تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 37 از 104 نخستنخست ... 2735363738394787 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 361 به 370 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    دیگه شرکتای تولید کننده از سمت کیفیت بالاتر دارن به سمت فروش بیشنر میرن شما جنسای ژاپنی رو هم ببینی قدیم یه دستگاه چینی میخرید تا همین الانش کار میکرد میدیدی 30-40 سال یه جنسشون کار میکرد ولی جنسایی که الان میزنن کاراییش محدود به چند ساله تا بتونن بیشتر بفروشن
    مودمای چینی هم که تکلیفشون مشخصه برای پایین اوردن فیمت از همه چی میزنن
    ببخشید نتونستم منظورمو برسونم ، منظورم اینه که اول یه Cell وصل میشه که آنتن دهی ش قویه ، بعد از نیم ساعت میره رو cell ی وصل میشه که آنتن دهی متوسطه و .....

Member
    Post Thanks / Like
    من مودم رو باز کردم ، و قسمت آنتن ها رو بررسی کردم ، به نظرتون آنتن gsm و آنتن Wifi کدوم جفته ؟؟
    احساس میکنم آنتن های خارجی اصلا رو مدار نیستن
    اگر نظری راجب این مورد بود بفرمایید .
    چندتا هم کانکتور ufl موجوده . اونا برا چه کاری هستن ؟؟؟
    [IMG][فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ][/IMG]

3. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام لطفا در مورد اتصال مودم tf-i60 به مودم دلینک 2750( برای افزایش پوشش اینترنت) راهنمایی کنید. جه تنظیماتی در مودم I60 و چه تنظیماتی در مودم دلینک باید انجام بدم. ممنون از راهنمایتون

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط reza_aghazadeeh نمایش پست ها
    من مودم رو باز کردم ، و قسمت آنتن ها رو بررسی کردم ، به نظرتون آنتن gsm و آنتن Wifi کدوم جفته ؟؟
    احساس میکنم آنتن های خارجی اصلا رو مدار نیستن
    اگر نظری راجب این مورد بود بفرمایید .
    چندتا هم کانکتور ufl موجوده . اونا برا چه کاری هستن ؟؟؟
    انتن های خارجی که رو مدارن من وقتی انتن خراجی وصل میکنم و مودم رو وضعیت انتخاب انتنش رو میزارم رو اتوماتیک خودش میره رو اکسترنال و وقتی برشون میدارم میره اینترنال
    اون کانکتور ها هم ufl نیست اگه اسمشو پیدا کردی به منم بکو هر جا که نیاز باشه خروجی بدن بیرون ازون استفاده میکنن بستگی داهر یه کجا وصل شده باشه

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط bihamta نمایش پست ها
    سلام لطفا در مورد اتصال مودم tf-i60 به مودم دلینک 2750( برای افزایش پوشش اینترنت) راهنمایی کنید. جه تنظیماتی در مودم I60 و چه تنظیماتی در مودم دلینک باید انجام بدم. ممنون از راهنمایتون
    اگر میخوای اینترنت مودم 2750 رو share کنی رو tf-i60 کافیه کابل لن از 2750 بکشی و وصل کنی به پورت WAN مودم Tf-i60
    ولی اگه چیز دیگه ای مد نظرته باید کامل توضیح بدی

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mj64646464 نمایش پست ها
    فویلی که استفاده میکنید باید ضخیم باشه که سیگنال ازش رد نشه، این فویل های رولی تاثیری ندارن

یه مدل فویل هست، متری هستند، ارتفاعشون یک متره، طولشون هم فک کنم ۱ الی ۲ متر هست. و خیلی ضخیم هستند.
    فویل رو حدود ۵ سانت بیشتر از اندازه مودم از هر طرف با قیچی برش بزنید.

قبل از نصب فویل حتما، اونو صاف صاف کنید، که اعوجاج امواج بوجود نیاد.

تا جایی که امکان داره فویل رو سوراخ و یا برش ندید.

قبل از اینکه فویل رو به مودم بچسبونید، فویل رو وقتی که صاف و صیقلی هست، به فاصله ۲ الی ۵ سانتی متری پشت مودم قرار بدید و با ریگلاژ کردن فاصله ببینید آیا تغییری دارید یا نه؟

برای پیدا کردن جهت مودم هم یه راه کار ساده اونم اینه که فویل رو جلو*مودم بذارید ببینید سیگنال کم میشه یا نه

اگه سیگنال کم نمیشه، یعنی فویلتون نازک هست و دلیل دیگه هم اینه که مودم در مسیر سیگنال نیست.

اول مطمین بشید که فویل توانایی سد کردن سیگنال رو داشته باشه، حالا بعد من اگه وقت کردم فیلمش رو میفرستم براتون از اینکه چقدر تغییر حاصل میشه.

من دقیقا از ۲ سیگنال رسیدم به ۵ سیگنال

فقط قبل از نصب فویل تست کنید که آیا فویلی که گرفتید توانایی سد کردن سیگنال رو داره یا نه؟
    آقا این روشی که گفتید رو اتحام دادم خیلی عالی بود و یه مقدار برام عجیب خلاصه 1 دونه خط انتن من با روش شما شد 3 تا خظ انتن

Junior Member
    Post Thanks / Like
    اگر میخوای اینترنت مودم 2750 رو share کنی رو tf-i60 کافیه کابل لن از 2750 بکشی و وصل کنی به پورت WAN مودم Tf-i60
    دقیقا برعکس می خوام اینترنت i60 رو شیر کنم روی 2750 تا مسافت بیشتری رو پوشش بده

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط bihamta نمایش پست ها
    دقیقا برعکس می خوام اینترنت i60 رو شیر کنم روی 2750 تا مسافت بیشتری رو پوشش بده
    تا اونجایی که از دوستان پرسیدم گفتن 2750 wan نداره برای اینکه اینترنت رو شیر کنید روش باید اول DHCP رو روی 2750 خاموش کنید بعد کابل لن از هواوی وصل کنی به 2750 اینطوری وصل بشی به وایفای 2750 مودم هواوی بهت ایپی میده مستقیم وصل میشی به هواوی

Member
    Post Thanks / Like
    آنتن تون چه مارک یا چه مدلی هست؟

Member
    Post Thanks / Like
    فناوری من جهت تقویت
    [IMG][فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ][/IMG]

12. Thanks NOCTURNE, MH.Mousavi thanked for this post.
صفحه 37 از 104 نخستنخست ... 2735363738394787 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع