تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 31

موضوع: بررسی مودم D100 /Gemtek WLTFQQ-124GN

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام
    متاسفانه مودم من آنلاک نشد و این پیام ظاهر شد ، دوستان اگر اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
    ممنون

detect DUT by Web....
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    Detect CID fail !!!
    CPE boots up failed

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط siahposh نمایش پست ها
    سلام
    متاسفانه مودم من آنلاک نشد و این پیام ظاهر شد ، دوستان اگر اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
    ممنون

detect DUT by Web....
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    detect CID=
    Detect CID fail !!!
    CPE boots up failed
    این برنامه بر روی برخی سیستم ها اینشکلی نمیتونه web مودم رو دیتکت کنه و بهش وصل بشه و در نتیجه آنلاک هم نمیتونه انجام بده شما بسته های ویژوال و سی پلاس رو نصب کن یا بروز رسانی کنه از سافت ۹۸ میتونی بگیری یا خود برنامه qpst رو پاک کن و یه ورژن بالاتر یا پایینترش رو نصب کن و تست بزن.
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

Junior Member
    Post Thanks / Like
    5 ساله این مودم دارم ممنون آنلاک شد و همراه اول خوب سیگنالی داره رو این مودم عالی تشکر از شما

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Qbox نمایش پست ها
    5 ساله این مودم دارم ممنون آنلاک شد و همراه اول خوب سیگنالی داره رو این مودم عالی تشکر از شما
    خیلی عالی و مبارک باشه و به سلامتی استفاده کنید . مودم فوق العاده ای هست و سرعت و گیرندگی خیلی خوبی داره بعد انلاک هم که عالی تر میشه . فقط حیف محدود به دو باند 3 و 7 هست البته به زمان خودش این باندها کافی بودن اما الان نه و شاهد باندهای 1 و 8 و 20 و 40 هستیم .

6. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    یعنی برا همه اونهایی که میان از فروم فقط دزدی میکنن متاسف هستم بیا خوبی کن و یه اموزشی رو بزار تو فروم تا همه استفاده کنن بعد بیشرف هایی مثل این بردارن برن تو ایسام دکان بزنن برا خودشون بعدش هم همین کثافتها تو همین فروم هی بگن انلاک این مودم چطوری هست و انلاک اون مودم چطوری هست . الحق که همتون بیشرف هستید و بس و نمیشه چیز دیگه ای بهتون گفت . البته مشکلی نداره الان میرم ایسام همین اموزش انلاک رو با قیمت 10000 تومن میزارم برا فروش تا این بی همه چیز کثافت ادم بشه و دیگه از این گه ها نخوره . از این به بعد هر کس از این گه ها خورد دقیقا میرم همونجا گند میزنم به بازارش میام .

ویرایش توسط saber73 : 06-20-2023 در ساعت 09:19 PM

8. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    یعنی برا همه اونهایی که میان از فروم فقط دزدی میکنن متاسف هستم بیا خوبی کن و یه اموزشی رو بزار تو فروم تا همه استفاده کنن بعد بیشرف هایی مثل این بردارن برن تو ایسام دکان بزنن برا خودشون بعدش هم همین کثافتها تو همین فروم هی بگن انلاک این مودم چطوری هست و انلاک اون مودم چطوری هست . الحق که همتون بیشرف هستید و بس و نمیشه چیز دیگه ای بهتون گفت . البته مشکلی نداره الان میرم ایسام همین اموزش انلاک رو با قیمت 10000 تومن میزارم برا فروش تا این بی همه چیز کثافت ادم بشه و دیگه از این گه ها نخوره . از این به بعد هر کس از این گه ها خورد دقیقا میرم همونجا گند میزنم به بازارش میام .

سلام آقا صابرجان خداقوت
    اعصابم خورد شد ... چرا شما بزاری ۱۰ تومن ؟؟ بزار ۱۰۰ تومن که راحت بتونی کمتر از این بگیری ۱۰ تومن بزاری بازم میگن کارت ایراد داره و دنبال کلاهبرداری هستی !! خدا لعنت کنه چنین جماعت هایی رو !! البته من که دیگه اعتقادی ندارم و نمیدونم واقعا خدایی هست که جواب چنین آدمایی رو بده

10. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام آقا صابرجان خداقوت
    اعصابم خورد شد ... چرا شما بزاری ۱۰ تومن ؟؟ بزار ۱۰۰ تومن که راحت بتونی کمتر از این بگیری ۱۰ تومن بزاری بازم میگن کارت ایراد داره و دنبال کلاهبرداری هستی !! خدا لعنت کنه چنین جماعت هایی رو !! البته من که دیگه اعتقادی ندارم و نمیدونم واقعا خدایی هست که جواب چنین آدمایی رو بده
    اخه همین ادم ها بعدا میان دست از پا درازتر میگن فلان مودم اپدیت داده دیگه انلاک نمیشه تو رو خدا بگو چیکار کنیم . یکی میخواد بگه احمق ها دوره می افتید روش انلاک رو میفروشید و همه جا پخش میکنید خب اخرش همین میشه دیگه توش خودتون هم میمونید . اصلا اینها کاری میکنن ادم پشیمون میشه تو فروم و تلگرام دیگه کار کنه یا کلا جواب کسی رو بده . هر کی بیاد پی وی من یا پیغام بفرسته تا جایی که میتونم کمکش میکنم یا سرنخ های خیلی خوبی بهش میدم و ادمم رو هم میشناسم و میدونم برا چی دنبالش هست و چه قدر هم علاقه و توانایی داره و همیشه اینو تو ذهنم نگه داشتم که روزی خود منم هیچی بلد نبودم و با کمک و راهنمایی اساتید و دوستان و زحمتها و مشقت هایی که کشیدم به اینجا رسیدم . الانم من همیشه بزرگواری و محبتی که اونها در حقم کردن رو از یاد نمی برم .

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Angry

نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    اخه همین ادم ها بعدا میان دست از پا درازتر میگن فلان مودم اپدیت داده دیگه انلاک نمیشه تو رو خدا بگو چیکار کنیم . یکی میخواد بگه احمق ها دوره می افتید روش انلاک رو میفروشید و همه جا پخش میکنید خب اخرش همین میشه دیگه توش خودتون هم میمونید . اصلا اینها کاری میکنن ادم پشیمون میشه تو فروم و تلگرام دیگه کار کنه یا کلا جواب کسی رو بده . هر کی بیاد پی وی من یا پیغام بفرسته تا جایی که میتونم کمکش میکنم یا سرنخ های خیلی خوبی بهش میدم و ادمم رو هم میشناسم و میدونم برا چی دنبالش هست و چه قدر هم علاقه و توانایی داره و همیشه اینو تو ذهنم نگه داشتم که روزی خود منم هیچی بلد نبودم و با کمک و راهنمایی اساتید و دوستان و زحمتها و مشقت هایی که کشیدم به اینجا رسیدم . الانم من همیشه بزرگواری و محبتی که اونها در حقم کردن رو از یاد نمی برم .
    بله متوجهم چی میگی دقیقاً درکت میکنم ، دقیقاً همینا باعث میشن که کلاً دیگه آدم پشت دستشو داغ کنه بگی به هیشکی نباید خوبی کرد و چیزی رو در میون گذاشت !! فقط متأسفم و میتونم احساس همدردی کنم آقا صابرجان ♥

13. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام بسیار عالی منم جواب گرفتم

15. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام cid رو پیدا نمیکنه چکار باید کرد؟

17. Thanks saber73 thanked for this post.
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین