تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 39

موضوع: آنلاک مودم یوتل مدل LT643 ویا مدل HA6400 همراه اول و یا mn6200d مبین نت

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    اقا بفرست همینجا سابقه من برا چی خراب بشه راست و دروغ حرف شما مشخص میشه
    شما میگید من روش انلاک یه مودم خاص رو به چند نفر فروحتم اون مودم رو اعلام کنید کدوم هست رسید های واریزی افراد رو هم ارسال کنید تو همینجا و اینکه یه چتی یا هر چیزی که نشوت بده پول بابت انلاک اون مودم واریز شده
    اتفاقا من دوست دارم هر کسی خود واقعیش رو نشون بده و زودتر این حرفای خاله زنکی هم جمع بشه خیلی تلاش کردید به هز دری زدید ار هر چی گفتی حتی مهندسی معکوس ولی نشد ببینم حالا حداقل حرف خودتون رو میتونید ثابت کنید یا نه، تلاش دسته حمعیتون رو تو این قضیه هم دوست دارم ببینم ولی بنطرم دلیل اصلی ناراحتیتون رو میگفتید بهتر بود مثل میزنم البته شاید درست نباشه خرده نگیرید شاید مثلا من مودم 6200 رو دارم راهنمایی میکنم ناراحت شدید
    ببینید بحث انلاک مودم رو به کجاها کشوندید

Post Thanks / Like
    دوستان حالا اگه اقا صابر ناراحت نمیشن و اجازه میدن اگر مشارکت تو این مودم خوب باشه و کار جلو بره من بخشهایی که مهندسی معکوس کردم و خیلی بدرد بخور هست تو گیتهاب منتشر میکنم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    صابر جان اطلاعاتتون غلط هست متاسفانه چند نفر میشیند دورهم یک کلاغ چهل کلاغ، کلی اطلاعات غلط باهم رد و بدل میکنید بعد میخواید من هم بشینم به همش جواب بدم
    والا دل منم پره از دستتون و کارایی که کردید ولی به خودم حق و اجاره این رو نمیدم بیام شمارو متهم به کاری کنم یا قضاوتتون کنم ولی خوب شما متاسفانه خیلی تهاجمی اصرار داری حرفایی که میزنی درسته و انتظار داری بقیه دقیقا طبق چیزی که شما مد نظرته رفتار کنن اولا که من روش انلاک مودمی رو به چند نفر نفروختم تا بحال اگر هدفمند داری این حرف رو میزنی که بعدا بهش استناد کنی که وافعا باید تاسف خورد اگر هم نه باور داری به حرفت لطفا رسید پولی که چند نفر بابت انلاک یک مودم برای من زدن و چتشون رو که همگی بابت یک مودم خاص بوده ارسال کن برام خوشحال میشم راست و دروع این حرفا مشخص بشه
    مورد بعدی قطعا مورد هایی وجود داشته که برنامه یا فایلی هم درست کردم فروحتم متوجه نمیشم دلیلش رو که چرا باید بیام عمومی اعلام کنم و شما طلبکار باشی ازم که چرا نگفتم قطعا شما هم اسکریپت یا فایلی زحمت کشیدی درست کردی و فروختی این دلیلی نمیشه من بیام شمارو بازخواست بکنم
    یا اینکه میای مطرح میکنی که چرا تو فلان گروه هستی و بخوای نتیجه خاصی بگیزی خوب منو یه نفر تو اون گروه اد کرده اینطوری با مطرح کردن این مسائل، واقعا نمیشه امتیازی از طرفت یگیزی
    در کل این بحثی که راه انداختید بنطرم خیلی بیربط به موضوع بود و من بالاخره متوجه نشدم چه هدفی رو دنبال میکنید و دقیقا چیو میخواید ثابت کنید
    اگر بدی از من دیدید بیاید بگید من از حمید تو فلان مورد بدی دیدم اینطوزی منطقی تره تا اینکه بخوای منو بخاطر اینکه جایی درامدزایی هم کردم متهم کنی
    با کمال احترام به شما آقای عجمی و صابر ، من بحث های شما رو نگاه کردم و با توجه به مدارک مستدلی که دارم و در pv خدمتتون ارسال میکنم با حرفهای صابر موافق هستم
    آنلاک ریموت مودم های سیم کارتی https://t.me/modem_unlocking_antenna

Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbaba نمایش پست ها
    با کمال احترام به شما آقای عجمی و صابر ، من بحث های شما رو نگاه کردم و با توجه به مدارک مستدلی که دارم و در pv خدمتتون ارسال میکنم با حرفهای صابر موافق هستم
    حمید اقای ریگی الان مگه اقا صابر رو تو نفطه ضعف دیدید که اومدید به حمایتشون نیازی نبود، شما همینجا هر مدارکی دارید بفرستید من و دوستان قضاوت میکنیم جقدر ضادق هستید تو حرفاتون ففط سعی کتید تو دو سه تا پیام خلاصه کنید جون واقعا دارید به بیراهه میبرید تاپیک رو

Junior Member
    Post Thanks / Like
    حمید اقای ریگی الان مگه اقا صابر رو تو نفطه ضعف دیدید که اومدید به حمایتشون نیازی نبود، شما همینجا هر مدارکی دارید بفرستید من و دوستان قضاوت میکنیم جقدر ضادق هستید تو حرفاتون ففط سعی کتید تو دو سه تا پیام خلاصه کنید جون واقعا دارید به بیراهه میبرید تاپیک رو
    بحث اینه آقای عجمی شما اگه میخوای به علم کاربرهای داخل فروم اضافه کنی بیا آنلاک یا آموزش مودم هایی که خودت بلدی و اختصاصی هست رو بزار ! شما نباید از مودم هایی که دیگران از اونها کسب درآمد میکنن بحث راه بیندازی . همونطوری که خوب نیست ما تو کار شما دخالت کنیم و بحث در مورد مودم هایی که خودتون فقط اونها رو انجام میدید راه بیندازیم بهتر هست شما هم مراعات حال همکاران یعنی ما رو هم بکنید ! واقعا اگر با انصاف صحبت کنیم این مودم ساده تر و بی ارزش تر از مودم lh96 هست که شما 4 سال پیش انلاک کردی و تا به الانم در این مورد به یک نفر راهنمایی و کمکی نکردی و هر چی بحث بوده بی جواب گذاشتی و رفتی ؟

Post Thanks / Like
    بحث اینه آقای عجمی شما اگه میخوای به علم کاربرهای داخل فروم اضافه کنی بیا آنلاک یا آموزش مودم هایی که خودت بلدی و اختصاصی هست رو بزار ! شما نباید از مودم هایی که دیگران از اونها کسب درآمد میکنن بحث راه بیندازی . همونطوری که خوب نیست ما تو کار شما دخالت کنیم و بحث در مورد مودم هایی که خودتون فقط اونها رو انجام میدید راه بیندازیم بهتر هست شما هم مراعات حال همکاران یعنی ما رو هم بکنید ! واقعا اگر با انصاف صحبت کنیم این مودم ساده تر و بی ارزش تر از مودم lh96 هست که شما 4 سال پیش انلاک کردی و تا به الانم در این مورد به یک نفر راهنمایی و کمکی نکردی و هر چی بحث بوده بی جواب گذاشتی و رفتی ؟
    اها افرین اقای ریگی این شد حرف درست خیلی داشتید بیراهه میرفتید
    ببین مورد اول که شما نمیتونید برای کسی تعین تکلیف کنید و با حجمه حملات گروهی وادار به کاری بکنید اتفاقا من رو مصمم تر کردید که راهم درست هست
    مورد دوم طرف حساب من کاربرانی هستن که سوال میکنن و دوست دارن مشارکت کنن و یاد بگیرن اینکه شما درامدتون رو گره بزنید به ناآگاهی کسایی که علاقه مندن بنظرم اشتباهه روزی دست خداست و کسی نمیتونه روزی کسی دیگه رو ببره
    یه زمانی من و شما هم اگاهی کامل روی این مودم ها رو نداشتیم اگر کسی نبود کمک کنه یا رفرنسی نبود میخواستید چیکار کنید
    نمیدونم اقای بلوچی رو یادتون هست یا نه علاقه من به مودم رو ایشون با امورش هاش ایجاد کرد هنوز هم ازش یاد میکنم ولی نمیدونم این حس خودخواهی چطور سمت بعضی ها میاد اگر میتونید مودمی رو انلاک کنید نوش جونتون ولی جلوی اموزش بقیه رو گرفتن داستان دیگه ایه
    بازم مرحبا یه شما که سریعتر اصل مطلب رو گفتید و بیشتر کشش ندادید بنظرم شهامت شما بیشتر از اقا صابر قادری بود

Senior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان حالا اگه اقا صابر ناراحت نمیشن و اجازه میدن اگر مشارکت تو این مودم خوب باشه و کار جلو بره من بخشهایی که مهندسی معکوس کردم و خیلی بدرد بخور هست تو گیتهاب منتشر میکنم
    شما که زحمت میکشی حتما ماله مودم e2 و 6300 هم منتشر کن . یا به نفعتون نیست منتشر کنید یا فروشتون پایین میاد ؟
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

Junior Member
    Post Thanks / Like
    اها افرین اقای ریگی این شد حرف درست خیلی داشتید بیراهه میرفتید
    ببین مورد اول که شما نمیتونید برای کسی تعین تکلیف کنید و با حجمه حملات گروهی وادار به کاری بکنید اتفاقا من رو مصمم تر کردید که راهم درست هست
    مورد دوم طرف حساب من کاربرانی هستن که سوال میکنن و دوست دارن مشارکت کنن و یاد بگیرن اینکه شما درامدتون رو گره بزنید به ناآگاهی کسایی که علاقه مندن بنظرم اشتباهه روزی دست خداست و کسی نمیتونه روزی کسی دیگه رو ببره
    یه زمانی من و شما هم اگاهی کامل روی این مودم ها رو نداشتیم اگر کسی نبود کمک کنه یا رفرنسی نبود میخواستید چیکار کنید
    نمیدونم اقای بلوچی رو یادتون هست یا نه علاقه من به مودم رو ایشون با امورش هاش ایجاد کرد هنوز هم ازش یاد میکنم ولی نمیدونم این حس خودخواهی چطور سمت بعضی ها میاد اگر میتونید مودمی رو انلاک کنید نوش جونتون ولی جلوی اموزش بقیه رو گرفتن داستان دیگه ایه
    بازم مرحبا یه شما که سریعتر اصل مطلب رو گفتید و بیشتر کشش ندادید بنظرم شهامت شما بیشتر از اقا صابر قادری بود
    من هم موافق هستم اگر شما برای آنلاک مودم 6200 ورژن جدید 1.1.16 با این که خودم هم آنلاک میکنم مهندسی معکوس اون رو توی همین فروم بزارید تمام بسمه الله شروع کنید بزارید !!!!!!!!

Junior Member
    Post Thanks / Like
    من مودم D100 رو با وجود اینکه خودم هم آنلاک کردم بصورت رایگان گذاشتم در آینده احتمال داره رفع ولکام مودم lh96 را هم بصورت رایگان بزارم برای همه کاربران و مجانی

Senior Member
    Post Thanks / Like
    من هم موافق هستم اگر شما برای آنلاک مودم 6200 ورژن جدید 1.1.16 با این که خودم هم آنلاک میکنم مهندسی معکوس اون رو توی همین فروم بزارید تمام بسمه الله شروع کنید بزارید !!!!!!!!
    بله بیاین ورژن 1.1.16 بزارید منم موافق هستم
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین