تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 63

موضوع: بررسی مودم Irancell TF-I60 S1

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان. مطالب رو خوندم مثل این که هنوز کامل مشخص نشده مودم هوآوی نیست. چند وقت پیش مودم برای تست به دستم رسید، کلا همه چیزش فرق داره. از کیفیت بدنه تا فیچر ها. حتی دکمه ی پاور هم یک دکمه ی بی کیفیته و حتی رفته پشت مودم. انقدر که توی ذوق می*زد مودم رو حتی روشن هم نکردم ولی می*تونم بهتون بگم فقط قاب b612 رو داره که حتی همونم کلی ایراد داره. برای مثال کیفیت پلاستیک افتضاحه. اون نوار طوسی رنگ بالا هم نمایشیه حتی.

2. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirmahdi نمایش پست ها
    سلام دوستان. مطالب رو خوندم مثل این که هنوز کامل مشخص نشده مودم هوآوی نیست. چند وقت پیش مودم برای تست به دستم رسید، کلا همه چیزش فرق داره. از کیفیت بدنه تا فیچر ها. حتی دکمه ی پاور هم یک دکمه ی بی کیفیته و حتی رفته پشت مودم. انقدر که توی ذوق می*زد مودم رو حتی روشن هم نکردم ولی می*تونم بهتون بگم فقط قاب b612 رو داره که حتی همونم کلی ایراد داره. برای مثال کیفیت پلاستیک افتضاحه. اون نوار طوسی رنگ بالا هم نمایشیه حتی.
    بله مودم هواوی نیست قبلا هم گفتیم . اصل مودم برا این شرکت هست : [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ] تصاویر برد مودم :

ویرایش توسط saber73 : 09-18-2021 در ساعت 01:07 PM دلیل: اصلاح شرکت سازنده چیپ مودم

4. Thanks Hamid1920, eightskh, shervin thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    بله مودم هواوی نیست قبلا هم گفتیم . اصل مودم برا این شرکت هست : [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ] تصاویر برد مودم :

سلام خسته نباشید بررسی تخصصی انجام می دهید؟همچنین مقایسه با مدلh۱.بروزرسانی برایش نیامده است تا بحال.؟ من این طور که فهمیدم فرکانس 2.4 روی 65مگابیت بسته شده. البته برای یکبار حدود چند دقیقه روی 135مگابیت هم رفت که دوباره به 65مگابیت برگشت. یعنی پهنای بااند 40 هم برای چند دقیقه رفت. دوباره به 20برگشت. نمیدانم شانسی بوده؟از لحاظ سخت افزاری پشتیبانی می کند یا مشکل نرم افزاری دارد؟ برای حل مشکل مش وای فای مدل.tenda nova mw۳سفارش دادم ببینم فایده داره یا نه.می خواهم با کابل لن به نود اصلی مش وای فای متصل شده با وای فای اون امتحان کنم. پورت لن گیگابیتی هست یا ۱٠-۱٠٠مگابیت؟ البته من از تی دی ال تی ای استفاده می کنم فول انتن با پهنای باند 40مودم به سرعت نزدیک 70مگابیت دان و۷مگالیت اپلود رسیدم با اسپید تست. با پهنای باند،20مودم نهایت سرعت به چهل و خورده مگابیت و اپلود هفت مگابیت رسیدم با اسپید تست. سرعت معمولا حول و حوش سی تا۴۰مگابیت هست.مشکل دیگه قسمت فعال سازیipv۶دارد وقتی فعال می کنم می گوید مودم باید ریبوت شود وقتی هم ریبوت می شود دوباره میبینیمipv6 غیر فعال هست. با تشکر.
    ویرایش توسط eightskh : 09-01-2021 در ساعت 06:30 PM

Junior Member
    Post Thanks / Like

البته بنظرم این مدل cn۶۶۱۱نباشد چون طبق این لینک این مودم فقط cat ۴و وای فای ان ac نمی باشد.لینک[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ].شاید مدل سفارشی شده آن باشد.!!!!! نمی دانم الله اعلم.البته داخل نرم افزار های تحلیل wifi نوع مودم را fn-link technology نشان می دهد.با تشکر.
    ویرایش توسط eightskh : 09-01-2021 در ساعت 04:38 PM

7. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

نکته جالب سایت ایرانسل ناموجود زده به تازگی. نمایندگی شهرمون با بسته480گیگ قیمت را حدود ۲۴۰۰گفت.من خودم با بسته 80گیگی حدود یک ماه پیش از سایت ایرانسل شاپ1648خریدم. باتشکر.
    ویرایش توسط eightskh : 09-02-2021 در ساعت 06:50 AM

9. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان مودم از نظر نرم افزاری خیلی عقب هست و کار زیادی داره تا پخته بشه و حتما کلی باگ داره نمونه عدم وجود قابلیت انتخاب پهنای باند وای فای و همچنین کانال وای فای و اینکه فعلا با وای فای 2.4 سرعت اتصال 72 و با وای فای 5 سرعت اتصال 150 هست ! باید اینها رو سریعتر حل کنن و ضروری هست . ولی من بررسی کردم از نظر سرعت و اینکه CAT6 هست یا نه بله مودم واقعا CAT6 هست و واقعا تجمیع میکنه و با لن سرعت خیلی خوبی میده دقیقا مانند تجمیع مودم M60 یا E5186 لن های مودم هم گیگابیتی هستن .

11. Thanks eightskh thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان مودم از نظر نرم افزاری خیلی عقب هست و کار زیادی داره تا پخته بشه و حتما کلی باگ داره نمونه عدم وجود قابلیت انتخاب پهنای باند وای فای و همچنین کانال وای فای و اینکه فعلا با وای فای 2.4 سرعت اتصال 72 و با وای فای 5 سرعت اتصال 150 هست ! باید اینها رو سریعتر حل کنن و ضروری هست . ولی من بررسی کردم از نظر سرعت و اینکه CAT6 هست یا نه بله مودم واقعا CAT6 هست و واقعا تجمیع میکنه و با لن سرعت خیلی خوبی میده دقیقا مانند تجمیع مودم M60 یا E5186 لن های مودم هم گیگابیتی هستن .
    سلام تشکر جاهای دیگه گفته بودند لن ها ثبات ندارند گاهی 10-100و گاهی 1000مگابیت نشان می دهند.

13. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام برای همین یک پک دوتایی مش وای tenda nova mw۳.سفارش دادم بیاد برای بهبود انتن دهی و 300مگابیتی شدن باند 2.4و 867مگابیتی شدن باند 5.8گیگاهرتز. یه سوال مش وای فای پورت 10-100داره مشکلی با پورت گیکابیتی این مودم نداره؟

15. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط eightskh نمایش پست ها
    سلام تشکر جاهای دیگه گفته بودند لن ها ثبات ندارند گاهی 10-100و گاهی 1000مگابیت نشان می دهند.
    فعلا من چنین مشکلی رو ندیدم . البته مودم یک ایراد هم داره بعضی وقتها کلا شبکه اینترنت قطع میشه و چراغ اینترنت هم خاموش میشه و بعد چند ثانیه باز وصل میشه . گفتم باگ نرم افزاری زیادی داره و این نسخه اولیه هست و بخوان با اپدیت های جدید همه مشکلات رو حل میکنن .

17. Thanks eightskh thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط eightskh نمایش پست ها
    سلام برای همین یک پک دوتایی مش وای tenda nova mw۳.سفارش دادم بیاد برای بهبود انتن دهی و 300مگابیتی شدن باند 2.4و 867مگابیتی شدن باند 5.8گیگاهرتز. یه سوال مش وای فای پورت 10-100داره مشکلی با پورت گیکابیتی این مودم نداره؟
    فکر نکنم مشکلی باشه و جواب خواهد داد

19. Thanks eightskh thanked for this post.
صفحه 3 از 7 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع