تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 94

موضوع: مودم GreenPacket ایرانسل TF-i60 G1

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    من بخوام انجام بدم بش اسکریپت رو درست میکنم و دستورات رو داخلش میزارم و بعد بش اسکریپت رو میفرستم داخل مودم و از اونجا اجرا میکنم حالا که اقای عجمی گفتن با این دستور bash | میشه از رو سیستم بدون نیاز به فرستادن بش اسکریپت به داخل مودم انجامش داد پس حتما میشه و باید بشه .
    برای مثال بش اسکریپت اینطوری ساخته میشه

و بعد که انتقال پیدا کرد در یک مسیری مثلا tmp داخل مودم با این دستور هم اجرا میشه :
    bash /tmp/unlock.sh
    البته کلا به اینها احتیاجی نیست شما یک اسکریپت vbs ساده بساز و دستورات رو هم داخلش بزار و از داخل ویندوز اجرا کن تمام راحت خودش همه رو میزنه تو شل مودم فقط نکته داره قبلش شل باید رو مودم فعال شده باشه و داخل اسکریپت هم دستور اتصال به شل و لاگین هم گذاشته باشی تا متصل بشه لاگین کنه و بعد شروع کنه دستورات رو بزنه و تمام خیلی ساده و راحت
    اوکی ممنون از راهنمایی عالی بود
    اون دستورات curl و wget هم که بالاتر اشاره کردین عالی بود الان رفتم نگاه کردم تقریبا دستورات مشابهی هستند و البته curl بهتره و الان روی ابونتو نسخه ورک استیشن 18 که داشتم نصبش کردم بیشتر از اینکه کاربردی برای مبحث جاری داشته باشه جای دیگه که خیلی وقت بود سوال داشتم جوابمو گرفتم ممنون

2. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    البته کلا به اینها احتیاجی نیست شما یک اسکریپت vbs ساده بساز و دستورات رو هم داخلش بزار و از داخل ویندوز اجرا کن تمام راحت خودش همه رو میزنه تو شل مودم فقط نکته داره قبلش شل باید رو مودم فعال شده باشه و داخل اسکریپت هم دستور اتصال به شل و لاگین هم گذاشته باشی تا متصل بشه لاگین کنه و بعد شروع کنه دستورات رو بزنه و تمام خیلی ساده و راحت
    این روش بنظرم از اون روش کلیپی که شما هم بهش اشاره کردین بهتره

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط khordad نمایش پست ها
    این روش بنظرم از اون روش کلیپی که شما هم بهش اشاره کردین بهتره
    بله راحت تر و خیلی ساده تر هست .
    و همچنین دقیقا طبق گفته آقای عجمی اون شخص برای مقاصد خاصی و بنابر شرایط اینشکلی کار رو انجام داده یعنی نمی*خواسته فایلی در اختیار کسی قرار بده و نمی*خواسته دستورات داخل اسکریپت همون دستورات آنلاک هم لو بره و همچنین نمی*خواسته آدرس سرور و مشخصات سرور خودش و مسیرو فایلی که در مودم باعث آنلاک شدنش میشه مشخص بشه اومده به این شکل مودم رو آنلاک کرده.
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

6. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    بله راحت تر و خیلی ساده تر هست .
    و همچنین دقیقا طبق گفته آقای عجمی اون شخص برای مقاصد خاصی و بنابر شرایط اینشکلی کار رو انجام داده یعنی نمی*خواسته فایلی در اختیار کسی قرار بده و نمی*خواسته دستورات داخل اسکریپت همون دستورات آنلاک هم لو بره و همچنین نمی*خواسته آدرس سرور و مشخصات سرور خودش و مسیرو فایلی که در مودم باعث آنلاک شدنش میشه مشخص بشه اومده به این شکل مودم رو آنلاک کرده.
    اون کلاهش بیانگر همه چی بوده و هست

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    با سلام خدمت اساتید بزرگوار
    من : بنده خدا آقا صابرِ عشق رو خیلی اذیتش کردم آقا حمید خان
    دیگه گفتم از شما سوالات و مشکلاتم رو بپرسم ولی خداییش قصد اذیتتون رو ندارم

یه مودم TF-i60 G1 ماهان نت به دستم رسیده خدا لقدشون کنه با این طراحی و خراب کاریاشون برداشتن روی آرم ایرانسل به این قشنگی رو خراب کردن و یه چیزی چاپی مثل لاک ناخن چاپ کردن اونم بشدت شلخته و بدون وسواس که اصلا اصالت مودم رو بهم ریخته
    خودمم یه دونه ازین G1 دارم و هنوز آکبنده برای همین گفتم شاید بشه یه سری اطلاعات و فایل هارو ازون مودم دیگم استخراج کنم و به این یکی مودم تزریقش کنم ولی متاسفانه اونقد توی این ویندوز 11 ترررمال به مشکل خوردم
    هرجاشو درست کردم یه جای دیگش نذاشت ما جلوتر بریم ولی خب کلی از ترمینال ویندوز 11 استفاده کردم و نتیجه هم گرفتم !!

مشکل اینه که میخوام این اطلاعات صفحه overview-info.asp مودم رو به شکل اصلیه خودش که ایرانسله برگردونم مسیر images های مودم هم پیدا کردم ولی نمیتونم از مودم استخراج یا به مودم اضافه یا جایگزینشون کنم !!
    یه سری فایل بکاپ از nvram.cfg.backup توی مودم پیدا کردم که با دستور rm حذفش کردم ولی مشخص نیست از چندجا این مودم دستور میگیره و حتی با دستور mount , remount هم نشد ویرایششون کنم و هیچ ارروری هم نمیداد فقط تغییری پیدا نمیکرد با اینکه دستورات رو کامل اجرا میکردم و nvram commit 0 رو میزدم هیچی نمیشد حالا اینا به کنار برداشتن صفحه اولش که بجای زرد قناری به اون قشنگی باشه رو آبی و سفیدش کردن قشنگ پی پی کردن توش !!

cd /usr/www/private/GP/pub/images

## اینا هم عکساشونه ملاحظه کنین صفحه اصلی مودم هیچیش سرجاش نیست اگر راهی برای اینکه بشه اینارو تغییر و جایگزینشون کرد بلکه بشه توی محیط ویندوز با دستورات توی ترمینال ویندوز 11 بفرمایین فعلا هنوز نتونستم به اوبونتو دسترسی پیدا کنم که با اون کار کنم !! ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین ♥♥

پیشاپیش از لطف و محبت و راهنمایی هاتون کمال سپاس رو دارم مخصوصا آقا صابر جان ♥♥ واقعا ایشون نبود خیلی از همین کارا هم جلو نمیرفت ♥♥
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-04-2023 در ساعت 12:24 AM

10. Thanks saber73 thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید بزرگوار
    من : بنده خدا آقا صابرِ عشق رو خیلی اذیتش کردم آقا حمید خان
    دیگه گفتم از شما سوالات و مشکلاتم رو بپرسم ولی خداییش قصد اذیتتون رو ندارم

یه مودم TF-i60 G1 ماهان نت به دستم رسیده خدا لقدشون کنه با این طراحی و خراب کاریاشون برداشتن روی آرم ایرانسل به این قشنگی رو خراب کردن و یه چیزی چاپی مثل لاک ناخن چاپ کردن اونم بشدت شلخته و بدون وسواس که اصلا اصالت مودم رو بهم ریخته
    خودمم یه دونه ازین G1 دارم و هنوز آکبنده برای همین گفتم شاید بشه یه سری اطلاعات و فایل هارو ازون مودم دیگم استخراج کنم و به این یکی مودم تزریقش کنم ولی متاسفانه اونقد توی این ویندوز 11 ترررمال به مشکل خوردم
    هرجاشو درست کردم یه جای دیگش نذاشت ما جلوتر بریم ولی خب کلی از ترمینال ویندوز 11 استفاده کردم و نتیجه هم گرفتم !!

مشکل اینه که میخوام این اطلاعات صفحه overview-info.asp مودم رو به شکل اصلیه خودش که ایرانسله برگردونم مسیر images های مودم هم پیدا کردم ولی نمیتونم از مودم استخراج یا به مودم اضافه یا جایگزینشون کنم !!
    یه سری فایل بکاپ از nvram.cfg.backup توی مودم پیدا کردم که با دستور rm حذفش کردم ولی مشخص نیست از چندجا این مودم دستور میگیره و حتی با دستور mount , remount هم نشد ویرایششون کنم و هیچ ارروری هم نمیداد فقط تغییری پیدا نمیکرد با اینکه دستورات رو کامل اجرا میکردم و nvram commit 0 رو میزدم هیچی نمیشد حالا اینا به کنار برداشتن صفحه اولش که بجای زرد قناری به اون قشنگی باشه رو آبی و سفیدش کردن قشنگ پی پی کردن توش !!

cd /usr/www/private/GP/pub/images

## اینا هم عکساشونه ملاحظه کنین صفحه اصلی مودم هیچیش سرجاش نیست اگر راهی برای اینکه بشه اینارو تغییر و جایگزینشون کرد بلکه بشه توی محیط ویندوز با دستورات توی ترمینال ویندوز 11 بفرمایین فعلا هنوز نتونستم به اوبونتو دسترسی پیدا کنم که با اون کار کنم !! ممنون میشم لطف کنین راهنمایی کنین ♥♥

پیشاپیش از لطف و محبت و راهنمایی هاتون کمال سپاس رو دارم مخصوصا آقا صابر جان ♥♥ واقعا ایشون نبود خیلی از همین کارا هم جلو نمیرفت ♥♥
    والا من همونطور که قبلا گفتم فقط یکبار بصورت ریموت به این مودم وصل شدم و انلاکش کردم خیلی راجب نسخه های مختلفش اطلاعاتی ندارم ولی معمولا اینطور تغییرات رو تو فایل های css میدن و شما با تغییر همین فایل ها میتونید تم رو عوض کنید یا به ایرانسل برگردونید

12. Thanks ALiAS2, saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    والا من همونطور که قبلا گفتم فقط یکبار بصورت ریموت به این مودم وصل شدم و انلاکش کردم خیلی راجب نسخه های مختلفش اطلاعاتی ندارم ولی معمولا اینطور تغییرات رو تو فایل های css میدن و شما با تغییر همین فایل ها میتونید تم رو عوض کنید یا به ایرانسل برگردونید
    زنده باد ممنون از لطفتون حمید خان حیف که این مودم هواوی نیست که مثلا با برنامه QHuawei Flasher بشه با داشتن فریمور به این فایل های دسترسی داشت ولی بنده خدا آقا صابر♥ اینارو بهم با توضیحات کامل و ویدئوی بصورت شیک و مجلسی با جزئیات گفتن ولی نیازه که ابونتوی نسخه ایشون رو بگیرم که ایشون زحمت اونم کشیدن خدا خیرش بده ولی هنوز دانلودش نکردم در ضمن برای دسترسی به CSS نیازه که فریمور خام یا اورجینال ایرانسل ازین مدل مودم رو داشته باشیم که نداریم اگر به اون دسترسی داشتم وسواس زیادی دارم در این زمینه و هرجوری بشه اوکیش میکردم یا اصلا اگر میشد فایل bin فریمورش رو داشتیم روش آپگرید میکردیم همه چی برطرف میشد ، میخواستم با کمترین وسیله ای راه میانبرش رو بدست بیارم که نیاز نباشه فریمور رو بگیریم و اکسترکتش کنیم و فایل CSS ش رو بیرون بکشیم و این حرکت هارو بزنیم و از طریق TELNET به این آپشن ها و تغییرات دست پیدا کنیم
    ویرایش توسط ALiAS2 : 06-04-2023 در ساعت 12:06 PM

14. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال برام پیش اومده آیا راهی هست و ممکنه از یه مودم متفرقه ای مثل همین GreenPacket TF-i60 G1 دامپ بکاپ بگیریم و روی مودم دیگه ای به عنوان آپدیت استفاده کرد ؟
    ممنون میشم جواب بدین با تشکر ♥

16. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یه سوال برام پیش اومده آیا راهی هست و ممکنه از یه مودم متفرقه ای مثل همین GreenPacket TF-i60 G1 دامپ بکاپ بگیریم و روی مودم دیگه ای به عنوان آپدیت استفاده کرد ؟
    ممنون میشم جواب بدین با تشکر ♥
    بله میشه با پروگرامر انجام داد اما باید کار تعمیرکار خیلی خوب باشه و خیلی هم وارد باشه و از ای سی فلش دامپ برداره و بعدا لازم بود بزنید رو ای سی مودم با پروگرامر . نرم افزاری هم میشه یه کارهایی کرد اما ریسک داره مثلا از پارتیشن های مودم بک اپ بردارید و روی مودم دیگه ای استفاده کنید خصوصا پارتیشن rootfs
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

18. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    بله میشه با پروگرامر انجام داد اما باید کار تعمیرکار خیلی خوب باشه و خیلی هم وارد باشه و از ای سی فلش دامپ برداره و بعدا لازم بود بزنید رو ای سی مودم با پروگرامر . نرم افزاری هم میشه یه کارهایی کرد اما ریسک داره مثلا از پارتیشن های مودم بک اپ بردارید و روی مودم دیگه ای استفاده کنید خصوصا پارتیشن rootfs
    مرسی آقا صابرجان محبت کردی ، شما درحال حاظر بنده رو خیلی شرمنده کردی یه دنیا ممنونم ازت

20. Thanks saber73 thanked for this post.
صفحه 5 از 10 نخستنخست ... 34567 ... آخرینآخرین