تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 116

موضوع: بررسی مودم FD-M60 ایرانسل / Huawei E5785

Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان:

- این فایل لینک دانلود همه موارد لازم برای فیرمور مود زدن و آنلاک m60 هست و فایل فیرمور مود شده زیر رو هم داخلش داره: m60_alltools_21_191_67_00_00_AT_kombi

- این هم فایل فیرمور به صورت مجزا : 03_E5785Lh-22c_UPDATE_21.191.67.00.00_AT_kombi

نکاتی در مورد این فیرمور:
    - زبان فیرمور به صورت پیش فرض روسی هست که برای انگلیسی کردنش لازمه فقط یک بار وارد 192.168.8.1 شده و از بالای صفحه انگلیسی رو انتخاب کنید و با این کار هم زبان مودم و هم زبان پنل وب انگلیسی میشه و انگلیسی باقی میمونه.

- این فیرمور منوی مخفی هم داره، برای وارد شدن بهش سه ثانیه دکمه ی بالای مودم رو نگه دارین.

پست اصلی مربوط به فیرمور

نکاتی در مورد مودم m60:

- اگه با فایل های بالا مودم رو فیرمور adb دار بزنید و آنلاک کنید و بعد فیرمور رسمی ایرانسل رو بریزین، مودم کماکان آنلاک میمونه.

- بعضی فیرمور ها رو که دانلود میکنین مثل همین فیرمور رسمی ایرانسل، داخلش برای فیرمور ۲ تا فایل داره یکی exe هست و دیگری bin . توی این حالت اگه وقتی مودم روشنه exe رو اجرا کنین ازتون Datalock معمولن میخواد. برای رفع شدن این، لازمه برید توی بوت پوینت و فایل bin رو فیرمور بزنید و بعدش که رستارت شد فایل exe رو اجرا کنید تا بدون کد خواستن نصب بشه. برای webui هم همینطوره.
    ویرایش توسط smartgig : 01-06-2022 در ساعت 11:46 PM

2. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط smartgig نمایش پست ها
    دوستان[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ] لینک دانلود همه موارد لازم برای فیرمور مود زدن و آنلاک m60 هست.
    03_E5785Lh-22c_UPDATE_21.191.67.00.00_AT_kombi

زبان فیرمور به صورت پیش فرض روسی هست که برای انگلیسی کردنش لازمه فقط یک بار وارد 192.168.8.1 شده و از بالای صفحه انگلیسی رو انتخاب کنید و با این کار هم زبان مودم و هم زبان پنل وب انگلیسی میشه و انگلیسی باقی میمونه.

فیرمور منوی مخفی هم داره، برای وارد شدن بهش سه ثانیه دکمه ی بالای مودم رو نگه دارین.

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    دستت درد نکنه منم فریمور رو اپلود کردم که همه بتونن دانلود کنن لینک رو تو پستت اپدیت کن که کامل باشه پستت
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام من میخواستم مودمم fd-m60 هست رو آنلاک کنم میشه یه کمک کنید از کجا شروع کنم ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این بود که برای ریجستری مشکلی پیش نمیاد

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ehsanrad098 نمایش پست ها
    سلام من میخواستم مودمم fd-m60 هست رو آنلاک کنم میشه یه کمک کنید از کجا شروع کنم ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این بود که برای ریجستری مشکلی پیش نمیاد
    همه راهنماها تو پست اول تاپیک هست
    نه مشکلی برای رجیستری پیش نمیاد

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه از کجا بفهمم نسخه e5785lh_92a بریزم یا e5785lh-22c یا چه نسخه ای؟
    و اینکه آیا با اینکار آپدیت هم دریافت میکنه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    من یه سوالی برام پیش آمد فکر کنم خودتون یه نرم افزار گذاشتید که از طریق اون آنلاک کنیم آیا فقط فریمور لازم برای آنلاک یا اسکریپت خاصی هم میخواد

Senior Member
    Post Thanks / Like
    ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه از کجا بفهمم نسخه e5785lh_92a بریزم یا e5785lh-22c یا چه نسخه ای؟
    و اینکه آیا با اینکار آپدیت هم دریافت میکنه
    بطور معمول هم پشت مودم زیر باتری نوشته هم تو پنل بخش Device Information
    ویرایش توسط MH.Mousavi : 02-01-2022 در ساعت 03:07 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    من یه سوالی برام پیش آمد فکر کنم خودتون یه نرم افزار گذاشتید که از طریق اون آنلاک کنیم آیا فقط فریمور لازم برای آنلاک یا اسکریپت خاصی هم میخواد
    هم فزیمور پچ شده نیازه هم اسکریپت

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام در اثر بی دقتی برق 5v پاور جهت شارژ باتری به مودم وصل کردم (احتمالا اشتباه در مثبت و منفی)الان دیگه باتری رو شارژ نمیکنه.مسیر شارژ رو چک کردم از لحاظ فیزیکی موردی ندیدم.کسی میتونه در مورد مسیر شارژ و یا شماتیک برد منو راهنمایی کنه؟
    یا اینکه احتمالاً کدوم قطعه اسیب میبینه در اینجور موارد؟
    موقع اتصال شارژر وقتی مودم روشنه 2 مرتبه علامت شارژ میاد و قطع میشه
    موقع مودم خاموشه در صفحه لوگو خاموش روشن میشه
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    ویرایش توسط Ali3135086 : 02-06-2022 در ساعت 01:20 AM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام، دوستان ببخشید آیا با آنلاک کردن این مودم سیم کارهای TDLTE رو ساپورت میکنه؟

صفحه 9 از 12 نخستنخست ... 7891011 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع