تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 29 از 29

موضوع: بررسی مودم KZ-TECH Airmaster AG3100D

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام آقا صابر عزیز ممنون از لطفتون ، ولی این کدی انسکرایپت شده ای که فرستادین همون user+user هستش که در قسمت یوزر و پسورد وارد میکنین و من اینو از قبل اونقد موارد مختلف رو تست کردم و این گزینه هم بین شون بود فقط توی قسمت LTE > Network تنها تفاوتش اینه که قسمت Chipset Modem رو نشون میده و بقیه جاهاشم وقتی با این user user وارد میشیم غیرقابل تغییر هستش و منم جایی رو پیدا نکردم که بشه تغییری یا فایلی رو بکاپ بشه گرفت یا آپلود و آپدیت کرد که بشه باهاش مودم رو بصورت موقتی آنلاک کرد !!
    در ضمن من از همون اول که مودم رو گرفتمش روش سیم کارت مبین نت نذاشتم در اصل با سیمکارت ایرانسل راه اندازیش کردم و برای همین فهمیدم که آنلاک هستش !!

از همون موقع هم روش سیم کارت دیگه ای بجز ایرانسل و همراه اول و رایتل تست نکردم یعنی سیمکارت شاتل و مبین نت نذاشتم !! نمیدونم شایدم به گفته شما اگر هر سیم کارتی روش باشه بازم آپدیت دریافت کنه !!

الانم تست کردم ببینم چی میشه ولی هیچ فرقی نکرد به این صورتی که شما بصورت انسکرایپت شده فرستادین ... (اگر میخواین متوجه بشین که کلمه user همین کدی که نوشتین هست یا نه وقتی درون کادر قسمت پسورد میخاین user رو وارد کنین بالا در قسمت کدکاربری user1 بزنین تا وارد صفحه مودم نشه و با همون ابزار Inspect در صفحات گوگل کروم یا راه میانبرش F12 روی کادر گزینه پسورد رو به تکست (password>text) تبدیل کنین تا متوجه شین که این حروف user همون کدی هستن که شما فرستادین در ضمن وسطش یه جای خالی گذاشتین که اون هم باعث تداخل میشه) ... تا خودمم یه ابتکاراتی بکار بگیرم اگر میشد فریمور و رام این مودم رو شبیه ایرانسل میکردیم خیلی خوب میشد اصلا فریمور مبین نت خیلی خشک و بی روح هستش و چنگی به دل نمیزنه مخصوصا توی این مدل های 3100D , V E !!

اگر راهی برای ساخت فریمور بودش و میشدش خوشحال میشم که بتونم با کمک و روش های شما برای این نوع مودم چیز جدیدی بسازم !
    باید فریمور این مدل رو داشته باشید و اشنا به مهندسی معکوس و برنامه نویسی باشید (سواد دانشگاهی و تجربه کار ) تا بتونید تغییرات رو فریمور بدید و دوباره تزریق کنید به مودم و این کارها علم و زمان زیادی میخواد و ریسک و هزینه داره مثلا ممکنه بزنید 3 تا یا 4 مودم رو کامل خراب کنید بزارید کنار و الانم ارزش این کارها رو نداره این مودم همین که انلاک میشه و ملت میتونن از هر سیم کارتی روش استفاده کنن و قفل باند و دکل هم داره خوبه و کافیه در مورد مودم شما هم اگر از روزی که خریدید و سیم ایرانسل روش انداختید و انلاک بوده خوب انلاک شده خریدید و اگر تا به حال ریست کارخانه نکرده اید معلوم نمیکنه انلاک دائم هست یا موقت که با ریست کارخانه بپره . به هر حال اصلا نیازی نیست ریست کارخانه بکنید و همینطوری کارتون رو راه میندازه استفاده کنید در مورد اسم و رمز هم به این ترتیب وارد میکنید :

نام کاربری :
    user
    رمز کاربری :
    289ca06782ad9e57615ce4f8e19460a45618d6e2

با این اسم و پسورد رو اخرین ورژن یعنی :

Firmware: AG3100D V1.0.P0_R20210420

میشه لاگین کرد .

2. Thanks ALiAS2, shervin thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام آقا صابر جان خسته نباشین این مودم حالا چه نسخه قدیمیش که همین 3100D هستش چه همین نسخه های جدیدی که ازش ایران خودش طراحی کرده به اسم igc-4000l حالتی داره که مثل مودم G1 یا مودم های دیگه ای که اسم بردین مثل 3000M بشه وارد تلنتش شد ؟ اگر داره میشه فقط بگین شدنی هست یا نه من خیلی سعی کردم روی این مودم یه سری کارا کنم ولی نمیدونم اصلا شدنی هست یا نه !!؟ دیگه مغزم نکشید گفتم از شما سوال کنم دست گلت درد نکنه ♥ ممنون میشم جواب بدین ♥

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام آقا صابر جان خسته نباشین این مودم حالا چه نسخه قدیمیش که همین 3100D هستش چه همین نسخه های جدیدی که ازش ایران خودش طراحی کرده به اسم igc-4000l حالتی داره که مثل مودم G1 یا مودم های دیگه ای که اسم بردین مثل 3000M بشه وارد تلنتش شد ؟ اگر داره میشه فقط بگین شدنی هست یا نه من خیلی سعی کردم روی این مودم یه سری کارا کنم ولی نمیدونم اصلا شدنی هست یا نه !!؟ دیگه مغزم نکشید گفتم از شما سوال کنم دست گلت درد نکنه ♥ ممنون میشم جواب بدین ♥
    تلنت اینها اسم و رمز بخصوصی داره و متاسفانه کسی هم این اسم و پسورد رو نداره و مانند مودم g1 نیست از قبل همه چی اماده و ساده باشه و بتونید واردش بشید در ضمن انلاک اینها هم مانند g1 ساده و راحت نیست .
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

6. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    تلنت اینها اسم و رمز بخصوصی داره و متاسفانه کسی هم این اسم و پسورد رو نداره و مانند مودم g1 نیست از قبل همه چی اماده و ساده باشه و بتونید واردش بشید در ضمن انلاک اینها هم مانند g1 ساده و راحت نیست .
    سلام
    ممنون از پاسخگوییت آقا صابر جان اومدم کنجکاوی کنم گفتم دلمو بزنم به دریا اگر یادت باشه یه دونه ازین مودم AG3100D مبین نت خریده بودم قبل همین H1 و چون دیگه H1 رو گرفتم اینو گذاشتم کنار ولی کنجکاوی کار دست آدم میده دیگه اومدم ازتون پرسیدم چطوری آنلاک شده چون مال من فکر میکردم آنلاک کارخونه ایه نگو موقت بودش منم زدم ریست فکتوریش کردم ببینم ازون راهایی که پیدا کردم میشه دوباره آنلاک موقتش کنم دیدم متاسفانه نمیشه و نشد و دیگه همونطوری موندش هعی روزگار الان به همون موقت هم راضیم ولی با اون user user و admin admin هم که وارد میشم چیز خاصی نیست و نداره حتی با user user وارد میشم اجازه دسترسی به جاییش رو نمیده حتی میاره قسمت هایی رو که میشه دست زد و تغییر داد ولی اجازه اینو نمیده که apply و ذخیره شون کنیم ولی در admin admin این اجازه رو میده که ذخیره کرد تنظیماتش رو !!

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

فکر میکردم از لینک اولیه میشه اون تنظیمات مربوط به PLMN رو تیک هاشونو بردارم و اوکی باشه و بمونه ولی انگار اصلا به اون متوصل نیست و نبوده !!
    لینک دومیه هم محلیه برای وارد کردن دستورات AT Command که انگار این مودم به هیچ چیزی که از هواوی یا امثالش هست متوصل نیست که بزاره کاری روش انجام داد !!

الانم که دیگه این مودم افتاده یه کنار 3 تا مودم گرفتم 3100D H1 G1 فکر کنم با این کنجکاوی هام کم کم باید همشونو مثل همین مبین نت خراب کنم بزارم کنار

الان حتی دیگه به همراه اول هم که همیشه رومینگ میشده و میشه وصل نمیشه !
    ویرایش توسط ALiAS2 : 07-13-2023 در ساعت 03:22 AM

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    کاش آقا صابر جان بهم میگفتی این مودم یه بخش مخفی داره که میشه از تنظیماتش بکاپ گرفت و من قبلش ازش بکاپ میگرفتم که حداقل اینطوری شده بود بکاپ رو روش برمیگردوندم !!

من با جستجو در اینترنت تونستم یک صفحه ای رو پیدا کنم که نشون میده میشه از داخل WEBUI این مودم قسمت Device Management Options رو کلیک کرد و بازش کرد و Telnent , SSH رو فعال کرد !!

و خب همونطوری که فهمیدم اینم مثل مودم های GreenPacket یکمی دشواری داره ولی بازم شدنیه و اونقدرا هم سخت نیست همشون بر پایه لینوکس هستن !!

من الان فقط مشکلم اینه که نمیتونم به اون قسمتی که مربوط به این Device Managemet Options هستش برسم ، مودم G1 م رو همینطوری بود که پیداش نمیکردم !!

حتی صفحه مربوط به بکاپ گرفتن از مودم رو پیدا کردم ، چیزی که خیلی سعی کردم پیداش کنم پیدا نشد ، این مودم درسته مثل G1 نیست که یه جایی مخفی باشه قسمت Telnetش ولی مثل اون دوتا لینک بالا یه قسمت داره که مثل صفحه بکاپ بالا میارتش !!

دنبال همین صفحه مربوط به تلنت بودم که صفحه بکاپ و ریستورش به چشمم خورد و دیدم ظاهر شد !! با آزمون خطا و تست کردنای متعدد کلی آدرس رو سرچ کردم توی اینترنت که نیست با توصل به تجربیاتم اینو پیدا کردم هعی ...

ولی الان برای آنلاک کردن موقتش ، ریست فکتوریش کردم و نتونستم به آنلاک موقتش دست پیدا کنم ، تازه به صفحه بکاپش دست پیدا کردم !! ولی چه فایده کار از کار گذشته !!

خواهشاً اگر راه داره بهم تو تلگرام بگین ممنون میشم !! یه دنیا ممنون

اینم صفحه مربوط به Backup و Restore مودمه که تازه خیرسرم پیداش کردم !!

رمز های تلنت این مودم رو هم پیدا کردم برای همین نسخه خودم رو میشه گفت رمز های متعددی داشت و همشون رو جمع آوری کردم !! البته بازم میگم من هدفم آنلاک دائمش نیست میخوام موقتی بشه مثل گذشته !!
    ویرایش توسط ALiAS2 : 07-13-2023 در ساعت 08:49 AM

10. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    کاش آقا صابر جان بهم میگفتی این مودم یه بخش مخفی داره که میشه از تنظیماتش بکاپ گرفت و من قبلش ازش بکاپ میگرفتم که حداقل اینطوری شده بود بکاپ رو روش برمیگردوندم !!

من با جستجو در اینترنت تونستم یک صفحه ای رو پیدا کنم که نشون میده میشه از داخل WEBUI این مودم قسمت Device Management Options رو کلیک کرد و بازش کرد و Telnent , SSH رو فعال کرد !!

و خب همونطوری که فهمیدم اینم مثل مودم های GreenPacket یکمی دشواری داره ولی بازم شدنیه و اونقدرا هم سخت نیست همشون بر پایه لینوکس هستن !!

من الان فقط مشکلم اینه که نمیتونم به اون قسمتی که مربوط به این Device Managemet Options هستش برسم ، مودم G1 م رو همینطوری بود که پیداش نمیکردم !!

حتی صفحه مربوط به بکاپ گرفتن از مودم رو پیدا کردم ، چیزی که خیلی سعی کردم پیداش کنم پیدا نشد ، این مودم درسته مثل G1 نیست که یه جایی مخفی باشه قسمت Telnetش ولی مثل اون دوتا لینک بالا یه قسمت داره که مثل صفحه بکاپ بالا میارتش !!

دنبال همین صفحه مربوط به تلنت بودم که صفحه بکاپ و ریستورش به چشمم خورد و دیدم ظاهر شد !! با آزمون خطا و تست کردنای متعدد کلی آدرس رو سرچ کردم توی اینترنت که نیست با توصل به تجربیاتم اینو پیدا کردم هعی ...

ولی الان برای آنلاک کردن موقتش ، ریست فکتوریش کردم و نتونستم به آنلاک موقتش دست پیدا کنم ، تازه به صفحه بکاپش دست پیدا کردم !! ولی چه فایده کار از کار گذشته !!

خواهشاً اگر راه داره بهم تو تلگرام بگین ممنون میشم !! یه دنیا ممنون

اینم صفحه مربوط به Backup و Restore مودمه که تازه خیرسرم پیداش کردم !!

رمز های تلنت این مودم رو هم پیدا کردم برای همین نسخه خودم رو میشه گفت رمز های متعددی داشت و همشون رو جمع آوری کردم !! البته بازم میگم من هدفم آنلاک دائمش نیست میخوام موقتی بشه مثل گذشته !!
    ریست کارخانه بزن و بعد سیم مبین نت بینداز راحت کار میکنه و مشکلی نداره . همانطور که گفتم انلاک اینها مثل g1 نیست و به این راحتی ها هم نیست خیلی ها هم انجام میدن از فایل های ما کپی کردن و دارن حاصل زحمت ما رو استفاده میکنن چون علم میخواد ویرایش فایل های انلاک اینها . با بک اپ یا هر چیز دیگه ای انلاک نمیشه فقط یک نسخه اولیه بود که بله راحت هم انلاک موقت میشد و هم میشد از این بک اپ استفاده کرد اونها هم همه اپدیت شدن و تک و تک دست بعضی ها مونده که اپدیت نشدن . کلا این مودم ها هنوزم که هنوزه بعضا با قرار دادن سیم مبین نت اپدیت میشن . انلاک دائمی اینو ما انجام میدیم همه نسخه ها و همه ورژن ها

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Red face

ریست کارخانه بزن و بعد سیم مبین نت بینداز راحت کار میکنه و مشکلی نداره . همانطور که گفتم انلاک اینها مثل g1 نیست و به این راحتی ها هم نیست خیلی ها هم انجام میدن از فایل های ما کپی کردن و دارن حاصل زحمت ما رو استفاده میکنن چون علم میخواد ویرایش فایل های انلاک اینها . با بک اپ یا هر چیز دیگه ای انلاک نمیشه فقط یک نسخه اولیه بود که بله راحت هم انلاک موقت میشد و هم میشد از این بک اپ استفاده کرد اونها هم همه اپدیت شدن و تک و تک دست بعضی ها مونده که اپدیت نشدن . کلا این مودم ها هنوزم که هنوزه بعضا با قرار دادن سیم مبین نت اپدیت میشن . انلاک دائمی اینو ما انجام میدیم همه نسخه ها و همه ورژن ها
    خب منم نمیخوام سیمکارت مبین نت روش بزارم !! مال منم همون قدیمیه هستش که هنوز آپدیت نشده و میشه با فایل BackupSettings.bin آنلاکش کنم !! و ای کاش قبلش ازش بکاپ رو گرفته بودم اون قطعاً فایلی بوده که همه یه موقعی ازش برای آنلاک استفاده میکردن !

منم که فروشنده و همکار و ... نیستم من برای خودم میخوام اینو درستش کنم که بشه باهاش مثل سابق استفاده کرد حالا اگر نیاز به آنلاک دائمش شد حتماً مزاحم خودت میشم آقا صابرجان ما قدردان زحمات شما هستیم به مولا ♥ اگر فایلش رو داشتین یه دنیا ممنون میشم بفرستین برام به خصوصیم ♥

13. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    خب منم نمیخوام سیمکارت مبین نت روش بزارم !! مال منم همون قدیمیه هستش که هنوز آپدیت نشده و میشه با فایل BackupSettings.bin آنلاکش کنم !! و ای کاش قبلش ازش بکاپ رو گرفته بودم اون قطعاً فایلی بوده که همه یه موقعی ازش برای آنلاک استفاده میکردن !

منم که فروشنده و همکار و ... نیستم من برای خودم میخوام اینو درستش کنم که بشه باهاش مثل سابق استفاده کرد حالا اگر نیاز به آنلاک دائمش شد حتماً مزاحم خودت میشم آقا صابرجان ما قدردان زحمات شما هستیم به مولا ♥ اگر فایلش رو داشتین یه دنیا ممنون میشم بفرستین برام به خصوصیم ♥
    تلگرام توضیح دادم اگر قراره انلاک موقت بشه مثل قبلش از همون صفحه که خودتون پیدا کردید و عکس دادید قطعا باید بشه یعنی تیک محدودیت سیم کارت رو بردارید و از plmn مبین نت مودم رو ازاد کنید و تمام . نه این جواب نمبده باید دنبال مودم انلاک موقت همسان با ورژن خودتون باشید و از اون بک اپ بردارید و بزنید رو مودم خودتون و تست کنید . بک اپ انلاک برا اخرین ورژن هم براتون فرستادم و تست کردید و جواب نداد .

15. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    مبین نت طی یک ماه اخیر به صورت خودکار مودم را آپدیت کرد و مشکلاتی را به نرم افزار اضافه کرد. مثل امکان تغییر رمز رابط کاربری وب که admin admin شده، نمی باشد (هرکسی آدرس ip شما را داشته باشه راحت وارد مودم شما میشه و از آن طریق هرکاری می تواند انجام دهد). اکثر صفحاتی هم که دوستان تصاویرش را گذاشته اند را تغییر نام داده و دیگر نمی آید. روی bootloader هم که از طریق پورت uart قابل مشاهده بود رمز گذاشته است.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

کلمات کلیدی این موضوع