تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    پستای من رو بخونید من مودمش رو ندارم که بخوام براش فایل بسازم اونقدر هم تسلط ندارم که فایل رو بدون تست بسازم با اطمینان بگم فایل درسته اطلاعاتی هم که میدم بعضا از حمید میپرسم
    شما باید از این دوستانی که خودشون مودم رو دارن این سوال رو بپرسید که چرا وقتی مودم رو دارن و دستورالعمل هم هست کاری انجام نمیدن یه نصب ماشین مجازی لینوکس برای ویندوز کاری داره؟ یه Vmware دانلود میکنی روش لینوکس نصب میکنی دستورالعملهارو روش انجام میدی این سایت هدفش اموزش هست ومیخواد خودتون راه بیفتید
    درسته خیلی افراد سوء استفاده گر هستن و تا قبل اموزش میگقتن هر کمکی از دستمون برمیاد انجام میدیم بعد یهو غیب شدن ولی کسی که اجازه کار به این سوء استفاده گرا میده خودمونیم، با این که احساس نیاز میکنیم و مودمش رو داریم و دستورالعمل کاملا شسته و رفته و کامل جلوی چشمونه هیچ کاری انجام نمیدیم و بهونه های مختلف میاریم
    این که مودم دارید فایل میسازید به کسی نمیدید یا اینکه با اموزش کامل بازم بهونه میارید و منتظر بقیه هستید جفتش به یه اندازه غلطه درسته بعضیا واقعا دانش کامپیوتری ندارن و نمیتونن ولی از بقیه که سرشون همش تو کامپیوتره با یخورده وقت گذاشتن میتونن چیزای جدید یادبگیرنو انجام بدن
    سلام
    من مودمشو خریدم
    بفرستم براتون روش کار کنید و فریمور رو اینجا بزاریم که دلال بازی جمع بشه ؟

2. Thanks arya2121, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein jabbar نمایش پست ها
    من خودم در انلاک مودم tf-i60 هم در ادیت کردن فریمور و تست هاش 3تا مودم سوزوندم تا چند تا فریمور ه خوب ادیت کنم اگه تلاش کنین میتونین بنویسین خیلی از خوردن آبم راحتــــــــــر .من مودمشو ندارم اگه داشتم مینوشتم و ادیت شو و اپشناشو میریختم و بعد تست میکردم و انتشار میکردم ولی ندارم ....
    سعی کنین که تولید کننده باشین نه مصرف کننده!

موفق باشین
    سلام دوست عزیز
    من میتونم مودم رو براتون بفرستم روش کار کنید

4. Thanks arya2121, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    اگه به جای دنبال فایل آنلاک دنبال آموزش لینوکس بودین دیگه نیازی به پول دادن و منت کشی نداشتین .

1- لینوکس مجانی (آموزش به صورت تصویری و PDF مجانی)

2- آموزش ساخت فایل آنلاک مجانی (همون کسایی که فایل آماده کردن از این روش استفاده کردن و مودمهاشون سالمه و به قول بعضی از دوستان در حال فروش مودمها هستن)

3- مودم هم که دارین

4- ولی همت شما متاسفانه صفره و منتظر فایل حاضر و آماده هستین .(درست مثل کشورهای صادر کننده مواد خام که همیشه منت خرید آشغالهای کشورهای صنعتی رو میکشن و به خودشون اعتماد ندارن تازه تحریم هم میشن!؟)

ضمناً با توجه به این فروم که هدف آموزشی داره بهتره کمی علم ،تجربه و مهارت خودمون رو افزایش بدیم .

از کسایی که از این متن هم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم .
    ویرایش توسط rezai : 08-07-2020 در ساعت 08:02 PM

6. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezai نمایش پست ها
    اگه به جای دنبال فایل آنلاک دنبال آموزش لینوکس بودین دیگه نیازی به پول دادن و منت کشی نداشتین .

1- لینوکس مجانی (آموزش به صورت تصویری و PDF مجانی)

2- آموزش ساخت فایل آنلاک مجانی (همون کسایی که فایل آماده کردن از این روش استفاده کردن و مودمهاشون سالمه و به قول بعضی از دوستان در حال فروش مودمها هستن)

3- مودم هم که دارین

4- ولی همت شما متاسفانه صفره و منتظر فایل حاضر و آماده هستین .(درست مثل کشورهای صادر کننده مواد خام که همیشه منت خرید آشغالهای کشورهای صنعتی رو میکشن و به خودشون اعتماد ندارن تازه تحریم هم میشن!؟)

ضمناً با توجه به این فروم که هدف آموزشی داره بهتره کمی علم ،تجربه و مهارت خودمون رو افزایش بدیم .

از کسایی که از این متن هم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم .
    به این راحتی هم که شما میگید نیست،بنده فایل رو بسازم شما جرات میکنی بزنی روی مودمت؟
    بحث تخصص هست
    اونایی که ساختن یا تخصص اش رو داشتن و یا ازش میخواستن کسب درآمد کنن(کسی که برای آنلاک برای هر مودم مثلا 100 بگیره یکی دوتا مودم این وسط خراب بشه مهم نیست براش)

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya2121 نمایش پست ها
    به این راحتی هم که شما میگید نیست،بنده فایل رو بسازم شما جرات میکنی بزنی روی مودمت؟
    بحث تخصص هست
    اونایی که ساختن یا تخصص اش رو داشتن و یا ازش میخواستن کسب درآمد کنن(کسی که برای آنلاک برای هر مودم مثلا 100 بگیره یکی دوتا مودم این وسط خراب بشه مهم نیست براش)
    دستورالعمل هیچ مشکلی نداره تمام جزئیات هم نوشته شده طبق دستورالعمل پیش بری هیچ مشکلی پیش نمیاد چند تا از دوستانم میبینید تست کردن ولی اگه کاری اضافه و کم نسبت به اموزش انجام بدید احتمال خراب شدن هست

9. Thanks Hossein jabbar, rezai thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya2121 نمایش پست ها
    بحث تخصص هست
    به همین راحتی اگه خودم فایل رو طبق دستورالعمل درست کنم حتما روی مودم میزنم چون کسی که روش اینکار رو اینجا گذاشته خودش حرفه ای اینکاره و اطلاعات غلط به کسی نمیده . بلد بودن لینوکس هم تخصص نیست . ویرایش فایل تخصص میخواد که اینجا توضیحاتش کامل داده شده .

11. Thanks Hossein jabbar, MH.Mousavi thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    سلام ببخسید کسی میتونه کنم کنه حجم فایل چه قدره چون ساختم میخوام ببینم درسته یا خیر حجم فایل یکی بزرگواری میکنه بکه متشکر

13. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط atapoor نمایش پست ها
    سلام ببخسید کسی میتونه کنم کنه حجم فایل چه قدره چون ساختم میخوام ببینم درسته یا خیر حجم فایل یکی بزرگواری میکنه بکه متشکر
    سایزش اینه (10,934,143 bytes)

15. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    درستش کردم ولی روی l443 جواب نداد و خطای parse file failed میده

17. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    باید به چه صورتی فایلو به مودم دادش به هر صورتی تزریقش میکنم نمیشه و این ارور میده مودم بالا ۸ بار ریست کردم بازم ارور میده شما فایل دارید من بتونم تستش کنم
    ویرایش توسط atapoor : 08-11-2020 در ساعت 11:30 AM

صفحه 14 از 33 نخستنخست ... 4121314151624 ... آخرینآخرین