تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 88 از 104 نخستنخست ... 3878868788899098 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 871 به 880 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.imni نمایش پست ها
    سلام و درود
    دوستان من یک ایتن لوگاریتمی خریدم ( klpda18dpi )
    بعد از وصل کردنش با توجه به این که تقریبا 20%-30% مولفه های SNR و RSRP بهتر شده ولی سرعت دانلودم اومده پایین تر
    یعنی وقتی تنظیمات رو میدارم روی انتن خارجی دانلودم از 100 به 40 میرسه -_-
    فریمورکی هم که روی مودمه فریمور 3.9 آقای ابیانی هستش
    ممنون میشم برای رفع این مشکل راهنمایی کنید
    ای کاش مجدد اقای ابیانی اپدیت میکردن این فریمور رو
    سلام احتمالش هست شما با وصل انتن کلا به یک دکل دیگه وصل میشید و انتن داره دکل دیگه ای رو دریافت و تقویت میکنه باید موقعی که انتن به مودمتون وصل هست و پارامترها هم افزایش یافته و خوب شده از دیوایس اینفورمیشن مودم خودتون کامل از بالا تا پایین یک عکس تهیه کنید و داخل عکس imei و mac رو مخفی کنید و اینجا بفرستید و بعد انتن رو جدا کنید و منتظر بمونید تا پارامترها تغییر پیدا کنه و کمتر بشه و مودم هم قفل کنید روی انتن های داخلی خودش و باز هم این عکس رو تهیه بفرمایید و بفرستید . در ضمن همین زمانی که انتن وصله به مودم شما میتونید حالت mix رو هم برا انتنها تست کنید .

در مورد فریمور هم تا نسخه 203 رو کسی از سرور ایرانسل دریافت نکنه نمیشه فریموری مود کرد و منتشر کرد یا اپدیت درست کرد . الان اخرین نسخه 203 ایرانسل هست و قبل اون همین 201 هست و دیگه چیزی برا بروزرسانی 201 وجود نداره .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    چقدر عجیب
    میتونی یه عکس از پارامترهای انتنت بدی بچه ها چک کنن؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    سلام احتمالش هست شما با وصل انتن کلا به یک دکل دیگه وصل میشید و انتن داره دکل دیگه ای رو دریافت و تقویت میکنه باید موقعی که انتن به مودمتون وصل هست و پارامترها هم افزایش یافته و خوب شده از دیوایس اینفورمیشن مودم خودتون کامل از بالا تا پایین یک عکس تهیه کنید و داخل عکس imei و mac رو مخفی کنید و اینجا بفرستید و بعد انتن رو جدا کنید و منتظر بمونید تا پارامترها تغییر پیدا کنه و کمتر بشه و مودم هم قفل کنید روی انتن های داخلی خودش و باز هم این عکس رو تهیه بفرمایید و بفرستید . در ضمن همین زمانی که انتن وصله به مودم شما میتونید حالت mix رو هم برا انتنها تست کنید .

در مورد فریمور هم تا نسخه 203 رو کسی از سرور ایرانسل دریافت نکنه نمیشه فریموری مود کرد و منتشر کرد یا اپدیت درست کرد . الان اخرین نسخه 203 ایرانسل هست و قبل اون همین 201 هست و دیگه چیزی برا بروزرسانی 201 وجود نداره .
    خب من الان به یک مشکل جدید خوردم
    متاسفانه پنل ادمین اصلا برای من بالا نمیاد
    defult getway هم نگاه کردم ای پی همون 192.168.8.1 بود اما چیزی واسه من نمیاره هم مرورگر عوض کردم هم با گوشی تست کردم
    اما پنل ادمین واسم بالا نمیاد

Senior Member
    Post Thanks / Like
    خب من الان به یک مشکل جدید خوردم
    متاسفانه پنل ادمین اصلا برای من بالا نمیاد
    defult getway هم نگاه کردم ای پی همون 192.168.8.1 بود اما چیزی واسه من نمیاره هم مرورگر عوض کردم هم با گوشی تست کردم
    اما پنل ادمین واسم بالا نمیاد
    ریست کارخانه بکن مودم و کش مرورگر هم خالی کن و دوباره تست بزن . با مرورگرهای دیگه هم تست بزن .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ریست کارخانه بکن مودم و کش مرورگر هم خالی کن و دوباره تست بزن . با مرورگرهای دیگه هم تست بزن .
    داداش 3-4 بار ریست کردم
    کش هم پاک کردم
    مرورگر های دیگه رو هم تست کردم فایده نداشته!!!

Senior Member
    Post Thanks / Like
    داداش 3-4 بار ریست کردم
    کش هم پاک کردم
    مرورگر های دیگه رو هم تست کردم فایده نداشته!!!
    خوب مودمت رفته به رحمت خدا شوخی کردم . بازش کن کابل لحیم کن بوت پین کن و لودر بزن و بعد دوباره فریمور بزن روش تا درست بشه .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    خوب مودمت رفته به رحمت خدا شوخی کردم . بازش کن کابل لحیم کن بوت پین کن و لودر بزن و بعد دوباره فریمور بزن روش تا درست بشه .
    داداش من دوباره فریمویر اقای ابیانی رو زدم اما بازم مشکل پا برجاست
    جسارتا اگه ممکنه برات ایدی تلگرامتو توی خصوصی برام بفرست ازت کمک بگیرم
    اخه من از دیروز تمام کار هام مونده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    داداش من دوباره فریمویر اقای ابیانی رو زدم اما بازم مشکل پا برجاست
    جسارتا اگه ممکنه برات ایدی تلگرامتو توی خصوصی برام بفرست ازت کمک بگیرم
    اخه من از دیروز تمام کار هام مونده
    اقا بالاخره اوکی شد
    من اول فریمویر اقای ابیانی رو زدم اما درست نشد
    مججبور شدم دوباره از همه فریمویر ها رو به ترتیب بزنم تا درست بشه
    دهنم سرویس شد

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    چقدر عجیب
    میتونی یه عکس از پارامترهای انتنت بدی بچه ها چک کنن؟

خب حالا بریم سر این داستان

این موقعیه که به اینترنال وصله

موقعی که به اکسترنال وصله

و موقعی که در حالت میکس قرار داره

من با CA هم وصلم با MIMO اوضاع خیلی داغون تر میشه
    ممنون میشم اگه راهنمایی کند
    ویرایش توسط Mr.imni : 04-07-2023 در ساعت 07:48 PM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    خب حالا بریم سر این داستان

این موقعیه که به اینترنال وصله

موقعی که به اکسترنال وصله

و موقعی که در حالت میکس قرار داره

من با CA هم وصلم با MIMO اوضاع خیلی داغون تر میشه
    ممنون میشم اگه راهنمایی کند
    با وصل انتن مایمو 2 شما به مایمو 1 تبدیل میشه و همین کافی هست که سرعت اینترنت شما رو داغون کنه دقیقا همینطوری که تست کرده اید . انتن شما یک سیم و یک عدد فیش داره درسته ؟ اونو به کدوم ورودی وصل میکنید ؟ main یا div ؟ با هر دو ورودی تست کرده اید ؟ اگر تست کردید و فرقی نداشته و با یک فریمور دیگه مثلا 196 ایرانسل یا 195 های وب هم تست کرده اید و همینشکلی بوده ( ایرانسل و های وب میگم چون فقط رو این فریمورها میشه اون mimo rank رو مشاهده کرد ) مشکل از انتن و عدم سازگاری اون با دکل منطقه شما هست یا باید برید سراغ انتن دیگه ای یا کلا بی خیال انتن بشید هر چند سرعت شما هم خیلی خوبه یعنی عالی هست و به هیچ چیزی نیاز ندارید .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    با وصل انتن مایمو 2 شما به مایمو 1 تبدیل میشه و همین کافی هست که سرعت اینترنت شما رو داغون کنه دقیقا همینطوری که تست کرده اید . انتن شما یک سیم و یک عدد فیش داره درسته ؟ اونو به کدوم ورودی وصل میکنید ؟ main یا div ؟ با هر دو ورودی تست کرده اید ؟ اگر تست کردید و فرقی نداشته و با یک فریمور دیگه مثلا 196 ایرانسل یا 195 های وب هم تست کرده اید و همینشکلی بوده ( ایرانسل و های وب میگم چون فقط رو این فریمورها میشه اون mimo rank رو مشاهده کرد ) مشکل از انتن و عدم سازگاری اون با دکل منطقه شما هست یا باید برید سراغ انتن دیگه ای یا کلا بی خیال انتن بشید هر چند سرعت شما هم خیلی خوبه یعنی عالی هست و به هیچ چیزی نیاز ندارید .
    داداش به main وصله
    من چون گیم میزنم پینگ برام مهمه
    گیم نتی ک تقریبا 50 متر باهام فاصله داره پینگش توی سرور های ایران میاد روی 17 اما من روی 60 - 70 پینگ میگیرم مودم گیم نتی هم i40 ایرانسله
    با اسکریپتی یا تنظیمات خاصی نمیشه روی mimo 2 نگه ش داشت؟
    الان امکانش با تلنت دانگرید کنم به اون فریمور یا خیر؟
    این فریمور های که گفتید منظورتون انلاک بود یا اصلیش؟
    در ضمن من توی فروم اموزش فریمور زدن با تلنت رو ندیدم ممنون میشم اگه هست پینش کنید یا اگه نیست راهنمایش رو بذارید
    ویرایش توسط Mr.imni : 04-07-2023 در ساعت 10:05 PM

صفحه 88 از 104 نخستنخست ... 3878868788899098 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع