تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    مشکلی نداره قریمور که بخواد کسی برطرف کنه فریمور رسمی خود یوتل هست فقط فریمور یوتل USSD نداره که استفاده خیلی کمی داره بعدا همه میشه اپدیت درست کرد و امکانات اضافه کرد
    چیزی که برام جالبه دستورالعمل کامل هست حتی یه نفرم پیدا نمیشه بسازه بزاره، همه میسازن برا استفاده خودشون
    بخدا اگه امکاناتش و وقتش رو داشتم درستش میکردم
    اصلا با لینوکس کار نکردم

2. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    حداقل همین فریمور که ussd نداره رو بزارید شاید کسی استفاده کنه

4. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya2121 نمایش پست ها
    یعنی این همه آدم ادیت کردن یکی قرار نداده اینجا؟!چه دلیلی میتونه جز کسب درآمد باشه!؟
    انشالله یا بامرام بزاره تا همه بتونن استفاده کنن
    بله برید دیوار رو نگاه کنید تا قبل این اموزش کسی تو دیوار بلد نبود انلاک کنه الان همه تو دیوار شدن فروشنده فایل انلاک فقط سوء استفاده بلدن کسی تو کار کمک نیست

6. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    سلام هیچ کی نیست فایل در اختیار ما بزاره متشکر از همگی شما

8. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    بله برید دیوار رو نگاه کنید تا قبل این اموزش کسی تو دیوار بلد نبود انلاک کنه الان همه تو دیوار شدن فروشنده فایل انلاک فقط سوء استفاده بلدن کسی تو کار کمک نیست
    شما خیلی به این فروم کمک میکنی،جسارتا خودتون و باقی دوستانی که میدونیم همه امکانات و حتی خود فایل ادیت شده رو دارن،چرا دست بکار نمیشید تا جلوی این دلال بازیا رو بگیرید؟
    ویرایش توسط arya2121 : 08-05-2020 در ساعت 02:13 AM

10. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط arya2121 نمایش پست ها
    شما خیلی به این فروم کمک میکنی،جسارتا خودتون و باقی دوستانی که میدونیم همه امکانات و حتی خود فایل ادیت شده رو دارن،چرا دست بکار نمیشید تا جلوی این دلال بازیا رو بگیرید؟
    پستای من رو بخونید من مودمش رو ندارم که بخوام براش فایل بسازم اونقدر هم تسلط ندارم که فایل رو بدون تست بسازم با اطمینان بگم فایل درسته اطلاعاتی هم که میدم بعضا از حمید میپرسم
    شما باید از این دوستانی که خودشون مودم رو دارن این سوال رو بپرسید که چرا وقتی مودم رو دارن و دستورالعمل هم هست کاری انجام نمیدن یه نصب ماشین مجازی لینوکس برای ویندوز کاری داره؟ یه Vmware دانلود میکنی روش لینوکس نصب میکنی دستورالعملهارو روش انجام میدی این سایت هدفش اموزش هست ومیخواد خودتون راه بیفتید
    درسته خیلی افراد سوء استفاده گر هستن و تا قبل اموزش میگقتن هر کمکی از دستمون برمیاد انجام میدیم بعد یهو غیب شدن ولی کسی که اجازه کار به این سوء استفاده گرا میده خودمونیم، با این که احساس نیاز میکنیم و مودمش رو داریم و دستورالعمل کاملا شسته و رفته و کامل جلوی چشمونه هیچ کاری انجام نمیدیم و بهونه های مختلف میاریم
    این که مودم دارید فایل میسازید به کسی نمیدید یا اینکه با اموزش کامل بازم بهونه میارید و منتظر بقیه هستید جفتش به یه اندازه غلطه درسته بعضیا واقعا دانش کامپیوتری ندارن و نمیتونن ولی از بقیه که سرشون همش تو کامپیوتره با یخورده وقت گذاشتن میتونن چیزای جدید یادبگیرنو انجام بدن

12. Thanks ماکان, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member Hossein jabbar آواتار ها
    Post Thanks / Like
    من خودم در انلاک مودم tf-i60 هم در ادیت کردن فریمور و تست هاش 3تا مودم سوزوندم تا چند تا فریمور ه خوب ادیت کنم اگه تلاش کنین میتونین بنویسین خیلی از خوردن آبم راحتــــــــــر .من مودمشو ندارم اگه داشتم مینوشتم و ادیت شو و اپشناشو میریختم و بعد تست میکردم و انتشار میکردم ولی ندارم ....
    سعی کنین که تولید کننده باشین نه مصرف کننده!

موفق باشین

Member
    Post Thanks / Like
    این مودم خیلی حساسه و سی پی یو ضعیفی داره با یک فایل بهش میزنی یک خورده اشتباه باشه مودم دیگه بالا نمیاد کشته ما رو یکی نمیشه همت کنه بسازه لینوکس ندارم کارم باهاشم بلد نیستم چی کارکنیم خوب بچا میان این جا در دل میکنن میرن یک خورده یمی همت کنه مام هرجور بتونیم کمش میکنیم کاری دیگه از دستمون بر نمیاد

15. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    چقدر دارن میفروشن؟

17. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member ershad آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein jabbar نمایش پست ها
    من خودم در انلاک مودم tf-i60 هم در ادیت کردن فریمور و تست هاش 3تا مودم سوزوندم تا چند تا فریمور ه خوب ادیت کنم اگه تلاش کنین میتونین بنویسین خیلی از خوردن آبم راحتــــــــــر .من مودمشو ندارم اگه داشتم مینوشتم و ادیت شو و اپشناشو میریختم و بعد تست میکردم و انتشار میکردم ولی ندارم ....
    سعی کنین که تولید کننده باشین نه مصرف کننده!

موفق باشین
    سلام
    حسین جان میتونی یه کمکی بدی؟
    مودم رو دارم
    فایل انلاک رو هم ساختم و مشکلی نداشت و انلاک شده مودم
    الان فریم ویر جدید ساختم که ایراداتشو رفع کنه ولی مودم دیگه فریم ویر جدید رو قبول نمیکنه
    نظری نداری که مشکل چیه و چطور رفعش کنم؟
    ویرایش توسط ershad : 08-07-2020 در ساعت 11:56 PM

19. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
صفحه 13 از 33 نخستنخست ... 3111213141523 ... آخرینآخرین