سلام، یک مودم نسبتاً جدید به دستم رسید که با سیم*کارتهای رایتل، مبین*نت کار می*کرد، متوجه شدم که وقتی با مبین*نت کار می*کنه، از fdd استفاده می*کنه، خواستم از طریق محدودیت ایجاد کردن بخش تنظیمات دکلش امکان استفاده از td-lte رو بررسی کنم که به اشتباه در بخش mobile network > multiple apn بدون اینکه دقت به این بخش داشته باشم، گزینه*ی فعل رو انتخاب کردم، (غیرفعال بود) بعد مودم مسئله دار شد و پس از ری*استارت با عنوان lock, waiting to sim PH-NET مواجه شدم که وقتی گزینه*ی بعد رو می*زنم به همان سربرگ Multiple apn می*ره و ریست کردن و فعال و غیر فعال کردن و .... هیچ تاثیری نداشته، در واقع مودم لاک شده و هیچ سیم*کارتی روش فعال نمی*شه ولی اون سیم*کارت*ها بروی مودم و موبایل کار می*کنند... این مبین نت خراب شده مصیبتی شده، مودم رو از طریق سامانه همتا برری کردم مسئله*ای نداشت، بعد مسئله*ی کلی و اساسی بی نام و نشان بودن مودم هست، HA5420 5G سامانهٔ همتا اسم Farafan-G51 رو برایم ارسال کرده ولی هیچ شرکت یا سایتی با این عناوین پیدا نکردم. اگر راهی برای آنلاک کلی مودم*ها بلد هستید لطفاً راهنمایی کنید خیلی وقتم رو گرفته.