تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 83 از 104 نخستنخست ... 3373818283848593 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    درود به شما جناب صابر عزیز

زنده باد بابت راهنمایی تون خیلیم عالی❤️

فقط جسارتاً راه ارتباط با جناب عجمی رو نمیدونم و ایشون رو نمیشناسم ممنون میشم اگر پیامم رو دیدین و براتون زحمتی نبودش لینک ارتباط با ایشون رو برام بفرستین یه دنیا تشکر ♥
    https://netwiz.ir/forum/member.php?u=4

مدیر انجمن هستن

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Smile فایل بکاپ گرفتن یا استخراج فریمور مودم H1 ورژن 203

نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    https://netwiz.ir/forum/member.php?u=4

مدیر انجمن هستن
    زنده باد ممنون از شما صندوق پیام شون پره باعث میشه نتونم بهشون پیغامی بفرستم برای همین همینجا پیام رو میفرستم بلکه ایشون ببینن از همینجا جواب بنده رو بدن !!

با عرض سلام خدمت شما جناب حمیدخان خداقوت

یلداتون مبارک ♥

جناب حمیدخان جسارتاً میدونم که خیلی کار دارین و دستتون تنگه تا بنده رو راهنمایی کنین ولی آیا امکانش هست بفرمایین که چطوری میشه ورژن 203 مودم H1 رو از مودم استخراج کرد یا اینکه از خود ایرانسل میشه گرفتش چون یادمه فرموده بودین که فعلا ایرانسل چنین چیزی رو بصورت آنلاین و مستقیم قرار نداده مخصوصا برای این مودم چون بعد از آنلاک کردن دیگه آپدیت 203 بصورت خودکار نصب نشده چون خودمم دارمش و آنلاک کردم و به چنین چیزی برخورد کردم عرض کردم !!

حالا اگر ممکنه بفرمایین که چطور ممکنه فریمور و رام مودم H1 ورژن 203 رو میشه دریافت کرد حالا یا از ایرانسل یا اینکه چطور میشه از خود مودمش استخراجش کرد چون مودم یکی از دوستان هست میخوام ازشون بگیرم و اینکارو انجام بدم البته اگر براتون مقدوره بفرمایین خیلی ممنون میشم ♥

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    زنده باد ممنون از شما صندوق پیام شون پره باعث میشه نتونم بهشون پیغامی بفرستم برای همین همینجا پیام رو میفرستم بلکه ایشون ببینن از همینجا جواب بنده رو بدن !!

با عرض سلام خدمت شما جناب حمیدخان خداقوت

یلداتون مبارک ♥

جناب حمیدخان جسارتاً میدونم که خیلی کار دارین و دستتون تنگه تا بنده رو راهنمایی کنین ولی آیا امکانش هست بفرمایین که چطوری میشه ورژن 203 مودم H1 رو از مودم استخراج کرد یا اینکه از خود ایرانسل میشه گرفتش چون یادمه فرموده بودین که فعلا ایرانسل چنین چیزی رو بصورت آنلاین و مستقیم قرار نداده مخصوصا برای این مودم چون بعد از آنلاک کردن دیگه آپدیت 203 بصورت خودکار نصب نشده چون خودمم دارمش و آنلاک کردم و به چنین چیزی برخورد کردم عرض کردم !!

حالا اگر ممکنه بفرمایین که چطور ممکنه فریمور و رام مودم H1 ورژن 203 رو میشه دریافت کرد حالا یا از ایرانسل یا اینکه چطور میشه از خود مودمش استخراجش کرد چون مودم یکی از دوستان هست میخوام ازشون بگیرم و اینکارو انجام بدم البته اگر براتون مقدوره بفرمایین خیلی ممنون میشم ♥
    سلام
    یلدای شما هم مبارک
    من اخرین بار که با پروتکل tr069 امتحان کردم سرور ایرانسل فریموری ارسال نکرد
    اگر مودم شما فریمور 203 رو دریافت کرده ممکنه هنوز تو پوشه online داخل مودمتون با نام firmware.bin وجود داشته باشه چک کنید اگر وجود داشت اپلود کنید بقیه دوستان هم امتحان کنن
    اگر خواستید میتونید مشخصات imei و سریال مودمتون رو برام تو پیام خصوصی بفرستید من چک کنم ببینم برای مودم شما 203 رو میفرسته یا نه اگر فرستاد که اپلود کنم بقیه دوستان هم استفاده کنن

4. Thanks shervin thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    سلام
    یلدای شما هم مبارک
    من اخرین بار که با پروتکل tr069 امتحان کردم سرور ایرانسل فریموری ارسال نکرد
    اگر مودم شما فریمور 203 رو دریافت کرده ممکنه هنوز تو پوشه online داخل مودمتون با نام firmware.bin وجود داشته باشه چک کنید اگر وجود داشت اپلود کنید بقیه دوستان هم امتحان کنن
    اگر خواستید میتونید مشخصات imei و سریال مودمتون رو برام تو پیام خصوصی بفرستید من چک کنم ببینم برای مودم شما 203 رو میفرسته یا نه اگر فرستاد که اپلود کنم بقیه دوستان هم استفاده کنن

سلام مجدد حمید آقای بزرگوار وقتتون بخیر
    من عرض کردم از وقتی که مودم خودم رو آنلاک کردم دیگه آپدیت 203 براش نیومد و فقط از فریمور رسمی 198 ایرانسل به 201 آپدیت شد !!
    یه مدتی مودم دوستان که 203 بودش و دست نخورده بود و بازشم نکرده بودم رو داشتم که از دوستان و دیگران سوال کردم راه حلی برای اینکه بشه ازون مودم فریمور 203ش رو بکشم بیرون و استخراجش کنم کسی پاسخ مناسبی ندادش برای همین باز مودم رو صاحبش پس گرفت و اون زمان نمیدونستم که با شماره سریال مودم و IMEI امکان تست برای شما هستش ولی تا ببینم باز چطوری میشه یه مودم دیگه بدست بیارم تا 203 ایرانسل رو استخراج کنم ، اگر راه حلی داره بفرمایین دقیق به بنده که از کجا و چطوری و با چه روشی میشه اینکارو کرد تا باز دستگاه رو دریافت کنم و این فریمور رو استخراجش کنم و بعدش چشم برای همه به اشتراک میزارمش !!
    ویرایش توسط ALiAS2 : 12-31-2022 در ساعت 12:40 AM

Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام مجدد حمید آقای بزرگوار وقتتون بخیر
    من عرض کردم از وقتی که مودم خودم رو آنلاک کردم دیگه آپدیت 203 براش نیومد و فقط از فریمور رسمی 198 ایرانسل به 201 آپدیت شد !!
    یه مدتی مودم دوستان که 203 بودش و دست نخورده بود و بازشم نکرده بودم رو داشتم که از دوستان و دیگران سوال کردم راه حلی برای اینکه بشه ازون مودم فریمور 203ش رو بکشم بیرون و استخراجش کنم کسی پاسخ مناسبی ندادش برای همین باز مودم رو صاحبش پس گرفت و اون زمان نمیدونستم که با شماره سریال مودم و IMEI امکان تست برای شما هستش ولی تا ببینم باز چطوری میشه یه مودم دیگه بدست بیارم تا 203 ایرانسل رو استخراج کنم ، اگر راه حلی داره بفرمایین دقیق به بنده که از کجا و چطوری و با چه روشی میشه اینکارو کرد تا باز دستگاه رو دریافت کنم و این فریمور رو استخراجش کنم و بعدش چشم برای همه به اشتراک میزارمش !!
    پوشه online مودمتون رو چک کردید ببینید فریموری اونجا وجود داره یا نه؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان ممنون از مطالبتون مفیدتون من مودم انلاک کردم و فریمور 201 رو زدم رو مودم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
    1-ایا اگه یه وقت خواستم فریمور رو به یه ورژن پایین تر دانگرید کنم امکانش هست یا نمیشه؟
    2-ایا از این به بعد برای فریمور زدن حالا چه اپدیت کردن چه دانگرید کردن دوباره احتیاج به لحیم کاری داره یا بدون باز کردن مودم میتونم این کار و انجام بدم میخوام تا مودم باز هست اگه برای دفعه های بعد احتیاج به لحیم کاری داره کابل و از مودم بذارم بیرون که راحت بشم
    3-از وقتی به 201 اپدیت کردم چند باری برام پیش اومده که وقتی سیم کارت و عوض میکنم مودم سیم کارت و نمیشناسه و باید حتما ریست فکتوری کنم که درست بشه ایا میشه این مشکل حل بشه البته بگم همیشه اینجوری نبوده و فقط بعضی وقتها پیش اومده فرقی هم نداشته هم رو سیم کارت ایرانسل هم همراه اول اتفاق افتاده
    4-چون هویه و لحیم در دسترسم نیست بجای لحیم میشه از چسب حرارتی استفاده کنم؟
    5-مودم من روی یک سیم کارت همراه اول جواب نمیده فقط رو همون سیم کارت و با سیم کارت همراه اول دیگه کار میکنه میدونید دلیلش چیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید
    ویرایش توسط fantom176 : 01-08-2023 در ساعت 07:37 PM

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like

Smile

نقل قول نوشته اصلی توسط fantom176 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون از مطالبتون مفیدتون من مودم انلاک کردم و فریمور 201 رو زدم رو مودم حالا چند تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
    1-ایا اگه یه وقت خواستم فریمور رو به یه ورژن پایین تر دانگرید کنم امکانش هست یا نمیشه؟
    2-ایا از این به بعد برای فریمور زدن حالا چه اپدیت کردن چه دانگرید کردن دوباره احتیاج به لحیم کاری داره یا بدون باز کردن مودم میتونم این کار و انجام بدم میخوام تا مودم باز هست اگه برای دفعه های بعد احتیاج به لحیم کاری داره کابل و از مودم بذارم بیرون که راحت بشم
    3-از وقتی به 201 اپدیت کردم چند باری برام پیش اومده که وقتی سیم کارت و عوض میکنم مودم سیم کارت و نمیشناسه و باید حتما ریست فکتوری کنم که درست بشه ایا میشه این مشکل حل بشه البته بگم همیشه اینجوری نبوده و فقط بعضی وقتها پیش اومده فرقی هم نداشته هم رو سیم کارت ایرانسل هم همراه اول اتفاق افتاده
    4-چون هویه و لحیم در دسترسم نیست بجای لحیم میشه از چسب حرارتی استفاده کنم؟
    5-مودم من روی یک سیم کارت همراه اول جواب نمیده فقط رو همون سیم کارت و با سیم کارت همراه اول دیگه کار میکنه میدونید دلیلش چیه؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

سلام دوست عزیز وقت بخیر
    من آنچنان مثل بقیه استاد نیستم که دارم به پیام شما پاسخ بدم ولی من همه فریمور هارو تست کردم هرکدومشون حتی با اینکه تست شده بودن و درست بودن ولی با توجه به اینکه من خیلی وسواس دارم درون خیلی از کارهام متوجه میشدم که حتی بعضی ازین فریمورهای تست شده و کامل بازم یه سری باگ هایی دارن که شاید زیاد مهم نباشن برای بقیه ولی برای من مهم بودن و خب بعد از اینکه چندین بار فریمور زدم و از اول رو 195 کار کردم و بعدش مدل های دیگه بلخره تصمیم گرفتم فریمور رسمی ایرانسل نسخه 198 رو بزنم که بعدش خودش به 201 بصورت اتوماتیک آپدیت شد و تابحال خوشبختانه مشکلی نداشتم شماهم بهتره به همین روش عمل کنی و مودمت رو آنلاک کنی و سعی کن قاب رو روی دستگاهت نبندی و یه چندروز حالا یا همین مدتی که میگی تست میکنی و دچار مشکل میشه صبرکنی اگر مشکلی پیش نیومد دستگاه رو اسمبل کنی !! ولی من خیلی تست کردم حتماً حتماً بایستی هویه بشه سیم ها به برد وگرنه بخاطر یه نوسان کوچیک قطع و وصل میشه و یا کارت ناقص میشه و جلو نمیره !! بعدش چسب حرارتی وقتی میخواد روی جایی قرار بگیره مثل روغن زیر جسم هم نفوذ میکنه و اینطوری باعث میشه که بعد اینکه چسب زدی سیم به مدار و برد اتصال پیدا نکنه !! اینم از تجربیات خودم ولی حتما سعی کن از ورژن 195 شروع کنی و آنلاک کنی بعدش با 198 رسمی ایرانسل بدون دستکاری استفاده کنی تا خود دستگاهتم به 201 آپدیت بشه !! موفق باشی ♥

9. Thanks fantom176 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام جناب حمید بزرگوار
    متاسفانه مودم هایی که عرض کردم رو بهم ندادن ولی یکیشون بود نزدیک بود رفتم دیدم رمزش رو اشتباه زدن و دستگاه قفل کرده و نمیزاره وارد مودم بشن و مجبور شدم که ریست فکتوریش کنم و احتمال میدم که اگر فایلی مبنی بر آپدیت آنلاین دستگاه بوده حذف شده و اینکه این پوشه online که میفرماید درون همون قسمت TR069 که یه لینک و چندتا قسمت دیگه درونش هستش وجود داره درسته ؟ چون من همین رو میخواستم بپرسم و بدونم که چطوری به این پوشه ای که میفرمایین فایل آپدیت دستگاه هستش رو پیدا کنم و بهش دسترسی داشته باشم !!؟
    برای مودم خودم که دیگه غیرفعال هستش بعد از آنلاک ، ولی خب برای اون یکی مودم هارو نتونستم تست کنم و ببینم قضیه از چه قراره !! اگر شما میفرمایین که من درست عرض کردم پس توضیحات تکمیلی اگر هست بفرمایین که من دیگه بدون سوال پیش برم با تشکر از شما

Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان واساتید گرامی. من یک مودم مبین نت هوآوی B612s-25d دارم میخواستم بدونم راهی برای آنلاک کردنش هست . ممنون

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط foroudib نمایش پست ها
    دوستان واساتید گرامی. من یک مودم مبین نت هوآوی B612s-25d دارم میخواستم بدونم راهی برای آنلاک کردنش هست . ممنون
    خیر هنوز راهی پیدا نشده

صفحه 83 از 104 نخستنخست ... 3373818283848593 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع