تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 115

موضوع: بررسی مودم FD-M60 ایرانسل / Huawei E5785

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    خب فریمور فایل bin هست دیگه فک کنم راهنما رو نخوندید کامل توضیح داده شده مجدد بخونید راهنما رو فقط جای فایل لودر رو از پست اول لینک مرتبطتش رو پیدا کنید دانلود کنید فریمور رو هم که دارید طبق دستورالعمل برید جلو
    ازین پست هم اسکریپت مربوط به نصب لودر و فریمور هست بگیرید که فایل لودر هم البته توش هست که کارتون رو راحت میکنه
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...full=1#post118
    ممنون از پاسختون
    متاسفانه بعد از دانلود فایلها برای اکسترا کردن اروور میده فایلها خراب شدن جای دیگه نیست این فایل ها برای ? بیشتر فریمرها تو لینکهایی که گذاشتن بععد از دانلود ارورر اکسترا کردن وخرابی میدن

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanch73 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون
    متاسفانه بعد از دانلود فایلها برای اکسترا کردن اروور میده فایلها خراب شدن جای دیگه نیست این فایل ها برای ? بیشتر فریمرها تو لینکهایی که گذاشتن بععد از دانلود ارورر اکسترا کردن وخرابی میدن
    با 7zip که گفتم اکسترکت میکنی؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    با 7zip که گفتم اکسترکت میکنی؟
    خیلی ممنونم دوست عزیز خدا خیرت بده کارم راه اوفتاد .فقط یه سوال من یه فریم ور توی کانل تلگرام huawei unlock دیدم که مود شده است و adbداره و بی باتری کار میکنه این رو ریختم و این نسخه است

Current version
    Software version: 21.191.65.01.00
    Web UI version: 21.100.24.00.1133
    مشکلی نداره تا حالا استفاده کردین حالا من نصب کردم تو این چند ساعت خوب بوده و تجمیع هم کرده .گفتم اگه میدونید و بهترین فریمور کدومه .اگه فرقی نداره و همینی که ریختم خوبه دیگه دست نزنم حی عوض کنم فریم رو ... بازم خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتین

Junior Member
    Post Thanks / Like
    بعد فایل فریم ور خود ایرانسل بزنیم میشه اون انلاک کرد یا نه فقط همین مود شده Adbیا اون زین میشه فقط انلاک کرد ؟و یه سوال دیگه اینه که وقتی با برنامه ltewatchکه روی حالت ادونس میزارم اولش که روی مودم نگاه میکنم روی دوباند C3+CA1هست که واقعا سیگنال و سرعتش خوبه اما بعد از چند لحظه استفاده میره روی باندB7+CA1که این سیگنال میاد روی 100- وسرعت کم میشه خواستم بدونم نمیشه کاری کرد ثابت شد فقط روی B3+CA1 ؟ممنونم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ببخشین دوست عزیز الان من حین دانلود این مشکل پیش میاد تا استارت میزنم دانلود بشه
    توی پینگ 8.8.8.8
    این میاد Reply from 192.168.1.1: Destination net unreachable.
    و نت قطع و وصل میشهمشکل کجاست از فریم وره؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    اقای موسوی ببخشید زیاد سوال میپرسم من اومدم این فریمکور رو الان نصب کردم https://netwiz.ir/forum/showthread.p...wfull=1#post79
    ایا این الان انلاکه بعد نصب نیاز نیست فایلی دیگه برای انلاک زد براش اخه سیم کارت رایتل الان پیشم نیست که چکش کنم بع داز نصب فریم و بعدش نصب وب اومده بالا و با سیم ایرانسل الان نت میده و مشکلی نیت تا الان فقط میخوام بدونم انلاکه یا باید باز فایلی برای انلاکش زد؟
    بعد چطوری برم حالت adb اونی که از توی تلگرام گرفته بودم دکنه منو میگرفتم میرفت ولی اینی که توی این پست هست الان نصب کردم نمیره اخه توی پست اول زدید دارای ADBولی نمیره
    ویرایش توسط ehsanch73 : 10-05-2021 در ساعت 07:05 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    بعد فایل فریم ور خود ایرانسل بزنیم میشه اون انلاک کرد یا نه فقط همین مود شده Adbیا اون زین میشه فقط انلاک کرد ؟و یه سوال دیگه اینه که وقتی با برنامه ltewatchکه روی حالت ادونس میزارم اولش که روی مودم نگاه میکنم روی دوباند C3+CA1هست که واقعا سیگنال و سرعتش خوبه اما بعد از چند لحظه استفاده میره روی باندB7+CA1که این سیگنال میاد روی 100- وسرعت کم میشه خواستم بدونم نمیشه کاری کرد ثابت شد فقط روی B3+CA1 ؟ممنونم
    نه تا حالا ندیدم بشه تجمیع رو مشخص کرد به چه Cell هایی وصل بشن شاید دوستان دیگه بدونن

8. Thanks ehsanch73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    اقای موسوی ببخشید زیاد سوال میپرسم من اومدم این فریمکور رو الان نصب کردم https://netwiz.ir/forum/showthread.p...wfull=1#post79
    ایا این الان انلاکه بعد نصب نیاز نیست فایلی دیگه برای انلاک زد براش اخه سیم کارت رایتل الان پیشم نیست که چکش کنم بع داز نصب فریم و بعدش نصب وب اومده بالا و با سیم ایرانسل الان نت میده و مشکلی نیت تا الان فقط میخوام بدونم انلاکه یا باید باز فایلی برای انلاکش زد؟
    بعد چطوری برم حالت adb اونی که از توی تلگرام گرفته بودم دکنه منو میگرفتم میرفت ولی اینی که توی این پست هست الان نصب کردم نمیره اخه توی پست اول زدید دارای ADBولی نمیره
    نه اگر اسکریپت مخصوص انلاک رو اجرا نکرده باشی و اکی نگرفته باشی مودم انلاک نیست باید وقتی فریمور مخصوص به انلاک رو زده بودی اسکریپت رو هم ران میکردی

10. Thanks ehsanch73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نه اگر اسکریپت مخصوص انلاک رو اجرا نکرده باشی و اکی نگرفته باشی مودم انلاک نیست باید وقتی فریمور مخصوص به انلاک رو زده بودی اسکریپت رو هم ران میکردی
    ببخشین سوال زیاد پرسیدم ممنونم از پاسخت ولی من ندیدم این قریم ور ها مود شده ADBباشن توی فرم الان کدوم این فریم ها انلاک هست و adbپشتیبانی میکنه که بشه این دستور adbبگیره مثل این پست که این دستور گذاشتن اینو که میزنم میزنه شناسایی نشد و کاری انجام نمیده اسکریپش
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...wfull=1#post80 فریم وری که اینو پشتیبانی کنه که خودتون نصب هم کرده باشین بهم بدین لینکش خیلی خیلی ممنونم ازتون

Senior Member
    Post Thanks / Like
    ببخشین سوال زیاد پرسیدم ممنونم از پاسخت ولی من ندیدم این قریم ور ها مود شده ADBباشن توی فرم الان کدوم این فریم ها انلاک هست و adbپشتیبانی میکنه که بشه این دستور adbبگیره مثل این پست که این دستور گذاشتن اینو که میزنم میزنه شناسایی نشد و کاری انجام نمیده اسکریپش
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...wfull=1#post80 فریم وری که اینو پشتیبانی کنه که خودتون نصب هم کرده باشین بهم بدین لینکش خیلی خیلی ممنونم ازتون
    همون فریموری که از تلگرام گرفتی با توضیحاتی که دادی باید پچ شده باشه با اون امتحان کن

13. Thanks ehsanch73 thanked for this post.
صفحه 8 از 12 نخستنخست ... 678910 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع