تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 63

موضوع: بررسی مودم Irancell TF-I60 S1

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط eightskh نمایش پست ها
    سلام دوستان اخرین ورژن نرم افزار این مودم رو دارید چون آخرین اپدیت مال حداقل یک سال پیش هس که به طور اتومات توسط خود مودم انجام شده و باگ هایی چون غیر فعال بودن ipv6 و... هنوز وجود دارد اگر امکان دارد ارسال کنید./.
    ورژن firmware Version1.5.20220116110129
    در هیچکدام از اپدیت ها قابلیت ipv6 درست نشده و کار نمیکنه . این شرکت فقط یک بار اپدیت افلاین بیرون دادن . الباقی اپدیت ها انلاین باید گرفته بشه توسط خود مودم و اگر شرکت اپدیتی بفرسته .

2. Thanks eightskh thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    در هیچکدام از اپدیت ها قابلیت ipv6 درست نشده و کار نمیکنه . این شرکت فقط یک بار اپدیت افلاین بیرون دادن . الباقی اپدیت ها انلاین باید گرفته بشه توسط خود مودم و اگر شرکت اپدیتی بفرسته.
    سپاس از شما،اگر دسترسی به مودم دارید میشه چک فرمایید اخرین نسخه firmware ارائه شده چه نامبری دارد؟! و ان اپدیت افلاین که فرمودید ایا داخل سایت خود شرکت ارايه شده؟!
    پ.ن:حداقل خبری که من دارم اخرین اپدیت اخر دو سال گذشته بود
    ویرایش توسط eightskh : 04-12-2023 در ساعت 03:25 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    سپاس از شما،اگر دسترسی به مودم دارید میشه چک فرمایید اخرین نسخه firmware ارائه شده چه نامبری دارد؟! و ان اپدیت افلاین که فرمودید ایا داخل سایت خود شرکت ارايه شده؟!
    پ.ن:حداقل خبری که من دارم اخرین اپدیت اخر دو سال گذشته بود
    بهتر هست کلا اپدیتی هم به دستتون اومد باهاش مودم رو اپدیت نکنید بوت این مودم ها مشکل داره و با تزریق فریمور داخل مودم دو تا rootfs درست میشه و مودم اکثرا قاطی میکنه یعنی ممکنه هر بار با یکی از rootfs ها بالا بیاد و بعضا هم بالا نیاد کلا و یا نیاز به خاموش روشن یا از برق کشیدن باشه . در اپدیتها هم هیچ چیزی رو درست نکردن فقط با لوگوها و ارم ها و صفحه لاگین مودم دارن بازی میکنن این مودم بعد تولیدات سری اول همشون مشکل ماژول دارن یعنی روی کاغذ باید با باندهای : 1 - 3 - 7 - 40 -42 رو پشتیبانی کنه و حتی یک نسخه از فریمورهای خودشون قابلیت قفل باند رو هم گذاشتن و میتونید از داخل صفحه وب اونها رو تغییر بدید اما در عمل فقط باند 1 و 42 کار میکنه و الباقی باندها غیر فعال شدن . به نظر من دست به مودم نزنید و سیم ایرانسل روش بیندازید و tr069 مودم هم اگر از داخل صفحه وب بستید بازش کنید و یک هفته روشن نگه دارید اپدیتی بفرستن مودم خودش میگیره .

افلاین این ورژن توسط خود شرکت پخش شده بود و بعد اینم فکر کنم 2 تا اپدیت دیگه هم مودم انلاین گرفته بود .

اخرین ورژن هم فکر کنم این باشه زحمت کشیدن با css های مودم فقط بازی کردن

اکثر تولیدات جدید هم انلاک کارخونه هستن و بعضی ممکنه اپدیت بگیرن و لاک بشن و بعضی ها نه انلاک میمونن و لاک نمیشن . اینم از شاهکارهای ایرانسل با مودم s1 هست البته انلاکش هم ارزش نداره چون باز فقط باند 1 و 42 رو داره
    ویرایش توسط saber73 : 04-12-2023 در ساعت 06:38 PM

5. Thanks eightskh thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    بهتر هست کلا اپدیتی هم به دستتون اومد باهاش مودم رو اپدیت نکنید بوت این مودم ها مشکل داره و با تزریق فریمور داخل مودم دو تا rootfs درست میشه و مودم اکثرا قاطی میکنه یعنی ممکنه هر بار با یکی از rootfs ها بالا بیاد و بعضا هم بالا نیاد کلا و یا نیاز به خاموش روشن یا از برق کشیدن باشه . در اپدیتها هم هیچ چیزی رو درست نکردن فقط با لوگوها و ارم ها و صفحه لاگین مودم دارن بازی میکنن این مودم بعد تولیدات سری اول همشون مشکل ماژول دارن یعنی روی کاغذ باید با باندهای : 1 - 3 - 7 - 40 -42 رو پشتیبانی کنه و حتی یک نسخه از فریمورهای خودشون قابلیت قفل باند رو هم گذاشتن و میتونید از داخل صفحه وب اونها رو تغییر بدید اما در عمل فقط باند 1 و 42 کار میکنه و الباقی باندها غیر فعال شدن . به نظر من دست به مودم نزنید و سیم ایرانسل روش بیندازید و tr069 مودم هم اگر از داخل صفحه وب بستید بازش کنید و یک هفته روشن نگه دارید اپدیتی بفرستن مودم خودش میگیره .

افلاین این ورژن توسط خود شرکت پخش شده بود و بعد اینم فکر کنم 2 تا اپدیت دیگه هم مودم انلاین گرفته بود .

اخرین ورژن هم فکر کنم این باشه زحمت کشیدن با css های مودم فقط بازی کردن

اکثر تولیدات جدید هم انلاک کارخونه هستن و بعضی ممکنه اپدیت بگیرن و لاک بشن و بعضی ها نه انلاک میمونن و لاک نمیشن . اینم از شاهکارهای ایرانسل با مودم s1 هست البته انلاکش هم ارزش نداره چون باز فقط باند 1 و 42 رو داره
    سپاس بابت پاسخگویی که دارید بنده نسخه های اولیه شو دارم و اگر اشتباه نکنم سه بار تابحال اپدیت شده مودمم(دوبار آنلاین یکبار افلاین زدم) و اتفاقا این tr069 از اول روشن بوده برام و از یه هفته هم گذشته و نسخه رو مودمم Version1.5.20220116110129 هس(همون عکس دومی که فرستادید) و اون نسخه ای کخ عکسشو گذاشتید ورژنش نیس و خود شرکت محترم هم اپدیت دیگه ای بعد از این مدتت براش نداده تابحال اگر صلاح میدونید که نسخه اخر رو داشته باشید مودمم میشه اگر فایلش رو دارید برام بفرستید
    داخل عکس انگار قابلیت sms هم اضافه کرده اند اونم مثل ipv6 شون هس یا واقعیع؟!
    ویرایش توسط eightskh : 04-12-2023 در ساعت 07:45 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    سپاس بابت پاسخگویی که دارید بنده نسخه های اولیه شو دارم و اگر اشتباه نکنم سه بار تابحال اپدیت شده مودمم(دوبار آنلاین یکبار افلاین زدم) و اتفاقا این tr069 از اول روشن بوده برام و از یه هفته هم گذشته و نسخه رو مودمم Version1.5.20220116110129 هس(همون عکس دومی که فرستادید) و اون نسخه ای کخ عکسشو گذاشتید ورژنش نیس و خود شرکت محترم هم اپدیت دیگه ای بعد از این مدتت براش نداده تابحال اگر صلاح میدونید که نسخه اخر رو داشته باشید مودمم میشه اگر فایلش رو دارید برام بفرستید
    داخل عکس انگار قابلیت sms هم اضافه کرده اند اونم مثل ipv6 شون هس یا واقعیع؟!
    گفتم افلاین فقط این نسخه رو بیرون دادن که رو مودم شما هم نصب شده : Version1.5.20220116110129 و تا مودم شما انلاین اپدیت نگیره هیچ کاری نمیشه کرد چون فایلی بیرون ندادن و یا کسی از سرور اینها اپدیتی رو دریافت نکرده که عمومی منتشر کنه . کلا به نظر من دست به مودم خودتون نزنید و شما رو اذیت نمیکنه یا مشکلی نداره شما هم هیچ کاری انجام ندید . اگر مودم شما نسخه اولیه باشه میتونه باندهای 1 و 3 و 7 و 40 و 42 رو بگیره و در همین فریموری که رو مودمتون نصب هست قابلیت قفل باند هم وجود داره . قابلیت sms رو من چک نکردم که کار میکنه یا نه البته کمی بعید هست کار بکنه چون این مودم کلا شبکه 3g نداره و بعید هست رو مودم ارزونی مثل این sms با شبکه 4g کار کنه . کلا اکثر مودم های دارای پردازنده gct با ipv6 مشکل دارن و روشون جواب نمیده . کلا وای فای 5 گیگاهرتز این مودم هم مشکل داره و اسم 5 گیگاهرتز رو یدک میکشه و هنوزم نتونستن کاری بکنن . گویا اکثر مشکلات این مودم برمیگرده به طراحی ناقص و مثلا بومی اینها.

8. Thanks eightskh thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام اقا مودم s1 دارم مشکل پرش انتن دارم ولی زمانی که مثلا زمانی که اسپید تست میگیرم 3تا چراغ میشه یکی اداپتور هم عوض کردم فایده نداشته؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezai نمایش پست ها
    سلام اقا مودم s1 دارم مشکل پرش انتن دارم ولی زمانی که مثلا زمانی که اسپید تست میگیرم 3تا چراغ میشه یکی اداپتور هم عوض کردم فایده نداشته؟
    اداپتور 12v 2 امپر مرغوب تست کردید؟
    مودمش خیلی اشغالیه و اداپتورش ازون بدتر
    کلا یه جیزی سر هم کردن معلوم نیست چی هشت هر سری هم مودم مبدن بیرون برد مودم عوض شده اینا انفدر سعی و خطا میرن چلو تا ببین میتونن از S1 به مودم در بیارن یا نه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    اداپتور 12v 2 امپر مرغوب تست کردید؟
    مودمش خیلی اشغالیه و اداپتورش ازون بدتر
    کلا یه جیزی سر هم کردن معلوم نیست چی هشت هر سری هم مودم مبدن بیرون برد مودم عوض شده اینا انفدر سعی و خطا میرن چلو تا ببین میتونن از S1 به مودم در بیارن یا نه
    نه اداپتور 12 ولت 2 امپر مشکلی براش پیش نمیاره؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    s1 اشغال به تمام معنا الان اداپتور هم عوض کردم لعتنی باز مشکل داره

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadrezai نمایش پست ها
    نه اداپتور 12 ولت 2 امپر مشکلی براش پیش نمیاره؟
    نه هیچ صدمه ای نمیزنه

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع