تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 13 از 104 نخستنخست ... 311121314152363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member
    Post Thanks / Like
    ببخشید میخواستم بدونم کسی اطلاعی نداره بروز رسانی خودکار این مودم توسط ایرانسل به چه صورته؟ زمانبندی خاصی داره یا جور دیگه ای است؟
    من از دیروز رو مودم نسخه رسمی 198 ایرانسل رو ریختم و سیم کارت خودشو قرار دادم تا اتوماتیک به ورژن 201 آپدیت شه ولی هنوز این اتفاق نیوفتاده، ممنون.

2. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasinahm نمایش پست ها
    ببخشید میخواستم بدونم کسی اطلاعی نداره بروز رسانی خودکار این مودم توسط ایرانسل به چه صورته؟ زمانبندی خاصی داره یا جور دیگه ای است؟
    من از دیروز رو مودم نسخه رسمی 198 ایرانسل رو ریختم و سیم کارت خودشو قرار دادم تا اتوماتیک به ورژن 201 آپدیت شه ولی هنوز این اتفاق نیوفتاده، ممنون.
    فکر کنم دیگه اپدیت نمیفرسته باید صبر کنی حمید بزاره یا اینکه ایرانسل دوباره شرو کنه به فرستادن

4. Thanks Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    آها ، آره
    این کار های ایرانسل هم خیلی رو مخه به پشتیبانیش هم میگی برات آپدیت نمیکنه میگه سیستمیه و خودش آپدیت میشه

شنیدم مبین نت تو این موارد خیلی بهتره و اگه بگی برات همون لحظه آپدیت میکنن.

6. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان اگر کسی هست به فریمور 201 ایرانسل آپدیت کرده یه پیام توی تلگ رام به من بده
    مهم نیست الان چه رامی روی مودمش باشه ، فقط یک بار 201 رو آپدیت کرده باشه کافیه
    h3a747474

8. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط abaiyani نمایش پست ها
    دوستان اگر کسی هست به فریمور 201 ایرانسل آپدیت کرده یه پیام توی تلگ رام به من بده
    مهم نیست الان چه رامی روی مودمش باشه ، فقط یک بار 201 رو آپدیت کرده باشه کافیه
    h3a747474
    اگه سوالی دارید میتونید تو بخش پیغام خصوصی اینجا ازم بپرسین، قبل اینکه مودمم رو آنلاک کنم این فیرمور روش بود.

10. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasinahm نمایش پست ها
    آها ، آره
    این کار های ایرانسل هم خیلی رو مخه به پشتیبانیش هم میگی برات آپدیت نمیکنه میگه سیستمیه و خودش آپدیت میشه

شنیدم مبین نت تو این موارد خیلی بهتره و اگه بگی برات همون لحظه آپدیت میکنن.
    اره خیلی، کلا پشتیبانی ضعیفی داره در کل دل خوش کنکه هیچ کاری انجام نمیدن من چند بار مشکل قطعی اینترنت مداوم داشتم کلی تماس گرفتم کد پیگیری دادن بهم و کلی زنگ رد وبدل شد اخرش هم مشکلم رو حل نکردن بعد یه مدت قطعیا خودش حل شد

12. Thanks Javad-E, Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

فریمور مودم tf-i60 ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234

سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
    جدیدترین فریمور ایرانسل tf-i60 نسخه 81.201.01.01.234 رو خدمت شما دوستان گرامی قرار میدم
    دقت کنید که این فریمور اورجینال هست و هیچ تغییری نداره، جلوی آپدیت گرفته نشده و ADB و تلنت نداره
    پس با مسئولیت خودتون استفادش کنید، در ضمن ایرانسل کمی زرنگی کرده و یه سری امکاناتش فقط روی مودم های ایرانسل فعال میشن (چون فایل هارو نسبت به کاستومایزیشن مودم عرضه کرده)

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]پسورد فایل netwiz.ir
    آقا حمید اگر زحمتتون نیست فایل رو توی سرور خود سایت هم آپلود کنید

تا چند روز آینده اول نسخه ADB و Telnet دار رو ویرایش میکنم و براتون قرار میدم ، و در ادامه سعی دارم یک نسخه ویرایش شده با فول امکانات برای تمام مودم هارو به صورت رایگان براتون قرار بدم
    فقط کمی زمان میبره چون من کمی سرم شلوغه
    سوالی داشتید در تلگرام یا خصوصی همینجا بپرسید خدمتتون هستم
    h3a747474

14. Thanks bamas66554, imsi, Javad-E, Hamid1920, Hossein jabbar and 1 others thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط abaiyani نمایش پست ها
    سلام دوستان وقتتون بخیر باشه
    جدیدترین فریمور ایرانسل tf-i60 نسخه 81.201.01.01.234 رو خدمت شما دوستان گرامی قرار میدم
    دقت کنید که این فریمور اورجینال هست و هیچ تغییری نداره، جلوی آپدیت گرفته نشده و ADB و تلنت نداره
    پس با مسئولیت خودتون استفادش کنید، در ضمن ایرانسل کمی زرنگی کرده و یه سری امکاناتش فقط روی مودم های ایرانسل فعال میشن (چون فایل هارو نسبت به کاستومایزیشن مودم عرضه کرده)

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]پسورد فایل netwiz.ir
    آقا حمید اگر زحمتتون نیست فایل رو توی سرور خود سایت هم آپلود کنید

تا چند روز آینده اول نسخه ADB و Telnet دار رو ویرایش میکنم و براتون قرار میدم ، و در ادامه سعی دارم یک نسخه ویرایش شده با فول امکانات برای تمام مودم هارو به صورت رایگان براتون قرار بدم
    فقط کمی زمان میبره چون من کمی سرم شلوغه
    سوالی داشتید در تلگرام یا خصوصی همینجا بپرسید خدمتتون هستم
    h3a747474
    ممنون زحمت کشیدید من پست اول رو اپدیت کردم در اولین فرصت بتونم خودم یا ادمین سایت فایل رو توی خود سایت هم اپلود میکنه

16. Thanks Javad-E, sinasinahm, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام چرا توی فریمور 195 فقط قسمت شبکه میاد که فور جی تری جی و دیتا رو میشه انتخاب کرد و پایینش مثل فریمور 192 قابلیت تجمیع فرکانس ca و mimo نشون داده نمیشه ؟؟؟

18. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen1364 نمایش پست ها
    سلام چرا توی فریمور 195 فقط قسمت شبکه میاد که فور جی تری جی و دیتا رو میشه انتخاب کرد و پایینش مثل فریمور 192 قابلیت تجمیع فرکانس ca و mimo نشون داده نمیشه ؟؟؟
    همه فریمور ها این قابلیت رو ندارن فقط فریمور هایوب و فریمور ایرانسل از 196 به بالا این قابلیت رو داره البته فریمور مبین نت هم داره که برنی رو مودمت لاک میشه دیگه بدرد نخور میشه مودم
    در کل تنظیمات نمایشی هست که فقط تو فریمورای ایرانی پیدا میکنی تو فریمور رسمی خود هواوی این امکان نیست و طبق گفته خود هواوی این مودم CA نداره فقط MIMO4X4 داره

20. Thanks Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
صفحه 13 از 104 نخستنخست ... 311121314152363 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع