افزار DC-Unlocker با اتصال مودم به طریق USB و ست کردن پورت انجام بدین !!
    این مودم اصلا ربطی به هواوی و مودم های اون یا انلاک اونها نداره و هیچکدام از دستورات atc هواوی رو این مودم که zxic هست جواب نمیده و به انلاکش هم ربطی نداره . من با احترام مطالب قبلی شما رو حذف کردم چون اطلاعات اشتباه داده بودید و ربطی به این مودم و این تاپیک نداشت . اونهایی که شما نوشته بودی برا مودم های هواوی هست .
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

5. Thanks ALiAS2, MH.Mousavi thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    این مودم اصلا ربطی به هواوی و مودم های اون یا انلاک اونها نداره و هیچکدام از دستورات atc هواوی رو این مودم که zxic هست جواب نمیده و به انلاکش هم ربطی نداره . من با احترام مطالب قبلی شما رو حذف کردم چون اطلاعات اشتباه داده بودید و ربطی به این مودم و این تاپیک نداشت . اونهایی که شما نوشته بودی برا مودم های هواوی هست .
    سلام آقا صابر جان وقتتون بخیر خواهش میکنم اشکالی نداره ولی کاش میگفتین یه تایپیک برای مودم های هواوی باز میکردیم یا اینکه این کدهارو به اون صفحه کپی و میفرستادمشون چونکه فکر میکردم اونطوری نیست که بشه کسی حذفشون کنه و میمونه و منم بکاپی ازشون نداشتم و خیلی سعی کردم مرتب بنویسم شون !!

حالا اشکال نداره فدای سرتون ♥♥♥

7. Thanks saber73 thanked for this post.