تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 115

موضوع: بررسی مودم FD-M60 ایرانسل / Huawei E5785

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام اگر فریمور اصلی هواوی روی مودم fd-m60 نصب بشه امکان از کار گرفتن مودم بعد از آپدیت هست یا خیر

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط izadfard نمایش پست ها
    سلام اگر فریمور اصلی هواوی روی مودم fd-m60 نصب بشه امکان از کار گرفتن مودم بعد از آپدیت هست یا خیر
    ابرانسل معمولا از این کارا نمیکنه احتمالش خیلی کمه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    سلام
    من یه اسکریپت کوچیک نوشتم و برا تعمیر ازش استفاده میکنم اگر مشکلتون نرم افزاری باشه با پاک کردن یک سری از پارتیشن ها مشکل حل میشه
    من فایل رو میزارم ولی با مسئولیت خودتون ازش استفاده کنید این فایل بیشتر بدرد مودم هایی میخوره که حتی با زدن فریمور بوت نمیشن یا تو بوت لوپ گیر میکنن باز هم تاکیید میکنم به شرطی که مشکل سخت افزاری نباشه
    مودم رو ببرید تو حالت بوت فایل M60Auto.bat رو اجرا کنید و از منوی فست بوت اقدام به پاک کردن پارتیشن هایی که ممکنه مشکل ایجاد کرده باشن باشید
    این اسکریپت پراتیشن nvbacklte , nvdefault v رو پاک نمیکنه که تو بعضی موارد نیاز هست این پارتیشن ها هم پاک بشن
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    سلام
    من مودمم حتی لودر میزنم بالا نمیاد
    از این اسکریپت استفاده کردم ولی انگار کار نمیکنه
    گزینه 3 یا 4 رو که میزنم مینویسه
    Waiting For device
    بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته
    تو رو خدا کمکم کنین مودمم از دست رفت.....

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط B3ni نمایش پست ها
    سلام
    من مودمم حتی لودر میزنم بالا نمیاد
    از این اسکریپت استفاده کردم ولی انگار کار نمیکنه
    گزینه 3 یا 4 رو که میزنم مینویسه
    Waiting For device
    بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته
    تو رو خدا کمکم کنین مودمم از دست رفت.....
    مودم رو همیمطوری میزنی به برق صفحش روشن میشه؟ لوگوی هواوی میاد؟
    اگه نه دقیق توضیح بده چیکار کردی خراب شد

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    مودم رو همیمطوری میزنی به برق صفحش روشن میشه؟ لوگوی هواوی میاد؟
    اگه نه دقیق توضیح بده چیکار کردی خراب شد
    سلام حسین اقا خدا خیرت بده

آقای موسوی، ببینید دقیق یادم نیست چی شد ولی گمون کنم وسط آپدیت فریمور اورجینال به ورژن آخری، کامپیوترم ریستارت شد، الان میدونین رو چه حالتی گیر کرده؟ رو حالت بوت پین، اون دوتا نقطه رو وصل میکنی به هم وصل سیستم میکنی صفحش سیاهه و یه پورت باز میکنه، رو اون حالته
    الانم مودم چه باتری روش باشه نباشه
    دکمه روشن کردنشو بگیری هیچ عکس العملی نشون نمیده ولی وصل سیستم که میکنم ی پورت باز میکنه صفحه همونطوری سیاه هست بعد که لودر نصب میکنم صفحه سفید میشه، از اینجا مشکل شروع میشه
    بعد از نصب لودر، از طریق بالونگ فریمور های مود و عادی رو نصب میکنه قشنگ همه مراحل رو میره تموم میشه اینتر رو که میزنم برای تموم شدن نصب فریمور، نصب کننده که کارشو کرده بسته میشه ولی مودم باز صفحش سیاه میشه برمیگرده به حالت بوت پین و پورت 3G UI INTERFACE بسته میشه و اون یکی پورت 3G UI میمونه و لودرو انگار پاک میکنه خودش.. دقیقا عین همون اول که چند خط بالاتر توضیح دادم و تا دوباره لودر نصب نکنی، همونطوری صفحه نمایش سیاهه
    ویرایش توسط B3ni : 05-10-2021 در ساعت 03:58 PM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    یه مورد دیگه

چنتا فریمور دارم که همراه خودشون فایل اجرایی ویندوز EXE دارن

ایرانسل و اورجینال هواوی ک نصب میکنم تا آخرش که میره تموم میشه، ولی ارور میده به شرح زیر

کد PHP:
    Eror Code 21failed to restore user information 
    بعد فریمور اورجینال ورژن پایین تر و فریمور اپراتوری زین رو نصب میکنم میگه نمیشه دانگرید کرد ارور کد 13، فایل خود فریمور رو میبرم با بالونگ نصب کنم اونم حالت پست بالایی پیش میاد

وب یو ای هم همه جورشو دارم اونایی ک فلشر دارن باید ای پی بدی ک اونم مودم باید لود شده باشه کامل
    نصب کننده ها هم تو قسمت finding Port گیر میکنه بعدشم ارور میده دستگاه پیدا نشد

اینم توضیحات کامل و دقیق و جامع

خاک پاتون میشم کمکم کنین(

Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام حسین اقا خدا خیرت بده

آقای موسوی، ببینید دقیق یادم نیست چی شد ولی گمون کنم وسط آپدیت فریمور اورجینال به ورژن آخری، کامپیوترم ریستارت شد، الان میدونین رو چه حالتی گیر کرده؟ رو حالت بوت پین، اون دوتا نقطه رو وصل میکنی به هم وصل سیستم میکنی صفحش سیاهه و یه پورت باز میکنه، رو اون حالته
    الانم مودم چه باتری روش باشه نباشه
    دکمه روشن کردنشو بگیری هیچ عکس العملی نشون نمیده ولی وصل سیستم که میکنم ی پورت باز میکنه صفحه همونطوری سیاه هست بعد که لودر نصب میکنم صفحه سفید میشه، از اینجا مشکل شروع میشه
    بعد از نصب لودر، از طریق بالونگ فریمور های مود و عادی رو نصب میکنه قشنگ همه مراحل رو میره تموم میشه اینتر رو که میزنم برای تموم شدن نصب فریمور، نصب کننده که کارشو کرده بسته میشه ولی مودم باز صفحش سیاه میشه برمیگرده به حالت بوت پین و پورت 3G UI INTERFACE بسته میشه و اون یکی پورت 3G UI میمونه و لودرو انگار پاک میکنه خودش.. دقیقا عین همون اول که چند خط بالاتر توضیح دادم و تا دوباره لودر نصب نکنی، همونطوری صفحه نمایش سیاهه
    من این مشکلو از حمید پرسیدم تجربیاتش بیشتره میگه احتمالا موقع باز کردن به برد صدمه زدی
    ولتاژ بوت پین رو چک کن در حالت عادی حدود 1.8 باید باشه ببین ولتاژش 0 شده یا نه؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    من این مشکلو از حمید پرسیدم تجربیاتش بیشتره میگه احتمالا موقع باز کردن به برد صدمه زدی
    ولتاژ بوت پین رو چک کن در حالت عادی حدود 1.8 باید باشه ببین ولتاژش 0 شده یا نه؟
    بعضی وقتا ولتاژ داره بعضی وقتا نه

چیکار باید بکنم؟
    میشه آدرس تل حمید آقا رو بدین

Senior Member
    Post Thanks / Like
    بعضی وقتا ولتاژ داره بعضی وقتا نه

چیکار باید بکنم؟
    میشه آدرس تل حمید آقا رو بدین
    تو اگهیشون هست
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...ull=1#post1136

10. Thanks B3ni thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    سلام، میخواستم بدونم فیرمور که تو لینک پایین قرار دادین و ذکر شده که Adb هم داره مناسب برای آنلاک کردن است؟ اگه نیست ممنون میشم اگه فیرموری که مناسب آنلاک کردن است رو در اختیار من قرار بدین.
    http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...wfull=1#post79

صفحه 6 از 12 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع