تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 41

موضوع: بررسی مودم KZ-TECH Airmaster 3000M

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    زیر شیلد ماژول چه ای سی هایی هستن ؟ ای سی فلش مودم اونجا هست یا رو برد ؟ البته از یک مودم سالم دامپ بردارین و رو اینم بزنید باز مشکل به وجود میاد اونم در بخش imei هست و اینها مثل مودم adsl نیستن راحت قبل دامپ بیایید imei رو چنج کنید . به احتمال زیاد هم این سوکت سفید اگر از اول رو برد مودم خالی بود و چیزی بهش وصل نبود میشه همون پورت سریال مودم .
    زیر شیلد رو عکس گرفتم اونجا فقط آیسی های مربوط به گیرنده یا همون آنتن هست

آیسی فلش روی برد اصلیه ولی اون پورت سفید ۴ پین که خالی بود ممکنه باشه البته من طرز استفاده ازشو نمیدونم
    ویرایش توسط khordad : 06-02-2023 در ساعت 05:13 AM

2. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    ایسی ۱۶ پایه 25q256c آیسی فلش دستگاه هست که کنار همون سوکت سفید خالی ۴ پایه هست
    با ابن دیتا شیت
    ویرایش توسط khordad : 06-02-2023 در ساعت 01:40 PM

4. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    از ۴ تا پایه های سوکت سفید دو تای کناری VCC و GND هستند و دوتای وسط دیتای IN و OUT به احتمال زیاد
    فقط باید ببینم ارتباطی بین پین های وسط سوکت با پایه های ۸ و ۱۵ آیسی بالا که DI و DO خورده وجود داره یا نه
    ویرایش توسط khordad : 06-02-2023 در ساعت 01:51 PM

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    متاسفانه همه سعی میکنن کلا مخفی نگهش دارن یا عمومی نکنن البته این مودم خیلی وقته انلاک شده و راه و روش های اونم عمومی شده و خیلی ها بلد هستن و چیز خیلی ساده ای هم هست و اصلا نیاز هم نیست مخفی کاری بشه . اما انلاک دائم این مودم رو هیچ کس تو ایران نزده تا به اینجای کار و فکر نکنم کسی هم اخرش بزنه و براش وقت بزاره .
    جناب صابر فایلی که گفتین رو چند بار با دستورات nvram_set و همچنین ادیتور vi ویرایش کردم ظاهرا هیچ خطایی نمیگیره ولی مودم رو که خاموش روشن میکنم همه چیز به حالت اول و لاک شده برمیگرده
    طاهرا این با روش انلاک G1 که صحبت میکردیم فرق داره

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط khordad نمایش پست ها
    قبل اینکه شما این پست رو بدین سرچ کردم یه این سایت رسیدم که 398 تا اکانت ورود داشت
    بیشترشو امتحان کردم نشد
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

اما بعد که با همون یوزر پس شما وارد شدم تو فایلی که گفتین این یوزر پس نوشته شده
    https://t.me/Unknown2023_1
    آنلاک به صورت ریموت مودم های سیم کارتی

Senior Member
    Post Thanks / Like
    زیر شیلد رو عکس گرفتم اونجا فقط آیسی های مربوط به گیرنده یا همون آنتن هست

آیسی فلش روی برد اصلیه ولی اون پورت سفید ۴ پین که خالی بود ممکنه باشه البته من طرز استفاده ازشو نمیدونم
    اینم ای سی فلش ماژول هست

Senior Member
    Post Thanks / Like
    جناب صابر فایلی که گفتین رو چند بار با دستورات nvram_set و همچنین ادیتور vi ویرایش کردم ظاهرا هیچ خطایی نمیگیره ولی مودم رو که خاموش روشن میکنم همه چیز به حالت اول و لاک شده برمیگرده
    خب اول کار توضیح دادم

https://netwiz.ir/forum/showthread.p...ull=1#post2415

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    فریمور این مودم بر پایه u-boot هست و روال لود شدنش به اینصورت هست که موقع بالا اومدن روت سیستم عامل رو روی حافظه رم اکسترکت میکنه شما هر تغییری تو فایل ها بدید این تغییرات توی رم انجام میشه و با ریست میپره و هر بار که میاد بالا این چرخه اکسترکت کردن اتفاق میفته و فایل ها بدون تغییر میمونن
    برای انلاکش نیازه که ایمیج جدید ساخته بشه که با توجه به انلاک موقت راحتش معمولا کسی دنبال پیچیدگی های انلاک دائمی نمیره
    راحتترین راه انلاکش هم بدون داشتن دسترسی سطح بالا و یا تلنت هست که فقط نیازه تو پنل لاگین کنید و این ادرس رو بزنید توی صفحه ای که باز میشه میتونید پارامترهای لاک رو فعال یا غیر فعال کنید
    البته چون مودمش در دسترسم نیست لینک رو دستی ساختم ممکنه نیاز به تعییر باشه

11. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    فریمور این مودم بر پایه u-boot هست و روال لود شدنش به اینصورت هست که موقع بالا اومدن روت سیستم عامل رو روی حافظه رم اکسترکت میکنه شما هر تغییری تو فایل ها بدید این تغییرات توی رم انجام میشه و با ریست میپره و هر بار که میاد بالا این چرخه اکسترکت کردن اتفاق میفته و فایل ها بدون تغییر میمونن
    برای انلاکش نیازه که ایمیج جدید ساخته بشه که با توجه به انلاک موقت راحتش معمولا کسی دنبال پیچیدگی های انلاک دائمی نمیره
    راحتترین راه انلاکش هم بدون داشتن دسترسی سطح بالا و یا تلنت هست که فقط نیازه تو پنل لاگین کنید و این ادرس رو بزنید توی صفحه ای که باز میشه میتونید پارامترهای لاک رو فعال یا غیر فعال کنید
    البته چون مودمش در دسترسم نیست لینک رو دستی ساختم ممکنه نیاز به تعییر باشه

قسمتی که با کادر قرمز مشخص کردم مخفی هست و باید بازش کنید از طریق اینسپکت المنت مرورگر و سپس اقدام به حذف قفل اپراتور بکنید . البته با دسترسی تلنت و به کار بردن دستورات صحیح nvram_set هم خیلی راحت و سریع انلاک میشه و برا کسایی که دوست دارن یاد بگیرن و چرخی داخل مودم بزنن و باهاش اشنا بشن هم خوبه .

Member
    Post Thanks / Like
    بنظر میاد ورژن 1068 با 1023 که شما اسکرین گذاشتین فرق داره و منوش عوض شده
    احتمالا این ورژن آنلاک موقت نمیشه

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین