تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 58 از 104 نخستنخست ... 848565758596068 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 571 به 580 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط gherti69 نمایش پست ها
    میشه کمکم کنید برای اسکریپتش؟ من متاسفانه از دستورات sh script چیزی نمیدونم.

برای قسمت دوم هم ممنون بابت پاسختون، پس برای همچین کاری نیاز به تجهیزات دیگه ای هم دارم. من فکر میکردم تنها از طریق همین دوتا مودم میتونم نت پشتیبان داشته باشم.
    بجای لود بالانسر نمیشه از یه مودم معمولی adsl دیگه ای کمک بگیرم؟ دو تا مودم adsl هم بیکار توی خونه هست اما openwrt ساپورت نمیکنن.
    قبلا برای افطایش تعداد پورتهای لن، مودم b612 رو با یکی از همین مودمهای adsl متصل کرده بودم اما این حالت لودبالانسینگ رو نمیدونم چجوری انجام داد.
    منم اسکریپت بلد نیستم بنویسم حمید بلده باید با اون هماهنگ کنید اگر وقتش خالی بود بنویسه یا دوستای دیگه هم تو سایت ممکنه بلد باشن

نه با مودم ADSL نمیتونی این کار رو انجام بدی با مودم i60 انلاکت میشه ولی تنظیمات حرفه ای میخواد که انجام دادنش کار هر کسی نیست برا خودش پروژه ای انجام این کار

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like

تغییر IMEI مودم B612-25d (TF-I60)

تغییر IMEI مودم B612-25d (TF-I60)
    برای دوستانی که IMEI مودمشون پریده و میخوان برگردونن به IMEI اصلی

تغییر IMEI مودم B612 با اجرای دستور زیر انجام میشه
    کد:
    atc 'AT^PHYNUM=IMEI,XXXXXXXXXXXXXXX'
    که بجای XXXXXXXXXXXXXXX باید Imei مودمتون رو جایگزین کنید
    این دستور روی فریمور های پچ شده قابل اجراس و کافی هست به مودم تلنت بزنید و دستور بالا رو احرا کنید

ازین دسنور فقط برای برگردوندن Imei خودتون استفاده کنید عوض کردن Imei معمولا موجب نداحل توی شبکه میشه و ممکنه تخلف محسوب یشه

3. Thanks hamedxx1 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

تعویض لینک دانلود خراب

نقل قول نوشته اصلی توسط abaiyani نمایش پست ها
    خب دوستان همونطوری که بهتون قول داده بودم نسخه جدید ایرانسل رو ویرایش کردم و کلی امکانات جدید بهش اضافه کردم
    دوستان اگر در استفاده از این فریمور به ایراد و یا مشکلی بر خوردید بگید تا درستش کنم

این تاپیک بروزرسانی خواهد شد، آخرین بروز رسانی : 99/06/20 نسخه 3.9 پایدار
    لینک دانلود :
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

* دوستانی که نسخه های قبلی این رام رو نصب کردن میتونن بدون لحیم کاری و با استفاده از شبکه به آخرین نسخه آپدیت کنن:
    بسته به روز رسانی به نسخه 3.9 از طریق ADB :
    کافیه به شبکه مودم وصل باشید، فایل go.cmd رو اجرا کنید و ip مودم رو از لیست انتخاب کنید یا دستی با انتخاب گزینه 3 واردش کنید، آپدیت نصب میشه
    فقط حتما بعد از نصب آپدیت، فکتوری ریست و پاک کردن کش رو فراموش نکنید

دوستان دقت کنید بعد از نصب حتما فکتوری ریست کنید و کش مرورگر خودتون رو پاک کنید وگرنه بعضی از قابلیت ها فعال نمیشه و تم به درستی نمایش داده نمیشه...

*بیلد پایدار بر پایه نسخه 201 ایرانسل
    *تم اختصاصی (بنفش)
    امکانات:
    • تلنت و ADB
    • غیر فعال شدن CWMP و آپدیت خودکار
    • نمایش 4G+
    • قابلیت اختصاصی اطلاعات سیگنال
    • شورتکات Device Information
    • فعال بودن باند های 1،3،7،8،20،38،40،41،42،43 (باند 8 و 43 هنوز در ایران فعال نشدن اما توی مودم فعال هستن)
    • فعال بودن قابلیت CA برای تمامی مودم های مبین نت و ایرانسل
    • فعال بودن MIMO
    • اطلاعات کامل در Device Information
    • سازگاری کامل با IPv6
    • تنظیمات پیشرفته فایروال
    • فعال بودن USSD به همراه کد های آماده ایرانسل
    • تنظیمات اتوماتیک APN برای تمام اوپراتور ها
    • فعال بودن VOIP و VOLTE
    • فعال بودن دفترچه تلفن
    • فعال بودن آپدیت آفلاین
    • VPN
    • UPnP
    • DDNS
    • SNTP

تغییراتی که قرار هست در آینده اضافه کنم:
    فعال کردن قابلیت WIFI 40 مگاهرتز
    فعال کردن قابلیت Cell Lock
    شما بگین ؟؟؟

تغییرات 99/06/20:
    رفع باگ مربوط به USSD (الان میتونید به صورت دستی هر کدی رو ارسال کنید)
    رفع باگ مربوط به VPN (با تشکر از صابر عزیز)

تغییرات 99/06/06 :
    رفع باگ مربوط به اطلاعات سیگنال (در صورتی که ارتباط با مودم قطع می شد صحفه تنظیمات شروع به دادن ارور پشت سر هم میکرد، که در نسخه جدید رفع شد)
    رفع باگ نشان ندادن Wan Ip و ماکزیمم سرعت دریافت شده در صفحه اصلی
    اضافه شدن باند 38 ، 40 و 41 به گزینه باند های قابل انتخاب ( فعلا در ایران کاربردی نیست اما به درخواست دوستان اضافه شد)
    مشکل فریز شدن برخی صفحات مودم باید حل شده باشه و بدون مشکل همه صفحات تنظیمات رو باز کنه

تغییرات 99/06/01 :
    تغییر تم به اورجینال هواوی، یا رنگ اختصاصی
    اضافه شدن اطلاعات سیگنال در صفحه اصلی

اسکرین شات :

سلام.

اول از همه جا داره تشکر کنم از همه دوستان واسه به اشتراک گذاشتن تمام تجربیاتشون.

لینک های دانلود این فریمور خرابه (نسخه 201 و پچ 3.9) ، اگه میشه هر دو فایل رو دوباره اپلود کنید.

Junior Member
    Post Thanks / Like

عدم ارسال پیامک

نقل قول نوشته اصلی توسط ezraiil نمایش پست ها
    سلام.

اول از همه جا داره تشکر کنم از همه دوستان واسه به اشتراک گذاشتن تمام تجربیاتشون.

لینک های دانلود این فریمور خرابه (نسخه 201 و پچ 3.9) ، اگه میشه هر دو فایل رو دوباره اپلود کنید.
    این فریم را نصب کردم... اولین مشکلی که محرز شد امکان ارسال پیامک به شماره تلفن همراه نیست

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان. یه سوال داشتم کسی میدونه تو مودم اوریجینال هواوی B612 که خودش آنلاک هست و مال اپراتور خاصی نیست امکان انتخاب باند وجود داره یا نه؟ منظورم باند اپراتور هست. اگه نداره میشه بدون لحیم کاری فیرمور ویرایش شده نصب کرد روش؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ariastar نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوال داشتم کسی میدونه تو مودم اوریجینال هواوی B612 که خودش آنلاک هست و مال اپراتور خاصی نیست امکان انتخاب باند وجود داره یا نه؟ منظورم باند اپراتور هست. اگه نداره میشه بدون لحیم کاری فیرمور ویرایش شده نصب کرد روش؟
    انتخاب باند تو فریمورای ویرایش نشده وجود نداره باید فریمور ویرایش شده بزنید
    نیاز داشتن یا نداشتن به لحیمکاری بستگی به فریموری که الان رو مودمتون هست داره از بخش اپدیت فریمور رو بدید اگر اپدیت کرد یعنی میشه اگر نکرد باید لحیم کاری کنید

8. Thanks ariastar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

Exclamation

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    Huawei B612s-25d 4G LTE CAT6 MIMO4x4

فایل پیوست 3فایل پیوست 4

باندهای قابل پشتیبانی:
    LTE: B1 / B3 / B7 / B8 / B20 / B38 / B40 / B41 / B42 / B43
    DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / WCDMA: B1 / B8
    EDGE / GPRS / GSM: B2 / B3 / B5 / B8

این مودم از طریق MIMO 4X4 توانایی دانلود تا 300 مگابیت بر بستر LTE را داراست (CAT6)

سی پی یو : HI6950

پورت های ارتباطی:
    Lan:4 port
    RJ11:1 port
    External Antenna: 2 SMA port

امکانات:

آیا راهی برای انلاک مودم B612 مبین نت وجود دارد؟ خیر در حال حاضر از نسخه 196 به بالا بدلیل تغییر فیوزی که در سی پی یو انجام شده و موجب چک کردن ساین فریمور توسط سی پی یو با کلید مبین نت شده، فعلا روشی به جز تعویض سی پی یو وجود ندارد

سلام دوستان عزیز وقت بخیر
    متاسفانه
    فریمور ویرایش شده ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet و غیرفعال شدن Tr069 توسط abaiyani
    از هاست پاک شده لطف میکنین مجدد آپلود کنین

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام به همه دوستان تشکر میکنم اطلاغاتتون به اشتراک میذارید
    الان بهترین فریمور کدوم هست برای ریختن روی مودم ایرانسل که بون مشکل باشه ممنون میشم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    با سلام به دوستان من بعد مراحل این مشکل رو دارم نسخه مودم 81.201.01.01.234 و این نسخه هم ریختم B612_UPDATE_81.201.01.01.234_sec_M_AT_V3.9
    ویندوزم ده هست و هر بار که مودم وصل میکنم پی سی فقط همون تک درایور مربوط به هواوی میشناسه قسمت پورتها توی دیواس رو نمیاره یکبار توسنتم فریمور بریزم که اونم این ارور رو میده با زدن کد 000000000000000a وارد قسمت لوگین میشه که پسورد میزنم admin قبول نمیکنه از دوستان خواهشمندم کمک کنن
    ویرایش توسط Offlinebaz : 06-25-2021 در ساعت 05:28 PM

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Offlinebaz نمایش پست ها
    با سلام به دوستان من بعد مراحل این مشکل رو دارم نسخه مودم 81.201.01.01.234 و این نسخه هم ریختم B612_UPDATE_81.201.01.01.234_sec_M_AT_V3.9
    ویندوزم ده هست و هر بار که مودم وصل میکنم پی سی فقط همون تک درایور مربوط به هواوی میشناسه قسمت پورتها توی دیواس رو نمیاره یکبار توسنتم فریمور بریزم که اونم این ارور رو میده با زدن کد 000000000000000a وارد قسمت لوگین میشه که پسورد میزنم admin قبول نمیکنه از دوستان خواهشمندم کمک کنن
    سلام با پسورد وای فایتون تست کردین ؟ شاید موقع ستاپ کردن مودم تیک گزینه ای رو زدین که رمز وای فای و پنل مدیریتی مودمتون یکسان باشه.

صفحه 58 از 104 نخستنخست ... 848565758596068 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع