تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 94

موضوع: مودم GreenPacket ایرانسل TF-i60 G1

Junior Member
    Post Thanks / Like
    کد:
    telnet 192.168.1.1 
    root
    root123
    mount -o remount,rw /
    wget ftp://m:12345@192.168.1.24/nvram.cfg -O /opt/nvram/nvram.cfg
    mount -o remount,rw /
    wget ftp://m:12345@192.168.1.24/overview-info.asp -O /usr/www/private/GP/overview-info.asp

در این قسمت دقت کنید که
    -----------
    حتما باید به جای
    m
    که نام کاربری ویندوز ما هست و موقع ساخت سرور هم تعریف کردیم و بهش اجازه دسترسی به سرور رو دادیم
    از اسم کاربری ویندوز خودتون استفاده کنید
    -----------
    و به جای 1234 که پسورد کاربری ویندوز ما میباشد باید پسورد ویندوز خودتون رو جایگذاری کنید
    -----------
    و به جای این ای پی ادرس یعنی
    192.168.1.24
    باید همون ای پی مودم که موقع ساخت سرور نشون دادیم از کجا دریافت و داخل سرور جایگذاری میکنید رو وارد کنید
    -----------

خب الان
    اسم کاربری ویندوز ما که در سرور هم تعریف و بهش اجازه دسترسی دادیم
    m
    ----
    رمز ورود ویندوز ما
    12345
    ----
    و ای پی مودم ما که وارد سرور هم کردیم
    192.168.1.24
    هست و در دستورات جایگذاری کرده و کار رو ادامه میدیم
    ------------------------------
    ریست کارخانه مودم یادتون نره

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

2. Thanks esipoko, saber73, ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
    کد:
    telnet 192.168.1.1 
    root
    root123
    mount -o remount,rw /
    mount -o remount,rw /
    wget ftp://m:12345@192.168.1.24/overview-info.asp -O /usr/www/private/GP/overview-info.asp

در این قسمت دقت کنید که
    -----------
    حتما باید به جای
    m
    که نام کاربری ویندوز ما هست و موقع ساخت سرور هم تعریف کردیم و بهش اجازه دسترسی به سرور رو دادیم
    -----------
    و به جای 1234 که پسورد کاربری ویندوز ما میباشد باید پسورد ویندوز خودتون رو جایگذاری کنید
    -----------
    192.168.1.24
    باید همون ای پی مودم که موقع ساخت سرور نشون دادیم از کجا دریافت و داخل سرور جایگذاری میکنید رو وارد کنید
    -----------

خب الان
    m
    ----
    رمز ورود ویندوز ما
    12345
    ----
    192.168.1.24

سلام ممنون دوست عزیز shervin این کارو میشه روی ترمینال ویندوز 11 یا از طروق دیگه روی ویندوز های 10 یا 7 انجام دادش که نیاز نباشه حتماً لینوکس اوبونتو نصب کنم ؟ یا حتماً نیازه ؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام ممنون دوست عزیز shervin این کارو میشه روی ترمینال ویندوز 11 یا از طروق دیگه روی ویندوز های 10 یا 7 انجام دادش که نیاز نباشه حتماً لینوکس اوبونتو نصب کنم ؟ یا حتماً نیازه ؟
    سلام

ویندوز 7 و بعد از اون ویندوز 10

روی ویندوز 11 من تست نکردم

5. Thanks saber73, ALiAS2 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
    کد:
    telnet 192.168.1.1 
    root
    root123
    mount -o remount,rw /
    mount -o remount,rw /

در این قسمت دقت کنید که
    -----------
    حتما باید به جای
    m
    -----------
    -----------
    192.168.1.24
    -----------

خب الان
    m
    ----
    رمز ورود ویندوز ما
    12345
    ----
    192.168.1.24

دستت درد نکنه. اما ای کاش کامل و دقیق توضیح می*دادی تا دوستان فردا هی ما رو سر این آموزش شما سوال پیچ نکنن چون خیلی ها واقعا سخت متوجه میشن
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

7. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام و عرض ادب

خواستم تشکر کنم از وقتی که میگذارید و اهمیتی که به دیگران میدید.

این نهایت سخاوتمندی و محبت شماست که تجربیات و دانشتون رو با دیگران به اشتراک میگذارید.

با تشکر

9. Thanks ALiAS2, saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    دستت درد نکنه. اما ای کاش کامل و دقیق توضیح می*دادی تا دوستان فردا هی ما رو سر این آموزش شما سوال پیچ نکنن چون خیلی ها واقعا سخت متوجه میشن
    سلام ای عشق ♥

آقا دمت گرم با تجربیاتی که تو در اختیارم گذاشتی و این دوستمون لطف کردن زحمت کشیدن و فرمودن خدا خیرتون بده مودم رو با فایل های توی مودم خودم که فابریکی ایرانسل بود و اطلاعاتی که ازش کشیدم بیرون تونستم برگردونم به حالت اولیه ایرانسل
    همچنین با استخراج فایلای عکس و svg های ایرانسل تونستم تک تک اون صفحه WEBUIش رو برگردونم به شکل اصلی ایرانسل همچنین الان میشه کلی شخصی سازی هم انجام داد با این حرکت انتحاری واقعاً کمال تشکر رو دارم زنده باد به دوستان بزرگوار مخصوصا آقا صابر که لنگه نداره ♥♥

11. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    من رفتم کلی از توش نکته کشیدم بیرون چون هر سری که انجام میدادم درست نمیشد و متوجه شدم هر وقت نمیشه یه جای کارش میلنگه در اخرم با ویندوز 7 تونستم به نتیجه برسم ، برای همین الان میتونم بصورت کامل جزء به جزء براتون شرح بدم ولی خب وقتی یه چیزی رو با سعی و تلاش بهش برسی خوبیش اینه که بعدش میتونی بطورکامل از بدست آوردن دانشش لذت ببری و توی ذهنت بمونه !! بازم دمت گرم آقا صابر جان
    (مودمی چیزی داشتین برای صابر بفرستین که واقعاً کارش درسته با نهایت ظرافت براتون کار میکنه و وقت میزاره مطمئن باشین ) ♥
    البته جسارت به بقیه بزرگواران نباشه همتون کارتون درسته ♥♥
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-11-2023 در ساعت 06:49 PM

13. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    من رفتم کلی از توش نکته کشیدم بیرون چون هر سری که انجام میدادم درست نمیشد و متوجه شدم هر وقت نمیشه یه جای کارش میلنگه در اخرم با ویندوز 7 تونستم به نتیجه برسم ، برای همین الان میتونم بصورت کامل جزء به جزء براتون شرح بدم ولی خب وقتی یه چیزی رو با سعی و تلاش بهش برسی خوبیش اینه که بعدش میتونی بطورکامل از بدست آوردن دانشش لذت ببری و توی ذهنت بمونه !! بازم دمت گرم آقا صابر جان
    (مودمی چیزی داشتین برای صابر بفرستین که واقعاً کارش درسته با نهایت ظرافت براتون کار میکنه و وقت میزاره مطمئن باشین ) ♥
    البته جسارت به بقیه بزرگواران نباشه همتون کارتون درسته ♥♥
    منم چند وقته دارم شمارو دنبال میکنم از دوستان کمک میگیرید ولی تا حالا هیچ کمکی به دوستان نکردید خوب شما که این همه نکات به قول خودتون دراوردید اگر دوستان اون نکات اولیه رو همینجا بیان نمیکردن شما میتونستید ؟ پس شما هم نکاتی که دراوردید اینجا دسته بندی کنید که یه نفر دیگه هم با راهنمایی هایی شما نکته های جدیدی بدست بیاره و اونم لذت ببره و به گسترش دانش بچه ها کمک کنه مطمئن باشید ضرر نمیکنید اتفاقا این رفتارهای شما بقیه رو محتاط تر میکنه که چرا یه نفر باهمکاری بچه ها به یه سری نکات رسیده ولی میخواد اونارو مخفی کنه اینطوری میشه که بقیه بچه ها هم از شما الگو میگیرن و رفتارشون شبیه شما میشه

15. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    منم چند وقته دارم شمارو دنبال میکنم از دوستان کمک میگیرید ولی تا حالا هیچ کمکی به دوستان نکردید خوب شما که این همه نکات به قول خودتون دراوردید اگر دوستان اون نکات اولیه رو همینجا بیان نمیکردن شما میتونستید ؟ پس شما هم نکاتی که دراوردید اینجا دسته بندی کنید که یه نفر دیگه هم با راهنمایی هایی شما نکته های جدیدی بدست بیاره و اونم لذت ببره و به گسترش دانش بچه ها کمک کنه مطمئن باشید ضرر نمیکنید اتفاقا این رفتارهای شما بقیه رو محتاط تر میکنه که چرا یه نفر باهمکاری بچه ها به یه سری نکات رسیده ولی میخواد اونارو مخفی کنه اینطوری میشه که بقیه بچه ها هم از شما الگو میگیرن و رفتارشون شبیه شما میشه
    اولا سلام جناب موسوی !!!
    بعدشم اینکه چطوری چنین فکری در مورد بنده کردین ؟؟؟
    یه پیامی بهتون توی خصوصی میخواستم بفرستم و تمام مقاصد ازینکه چیزی بیشتر بیان نکردم و نگفتم برای دیگران یکی مثل جنابعالی که پیگیرین ولی اطلاعاتی در مورد این مودم بیان نمیکنین عرض کنم که یه اتفاقی افتاد فعلا صبر میکنم شاید بعدا فرستادم که ملاحظه کنین !

بعد اینکه از شما توقع چنین سخنانی رو نداشتم ، شما که اینقد پیگیر هستین و دانش تون نسبت به بنده که رشته ام رشته حسابداریه بیشتره در این زمینه توقع میرفت که یه لطفی کنین و جوابی بدین !!
    در ضمن دیگران الان اینطوری هستن که شما فرمودین نه بنده ، بجز یکی دو سه نفر معدود که خودتون شاهدین !! در ضمن این توضیحات آقای شروین عزیز رو به کمک جناب صابر خیلی فسیح و کامل از سایتایی که معرفی کردن انجام داده بودم مشکل از اسم ویندوزم بود که اجازه نمیداد و باعث میشد در ویندوز 11 نشه کاری کرد که اونم با ویندوز 7 برطرف شد !! یکی هم فایروال سیستم هستش که باید نسبت به FTP-SERVER غیرفعالش کنین که ایشون بیان نکرده ولی بنده خدا آقا صابر همه اینارو بعلاوه کلی اطلاعات مفید هم خودشون نشونم دادن هم سایت معرفی کردن رفتم گشتم پیداشون کردم !! در ضمن بنده با جناب خرداد (جوادی) که پیاماشون رو به واضح ملاحظه میکنین کلی همفکری کردیم و دنبال مطالبش از سایتای خارجی بودیم و به نتایجی هم رسیدیم و هرچی بود با سوال و پاسخ توی سایت گذاشتیم توقع داشتین یکی یه مطلبی گذاشته من بیام همون رو دوباره بنویسم وقتی که از قبل در موردش کلی بحث کردیم و آزمون خطا گرفتیم تا به نتیجه رسیدیم و ایشون بیان کردن !! شما پشت پرده رو ندیدی وگرنه همینارم کسی نمیدید و نمیذاشت و به واسطه جناب خرداد که اومدن تلگرام بهم پیام دادن من پیگیر تر شدم تا به نتیجه رسیدم فقطم مشکلم برای ورود به تلنت بود که ایشون گفت کجاس بقیه ش حل شد !!

از اولشم عرض کردم دنبال آنلاک موقتش هستم و بودم چون مودمم نو بودش نمیخواستم گارانتیش از بین بره بعدشم تمامی چیزایی که میدونستم رو توی این سایت به اشتراک گذاشتم فقط نمیدونم چرا شما رو نمیدیدم که یه کمکی کنین بزرگوار !!
    بعدشم من مشکلم با مودم ماهان نت بودش که فایلاش رو حذف کرده بودن و جایگزین کرده بودن و ازین طریق شدش که فایلاش رو از مودم خودم جایگزین و فیکسش کنم که به ظاهر ایرانسل برگرده بعدشم اینکه به نظر شما چندنفر هستن که مثل من وسواس اینو داشته باشن که چنین کاری کنن که شما نسبت بهش موضع گرفتین که چرا به اشتراک نمیزاریش ؟ الان این بدرد چه کسی میخوره به نظر شما ؟ در ضمن تمامی عکسایی که گذاشتم و سوالاتی که کردم رو کسی بجز آقا صابر جواب نداده ، شما هم یه نظر میدادین بزرگوار بد نمیشد من از شما که اینقد پیگیرم بودین خیلی توقع بیشتری داشتم !!

اصلا واقعاً انتظار نداشتم چنین نظری در مورد بنده داشته باشین !! آرزوی سلامتی دارم براتون انـــــــــــــشــــــــا الـــلـــه
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-12-2023 در ساعت 05:24 AM

17. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like

اولا سلام جناب موسوی !!!
    بعدشم اینکه چطوری چنین فکری در مورد بنده کردین ؟؟؟
    یه پیامی بهتون توی خصوصی میخواستم بفرستم و تمام مقاصد ازینکه چیزی بیشتر بیان نکردم و نگفتم برای دیگران یکی مثل جنابعالی که پیگیرین ولی اطلاعاتی در مورد این مودم بیان نمیکنین عرض کنم که یه اتفاقی افتاد فعلا صبر میکنم شاید بعدا فرستادم که ملاحظه کنین !

بعد اینکه از شما توقع چنین سخنانی رو نداشتم ، شما که اینقد پیگیر هستین و دانش تون نسبت به بنده که رشته ام رشته حسابداریه بیشتره در این زمینه توقع میرفت که یه لطفی کنین و جوابی بدین !!
    در ضمن دیگران الان اینطوری هستن که شما فرمودین نه بنده ، بجز یکی دو سه نفر معدود که خودتون شاهدین !! در ضمن این توضیحات آقای شروین عزیز رو به کمک جناب صابر خیلی فسیح و کامل از سایتایی که معرفی کردن انجام داده بودم مشکل از اسم ویندوزم بود که اجازه نمیداد و باعث میشد در ویندوز 11 نشه کاری کرد که اونم با ویندوز 7 برطرف شد !! یکی هم فایروال سیستم هستش که باید نسبت به FTP-SERVER غیرفعالش کنین که ایشون بیان نکرده ولی بنده خدا آقا صابر همه اینارو بعلاوه کلی اطلاعات مفید هم خودشون نشونم دادن هم سایت معرفی کردن رفتم گشتم پیداشون کردم !! در ضمن بنده با جناب خرداد (جوادی) که پیاماشون رو به واضح ملاحظه میکنین کلی همفکری کردیم و دنبال مطالبش از سایتای خارجی بودیم و به نتایجی هم رسیدیم و هرچی بود با سوال و پاسخ توی سایت گذاشتیم توقع داشتین یکی یه مطلبی گذاشته من بیام همون رو دوباره بنویسم وقتی که از قبل در موردش کلی بحث کردیم و آزمون خطا گرفتیم تا به نتیجه رسیدیم و ایشون بیان کردن !! شما پشت پرده رو ندیدی وگرنه همینارم کسی نمیدید و نمیذاشت و به واسطه جناب خرداد که اومدن تلگرام بهم پیام دادن من پیگیر تر شدم تا به نتیجه رسیدم فقطم مشکلم برای ورود به تلنت بود که ایشون گفت کجاس بقیه ش حل شد !!

از اولشم عرض کردم دنبال آنلاک موقتش هستم و بودم چون مودمم نو بودش نمیخواستم گارانتیش از بین بره بعدشم تمامی چیزایی که میدونستم رو توی این سایت به اشتراک گذاشتم فقط نمیدونم چرا شما رو نمیدیدم که یه کمکی کنین بزرگوار !!
    بعدشم من مشکلم با مودم ماهان نت بودش که فایلاش رو حذف کرده بودن و جایگزین کرده بودن و ازین طریق شدش که فایلاش رو از مودم خودم جایگزین و فیکسش کنم که به ظاهر ایرانسل برگرده بعدشم اینکه به نظر شما چندنفر هستن که مثل من وسواس اینو داشته باشن که چنین کاری کنن که شما نسبت بهش موضع گرفتین که چرا به اشتراک نمیزاریش ؟ الان این بدرد چه کسی میخوره به نظر شما ؟ در ضمن تمامی عکسایی که گذاشتم و سوالاتی که کردم رو کسی بجز آقا صابر جواب نداده ، شما هم یه نظر میدادین بزرگوار بد نمیشد من از شما که اینقد پیگیرم بودین خیلی توقع بیشتری داشتم !!

اصلا واقعاً انتظار نداشتم چنین نظری در مورد بنده داشته باشین !! آرزوی سلامتی دارم براتون انـــــــــــــشــــــــا الـــلـــه
    علی جان ما با هم دوستیم اگر نظری میدم برای ناراحت کردن شما نیست من دوست دارم هممون با هم پیشرفت کنیم ببین من که کم وکسری برای بچه ها نمیزارم همینطور که میبینی پست هایی که من برای راهنمایی گذاشتم از همه بیشتر هست و میتونی تو مودم I60 راهنمایی کاملی که برای نصب فریمور با همه نکاتش گذاشتم رو ببینی یا میتونی پیامام رو یه مطالعه بکنی، ببین وقتی من مودم G1 رو ندارم چطوری بیام اطلاعات ازش بدم یا مشارکت کنم، این که من برای بهتر شدن سایت به شما یه مواردی روبگم شما سریع موضوع رو شخصیش کنی و بیای متقابلا منو متهم کنی هم به نظرم قشنگ نیست
    من از اونجا شما برام بولد شدی که فریمور 203 رو میخواستی بعد حمید میگفت در حد یه Imei دادن بهش کمک کنی که زودتر فریمور رو بگیره بزاره ولی هر سری یه بهونه میوردی که Imei نیست، دادم رفت مودم، اومد دستم نشد بردارم و از این حرفا که این کارم حتی نکردی از اونروز یخورده دنبالت کردم ببینم کلا روالت اینه یا نه این که تو خصوصی یا تلگرام با بچه ها خیلی چیزارو در میارید خب بدرد خودتون دونفر فقط میخوره و کمکی به کسی نمیکنه بازم اگر صحبتام ناراحتت کرد یا بعضی جاها کمکی کردی و من ندیدم عذر خواهی میکنم شما بازم نکته ای دارید بفرمایید ولی من برای اینکه گفتگو از روال مودم خارج نشه ادامه نمیدم
    ویرایش توسط MH.Mousavi : 06-12-2023 در ساعت 01:40 PM

19. Thanks saber73 thanked for this post.
صفحه 6 از 10 نخستنخست ... 45678 ... آخرینآخرین