تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 94

موضوع: مودم GreenPacket ایرانسل TF-i60 G1

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    باز ایشون گذاشته شما یه چیزهایی رو دیدید من بیام رو سیستم شما برا انلاک این مودم اصلا هیچ کاری در سیستم شما نمیکنم که بتونید ببینید همه کارها تو سیستم من انجام میشه بعد هم که مودم انلاک شد کلا شما متعجب میشید که چطور کار انجام شد .
    مودم خودم نبود تو ویدیو کلیپ یوتیوب دیدم خودم که با همون روش دستی تو خونه انجام دادم
    فقط این کلیپ رو که دیدم این قسمتش رو اسکرین شات گرفتم
    نفهمیدم معنی این رشته کاراکتر با نام فایل و bash | در انتهای فرمان چه معنی میده
    گفتم حمید تو دستورات لینوکسی استاد راهنمایی کنه
    ویرایش توسط khordad : 05-29-2023 در ساعت 01:11 AM

2. Thanks saber73, ALiAS2 thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط khordad نمایش پست ها
    مودم خودم نبود تو ویدیو کلیپ یوتیوب دیدم خودم که با همون روش دستی تو خونه انجام دادم
    فقط این کلیپ رو که دیدم این قسمتش رو اسکرین شات گرفتم
    نفهمیدم معنی این رشته کاراکتر با نام فایل و bash | در انتهای فرمان چه معنی میده
    گفتم حمید تو دستورات لینوکسی استاد راهنمایی کنه
    282907d2a34e24133016e369a8a3a9d6130e6ac0/unlock-i60.sh | bash
    این دستور دو بخش داره یکی unlock-i60.sh که داره تو مسیر 282907d2a34e24133016e369a8a3a9d6130e6ac0 اجرا میشه و حالا یه اسکریپت هست که کار خاصی انجام میده و نهایتا داره یه رشته کاراکتری میساره که حاوی دستورات لینوکسیه برای اینکه بشه رشته کاراکتری رو توسط مفسر اجرا کنه باید پایپش کنه تو بش لینوکس
    "|" کاراکتر علامت پایپه که خروجی دستور سمت چی رو میده به دستور سمت راستی

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    282907d2a34e24133016e369a8a3a9d6130e6ac0/unlock-i60.sh | bash
    این دستور دو بخش داره یکی unlock-i60.sh که داره تو مسیر 282907d2a34e24133016e369a8a3a9d6130e6ac0 اجرا میشه و حالا یه اسکریپت هست که کار خاصی انجام میده و نهایتا داره یه رشته کاراکتری میساره که حاوی دستورات لینوکسیه برای اینکه بشه رشته کاراکتری رو توسط مفسر اجرا کنه باید پایپش کنه تو بش لینوکس
    "|" کاراکتر علامت پایپه که خروجی دستور سمت چی رو میده به دستور سمت راستی
    اگر مسیری که میفرمایید تو سیستم فایل مودم باشه الان به اون دسترسی ندارم که چک کنم
    نکته ای که از صحبت شما گرفتم اینه که میشه یک اسکریپت حاوی چند دستور اجرایی در یک فایل ذخیره کرد و با bash | اونو به خط فرمان شل فرستاد درسته؟

6. Thanks saber73 thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    اگر مسیری که میفرمایید تو سیستم فایل مودم باشه الان به اون دسترسی ندارم که چک کنم
    نکته ای که از صحبت شما گرفتم اینه که میشه یک اسکریپت حاوی چند دستور اجرایی در یک فایل ذخیره کرد و با bash | اونو به خط فرمان شل فرستاد درسته؟
    شما کلا همه دستوراتتون رو داخل همون فایل اسکریپت مینویسید و اجراش میکنید نیاز به پایپ کردن به بش نیست این یه حالت خاصی بوده و حتما برای این نحوه نوشتنش دلیلی داشته

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    چنین مسیری یا فایلی یا اسمی رو من داخل مودم پیدا نکردم و حتی کل فایلهای مودم رو بیرون اوردم و دقیقتر جستجو زدم بازم چیزی وجود نداشت . ممکنه این ادرسی یا مسیری هست که مربوط به سرور مجازی خودش هست البته رمزنگاری شده هش شده یا ممکنه این ادرس داخل مودم هست اما رمزنگاری شده و به این شکل دراومده ! من فیلم رو هم دیدم به طور کل داخل مودم فایل میفرسته به واسط ftp server از روی سرور مجازی خودش و برا همین هم تاکید داره این بار برا انلاک این نسخه لازمه سیم کارت با اینترنت داخل مودم بزارید چون این کار انجام نشه نمیشه داخل مودم از راه دور فایل اپلود کرد . در ضمن تو فیلم دقت کنید این مقدار نیست ادرس بلکه خیلی بیشتر و بلندتر هست و شما داخل شل مودم بخشی از این ادرس هش شده رو مشاهده میکنید

تو این بخش فیلم هم همانطوری که گفتم دقت کنید فایل به مودم تزریق میشه از سمت سرور و خودشون هم بهش اشاره میکنن

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

ایشون در کل به صورت حرفه ای اومدن ادرس و اسم و پسورد سرور خودش و همچنین مسیری که فایل داخل مودم میره رو رمزنگاری کرده و بعد داخل شل وارد میکنه شما هم میزنی برات جواب نمیده چون ناقص میزنی بخش از ادرس در فیلم مخفی هست و شما نمیتونی کامل ادرس رو ببینی حتی ببینی هم باز کار نخواهد کرد چون بعد هر انلاک راحت میتونه یوزر یا پسورد ftp خودش رو تغییر بده و دیگه این دستور کار نخواهد کرد .
    ویرایش توسط saber73 : 05-31-2023 در ساعت 04:20 AM
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

Member
    Post Thanks / Like
    برا همین هم تاکید داره این بار برا انلاک این نسخه لازمه سیم کارت با اینترنت داخل مودم بزارید چون این کار انجام نشه نمیشه داخل مودم از راه دور فایل اپلود کرد .
    البته اینکه میگه یجوری اینترنت رو به سیستمتون برسونید یا با هات اسپات به گوشیتون وصل شید و یا بشکل دیگه واسه اینه که میخواد ارتباط از راه دور با anydesk یا حالا هر نرم افزار ریموت دسکتاب از بین نره و حتی موقعی که مودم در حال آنلاک شدن داره ریبوت میشه ایشون ارتباطش قطع نشه
    ویرایش توسط khordad : 05-31-2023 در ساعت 04:53 AM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    البته اینکه میگه یجوری اینترنت رو به سیستمتون برسونید یا با هات اسپات به گوشیتون وصل شید و یا یک بشکل دیگه واسه اینه که میخواد ارتباط از راه دور با anydesk یا حالا هر نرم افزار ریموت دسکتاب از بین نره و حتی موقعی که مودم در حال آنلاک شدن داره ریبوت میشه ایشون ارتباطش قطع نشه
    این عکس رو ببینید داخلش یه قسمت رو مشخص کردم و دورش خط کشیدم به این حالت میگن اپلود یا دانلود فایل به واسط سرور .
    اینجا هم هدف فقط فرستادن فایل داخل مودم هست . با دستورات wget و curl اشنا باشید و کار کرده باشید کاملا متوجه میشید من چی میگم .

Member
    Post Thanks / Like
    تو این بخش فیلم هم همانطوری که گفتم دقت کنید فایل به مودم تزریق میشه از سمت سرور و خودشون هم بهش اشاره میکنن

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

ایشون در کل به صورت حرفه ای اومدن ادرس و اسم و پسورد سرور خودش و همچنین مسیری که فایل داخل مودم میره رو رمزنگاری کرده و بعد داخل شل وارد میکنه شما هم میزنی برات جواب نمیده چون ناقص میزنی بخش از ادرس در فیلم مخفی هست و شما نمیتونی کامل ادرس رو ببینی حتی ببینی هم باز کار نخواهد کرد چون بعد هر انلاک راحت میتونه یوزر یا پسورد ftp خودش رو تغییر بده و دیگه این دستور کار نخواهد کرد .
    کاملا تحلیلتون درسته
    البته از روی همون اسکرین شاتی که شما تو این پست آپلود کردین مشخصه آخرش نوشته شده nvram commit success و برای ما مشخصه که تو فایل مذکور همین چند تا دستور nvram_set و درنهایت nvram commit زده شده و مودم آنلاک شده
    در کل13 تا دستور هست میشه یکی یکی دستورات رو اجرا کرد و مودم انلاک میشه
    ولی راه راحتترش اینه بقول حمید آقا که بالاتر گفتن یک اسکریپت نوشته بشه و یکباره اجرا بشه
    ویرایش توسط khordad : 05-31-2023 در ساعت 05:34 AM

13. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    این عکس رو ببینید داخلش یه قسمت رو مشخص کردم و دورش خط کشیدم به این حالت میگن اپلود یا دانلود فایل به واسط سرور .
    اینجا هم هدف فقط فرستادن فایل داخل مودم هست . با دستورات wget و curl اشنا باشید و کار کرده باشید کاملا متوجه میشید من چی میگم .
    ممنون نه با دستوراتی که گفتین کار نکردم ولی الان میرم نگاه میکنم و تمرین میکنم

15. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    الان فرض کنید میخوایم این 13 تا دستور رو تو شل بزنیم اگر دستورات رو در فایلی با نام Unlock tfi-60.sh ذخیره کنم و اسم فایل رو بعد از لاگین بنویسم دستورات اجرا میشه؟
    mount -o remount,rw /
    sed -i 's^CheckInvalidSimcard();^^g' /usr/www/private/GP/overview-info.asp
    sed -i 's^CheckInvalidSimcard();^^g' /usr/www/private/GP/overview.live.asp
    sed -i 's^CheckInvalidSimcard();^^g' /usr/www/private/GP/overview_wifi_info.asp
    sed -i 's^CheckInvalidSimcard();^^g' /usr/www/private/GP/overview_nowifi_info.asp
    mount -o remount,ro /
    cd opt/nvram
    mount -n -o remount,rw /
    nvram_set 0 sqns_simLimit_enable 0
    nvram_set 0 cwmp_acs_url
    nvram commit 0
    mount -n -o remount,ro /
    reboot modem

اگر اجرا بشه این مربوط به زمانیه که فایل اسکریپت Unlock tfi-60.sh داخل مودم باشه
    حالا من میخوام این فایل روی کامپیوتر و سیستم خودم باشه و بفرستمش تو مودم
    اینجا باید بنویسم Unlock tfi-60.sh |bash
    البته الان به مودم دسترسی ندارم وگرنه امتحان میکردم
    چون شما تجربه اینکارو دارید ازتون سوال کردم
    من بخوام انجام بدم بش اسکریپت رو درست میکنم و دستورات رو داخلش میزارم و بعد بش اسکریپت رو میفرستم داخل مودم و از اونجا اجرا میکنم حالا که اقای عجمی گفتن با این دستور bash | میشه از رو سیستم بدون نیاز به فرستادن بش اسکریپت به داخل مودم انجامش داد پس حتما میشه و باید بشه .
    برای مثال بش اسکریپت اینطوری ساخته میشه

و بعد که انتقال پیدا کرد در یک مسیری مثلا tmp داخل مودم با این دستور هم اجرا میشه :
    bash /tmp/unlock.sh
    البته کلا به اینها احتیاجی نیست شما یک اسکریپت vbs ساده بساز و دستورات رو هم داخلش بزار و از داخل ویندوز اجرا کن تمام راحت خودش همه رو میزنه تو شل مودم فقط نکته داره قبلش شل باید رو مودم فعال شده باشه و داخل اسکریپت هم دستور اتصال به شل و لاگین هم گذاشته باشی تا متصل بشه لاگین کنه و بعد شروع کنه دستورات رو بزنه و تمام خیلی ساده و راحت

صفحه 4 از 10 نخستنخست ... 23456 ... آخرینآخرین