تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 89 از 104 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 881 به 890 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.imni نمایش پست ها
    داداش به main وصله
    من چون گیم میزنم پینگ برام مهمه
    گیم نتی ک تقریبا 50 متر باهام فاصله داره پینگش توی سرور های ایران میاد روی 17 اما من روی 60 - 70 پینگ میگیرم مودم گیم نتی هم i40 ایرانسله
    الان امکانش با تلنت دانگرید کنم به اون فریمور یا خیر؟
    این فریمور های که گفتید منظورتون انلاک بود یا اصلیش؟
    در ضمن من توی فروم اموزش فریمور زدن با تلنت رو ندیدم ممنون میشم اگه هست پینش کنید یا اگه نیست راهنمایش رو بذارید
    خب فریمورها رو هم عوض کن و تست بزن ببین نتیجه چی میشه جواب نداد همون ناهاهنگی انتن با دکل منطقه شما هست البته حوصله و وقت داری یه دور 360 با انتن بزن و ببین دکل دیگه ای رو میتونی رصد کنی و بگیری و رو اونم یه تستی انجام بدی اصولا در هر منطقه کم کمش 2 تا دکل رو میشه با انتن دریافت کرد .
    فریمورها رو باید با کابل و لودر بزنی . فریمور 195 همونی که باهاش مودم رو انلاک میکنیم و 196 هم که ماله ایرانسل باشه حالا مود شده یا نشده فرقی نداره

http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...ewfull=1#post4
    http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...full=1#post363

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    خب فریمورها رو هم عوض کن و تست بزن ببین نتیجه چی میشه جواب نداد همون ناهاهنگی انتن با دکل منطقه شما هست البته حوصله و وقت داری یه دور 360 با انتن بزن و ببین دکل دیگه ای رو میتونی رصد کنی و بگیری و رو اونم یه تستی انجام بدی اصولا در هر منطقه کم کمش 2 تا دکل رو میشه با انتن دریافت کرد .
    فریمورها رو باید با کابل و لودر بزنی . فریمور 195 همونی که باهاش مودم رو انلاک میکنیم و 196 هم که ماله ایرانسل باشه حالا مود شده یا نشده فرقی نداره

http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...ewfull=1#post4
    http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...full=1#post363
    متاسفانه بخاطر ساختمان ها بلندی که اطراف من هستش فقط تونستم همین دکل رو بگیرم
    ممنون میشم پیام های خصوصیتون رو چک کنید

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.imni نمایش پست ها
    متاسفانه بخاطر ساختمان ها بلندی که اطراف من هستش فقط تونستم همین دکل رو بگیرم
    ممنون میشم پیام های خصوصیتون رو چک کنید
    پس فقط فریمورها رو بزنید و تست کنید بازم همون سرعت و مایمو هم 1 شده بود دیگه انتن رو بیخیال بشید یعنی این انتن رو و میتونید انتنی تهیه کنید که مایمو داشته باشه یعنی 2 خروجی داشته باشه و اونم تست کنید .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان ایا فریم وری هست که امکان قفل کردن روی یک دکلو داشته باشه. سه تا دکل نزدیک خونه هستن که یکیشون انتن دهی بهتری داره ولی از روی اون سویچ میکنه مودم روی بقیه بعد چند ساعت

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mhmd نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا فریم وری هست که امکان قفل کردن روی یک دکلو داشته باشه. سه تا دکل نزدیک خونه هستن که یکیشون انتن دهی بهتری داره ولی از روی اون سویچ میکنه مودم روی بقیه بعد چند ساعت
    فریمور قابلیت telnet داشته باشه بله با استفاده از اسکریپت میشه روی مودم قفل دکل انجام داد اما باید از قبل مشخصات دکل های اطراف برا هر اپراتور و هر باند رو پیدا کرده و اماده داشته باشید تا ازشون استفاده کنید .

[فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

6. Thanks mhmd thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    ممنون بابت راهنمایی اون قسمت adb shell رو چجوری بالا بیارم

Senior Member
    Post Thanks / Like
    اسکریپت رو دابل کلیک بزن باز بشه و بعد ازت ip مودمت رو میخواد وارد کن و اینتر بزن و صبر کن بهش وصل بشه و بنویسه connected و ازت باند / دکل و دانلود فرکانس رو بخواد .

9. Thanks mhmd thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    پکیج adb رو دانلود کنید تو گوگل سرچ کنید میاد . قابلیت تلنت ویندوز رو هم فعال کنید تو گوگل سرچ کنید میاد . وارد پکیج adb بشید و داخل فولدر adb باید cmd رو به صورت administrator باز کنید و بنویسید adb connect 192.168.1.1:5555 و منتظر بمانید بهش وصل بشه بعد اتصال بنویسی adb shell و اینتر رو بزنید تا وارد خط فرمان شل بشه و حالا میتونید طبق آخرین عکسی که گذاشتم دستورات رو به مودم بدید و خروجی بگیرید . راه دیگش هم این هست که cmd ویندوز رو به صورت administrator باز کنید و بنویسید telnet 192.168.1.1 و اینتر بزنید تا وارد خط فرمان شل بشه . اگر ای پی مودم شما 192.168.8.1 هست باید از این ای پی خودتون استفاده کنید.

11. Thanks mhmd thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    پکیج adb رو دانلود کنید تو گوگل سرچ کنید میاد . قابلیت تلنت ویندوز رو هم فعال کنید تو گوگل سرچ کنید میاد . وارد پکیج adb بشید و داخل فولدر adb باید cmd رو به صورت administrator باز کنید و بنویسید adb connect 192.168.1.1:5555 و منتظر بمانید بهش وصل بشه بعد اتصال بنویسی adb shell و اینتر رو بزنید تا وارد خط فرمان شل بشه و حالا میتونید طبق آخرین عکسی که گذاشتم دستورات رو به مودم بدید و خروجی بگیرید . راه دیگش هم این هست که cmd ویندوز رو به صورت administrator باز کنید و بنویسید telnet 192.168.1.1 و اینتر بزنید تا وارد خط فرمان شل بشه . اگر ای پی مودم شما 192.168.8.1 هست باید از این ای پی خودتون استفاده کنید.
    همین رو انجام دادم سویچ میکنه رو دکلی که انتن دهیش بهتره ولی بعد یه ساعت که ک میکنم لاک نمونده و باز دکل و عوض کرده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان من یه مودم ایرانسل tf i60 hi دارم که روش ورژن 203 هستش چند تا سوال داشتم اول اینکه آیا ممکنه از حافظه فلش مودم دامپ بگیرم و این که نحوه گرفتن دامپ ازش به چه صورته؟
    دوم اینکه چطور میشه فریمور شو استخراج کرد؟تو پست های قبلی خواندم نوشته بودید فولدر آپدیت رو چک کنید .چطور میشه به فولدر های سیستمی مودم دسترسی پیدا کرد و نحوه دسترسی به چه صورته ؟با تشکر
    ویرایش توسط wow2005dlta : 04-14-2023 در ساعت 06:54 AM

صفحه 89 از 104 نخستنخست ... 3979878889909199 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع