تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 162425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza26204 نمایش پست ها
    دوستان من تمام مطالب سایت رو خوندم و بسیار درهم بود اول اینکه شما باید سوپریوزر یا همان روت پسورد و یوزرروت مودم رو بدونید .یعنی اگه فایل هم درست باشه با روت پسورد اصلی مودم وارد نشید نمی تونید مودمو انلاک کنید .و احتمال زیاد مودم بریک بشه .یعنی تو تک چراغ بمونه .
    دوم اینکه در بعضی از این مودم ها قسمت کانفیک مخفی یا حذف شده که باید به کمک دستور html و ویرایش که همون زدن f12 در مرورگر کروم هست رو بزنید و قسمت کانفیگ رو فعال کنید .نه قسمت بکاپ دیتا.
    سوم باید بدونید که کدام فایل رو رو مودم تزریق کنید که با تزریق فایل اشتباه مودم میتونه خاموش یا تک چراغ بمونه .
    چهاروم اینکه فایل و اموزش کاملی اگه نداشته باشین نمی تونید این مودم انلاک کنید .
    با تشکر از دوستان تقریبا سعی کردم راهنمایی درستی به دوستان برسونم . و باز اگه سوالی بود در خدمت دوستان هستم .
    ممنون دوست عزیز راهنمایی خوبی بود
    نحوه ساخت فریمور قابل نصب ار روی فریمور اصلی یوتل گذاشته شده فابل اصلی انلاک هم گذاشته شده رمزهای اپراتورهای مبین نت و ایرانسل رو هم حمید گذاشته مونده رمز همراه اول
    همه این موارد تو پست اول جمع بندی شده که کاربرها سردرگم نشن
    ولی بله اگر یه اموزش کاملتر به کمک شما و دوستان تهیه بشه خیلی فکر میکنم بدرد بچه ها بخوره و استقبال میشه

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    انشالله صابر جان برسم یه اموزش برای تغییر منوها و اضافه کردن صفحه میزارم
    یه مشکلی که در حال حاضر سایت داره اعضای سایت تو مباحث مشارکت نمیکنن و بدون اینکه کمکی به بچه های سایت بکنن ، فقط سوال میپرسن و در حال کپی کردن مطالب سابت تو سایت خودشون یا اکانت توییترشون هستن اینطوری یه مقدار باعث بی انگیزه شدن مدیر سایت، من و بچه هایی میشه که دارن اطلاعاتشون رو برای کمک به دوستان منتشر میکنن
    بطور مثال این سایت رو تگاه کنید که بدون ذکر منبع پستی که من و محمد با هم وقت گذاشتیم و جمع اوری کردبم رو اومده هر جا netwiz.ir داشته رو پاک کرده و تو سایت خودش منتشر کرده
    https://technopick.ir/post-1
    پستی که از روش کپی شده هم این هست
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...wfull=1#post96
    بله متاسفانه اینجا ایران هست و قانون کپی رایت هم بی ارزش و کشک و هر کسی هر طوری بخواد کار میکنه ولی ایشون مثل اینکه فهمیدن چه کاری کردن و برا همین نوشته (( منبع : نت ویز )) رو به اخرین خط اموزش اضافه کردن که بازم جای شکر داره

3. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

Cool

برای ان دسته از دوستانی تو تک چراغ موندن کارش سخته ولی شدنی هست .خوب اول اینکه برنامه این مودم روی ای سی NAND هست و بنام DS35M1GA-IB میباشد .اول از همه باید ای سی در بیارید مثل عکس زیر سپس با استفادا از پین اوت که براتون گذاشتم یدونه بکاپ از مودم سالم بگیرین و رایت کنید روی این ای سی، فعلا دامپ فایل مودم ندارم شاید بعدا بزارم یا از دوستانی که دارن اپلود کنن.دوستان این کار حتما باکسی تعمیراتی مثل tnm 5000 میخواد تا این ایسی ساپورت کنه در صورت ویرایش فایل فکر کنم میشه imei هم تغییر داد .البته در صورت لوزوم و اینکه اگر دامپ فایل از مودم شرکت خود یوتل باشه دیگه مودم انلاک میشه .

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

ویرایش توسط mohamadreza26204 : 07-05-2021 در ساعت 03:23 AM

5. Thanks saber73, MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    برای ان دسته از دوستانی تو تک چراغ موندن کارش سخته ولی شدنی هست .خوب اول اینکه برنامه این مودم روی ای سی NAND هست و بنام DS35M1GA-IB میباشد .اول از همه باید ای سی در بیارید مثل عکس زیر سپس با استفادا از پین اوت که براتون گذاشتم یدونه بکاپ از مودم سالم بگیرین و رایت کنید روی این ای سی، فعلا دامپ فایل مودم ندارم شاید بعدا بزارم یا از دوستانی که دارن اپلود کنن.دوستان این کار حتما باکسی تعمیراتی مثل tnm 5000 میخواد تا این ایسی ساپورت کنه در صورت ویرایش فایل فکر کنم میشه imei هم تغییر داد .البته در صورت لوزوم و اینکه اگر دامپ فایل از مودم شرکت خود یوتل باشه دیگه مودم انلاک میشه .

دادا ممنون از اطلاعات مفیدی که میزاری
    یه نکته دیگه هم این مودم داره که من با صحبت با جمید بهش رسیدم اینه که پورت USB که داخل مودم هست رو هم باهاش میشه پروگرم کرد که نیازه فریمور اصلی مودم باشه فریمور اصلی خودش لودر داره و بدون نیاز به لجیم کاری پروگر میشه برنامه زد ولی تا زمانی که فریمور اصلی نباشه با همین راهی که شما گفتید فقط امکان پروگرم کردن هست

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام خسته نباشید من فایل هایی که گذاشتید برای آنلاک تست کردم طبق آموزش هایی که گفتید
    هیچکدوم کار نمیکنه این فایلی که گفتید خودتون ساختید
    دانلود کردم
    خواستم از زیپ خارج کنم رمز خواست مودم من ایرانسل FD-i40 B1

Junior Member
    Post Thanks / Like
    اصلا این خوب نیست فقط تم مشخصات کاربری رو تغییر میده
    دسترسی administrator بسته شده و نمیشه با administrator وارد شد
    خیلی بد ساختیش چرا از 32 به 16 کاربر تعداد رو پایین اوردی
    کلی باگ داره دوستان این فایل کلی ایراد داره با این فایل اپگرید نکنید.
    روی مودم ایرانسل FD-i40B1 امتحان کردم آنلاک نشد

Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان متاسفانه این فایل ها مودم رو خراب می کنن

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ven989 نمایش پست ها
    اصلا این خوب نیست فقط تم مشخصات کاربری رو تغییر میده
    دسترسی administrator بسته شده و نمیشه با administrator وارد شد
    خیلی بد ساختیش چرا از 32 به 16 کاربر تعداد رو پایین اوردی
    کلی باگ داره دوستان این فایل کلی ایراد داره با این فایل اپگرید نکنید.
    روی مودم ایرانسل FD-i40B1 امتحان کردم آنلاک نشد
    دوست عزیز من تست کردم فابل رو کاملا سالمه دوستان زیادی هم تست کردن و مشکلی نداشتن 16 دستگاه رو هم که خود دوستمون نوشتن چرا قبل از اینکه راهنما هارو بخونید استفاده میکنید؟
    این فریمور یوتل هست و تنظیمات یوتل رو روی مودم مینشونه و تنظیمات یوتل همونی هست که میبنید
    این مواردی که گفتید رو، دوستان همه رو بهش اشاره کردن قبل نصب هر فریموری قبلش حتما مطالعه در ارتباطش داشته باشید و زحمات دیگران رو بی ارزش نکنید

11. Thanks ماکان thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    داداش با tnm نتونستم imei رو چنج کنم.

Junior Member
    Post Thanks / Like

داداش با tnm نتونستم imei رو چنج کنم.

14. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
صفحه 26 از 33 نخستنخست ... 162425262728 ... آخرینآخرین