تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 78 از 104 نخستنخست ... 2868767778798088 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 771 به 780 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member
    Post Thanks / Like
    ممنونم، لطف کردید،
    در رابطه با ورژن 203 هم خیلی عجیبه ، وقتی مودم رو به ورژن 196 آپدیت میکنی تا اتوماتیک از سمت ایرانسل آپدیت شه، به جای ورژن 203 به ورژن 201 آپدیت میشه و در واقع ایرانسل ورژن آخر رو نمیفرسته و انگار فقط در یک دوره به مودم ها ورژن 203 رو فرستاده.

2. Thanks shervin, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان عزیز من مودم b612s-25d یا همون i60 ایرانسل رو دارم و خیلی وقت پیش از فریمور های اقا صابر استفاده کردم و با یو اس بی و لحیم فریم ور 81.198.11.00.00 رو زدم و آنلاک هم شد و اوکیه ولی متاسفانه این چند وقت اخیر یه مشکلی پیش اومده برا مودم کی هی خودش ریست فکتوری میشه و تنظیمات رو صفر میکنه به حالت اول(یعنی اسم وایفای و پسورد رو ریست میکنه به حالت اولیه )چند بار دوباره تنظیم کردم و تنظیم کارخانه هم کردم ولی مشکل هنوز پابرجاس و اینم بگم در کل مودم اوکیه کار میکنه.
    حالا میخواستم بپرسم چیکار باید بکنم و چطور مشکل رو حل کنم ایا سخت افزاریه یا نرم افزاری و اینکه چطور میتونم نسخه جدید 81.198.13.01.234 رو که گزاشتین بدون یو اس بی و با adbیا روش دیگه نصب کنم(multi cast)ظاهرا جواب نمیده ممنون میشم جواب بدین...

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1371 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من مودم b612s-25d یا همون i60 ایرانسل رو دارم و خیلی وقت پیش از فریمور های اقا صابر استفاده کردم و با یو اس بی و لحیم فریم ور 81.198.11.00.00 رو زدم و آنلاک هم شد و اوکیه ولی متاسفانه این چند وقت اخیر یه مشکلی پیش اومده برا مودم کی هی خودش ریست فکتوری میشه و تنظیمات رو صفر میکنه به حالت اول(یعنی اسم وایفای و پسورد رو ریست میکنه به حالت اولیه )چند بار دوباره تنظیم کردم و تنظیم کارخانه هم کردم ولی مشکل هنوز پابرجاس و اینم بگم در کل مودم اوکیه کار میکنه.
    حالا میخواستم بپرسم چیکار باید بکنم و چطور مشکل رو حل کنم ایا سخت افزاریه یا نرم افزاری و اینکه چطور میتونم نسخه جدید 81.198.13.01.234 رو که گزاشتین بدون یو اس بی و با adbیا روش دیگه نصب کنم(multi cast)ظاهرا جواب نمیده ممنون میشم جواب بدین...
    یکی دیگه از دوستان هم این مشکل رو پیدا کرده بود با فریمور زدن حل نشده بود این رو باید به یکی از دوستان که تعمیر کار حرفه ای باشه مثل اقا صابر یا حمید جان بدید براتون بررسی کنه اگر مشکل NV باشه ببینن قابل حل هست یا نه

5. Thanks ahmadreza1371 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    یکی دیگه از دوستان هم این مشکل رو پیدا کرده بود با فریمور زدن حل نشده بود این رو باید به یکی از دوستان که تعمیر کار حرفه ای باشه مثل اقا صابر یا حمید جان بدید براتون بررسی کنه اگر مشکل NV باشه ببینن قابل حل هست یا نه
    خوب چجوری با ایشون ارتباط برقرار کنیم و یا تحویل بدیم مودمو و اینکه بخوایم تو اصفهان کسی هست تعمیر کنه؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadreza1371 نمایش پست ها
    خوب چجوری با ایشون ارتباط برقرار کنیم و یا تحویل بدیم مودمو و اینکه بخوایم تو اصفهان کسی هست تعمیر کنه؟
    ایدی تلگرامشون
    صابر @saber73
    حمید @Hamid_1920

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    ایدی تلگرامشون
    صابر @saber73
    حمید @Hamid_1920
    متاسفانه آقا صابر تلگرام رو حذف کرده .

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervin نمایش پست ها
    متاسفانه آقا صابر تلگرام رو حذف کرده .
    چرا ؟ اگر دیگه کار نمیکنن معرفی نکنم؟

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Smile

سلام و دو صد درود به بزرگواران و زحمت کشان

یه پیشنهادی داشتم میخاستم بدونم امکان این هستش که فریمور های مودم های B612 Huawei که مود شدن رو کاری کرد که بتونیم اسم و نام مودم رو خودمون بجای نشون دادن در اطلاعات دستگاه بصورت اطلاعات پشت دستگاه مون تنظیم کنیم منظورم اسم مودم بجای اینکه B612 باشه یعنی به محض اینکه فریمور زدیم و ریست فکتوری کردیم بهمون TF-i60 H1*** نشون بده و نیاز نباشه بعدا عوضش کنیم و چیزی دیگه قرار بدیم
    یا کلا توی صفحه Device Information مدل دستگاه رو همون چیزی که فابریکی و پشت دستگاه ایرانسلی زده رو بزنه ♥
    اینجوری اورجینال تر و قشنگتر هم میشه اگر راهی هست که خودمون در حین فریمور زدن انجام بدیم عالی میشه یه دنیا تشکر
    ممنون میشم پاسخ بدین
    ویرایش توسط ALiAS2 : 07-26-2022 در ساعت 03:45 AM

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام جناب موسوی
    وقتتون بخیر و خدا قوت
    من مودمی خریداری کردم که این ورژن 203 هستش
    قصد دارم که به زودی خودم با راهنمایی شما عزیزان و بزرگوارن آنلاکش کنم و میخام از فریمور اصلی ایرانسلیش بکاپ بگیرم محبت کنین راهنمایی کنین تا من فایلش رو بگیرم و براتون ارسال کنم

12. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام. بهترین فریمور کدومه برای آنلاک؟

صفحه 78 از 104 نخستنخست ... 2868767778798088 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع