تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 14 از 104 نخستنخست ... 412131415162464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member
    Post Thanks / Like
    دوستان من بعد آپدیت شدن مودمم به ورژن 201 (به صورت خودکار از ایرانسل هم آپدیت کردم و از این فایل استفاده نکردم) دیگه وقتی DNS تنظیم میکنم رو کامپیوتر یا کنسولم که مثلا بتونم سایتهای تحریم شده برم یا وارد ایکس باکس لایو بشم کار نمیکنه، انگار دی ان اس رو قبول نمیکنه و موقع مراجعه کردن به سایت های تحریم شده یا وارد شدن به ایکس باکس لایو ارور میده، با ریست کردن مودم هم مشکل برطرف نشده، شما نمیدونید علت این اتفاق چیه و آیا راه حلی هم داره؟ سیم کارت مبین نتم هم وقتی میزارم رو این مودمم دقیقا همینجوری میشه ولی رو مودم خودشون مشکلی نداره.

2. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    الان روش برای آزمایش ورژن 198 رو ریختم مشکل دی ان اس رفع شد ، ظاهرا یک مشکل نرم افزاری ورژن 201 است و باید منتظر ورژن جدید تر بمونم...

مجددا از طریق ایرانسل به 201 آپدیت کردم و بازم مشکل برگشت، پس قطعا مشکل نرم افزاریه مربوط به این ورژنه

در رابطه با آپدیت خودکار توسط خود ایرانسل نکته ای است که کاربر گرامی abaiyani بهم یاد دادن: اگه ورژن ۱۹۸ رو نصب کردین و اتوماتیک به ۲۰۱ آپدیت نشد، به جاش ورژن 196 یا 192 (ترجیحا 196) رسمی رو بریزین سریعا بعد چند دقیقه اتوماتیک از طریق ایرانسل به 201 آپدیت میشه، ظاهرا ورژن 198 مشکلی داره و آپدیتو دریافت نمیکنه.
    ویرایش توسط sinasinahm : 08-13-2020 در ساعت 11:16 PM

4. Thanks MH.Mousavi, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    درود
    با کمک استاد شاهانی عزیز
    از گل های روزگار و متخصصین میکروتیک در حال تلاش هستیم تا راهی پیدا کنیم که مودم درساعات مشخص ریبوت بشه
    مثل ساعات شبانه برای فعال شدن نت نامحدود !
    به عنوان مثال یکی از این راه ها تلنت هست که به خوبی کار میکنه
    و میشه توی میکروتیک این دستور رو نوشت و در زمان بندی خاص مثل ساعت 1 هرشب به سمت مودم فرستاد
    اما از اونجایی که یکبار باید دستور
    system telnet 192.168.8.1
    و یکبار دستور ریبوت تایپ بشن کار 2 مرحله ای میشه و اسکریپت اجرا نمیشه
    ازدوستان و اساتید متخصص کسی راه حلی داره یا چیزی به نظرش میاد لطفا بیان کنه !

6. Thanks reza thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nimazf نمایش پست ها
    درود
    با کمک استاد شاهانی عزیز
    از گل های روزگار و متخصصین میکروتیک در حال تلاش هستیم تا راهی پیدا کنیم که مودم درساعات مشخص ریبوت بشه
    مثل ساعات شبانه برای فعال شدن نت نامحدود !
    به عنوان مثال یکی از این راه ها تلنت هست که به خوبی کار میکنه
    و میشه توی میکروتیک این دستور رو نوشت و در زمان بندی خاص مثل ساعت 1 هرشب به سمت مودم فرستاد
    اما از اونجایی که یکبار باید دستور
    system telnet 192.168.8.1
    و یکبار دستور ریبوت تایپ بشن کار 2 مرحله ای میشه و اسکریپت اجرا نمیشه
    ازدوستان و اساتید متخصص کسی راه حلی داره یا چیزی به نظرش میاد لطفا بیان کنه !
    من روتر میکروتیک کار نکردم و با دستوراتش اشنا نیستم ولی با توجه به اینکه شما میخواید مودم b612 رو روزانه ریست کنید نیاری نیست که دستورات رو تو میکروتیک بنویسد و با یه اسکریپت کوچیک میتونید ریبوت روزانه رو انجام بدید
    یه فایل فشرده براتون پیوست کردم که از [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]میتونید دانلود کنید
    این فایل رو تو مسیر دلخواهتون روی مودم اکسترکت میکنید که شامل دو تا فایل هست بعد از فشرده سازی برای اجرای اسکریپت باید زمان ریبوت مودم رو با این دستور ست کنید بطور مثال ساعت 18:20 میخواهید ریست انجام بشه
    کد:
     ./setDailyRebootTime 18:20
    که البته بسته بجایی که فایل فشرده رو اکسترکت کردید مسیر فایل رو باید تصحیح کنید در دستور بالا اسکریپت در مسیر جاری اجرا میشه
    با توجه به اینکه شما میخواید این متد هر روز اجرا بشه و بعد از روشن شدن مجدد مودم باز هم در مدار قرار گرفته بشه باید دستور رو در انتهای فایل /etc/autorun.sh قرار دهید تا با هر بار ریست اسکریپت مجدد اجرا بشه
    اسکریپت از دو برنامه awk و watch استفاده میکنه که داخل فایل Busyboxx فریمورهای پچ شده وجود داره

8. Thanks sadegh-data, Sufi, sinasinahm, reza, Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    من روتر میکروتیک کار نکردم و با دستوراتش اشنا نیستم ولی با توجه به اینکه شما میخواید مودم b612 رو روزانه ریست کنید نیاری نیست که دستورات رو تو میکروتیک بنویسد و با یه اسکریپت کوچیک میتونید ریبوت روزانه رو انجام بدید
    یه فایل فشرده براتون پیوست کردم که از [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]میتونید دانلود کنید
    این فایل رو تو مسیر دلخواهتون روی مودم اکسترکت میکنید که شامل دو تا فایل هست بعد از فشرده سازی برای اجرای اسکریپت باید زمان ریبوت مودم رو با این دستور ست کنید بطور مثال ساعت 18:20 میخواهید ریست انجام بشه
    کد:
     ./setDailyRebootTime 18:20
    که البته بسته بجایی که فایل فشرده رو اکسترکت کردید مسیر فایل رو باید تصحیح کنید در دستور بالا اسکریپت در مسیر جاری اجرا میشه
    با توجه به اینکه شما میخواید این متد هر روز اجرا بشه و بعد از روشن شدن مجدد مودم باز هم در مدار قرار گرفته بشه باید دستور رو در انتهای فایل /etc/autorun.sh قرار دهید تا با هر بار ریست اسکریپت مجدد اجرا بشه
    اسکریپت از دو برنامه awk و watch استفاده میکنه که داخل فایل Busyboxx فریمورهای پچ شده وجود داره
    مرسیییی استاد حمید
    با چه کامندی بفرستیم به سمت مودم ؟
    Adb push?

10. Thanks sinasinahm thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Nimazf نمایش پست ها
    مرسیییی استاد حمید
    با چه کامندی بفرستیم به سمت مودم ؟
    Adb push?
    بله و بستگی به اینکه کجا فابل رو میریزید مسیرش رو باید داخل دستور بدید بطور مثال اگر بخوای فایل رو تو پوشه online بریزید دستورش به اینصورته
    کد:
    adb push DailyReboot.tgz /online
    و برای اکسترکت کردنش دستور پایین رو میزنید
    کد:
    tar -zxvf DailyReboot.tgz
    این دستور فایل رو در مسیر جاری اکسترکت میکنه

12. Thanks sadegh-data, Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like

فریمور مود شده 3.6 پایدار مودم tf-i60 ایرانسل نسخه 81.201.01.01.234

خب دوستان همونطوری که بهتون قول داده بودم نسخه جدید ایرانسل رو ویرایش کردم و کلی امکانات جدید بهش اضافه کردم
    دوستان اگر در استفاده از این فریمور به ایراد و یا مشکلی بر خوردید بگید تا درستش کنم

این تاپیک بروزرسانی خواهد شد، آخرین بروز رسانی : 99/06/20 نسخه 3.9 پایدار
    لینک دانلود :
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    * دوستانی که نسخه های قبلی این رام رو نصب کردن میتونن بدون لحیم کاری و با استفاده از شبکه به آخرین نسخه آپدیت کنن:
    بسته به روز رسانی به نسخه 3.9 از طریق ADB :
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    کافیه به شبکه مودم وصل باشید، فایل go.cmd رو اجرا کنید و ip مودم رو از لیست انتخاب کنید یا دستی با انتخاب گزینه 3 واردش کنید، آپدیت نصب میشه
    فقط حتما بعد از نصب آپدیت، فکتوری ریست و پاک کردن کش رو فراموش نکنید

دوستان دقت کنید بعد از نصب حتما فکتوری ریست کنید و کش مرورگر خودتون رو پاک کنید وگرنه بعضی از قابلیت ها فعال نمیشه و تم به درستی نمایش داده نمیشه...

*بیلد پایدار بر پایه نسخه 201 ایرانسل
    *تم اختصاصی (بنفش)
    امکانات:
    • تلنت و ADB
    • غیر فعال شدن CWMP و آپدیت خودکار
    • نمایش 4G+
    • قابلیت اختصاصی اطلاعات سیگنال
    • شورتکات Device Information
    • فعال بودن باند های 1،3،7،8،20،38،40،41،42،43 (باند 8 و 43 هنوز در ایران فعال نشدن اما توی مودم فعال هستن)
    • فعال بودن قابلیت CA برای تمامی مودم های مبین نت و ایرانسل
    • فعال بودن MIMO
    • اطلاعات کامل در Device Information
    • سازگاری کامل با IPv6
    • تنظیمات پیشرفته فایروال
    • فعال بودن USSD به همراه کد های آماده ایرانسل
    • تنظیمات اتوماتیک APN برای تمام اوپراتور ها
    • فعال بودن VOIP و VOLTE
    • فعال بودن دفترچه تلفن
    • فعال بودن آپدیت آفلاین
    • VPN
    • UPnP
    • DDNS
    • SNTP

تغییراتی که قرار هست در آینده اضافه کنم:
    فعال کردن قابلیت WIFI 40 مگاهرتز
    فعال کردن قابلیت Cell Lock
    شما بگین ؟؟؟

تغییرات 99/06/20:
    رفع باگ مربوط به USSD (الان میتونید به صورت دستی هر کدی رو ارسال کنید)
    رفع باگ مربوط به VPN (با تشکر از صابر عزیز)

تغییرات 99/06/06 :
    رفع باگ مربوط به اطلاعات سیگنال (در صورتی که ارتباط با مودم قطع می شد صحفه تنظیمات شروع به دادن ارور پشت سر هم میکرد، که در نسخه جدید رفع شد)
    رفع باگ نشان ندادن Wan Ip و ماکزیمم سرعت دریافت شده در صفحه اصلی
    اضافه شدن باند 38 ، 40 و 41 به گزینه باند های قابل انتخاب ( فعلا در ایران کاربردی نیست اما به درخواست دوستان اضافه شد)
    مشکل فریز شدن برخی صفحات مودم باید حل شده باشه و بدون مشکل همه صفحات تنظیمات رو باز کنه

تغییرات 99/06/01 :
    تغییر تم به اورجینال هواوی، یا رنگ اختصاصی
    اضافه شدن اطلاعات سیگنال در صفحه اصلی

اسکرین شات :

ویرایش توسط abaiyani : 09-10-2020 در ساعت 10:21 AM دلیل: بروزرسانی به نسخه 3.9 پایدار

14. Thanks imsi, MH.Mousavi, Hossein jabbar, sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    مرسی از فیرموری که ادیت کردید، دوست عزیز شما نمیدونید مشکل دی ان اس تو این ورژن به چه دلیله و آیا میتونید برطرفش کنید؟ راجبش یکم بالاتر توضیح دادم، بعد آپدیت مودم به این ورژن دیگه ست کردن دی ان اس چه تو کامپیوتر چه تو دستگاه های دیگه مثل کنسول های جدید کار نمیکنه و به قول معروف دی ان اس رو عبور نمیده، با ایرانسل و مبین نت هم تست کردم و ربطی به اینترنت نداره..
    همچنین رو هر دو مودم TF-i60 که دارم و رو ورژن 201 هستن همین مشکل وجود داره.
    ویرایش توسط sinasinahm : 08-20-2020 در ساعت 01:31 PM

16. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    الان توی تنظیمات dhcp امکان ست کردن Dns فعال شده، یه تستش کن، تو نسخه بعد میخام به تنظیمات apn هم اضافش کنم

18. Thanks sinasinahm, Hossein jabbar thanked for this post.
    Member Hossein jabbar آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MusiX نمایش پست ها
    تشکر. در حال حاضر من مودم لاک شده ایرانسل ورژن 81.201.01.01.234 رو دارم. این فریمور ادیت شده رو می تونم از طریق USB فلش کنم و میشه باش مودم رو آنلاک کرد؟
    سلام علیکم:
    عزیز دل این فریمور کرنلش بستس و نمیتونی آنلاکش کنی شما از فریمور 195 استفاده کن انلاکش کن بعد بیا به این فریمور ادیت شده تمام

صفحه 14 از 104 نخستنخست ... 412131415162464 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع