تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 39

موضوع: آنلاک مودم یوتل مدل LT643 ویا مدل HA6400 همراه اول و یا mn6200d مبین نت

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    این روتر یه اسیب پذیری تو بخش Iperf داره که البته تو اپدیت جدید که برای مبین نت اومده بسته شده ولی روی اپراتورهای دیگه تا اونجایی که اطلاع دارم باز هست
    اگر دوستان مشارکت کنن فک میکنم راه انلاک براحتی در بیاد
    این نکته رو برای شروع گفتم که اگر دوستان تمایل داشتن مشارکت کنن
    سلام خیلی خوبه البته میدونم جاش اینجا نیست اگه امگان داره باگ مودم E2 ایرانسل رو هم بگید حمید آقا ظاهرا شما میتونید آنلاک کنید این مودم رو
    آنلاک ریموت مودم های سیم کارتی https://t.me/modem_unlocking_antenna

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbaba نمایش پست ها
    سلام خیلی خوبه البته میدونم جاش اینجا نیست اگه امگان داره باگ مودم E2 ایرانسل رو هم بگید حمید آقا ظاهرا شما میتونید آنلاک کنید این مودم رو
    سلام بر آقای ریگی ان شاء الله خوب هستید خیلی وقته ازتون خبری نداشتم

ظاهری در کار نیست واقعیت اینه تو کل ایران انلاک مودم E2 و دائمی 6300 رو فقط اقای عجمی زدن و هر کی الان داره ادعا میکنه خودم انجام میدم کاملا در روز روشن داره دروغ میگه و از لاین خود آقای عجمی دارن اقدام به انلاک میکنن . خود ایشون بهتر میدونن .
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

3. Thanks hamidbaba thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidbaba نمایش پست ها
    به به مهندس ریگی
    مهندس جان حالا فعلا مودمایی که اسونتر هستن میریم جلو ببینم مشارکت انجام میشه یا نه
    و بیشتر این مطالب هدف اموزش بزای یوزر عادی مودم هست شما که خودتون استادید باید بیاید اموزش بدید

Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    سلام بر آقای ریگی ان شاء الله خوب هستید خیلی وقته ازتون خبری نداشتم

ظاهری در کار نیست واقعیت اینه تو کل ایران انلاک مودم E2 و دائمی 6300 رو فقط اقای عجمی زدن و هر کی الان داره ادعا میکنه خودم انجام میدم کاملا در روز روشن داره دروغ میگه و از لاین خود آقای عجمی دارن اقدام به انلاک میکنن . خود ایشون بهتر میدونن .
    صابر جان من تنها مودم 6300ی که انلاک کردم مودم خودم بوده اگر دوستان دیگه انلاک میکنن خودشون انجام میدن البته چند تا دوستان ممکنه در مورد این مودم یا مودمای دیگه کمک ازم گرفته باشن ولی من براشون انلاکی انجام ندادم

Senior Member
    Post Thanks / Like
    صابر جان من تنها مودم 6300ی که انلاک کردم مودم خودم بوده اگر دوستان دیگه انلاک میکنن خودشون انجام میدن البته چند تا دوستان ممکنه در مورد این مودم یا مودمای دیگه کمک ازم گرفته باشن ولی من براشون انلاکی انجام ندادم
    منابع من موثق و دقیق هست که در کل ایران انلاک این دو مودم رو برا اولین بار شما انجام دادید و خیلی ها روش کار کردن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن و اومدن سمت شما و از شما خریداری کردن و الانم دارن باهاش کسب درامد میکنن حتی ریموت هم میزنن انلاک شما رو هم دیدم و همون انلاک شما هست که دارن میزنن رو مودم e2 . در مرام علمی و کاری من نیست آنلاک یک مودم رو به کسی بفروشم تا جایی که بتونم فقط راهنمایی میکنم اونم باید قبلش خود دوستان کمی حرکت کرده باشن و جایی منتظر راهنمایی و کمک باشن .

Senior Member
    Post Thanks / Like
    به به مهندس ریگی
    مهندس جان حالا فعلا مودمایی که اسونتر هستن میریم جلو ببینم مشارکت انجام میشه یا نه
    و بیشتر این مطالب هدف اموزش بزای یوزر عادی مودم هست شما که خودتون استادید باید بیاید اموزش بدید
    من نظر شخصی خودم رو میگم و امیدوارم ناراحت نشید : من فکر نمیکنم اصل ماجرا این باشه همیشه چه در فروم قبلی و چه در این فروم شما هیچوقت مبحثی اموزشی یا راهنمایی در مورد مودم هایی که خودتون فقط میتونید اونها رو انلاک یا تعمیر کنید بیان نکردید و همیشه مثل رمز و راز موندن پیش خودتون البته منکر زحمات شما و وقتی که برا این نوع مودم ها گذاشتید نیستم و علم این کار رو دارید و انسان با سوادی هستید . ولی ما چند نفر که بعد شما وارد این مباحث و این کارها شدیم باهم همکاری و تقسیم کار کردیم و خیلی هم پیشرفت خوبی حاصل شد و علم ما و تجربه ما چندین برابر شد . خدارو شاکرم شخصا تا به امروز به صورت مستقیم و شسته و رفته مبلغی رو تقدیم کسی نکردم که 0 تا 100 یک مودم رو دربیاره و اماده لقمه رو بزاره در دهان من و 20 درصد راهنمایی از کسی گرفتم و حتی برا این راهنمایی مبلغی هم پرداخت کردم اما 80 درصد رو خودم رفتم تا کار رو یاد بگیرم و مثل خیلی از همکاران نبودم که اماده و شسته رفته رفتن پول دادن و انلاک فلان مودم ها رو خریدن و فقط دنبال پول دراوردن هستن . واقعا متاسف هستم برای اون سری از دوستان که همه چی رو در پول میبینن و با اینکه خودشون از ما خیلی باسواد تر و تحصیل کرده تر هستن اما کمی سلول های خاکستری مغزشون رو به کار نمیندازن و جالب هست امروز شما یک مودم رو انلاک میکنید ما میخوابیم صبح بلند میشیم همون دوستان هم دارن همون مودم رو انلاک میکنن و این تصادفی نیست و کار هر کسی هم نیست و کار همون دوستان هم نیست چون کامل بهشون شناخت دارم .

Post Thanks / Like
    صابر جان ببنید اینطوری که مقایسه میکنید هر کسی غیر روال شما کار کنه کارش درست نیست و همه یه طورایی متهمن تو بازار، همونطور که میدونی من 2-3 ساله خیلی روی مودم کار نمیکنم و تبلیغات هم نمیکنم وفقط همون مشتری های قدیمی گهگاهی برام مودم میفرستن که در امد خاصی هم نمیشه ازش کسب کرد من از اون اول هم سعی کردم به دوستان کمک کنم حالا به هر نحو شده، گرفتن فریمور یا منتشر کردن روش های مختلف یا راهنمایی توی تلگرام یا اصلا ساخت فایل براشون بصورت رایگان که شما فک میکنم اطلاع ندارید ازش که اینطوری مینوبیسد

حالا بهر حال صابر جان فرض کن من بابت اینهمه وقتی که این موارد گذاشتم حالا چند تا مودم رو هم بخوام ازش درامدزایی کنم به نظر شما مشکلی بوجود میاره یا ایراد کار من هست؟ این در حالی هست که تبلیغات و در امدزایی شما هر روز تو کانالای تلگرامی مختلف هست و شما هم مودمایی که در امدزایی میکنین روشش رو با دوستان تو فوروم به اشتراک نمیزارید چطور میشه از نظرتون کار من اشتباه میاد ولی کار شما درسته؟ نمیدونم

ببین صابر جان همین دوستانی که شما میفرمایید بارها تک مودم برام فرستادن که من انلاک رو انجام بدم بعد از رو کار من بصورت رایگان کپی برداری کنن و هیچ هزینه ای پرداخت نکنن بنظرم باز این دوستان که هزینه میدن و به رایگان از کار دیگران کپی برداری نمکنن رفتار درست تری رو دارن نشون میدن برات مثال بزنم داستان همون انلاک AM3100 که تو کل همکارا داستان کپی برداری ناموفق ازش پبچیده بود یا کارای دیگه بطور مثال یکی از دوستانتون کارش شده بود بره تو دایرکت اینو اون که من رو خراب کنه و در وافع منو پله کنه برای بالا بردن خودش والا به نظرم اینطور پیشرفت کردن هیچ ارزشی نداره به هر حال امیدوارم شما هم از حرفام ناراحت نشده باشی به هرحال دل هممون به مدلی پره که پرداختن بهش تو این محیط های عمومی فقط باعث درست شدن حاشیه میشه

Senior Member
    Post Thanks / Like
    صابر جان ببنید اینطوری که مقایسه میکنید هر کسی غیر روال شما کار کنه کارش درست نیست و همه یه طورایی متهمن تو بازار، همونطور که میدونی من 2-3 ساله خیلی روی مودم کار نمیکنم و تبلیغات هم نمیکنم وفقط همون مشتری های قدیمی گهگاهی برام مودم میفرستن که در امد خاصی هم نمیشه ازش کسب کرد من از اون اول هم سعی کردم به دوستان کمک کنم حالا به هر نحو شده، گرفتن فریمور یا منتشر کردن روش های مختلف یا راهنمایی توی تلگرام یا اصلا ساخت فایل براشون بصورت رایگان که شما فک میکنم اطلاع ندارید ازش که اینطوری مینوبیسد

حالا بهر حال صابر جان فرض کن من بابت اینهمه وقتی که این موارد گذاشتم حالا چند تا مودم رو هم بخوام ازش درامدزایی کنم به نظر شما مشکلی بوجود میاره یا ایراد کار من هست؟ این در حالی هست که تبلیغات و در امدزایی شما هر روز تو کانالای تلگرامی مختلف هست و شما هم مودمایی که در امدزایی میکنین روشش رو با دوستان تو فوروم به اشتراک نمیزارید چطور میشه از نظرتون کار من اشتباه میاد ولی کار شما درسته؟ نمیدونم

ببین صابر جان همین دوستانی که شما میفرمایید بارها تک مودم برام فرستادن که من انلاک رو انجام بدم بعد از رو کار من بصورت رایگان کپی برداری کنن و هیچ هزینه ای پرداخت نکنن بنظرم باز این دوستان که هزینه میدن و به رایگان از کار دیگران کپی برداری نمکنن رفتار درست تری رو دارن نشون میدن برات مثال بزنم داستان همون انلاک AM3100 که تو کل همکارا داستان کپی برداری ناموفق ازش پبچیده بود یا کارای دیگه بطور مثال یکی از دوستانتون کارش شده بود بره تو دایرکت اینو اون که من رو خراب کنه و در وافع منو پله کنه برای بالا بردن خودش والا به نظرم اینطور پیشرفت کردن هیچ ارزشی نداره به هر حال امیدوارم شما هم از حرفام ناراحت نشده باشی به هرحال دل هممون به مدلی پره که پرداختن بهش تو این محیط های عمومی فقط باعث درست شدن حاشیه میشه
    اخه شما الان ببینید بالاتر قبلش چی نوشتید! و الان که من حقیقت رو گفتم چی نوشتید ! لازم بود من اینطوری صحبت کنم تا شما هم بعدش بیایید اینها رو بگید خب همون اول کار بگید من e2 رو انلاک کردم و 6300 هم انلاک کردم و به فلانی و فلانی به فلان مقدار پول فروختم و صاحب زحمتم هست و اصلا نمیخوام در موردش بحث انلاک یا راهنمایی در فروم یا جایی راه بیندازم و منم میگفتم تمام هست مبارکه . منظور من اینه کسی کاری میکنه خیل راحت بیا علنی کنه لازم نیست یواشکی کار بشه یا مخفی کاری بشه دنیای ما چند نفر انلاکر تو ایران خیلی کوچیکه . در ضمن از شما بعید هست که سواد بالاتری از من دارید و در بیشتر کارهای خودتون از تجربیات فروم ها و انلاکرهای خارجی استفاده کردید و بعضا از علم مهندسی معکوس در کشف اصل ماجرا بگید من خواستم انلاک فلان مودم شما رو بدست بیارم . اولا اصلا لازم نیست به جای دوری نگاه کنید همون تهران بغل گوشتون آقای ن خیلی از کارهای شما رو کپی کرده و همین 3100 هم خود ایشون نفر اول وارد کارش شد و براتون فرستاد برا پیدا کردن راهش دوما همانطور که گفتم شما هم بی نیاز مطلق نیستید و حتما از تجربیات و کارهای دیگران استفاده کردید نمونه فروم روسی که همه میشناسن . لودر مودم های کوال کام اموزش باز و بسته کردن پارتیشن های مودم های کوال تعمیر نند مودم های کوال کام و ......... دوما باز میرسیم به همون صحبت ها قبلی من چرا شما انلاکی که خودت زحمت کشیدی و فقط خودت بلد هستی رو در موردش بحث راه اندازی نکنی که من صابر یا دیگران بیان ببینن کار رو شما چطوری رو مودم انجام دادی البته اینم بگم این کار اصلا عیب نیست اگر اشنا به مهندسی معکوس هستید و الان پروژه های خیلی بزرگی در زمینه های خیلی مهم تری داره مهندسی معکوس میشه و کار 100 درصد علمی هست حتی به نتیجه نرسه . در مورد درامد هم صحبت کردید و نگفتید که شما انلاک یک مودم رو به چند نفر میفروشید و در یک لحظه بالای ...... میلیون تومن پول درمیارید و من که میشینم پشت سیستم خودم و تکون نمیخورم و زحمت میکشم و برا 50 الی 100 هزار تومان مودم مشتری رو انلاک میکنم اونم عمدتا یوزر معمولی که 1 یک عدد مودم بیشتر نداره و کلی هم هزینه تبلیغات خودم رو میکنم کجا و درامد شما کجا ! من از هیچ کس ناراحت نمیشم هر کسی هر طوری میخواد حرف بزنه و فکر کنه من واقعیت رو میگم . درامد من در مقابل فروش فایلهای شما هیچی نیست یا در مقابل درامد تفریحی شما که گهگاهی ریموت میشید و 1 دونه مودم رو ..... تومن انلاک میکنید بازم چیزی نیست اما مشکلی نداره من شاکرم به خدا و فقط الان دارم پاسخ حرفهای شما رو میدم . از من خیلی رایگان رسیده به این بازار مودم همه هم میدونن . ما ریا نداریم کاری رو کرده باشیم گردن میگیرم و راست خدایی هم میگیم چرا اون کار رو انجام دادیم . بنده صاحب مال و دانش شما هم نیستم فقط برای من جالب بود چرا یکی از مودم هایی که دارید الان فایل اونها رو میفروشید یا مودم هایی که قبلا کارشون رو انجام دادید و خیلی ها هم پرسیدن راهنمایی یا اموزشی قرار بدید که قرار ندادید و سالها از روشون گذشته رو در فروم مورد بحث قرار نمیدید ؟ در ضمن اینکه تو تلگرام هستید خصوصا بخشی که فقط مربوط هست به کسب درامد از فروش یا انلاک مودم و تجهیزات اون نشون دهنده چیز دیگری هست بر خلاف صحبت هایی که کردید و اینم بگم خوشبختانه فقط در یک گروه یا کانال بنده حضور دارم در سطح کل پیام رسان های داخلی و خارجی .
    ویرایش توسط saber73 : 07-31-2023 در ساعت 06:49 PM

Post Thanks / Like
    صابر جان اطلاعاتتون غلط هست متاسفانه چند نفر میشیند دورهم یک کلاغ چهل کلاغ، کلی اطلاعات غلط باهم رد و بدل میکنید بعد میخواید من هم بشینم به همش جواب بدم
    والا دل منم پره از دستتون و کارایی که کردید ولی به خودم حق و اجاره این رو نمیدم بیام شمارو متهم به کاری کنم یا قضاوتتون کنم ولی خوب شما متاسفانه خیلی تهاجمی اصرار داری حرفایی که میزنی درسته و انتظار داری بقیه دقیقا طبق چیزی که شما مد نظرته رفتار کنن اولا که من روش انلاک مودمی رو به چند نفر نفروختم تا بحال اگر هدفمند داری این حرف رو میزنی که بعدا بهش استناد کنی که وافعا باید تاسف خورد اگر هم نه باور داری به حرفت لطفا رسید پولی که چند نفر بابت انلاک یک مودم برای من زدن و چتشون رو که همگی بابت یک مودم خاص بوده ارسال کن برام خوشحال میشم راست و دروع این حرفا مشخص بشه
    مورد بعدی قطعا مورد هایی وجود داشته که برنامه یا فایلی هم درست کردم فروحتم متوجه نمیشم دلیلش رو که چرا باید بیام عمومی اعلام کنم و شما طلبکار باشی ازم که چرا نگفتم قطعا شما هم اسکریپت یا فایلی زحمت کشیدی درست کردی و فروختی این دلیلی نمیشه من بیام شمارو بازخواست بکنم
    یا اینکه میای مطرح میکنی که چرا تو فلان گروه هستی و بخوای نتیجه خاصی بگیزی خوب منو یه نفر تو اون گروه اد کرده اینطوری با مطرح کردن این مسائل، واقعا نمیشه امتیازی از طرفت یگیزی
    در کل این بحثی که راه انداختید بنطرم خیلی بیربط به موضوع بود و من بالاخره متوجه نشدم چه هدفی رو دنبال میکنید و دقیقا چیو میخواید ثابت کنید
    اگر بدی از من دیدید بیاید بگید من از حمید تو فلان مورد بدی دیدم اینطوزی منطقی تره تا اینکه بخوای منو بخاطر اینکه جایی درامدزایی هم کردم متهم کنی

Senior Member
    Post Thanks / Like
    صابر جان اطلاعاتتون غلط هست متاسفانه چند نفر میشیند دورهم یک کلاغ چهل کلاغ، کلی اطلاعات غلط باهم رد و بدل میکنید بعد میخواید من هم بشینم به همش جواب بدم
    والا دل منم پره از دستتون و کارایی که کردید ولی به خودم حق و اجاره این رو نمیدم بیام شمارو متهم به کاری کنم یا قضاوتتون کنم ولی خوب شما متاسفانه خیلی تهاجمی اصرار داری حرفایی که میزنی درسته و انتظار داری بقیه دقیقا طبق چیزی که شما مد نظرته رفتار کنن اولا که من روش انلاک مودمی رو به چند نفر نفروختم تا بحال اگر هدفمند داری این حرف رو میزنی که بعدا بهش استناد کنی که وافعا باید تاسف خورد اگر هم نه باور داری به حرفت لطفا رسید پولی که چند نفر بابت انلاک یک مودم برای من زدن و چتشون رو که همگی بابت یک مودم خاص بوده ارسال کن برام خوشحال میشم راست و دروع این حرفا مشخص بشه
    مورد بعدی قطعا مورد هایی وجود داشته که برنامه یا فایلی هم درست کردم فروحتم متوجه نمیشم دلیلش رو که چرا باید بیام عمومی اعلام کنم و شما طلبکار باشی ازم که چرا نگفتم قطعا شما هم اسکریپت یا فایلی زحمت کشیدی درست کردی و فروختی این دلیلی نمیشه من بیام شمارو بازخواست بکنم
    یا اینکه میای مطرح میکنی که چرا تو فلان گروه هستی و بخوای نتیجه خاصی بگیزی خوب منو یه نفر تو اون گروه اد کرده اینطوری با مطرح کردن این مسائل، واقعا نمیشه امتیازی از طرفت یگیزی
    در کل این بحثی که راه انداختید بنطرم خیلی بیربط به موضوع بود و من بالاخره متوجه نشدم چه هدفی رو دنبال میکنید و دقیقا چیو میخواید ثابت کنید
    اگر بدی از من دیدید بیاید بگید من از حمید تو فلان مورد بدی دیدم اینطوزی منطقی تره تا اینکه بخوای منو بخاطر اینکه جایی درامدزایی هم کردم متهم کنی
    پی وی رو چک کن . اقای ریگی هم ان شا الله میاد خدمتت با تمام مدارک من نمیخوام سابقه چندین ساله شما رو اینجا خراب کنم میفرستم pv خودت .

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین