تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910
نمایش نتایج: از 91 به 94 از 94

موضوع: مودم GreenPacket ایرانسل TF-i60 G1

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام
    صابر جان دادش آپدیت نشده من بویلد نامبر و وفریمور رو چک کردم همه هست بعدشم این مودم آپدیت آنلاین نمیشه.بعد اینکه فریمور قدیمی یا از همین نوع می خواد که دوباره امپورت بشه تا به حالات اولیه دربیاد .یک آدم احمق یک سنگ توی چاه میندازه چند تا آدم عاق نمی تونه دربیاره حکایت ما هم الان اینجوری شده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    توئی که سنت اندازه خره مش قربونه و از داهات پاشدی اومدی داری راه و چاه یاد میگیری ازش پول در بیاری مشخصه قصد و نیتت چی بوده و چی هست زنگ زدی هرچی از دهنت در اومده بهم گفتی واقعا مشخصه چقد بی فرهنگی!! اگر ادعات میشه خوراکت لینوکسه که مسلما دروغ محضه چون حتی سواد نداری 4 کلمه فارسی درست تایپ کنی دیگه چه توقعی میشه ازت داشت آبروی هموطن های عزیزه آذری مون رو بردی با این شعور پایینت خجالت بکش، خوش گلدی
    این دفعه بخوای با حرف های بی خودی وقت مارو بگیری میام دیدنت ها بهت بگم

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran نمایش پست ها
    سلام
    صابر جان دادش آپدیت نشده من بویلد نامبر و وفریمور رو چک کردم همه هست بعدشم این مودم آپدیت آنلاین نمیشه.بعد اینکه فریمور قدیمی یا از همین نوع می خواد که دوباره امپورت بشه تا به حالات اولیه دربیاد .یک آدم احمق یک سنگ توی چاه میندازه چند تا آدم عاق نمی تونه دربیاره حکایت ما هم الان اینجوری شده
    سلام من باهاتون ارتباط گرفتم و رو سیستم شما هم ریموت شدم و راحت از مودم دسترسی شل هم گرفتم و چک کردم مودم شما اپدیت شده اونم انلاین و به اخرین و جدیدترین نسخه ایرانسل . این نسخه انلاک هم میشه مشکلی نداره راهنمایی های لازم رو هم کردم تهران کجا ببرید براتون انجام بدن . خودم هم بهتون گفتم با قبول ریسک کار از راه دور میتونم انلاکش کنم و گفتم رایگان هم براتون انجام میدم . زیاد ناراحت نباشید و برا یک مودم خودتون رو عصبی نکنید خداروشکر این نسخه انلاک میشه . در ضمن همیشه ایرانسل اپدیت میفرسته و میفرستاده برا این مودم به صورت انلاین حتی بدون بسته اینترنتی کافیه فقط سیم ایرانسل بره رو مودم سرجمع 2 دقیقه هم طول نمیکشه و اپدیت رو میگیره خودم مانیتور کردم و دیدم . اینم اضافه کنم جلو دانگرید بسته شده و بوت لودر مودم قفل شده نمیتونید حتی با داشتن فریمور قبلی مودم رو دانگرید کنید . دیدید رو سیستم شما رول بک هم کردم اما پارتیشن rootfs قبلی رو این اپدیت از کار انداخته و خبری از فریمور قبلی نبود و باز رو همین ورژن بالا اومد . و اون بیلد نامر و ورژن و تاریخ هم از قصد اپراتور تغییر نمیده تا افرادی که میخوان انلاک کنن نادانسته خرابکاری انجام بدن و براشون درس عبرتی باشه در اینکه دیگه مودم های اپراتور رو انلاک نکنن البته این کلک ها قدیمی شده برا انلاکرهای مودم و بازم راحت داره این مودم انلاک میشه . موفق باشید
    ویرایش توسط saber73 : 03-18-2024 در ساعت 07:23 AM
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط kamran نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز مودم با فایل بکاپ اصلا امکان خرابی نداره اون فایل بکاپ تو یه مسیر موقت کپی میشه و با ریست فکتوری میپره شما که لینوکس کار هستی باید داستان overlay رو بدونی و انقدر ساده بابت یه مودم بی ارزش باعث مزاحمت دیگران نشی
    اون بنده خدا فقط خواسته کمکتون کنه حالا مودم شما اپدیت گرفته که روال همه مودمهای ایرانسل هست و کسی از بچه ها مسئول این قضیه نیست که بخواید بازخواست کنید
    در کل هم وقتی میخواید مودم رو دستکاری کنید ریسک خرابی رو همیشه در نظر داشته باشید و وقتی ریسک پذیر نیستید سمت اینطور چیزا نیاید

صفحه 10 از 10 نخستنخست ... 8910