تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 17 از 33 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 161 به 170 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Member
    Post Thanks / Like
    سلام خوبید استاد ببخشید اگر حتی یک کمک کوچیک از طرف این گروه به من می شد به غیر از فریمور که بزرگواری کردن در اختیار من گذاشتن مطمئن باشید که تمام فایلامو همین جا اپلود میکردم پسورد ادمین خودم تونستم روش پیدا کردنشو پیدا کنم خودم طریقه کار کردن و روش اپگریت پیدا کردم خودم فایلو درست کردم همه چی ... فقط آقای موسوی نکاتی میگفتن ریز باید تفکر میکردی نکته میکشیدی بیرون واقعا از همه متشکرم ممنون

2. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط atapoor نمایش پست ها
    سلام خوبید استاد ببخشید اگر حتی یک کمک کوچیک از طرف این گروه به من می شد به غیر از فریمور که بزرگواری کردن در اختیار من گذاشتن مطمئن باشید که تمام فایلامو همین جا اپلود میکردم پسورد ادمین خودم تونستم روش پیدا کردنشو پیدا کنم خودم طریقه کار کردن و روش اپگریت پیدا کردم خودم فایلو درست کردم همه چی ... فقط آقای موسوی نکاتی میگفتن ریز باید تفکر میکردی نکته میکشیدی بیرون واقعا از همه متشکرم ممنون
    نه عزیز کسی از شما انتظاری نداره شما از برخورد قبلیت مشخص بود بعد از پیدا کردن به کسی کمک نمیکنی به هر حال راهنمایی سایت کامل بوده و همه دوستان انجام دادن و دارن استفاده میکنن این طبیعت مردممونه که کاراشون راه میفته دیگه نباید ازشون انتظار داشت شما راحت باش کم کم این فرهنگ کمک کردن جا میفته بین بچه ها

4. Thanks shervin, arya2121, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member Hossein jabbar آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    نه عزیز کسی از شما انتظاری نداره شما از برخورد قبلیت مشخص بود بعد از پیدا کردن به کسی کمک نمیکنی به هر حال راهنمایی سایت کامل بوده و همه دوستان انجام دادن و دارن استفاده میکنن این طبیعت مردممونه که کاراشون راه میفته دیگه نباید ازشون انتظار داشت شما راحت باش کم کم این فرهنگ کمک کردن جا میفته بین بچه ها
    دقیقا همون طوره محمد جون مردم اینطورین من خودم میتونستم در دقیقه آنی بنویسم و انتشار کنم ولی دیدید که بعضی از آدما که میگن فایل رو منتشر کنید تا همه استفاده کنن در انتشار هم فقط و فقط حمید بود که منتشر کرد و گرنه هیچ کسی نمیتونست تو این انجمن آنلاک کنه به هر حال تو پست حمیدم قید شده بود که اگر کسی از این فایلای منتشرشدش استفاده کرد تو همین انجمن منتشر کنه که چشمم آب نمیخوره!
    فک کنم اگر کسی نباشه منتشر کنه معلوم میشه که همه به فکر خودشون هستن اگر این عقیده تو حمــــــید بود شاید هیچ وقت اون فایلا و نوشت های انلاک هم عملی نبود بهر حال ما از بچه های انجمن انتظار داریم....

6. Thanks ALiAS2, shervin, arya2121 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام هیچ کی نیست فایل در اختیار ما بزاره متشکر از همگی شما
    این مودم خیلی حساسه و سی پی یو ضعیفی داره با یک فایل بهش میزنی یک خورده اشتباه باشه مودم دیگه بالا نمیاد کشته ما رو یکی نمیشه همت کنه بسازه لینوکس ندارم کارم باهاشم بلد نیستم چی کارکنیم خوب بچا میان این جا در دل میکنن میرن یک خورده یمی همت کنه مام هرجور بتونیم کمش میکنیم کاری دیگه از دستمون بر نمیاد
    سلام اگر بزرگواری کنید فایل که تا الان درست کردید برای بقیم شیر کنید خیلی بزرگواری کردید مشکلات ریز کوچیک داره میشه برطرفش کرد متشکر میشیم بتونیم نمونه کار ببینیم تا مشکلات بشه رفش کرد متشکر
    به به واقعا متاسفم برای شما...
    داداش شما تونستی نوش جونت برو کاسبیت رو بکن،دم از با هم هم نزن
    کل آموزش و فایل راهنمایی رو از همین فروم گرفتی بعد طاقچه بالا و اگه مگه میزاری!؟

8. Thanks ALiAS2, shervin, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    من کارم انلاک مودم نیستش و انلاک نمیکنم برای خودم و مودم خودم کار کردم نه فروشندم نه از این راه پول در میارم 🙏🙏

Member
    Post Thanks / Like
    من چه برخوردی کردم که شما فهمیدی اگر پیدا کنم به کسی کمک نمیکنم به افرادهایی که کمکم کردن فایلم هایی درست کردم دادم و دارن استفاده میکنن بی چشمه رو نیستم حالا میتونی بشینی پشت ادم حرف بزنی

Member
    Post Thanks / Like
    ایشون بهم کمک کردن فایلو دارن و دارن استفاده میکنن هر روز یک ساعت باهم روش کار کردیم و جواب گرفتیم آقای موسوی کمکمون میکرد نکته میگفتن و ما تونستیم انجمش بدیم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ایشون بهم کمک کردن فایلو دارن و دارن استفاده میکنن هر روز یک ساعت باهم روش کار کردیم و جواب گرفتیم آقای موسوی کمکمون میکرد نکته میگفتن و ما تونستیم انجمش بدیم
    خوب فایل و آموزش رو بزار
    چرا طاقچه بالا میزاری؟! اون دوستان راهنمایی کردن و الانم نمیشه که اونا بزارن
    مطلبش کلا ده دقیقه نمیشه نوشتنش
    پ.ن:بنده از این مدل مودم ندارم و نداشتم قبلا...
    فقط و فقط میخوام جلوی فروش و دلال بازی بسته بشه
    مطمئنا اگه میداشتم این مودم رو تلاشم رو میکردم و بدون شک اینجا فایل رو قرار میدادم.

Senior Member
    Post Thanks / Like
    بچه ها با این دوستمون بحث رو زیاد به حاشیه نکشونیم این بنده خدا فایلی نداره که بده من یه سوال ازش پرسیدم USSD رو چطوری فعال کردی گفت .zip رو کردم .bin درست شد متوجه شدم اصلا تو باغ نیست الانم احتمالا چون نتونسته داره این پست هارو میزاره اذیت کنه فکر میکنه ماها که کمکش کردیم تقصیر کاریم
    اگر هم مودمش رو انلاک کرده باشه از همون طریق که با ریست میپره انجام داده یا اینکه داده کسی دیگه انجام داده براش همونطور که نوشته برای اونا که کمک کردن فایل فرستاده و نوشته نکاتی که من گفتم کمکش کرده باید بگم نه برا من هیچ فایلی نفرستاده
    به هر حال زیاد باهاش کل کل نکنید هم تاپیک میره به حاشیه هم اینکه این بنده خدا فایلی نداره که بخواد بده

14. Thanks shervin, arya2121, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    بچه ها با این دوستمون بحث رو زیاد به حاشیه نکشونیم این بنده خدا فایلی نداره که بده من یه سوال ازش پرسیدم USSD رو چطوری فعال کردی گفت .zip رو کردم .bin درست شد متوجه شدم اصلا تو باغ نیست الانم احتمالا چون نتونسته داره این پست هارو میزاره اذیت کنه فکر میکنه ماها که کمکش کردیم تقصیر کاریم
    اگر هم مودمش رو انلاک کرده باشه از همون طریق که با ریست میپره انجام داده یا اینکه داده کسی دیگه انجام داده براش همونطور که نوشته برای اونا که کمک کردن فایل فرستاده و نوشته نکاتی که من گفتم کمکش کرده باید بگم نه برا من هیچ فایلی نفرستاده
    به هر حال زیاد باهاش کل کل نکنید هم تاپیک میره به حاشیه هم اینکه این بنده خدا فایلی نداره که بخواد بده
    سلام دوستان ببخشید دخالت میکنم ولی این حرف و بزنم بهتره در حق این بنده خدا ظلم نشه
    ایشون فایل رو به بنده دادن و آموزش لازم
    مودم قشنگ بدون مشکل آنلاک شد

16. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
صفحه 17 از 33 نخستنخست ... 7151617181927 ... آخرینآخرین