تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 29

موضوع: بررسی مودم KZ-TECH Airmaster AG3100D

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadrezahp نمایش پست ها
    دوست عزیز مدل های دیگه که در انتهای 3100 با حروف V و E و VM هستن به راحتی قابل آنلاکن من انجام میدم بقیه هم انجام میدن
    سلام هزینه انلاک ag3100d چند است و چه جوری انلاک می شود

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام بزرگوار دائمی هستش آنلاک تون یا موقتی ؟ چقد خوب که راه حل شون رو ایرانی جماعت بلخره پیدا میکنه

برای مایی که ازش استفاده میکنیم و میترسیم یه وقتی خرابش کنیم با ریست کردن هم آموزشش رو بفرمایین اگر براتون زحمتی نیست ♥

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام بزرگوار دائمی هستش آنلاک تون یا موقتی ؟ چقد خوب که راه حل شون رو ایرانی جماعت بلخره پیدا میکنه

برای مایی که ازش استفاده میکنیم و میترسیم یه وقتی خرابش کنیم با ریست کردن هم آموزشش رو بفرمایین اگر براتون زحمتی نیست ♥
    بله انلاکش دائمی هست

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار

لطفاً یه شخص عزیزی یه لطفی کنه و این کُد رمزهای ورود به منوی superadmin یا سوپریوزر superuser این مودم 3100D رو هم قرار بده ببینیم چیکارش باید بکنیم از وقتی گرفتمش میخام ریستش کنم میترسم آنلاکش بپره دست گل همگی تون درد نکنه ♥

اگر برای بقیه مدل های V E , .... بودش بزارین بلکه ببینیم میشه از یکیشون استفاده کرد بلکه یه فرجی بشه با تشکر

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    خب جناب محمد خانِ بزرگوار یعنی این مودم هم میره توی لیست سیاه و نمیشه راهشو بقیه افراد بدونن ؟ کاش ما یاد میگرفتیم به بقیه هم یاد میدادیم
    من یه اخلاق خاصی که دارم همیشه در راه خدا کار کردم و تجربیاتم رو به بقیه اشتراک گذاشتم ولی خب عملا خیلیا هم قدر نمیدونن یا بدهکارشون میشیم مثل اون آقایی که اسمش atapor بود فکر کنم چقد زور زد بعدش بقیه رو پیچوند !

Senior Member
    Post Thanks / Like
    خب جناب محمد خانِ بزرگوار یعنی این مودم هم میره توی لیست سیاه و نمیشه راهشو بقیه افراد بدونن ؟ کاش ما یاد میگرفتیم به بقیه هم یاد میدادیم
    من یه اخلاق خاصی که دارم همیشه در راه خدا کار کردم و تجربیاتم رو به بقیه اشتراک گذاشتم ولی خب عملا خیلیا هم قدر نمیدونن یا بدهکارشون میشیم مثل اون آقایی که اسمش atapor بود فکر کنم چقد زور زد بعدش بقیه رو پیچوند !
    والا صابر همش تو حال کمک به بقیه بود انقدر از اموزشاش سو استفاده کردن که پشیمون شد همینطور حمید شروع کرد به اموزش دادن تو سایت، اموزش انلاکش یدونه مودم رو گذاش انقدر اینور انور به اسم خودشون کپی کاری کردن حمیدم پشیمون کردن
    منم که اموزش نصب فریمور هواویم خدمت دوستان هست طرف اموزش رو گذاشته بود تو سایتش بدون اینکه حتی یه لینکی بزاره که معلوم یشه اموزش رو من جمع اوری کردم بعد از کلی اعتراض و صحبت کردن اخر یه متن زیر اموزش گذاشت که منبع نت ویز اخرم اشاره به پست من نکرد
    میخوام بگم هیچ کس کمکی نمیکنه فقط صابر و حمیدن
    یا مثلا این کاریر hamidbaba میومد همش سوال میپرسید بعد که یاد گرفته فقط میاد تبلیغ میکنه و حتی یه سوال از کاربرا رو جواب نمیده یا همون کاربری که شما اسمشونو گفتید،
    کلا بچه های فوروم بد تا میکنن که این اموزشا پیش نمیره اگه همکاری و همراهی باشه همه راه های انلاک این مودمها تو همین سایت اطلاعاتش به کمک همدیگه در میاد ولی حیف که این همراهیه نیست و در بهتزین حالت فقط میخوان استفاده کننده باشن

7. Thanks ALiAS2, shervin thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    زنده باشین میدونم چی میگین منم برام زیاد ازین موارد پیش اومده حتی گروه تلگرامی داشتم در رابطه با سخت افزار و نرم افزار و اسمبل و شبکه وقتی همون دوستانی که همراهم بودن کارشون راه میوفتاد یا بعدش طلبکار میشدن که باید بیای برام انجام بدی یا از راه دور وصل بشی و کارمو تکمیل کنی ولی من میگفتم قرار نیست من صبح تا شب وقت و اینترنتم رو برای شما هدر بدم سعی کنین ببینین چیکار میکنم یاد بگیرین دیگه لنگ کسی نباشین و خودتون کار خودتونو ردیف کنین ولی خب یا بدهکار میشدم بهشون یا دیگه میرفتن و نمیگفتن این چقد کمکمون کرد !! که البته نیازی هم به این تشکر و این مسائل نداشتم ، بله دقیقا جماعت ما ایرانیا دور از جون همینطورین ... من از وقتی که دیدم خبری نیست دارم روی لینوکس کار میکنم و از اولِ اولش همه چی رو در موردش یاد میگیرم بلکه یه روزی به کارم بیاد بلکه بشه راه های جدیدی پیدا کنم برای خیلی از کارها نه حالا آنلاک کردن مودم ، ولی همش میگم کاش در کنار کامپیوتر و ویندوز ، لینوکس ، اوبونتو و کالی رو هم یاد میگرفتم مخصوصا کدنویسی هاشون رو چون علاقم به کامپیوتر بشدت بالاست و زودیم یاد میگیرم ولی اگر مثلا 5 یا 10 سال پیش شروع کرده بودم الان اینجا نبودم ولی خب از قدیم هم گفتن زگهواره تاگور دانش بجوی ممنون از شما آقا محمد بزرگوار ♥

9. Thanks shervin thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    راستی در رابطه با آموزش نصب فریمور هواوی من از فریمور های شما و حمید خان استفاده کردم و دوتا مودم i60-H1 یکی مال خودم و یکی مال دوستان رو برای دستگرمی آنلاک کردم از همون روشی که فایل ها رو از طریق CMD Commond و روش فلش بوت کردن و شناسایی مودم به سیستم و بعدش معرفی فریمور به مودم و تزریق بهش ، همچنین تونستم چندتا مودم جیبی هواوی دیگه و یه سری تغییرات ریز درون فایل bootloader.bat عملا کاری کنم با اضافه کردن فایل لودر هر مدل مودم هواوی و فایل های آپگریدشون از طریق سایت های مرجع هم WEBUI و هم Firmware مودم رو نصب و آپگرید کنم و نرم افزار DC-Unlocker هم بشدت بکار اومدش در جهت کلی تغییرات مثل شماره سریال مودم و IMEI و SSID , Password Wifi بصورت فابریکی روی مودم اعمال بشه که حتی با ریست فکتوری کردن مودم پاک یا تغییر پیدا نکنن واقعاً لذت بخشه که از فضای اینترنت بشه برای یادگیری و کلی تغییرات و آپدیت کردن ذهنِ خودت و سخت افزارهات استفاده کنی !
    اگر سوالی بود یا امری داشتین که در این رابطه ها بتونم کمک کوچیکی کنم خوشحال میشم رو کمکم حساب کنین البته جسارت به بقیه نباشه فقط به خود شمارو عرض کردم تجربه نشون داده که بقیه فقط بفکر خودشونن ! ♥

Senior Member
    Post Thanks / Like
    با سلام و خسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار

لطفاً یه شخص عزیزی یه لطفی کنه و این کُد رمزهای ورود به منوی superadmin یا سوپریوزر superuser این مودم 3100D رو هم قرار بده ببینیم چیکارش باید بکنیم از وقتی گرفتمش میخام ریستش کنم میترسم آنلاکش بپره دست گل همگی تون درد نکنه ♥

اگر برای بقیه مدل های V E , .... بودش بزارین بلکه ببینیم میشه از یکیشون استفاده کرد بلکه یه فرجی بشه با تشکر
    مودم شما اگر مدلش 3100d و انلاک موقت هست من توصیه میکنم اصلا ریست کارخانه نزنید چون فقط سری اول مودم 3100d رو میشد انلاک موقت زد و بعد اون هر چی مودم بیرون اومد یا اپدیت انلاین گرفت یا اپدیت شده از کارخونه اومد بیرون و دیگه انلاک موقت هم نشد و ریسک داره براتون و ممکنه بعد ریست کارخانه اپدیت بگیره و دیگه انلاک موقت نشه و باید هزینه کنید بدید براتون انلاک دائم بزنن ( البته این اپدیت شده ها انلاک دائم همگی شدن و الانم میشن هر چند این مدل دیگه تولید و وارد نمیشه و به جاش igc-4000l که با همکاری شرکت فراوید ساخته شده وارد چرخه فروش توسط مبین نت شد و هیچ فرقی هم با 3100d نداره و کپی برابر اصل هست و انلاک دائم هم میشه ) من اسم و رمز vip مودم 3100d رو در اختیارتون قرار میدم شاید به کارتون اومد ( البته این یوز و پسورد برا اخرین ورژن 3100d هست و بعد این ورژن دیگه توقف تولید و آپدیت شد ) :

http_vipuser=user
    http_vipuserpwd=289ca06782ad9e57615ce4f8e19460a456 18d6e2

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام آقا صابر عزیز ممنون از لطفتون ، ولی این کدی انسکرایپت شده ای که فرستادین همون user+user هستش که در قسمت یوزر و پسورد وارد میکنین و من اینو از قبل اونقد موارد مختلف رو تست کردم و این گزینه هم بین شون بود فقط توی قسمت LTE > Network تنها تفاوتش اینه که قسمت Chipset Modem رو نشون میده و بقیه جاهاشم وقتی با این user user وارد میشیم غیرقابل تغییر هستش و منم جایی رو پیدا نکردم که بشه تغییری یا فایلی رو بکاپ بشه گرفت یا آپلود و آپدیت کرد که بشه باهاش مودم رو بصورت موقتی آنلاک کرد !!
    در ضمن من از همون اول که مودم رو گرفتمش روش سیم کارت مبین نت نذاشتم در اصل با سیمکارت ایرانسل راه اندازیش کردم و برای همین فهمیدم که آنلاک هستش !!

از همون موقع هم روش سیم کارت دیگه ای بجز ایرانسل و همراه اول و رایتل تست نکردم یعنی سیمکارت شاتل و مبین نت نذاشتم !! نمیدونم شایدم به گفته شما اگر هر سیم کارتی روش باشه بازم آپدیت دریافت کنه !!

الانم تست کردم ببینم چی میشه ولی هیچ فرقی نکرد به این صورتی که شما بصورت انسکرایپت شده فرستادین ... (اگر میخواین متوجه بشین که کلمه user همین کدی که نوشتین هست یا نه وقتی درون کادر قسمت پسورد میخاین user رو وارد کنین بالا در قسمت کدکاربری user1 بزنین تا وارد صفحه مودم نشه و با همون ابزار Inspect در صفحات گوگل کروم یا راه میانبرش F12 روی کادر گزینه پسورد رو به تکست (password>text) تبدیل کنین تا متوجه شین که این حروف user همون کدی هستن که شما فرستادین در ضمن وسطش یه جای خالی گذاشتین که اون هم باعث تداخل میشه) ... تا خودمم یه ابتکاراتی بکار بگیرم اگر میشد فریمور و رام این مودم رو شبیه ایرانسل میکردیم خیلی خوب میشد اصلا فریمور مبین نت خیلی خشک و بی روح هستش و چنگی به دل نمیزنه مخصوصا توی این مدل های 3100D , V E !!

اگر راهی برای ساخت فریمور بودش و میشدش خوشحال میشم که بتونم با کمک و روش های شما برای این نوع مودم چیز جدیدی بسازم !
    ویرایش توسط ALiAS2 : 11-07-2022 در ساعت 05:36 AM

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع