تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 41 از 104 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 401 به 410 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_aghazadeeh نمایش پست ها
    آنتن خارجی تون رو از کجا تهیه کردین؟ و چه مدلی ه و برای چه سیستمی fd. یا. Td
    همون آنتن ان جی هست در کل آنتن خوبیه مشاوره هم بسیار عالی دادن ولی به نظرم شاید جا داشت بزرگ تر ساخته میشد و حتما میتونست محکم تر باشه پلاستیک کاورش بسیار منعطف هست و از نقاط ضعف اصلیشه چون انتن نباید خم بشه. برای 4 جی و تی دی هر دو جواب میده

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOCTURNE نمایش پست ها
    همون آنتن ان جی هست در کل آنتن خوبیه مشاوره هم بسیار عالی دادن ولی به نظرم شاید جا داشت بزرگ تر ساخته میشد و حتما میتونست محکم تر باشه پلاستیک کاورش بسیار منعطف هست و از نقاط ضعف اصلیشه چون انتن نباید خم بشه. برای 4 جی و تی دی هر دو جواب میده
    سلام
    بسیار عالی
    البته بزرگتر که نمیشه، چون فرکانس هرچقدر بالاتر آنتن کوچکتر میشه،،
    بحث های مقاومتی ش رو ولی به نظر میشه بهبود داد

Junior Member
    Post Thanks / Like

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط Javad-E نمایش پست ها
    سلام
    با یوزر ادمین و پسورد وای فای امتحان کنید.
    احتمالا تو تنظیمات اولیه تیک این مورد رو زدید، که پسورد ورود با پسورد وای فای یکی بشه.
    سلام وقت همگی بخیر
    آقا من چند وقت بود پست ها رو نگاه نکردم امروز نگاه کردم و راه حلی که گفتید جواب داد و پسورد با پسورد وای فای یکی شده بود...(فریمور 195 بنفش های وب)

یک بحث اینکه بعضی دوستان گفتند که 4g+ که مینویسه در کانفیگ علکی هستش
    آقا من تست کردم و زمانیکه 4G+ فعال بود در ایرانسل رو باند FD سرعتم خیلی بیشتر و تقریبا دو برابر زمانی بود که فقط 4G و می خواستم بگم 4G+ که مینویسه علکی نیستش و سر عت من در ایرانسل واقعا خیلی بیشتر میشد و به وضوح میشد فهمید (فریمور 195 بنفش های وب)

1) یک سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟
    2 ) سوال دیگه اینکه زمانی که 4G+ رو در کانفیگ تنظیم میکنی 4g+ بعد از APLLY کردن بازم نمی یاد و باید مودم رو بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسکی 4G+ میاد این قضیش چیه؟ (فریمور 195 بنفش های وب)

با تشکر از همه دوستان به خاطر وقت گذاشتن و راهنمایی خوب و بی منتشون......

4. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط btd.devilkin@gmail.com نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر
    آقا من چند وقت بود پست ها رو نگاه نکردم امروز نگاه کردم و راه حلی که گفتید جواب داد و پسورد با پسورد وای فای یکی شده بود...(فریمور 195 بنفش های وب)

یک بحث اینکه بعضی دوستان گفتند که 4g+ که مینویسه در کانفیگ علکی هستش
    آقا من تست کردم و زمانیکه 4G+ فعال بود در ایرانسل رو باند FD سرعتم خیلی بیشتر و تقریبا دو برابر زمانی بود که فقط 4G و می خواستم بگم 4G+ که مینویسه علکی نیستش و سر عت من در ایرانسل واقعا خیلی بیشتر میشد و به وضوح میشد فهمید (فریمور 195 بنفش های وب)

1) یک سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟
    2 ) سوال دیگه اینکه زمانی که 4G+ رو در کانفیگ تنظیم میکنی 4g+ بعد از APLLY کردن بازم نمی یاد و باید مودم رو بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسکی 4G+ میاد این قضیش چیه؟ (فریمور 195 بنفش های وب)

با تشکر از همه دوستان به خاطر وقت گذاشتن و راهنمایی خوب و بی منتشون......
    طبق داکیومنت های شرکت سازندش این مودم CA نداره ولی MIMO4X4 داره بخاطر همین اگر انتی که بهش وصلید جواب بده سرعتتون میره بالا
    ولی علامت 4G+ چیز مهمی نیست حتی خود بچه های سایت هم میتونن اضافش کنن شاید فریموری که نصب کردید وقتی سرعت میره بالا برا دلخوشی 4G+ نشون میده شایدم واقعا با تکنولوژی MIMO4X4 واقعا به 4 تا انتن وصل شده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    1) سوال اینکه بعضی وقت ها 4g+ میاد و بعضی وقت ها فقط 4G میاد و بعد از خاموش و روشن کردن دو یا چند بار شانسی 4G+ میاد این چطوریه ؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    طبق داکیومنت های شرکت سازندش این مودم CA نداره ولی MIMO4X4 داره بخاطر همین اگر انتی که بهش وصلید جواب بده سرعتتون میره بالا
    ولی علامت 4G+ چیز مهمی نیست حتی خود بچه های سایت هم میتونن اضافش کنن شاید فریموری که نصب کردید وقتی سرعت میره بالا برا دلخوشی 4G+ نشون میده شایدم واقعا با تکنولوژی MIMO4X4 واقعا به 4 تا انتن وصل شده
    نه به وضوح دیه میشد که سرعت خیلی رفته بالا و همان زمان اگر 4G معمولی با سرچ یک باند FD معمولی می کردم سرعت کمتر از نصف میشد.

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط btd.devilkin@gmail.com نمایش پست ها
    نه به وضوح دیه میشد که سرعت خیلی رفته بالا و همان زمان اگر 4G معمولی با سرچ یک باند FD معمولی می کردم سرعت کمتر از نصف میشد.

میگم که 4g+ که میزنه الکی هست معمولا اپرتورها از رو MIMO rank میرن 4G+ رو مینویسن و این هم به تنظیم شما ربطی نداره بستگی به MIMO rank فعلی مودم داره که میتونید تو قسمت Device Information ببنید
    تا اونجایی که یادمه بچه ها میگفتن تو rank 2 فریمور هایوب 4g+ نشون میده البته اگه اشتباه نکنم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام، دوستان.
    یک مودم ایرانسل B612 دارم که یکسال به عنوان مشتری با وفا از آن استفاده کردم.
    بعد، خواستم مودم را آنلاک (به قول غربی ها Jailbreak) کرده و دنیای آزاد را تست نمایم.
    با تشکر از زحمات همگی دوستان در این تاپیک، مودم من به روش بوت پین و لحیم USB بدون هیچ مشکلی از فیرمور رسمی 81.201.01.01.234 به فیرمور قابل آنلاک ‫‪11.195.03.00.1445‬‬ و سپس به فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ تغییر یافت که TR069 آن غیر فعال است و علاوه بر آن، من آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش کردم.

حال چند سوال برایم پیش آمده:
    ۱- آیا من میتوانم از هر اپراتوری که مودم مرا قبول داشته باشد، با خیال راحت سرویس گرفته و نگران دستکاری از راه دور در مودمم توسط اپراتور نباشم؟
    ۲- آیا اقدامی در رابطه با پیامک مخابراتی هشدار از همتا که «مالک دستگاه، شماره دیگری است ...» لازم میباشد؟
    ۳- آخرین فیرمور رسمی جنرال برای این مودم چیست و آیا میتوان آن را در سایت رسمی شرکت هواوی یافت؟
    ۴- آیا فیرمورهای رسمی جنرال اجازه میدهند که انسان TR069 را غیر فعال کند و آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش نماید؟
    اگر جواب این سوال مثبت است، چه نیازی هست که دوستان زحمت بکشند و مثلا فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ را بسازند؟

با تشکر.

در ضمن، کل مراحل آنلاک فوق در این فایل آمده است (شاید انجام کار را برای تازه وارد هایی مثل من راحت تر کند):
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    ویرایش توسط agha : 01-09-2021 در ساعت 07:03 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط agha نمایش پست ها
    سلام، دوستان.
    یک مودم ایرانسل B612 دارم که یکسال به عنوان مشتری با وفا از آن استفاده کردم.
    بعد، خواستم مودم را آنلاک (به قول غربی ها Jailbreak) کرده و دنیای آزاد را تست نمایم.
    با تشکر از زحمات همگی دوستان در این تاپیک، مودم من به روش بوت پین و لحیم USB بدون هیچ مشکلی از فیرمور رسمی 81.201.01.01.234 به فیرمور قابل آنلاک ‫‪11.195.03.00.1445‬‬ و سپس به فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ تغییر یافت که TR069 آن غیر فعال است و علاوه بر آن، من آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش کردم.

حال چند سوال برایم پیش آمده:
    ۱- آیا من میتوانم از هر اپراتوری که مودم مرا قبول داشته باشد، با خیال راحت سرویس گرفته و نگران دستکاری از راه دور در مودمم توسط اپراتور نباشم؟
    ۲- آیا اقدامی در رابطه با پیامک مخابراتی هشدار از همتا که «مالک دستگاه، شماره دیگری است ...» لازم میباشد؟
    ۳- آخرین فیرمور رسمی جنرال برای این مودم چیست و آیا میتوان آن را در سایت رسمی شرکت هواوی یافت؟
    ۴- آیا فیرمورهای رسمی جنرال اجازه میدهند که انسان TR069 را غیر فعال کند و آپشن های اتو آپدیت، آنلاین آپدیتز، و اورنایت آپدیتز را خاموش نماید؟
    اگر جواب این سوال مثبت است، چه نیازی هست که دوستان زحمت بکشند و مثلا فیرمور ویرایش شده ‫‪81.201.01.01.234‬‬ را بسازند؟

با تشکر.

در ضمن، کل مراحل آنلاک فوق در این فایل آمده است (شاید انجام کار را برای تازه وارد هایی مثل من راحت تر کند):
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    سلام
    1- بله اگر فریمورهای پچ شده فوروم رو استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد
    2- نه تا بحال برای هیچکدوم از بچه ها نیاز نشده اقدامی بکنن اس ام اس میاد ولی بعد مدتی مثل اینکه سیستمشون درست میشه
    3-نسخه 201 ایرانسل که تو پست اول لینکش هست
    4- بله اجازه میدهند ولی خود هواوی با توجه به اپراتور مودم اپدیت میفرسته یه سری بچه ها مودم مبیننتشون بخاطر اینکه رو فریمور اورجینال بودن لاک دائمی شد

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    سلام
    1- بله اگر فریمورهای پچ شده فوروم رو استفاده کنی مشکلی پیش نمیاد
    2- نه تا بحال برای هیچکدوم از بچه ها نیاز نشده اقدامی بکنن اس ام اس میاد ولی بعد مدتی مثل اینکه سیستمشون درست میشه
    3-نسخه 201 ایرانسل که تو پست اول لینکش هست
    4- بله اجازه میدهند ولی خود هواوی با توجه به اپراتور مودم اپدیت میفرسته یه سری بچه ها مودم مبیننتشون بخاطر اینکه رو فریمور اورجینال بودن لاک دائمی شد
    ممنون از پاسختون.
    در رابطه با پاسخ شما به سوال ۳: اما 81.201.01.01.234 جنرال (یونیورسال) نیست. من دنبال آخرین فیرمور رسمی جنرال بودم و اینکه آیا مستقیماً از سایت هواوی قابل دانلود است؟
    در رابطه با پاسخ شما به سوال ۴: یعنی فیرمور رسمی جنرال اجازه غیر فعال کردن دستکاری ریموت TR069 را از طریق منو میدهد، اما باز ریسک آپدیت اتوماتیک و لاک دائمی وجود دارد؟
    ویرایش توسط agha : 01-10-2021 در ساعت 12:06 AM

صفحه 41 از 104 نخستنخست ... 3139404142435191 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع