تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 85 از 104 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 841 به 850 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Haji1368 نمایش پست ها
    اگه امکانش هست تصویر یا لینک مبدل یا تبدیل برام ارسال کنید ممنون
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]

بفرما عزیز جان این عکس تبدیل برای برق مودم بصورت usb دیوار میفروشنش !!

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام جناب موسوی عزیز و حمید آقای بزرگوار

من یه مودم دانگل E3372s-153 دارم که یه مدتی ازش استفاده میکردم ولی خب بعد از یه مدت به کل دیگه شبکه ای دریافت نکردش و همش مینوشت No Service و چراغ سبز ممتد فلش مانندی روی مودم دانگل روشن میشد و خاموش میشد یه وقتایی نت نداشت یا سیمکارت توش نبودم اینطوری میشد یا حالت Data Connecetion رو Off میکردم ولی الان اصلا ربطی به سیمکارت و اینا نداشت درضمن مودم ایرانسل بود ولی به وسیله کد انلاک برای IMEI خودش تونستم آنلاکش کنم و خیلیم خوب کار میکرد ولی بعد ازینکه دیگه شبکه نگرفت با اینکه سیمکارت رو شناسایی میکرد و اطلاعاتش رو نشون میداد در صفحه WEBUIش ولی اجازه دریافت اینترنت رو نمیدادش و من هرکاری کردم تا بتونم درستش کنم و حتی روش فلش بوتش رو پیدا کردم و شناسوندمش به سیستم ولی نخواستم روش رام بزنم گفتم شاید با رفتن به این حالت مودم درست بشه چون نمیخواستم رام ایرانسلش خراب و یا عوض بشه ولی خب بعد مدتی کلا دیگه دستگاه رو وصل میکردم به سیستم اصلا بالا نمیومد حتی صفحه 192.168.1.1 رو نشون بده حتی تا قبل اینکه کلا بالا نیاد میشد بجای رم ریدر ازش استفاده کرد و قشنگ کار میکرد ولی الان دیگه هیچ کاری نمیکنه خواستم بدونم میشه تعمیرش کرد یا درستش کرد من دیگه قید رام ایرانسلش رو زدم و با روشی که برای مودم B612 بصورت AutoInstaller و اون صفحه CMD که دو حالت میاره برای فلش بوت رو فریمور زدن با استفاده از فایلای خود این مدل تست کردم مرحله اول رو رد میکنه ولی در مرحله دوم یه چیزای نامشخصی میزنه و به حالت ????????????? هستش که نمیشه فهمید چه پیغامی داده که بدونیم چی شده آخرشم که باز برمیگرده به صفحه اولش و حتی فریمور مختص مودم رو هم گرفتم ولی انگار اجازه نمیده دیگه که رام رو بزنم حتی وقتی حالت فلش بوت رو میزنم انگار مودم روشن میشه و بازم حالت چراغ سبز چشمک زن رو نمایش میده حتی 3 درایور شناسایی میشه در Device Manager که برام عجیبه حالا اگر خواستین اسکرین شات هم میفرستم خدمتتون !!
    سلام باید روش وقت گذاشته بشه و نرم افزاری کار بشه یعنی کارهایی مثل erase کردن nv یا کل حافظه فلش و دامپ زدن mtd بلاک ها از فست بوت اگر نتیجه بده درست میشه نه لودر نگیره یا بگیره و رو فست بوت نره یا پورت دیگه ای ازاد نکنه نمیشه نرم افزاری کاری کرد و باید emmc از رو برد برداشته بشه و یا ریبال بشه یا دامپ بشه و دوباره رو برد گذاشته بشه ممکنه نیاز به تعویض خود emmc هم باشه . کلا کارهای سخت افزاری برا دانگل صرفه اقتصادی نداره و کسی انجامش نمیده بده هم اندازه قیمت خود مودم هزینه برمیداره .

3. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط saber73 نمایش پست ها
    سلام باید روش وقت گذاشته بشه و نرم افزاری کار بشه یعنی کارهایی مثل erase کردن nv یا کل حافظه فلش و دامپ زدن mtd بلاک ها از فست بوت اگر نتیجه بده درست میشه نه لودر نگیره یا بگیره و رو فست بوت نره یا پورت دیگه ای ازاد نکنه نمیشه نرم افزاری کاری کرد و باید emmc از رو برد برداشته بشه و یا ریبال بشه یا دامپ بشه و دوباره رو برد گذاشته بشه ممکنه نیاز به تعویض خود emmc هم باشه . کلا کارهای سخت افزاری برا دانگل صرفه اقتصادی نداره و کسی انجامش نمیده بده هم اندازه قیمت خود مودم هزینه برمیداره .
    سلام آقا صابر بزرگوار واقعاْ ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین خودمم حدس میزدم که اینقد وقت و کار و هزینه ببره و ارزش نداشته باشه محبت کردین به دنیا تشکر فقط اگر روش یا کدنویسی همین erase کردن NV رو اگر ساده هستش برامون ارسال کنین شاید حالا اگر اینجا نه یه جای دیگه به کارمون بیادش فداتشم
    شب و روز خوبی رو براتون آرزومندم و سال جدید رو هم پیشاپیش بهتون تبریک میگم ♥♥
    ویرایش توسط ALiAS2 : 03-17-2023 در ساعت 03:30 AM

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    سلام آقا صابر بزرگوار واقعاْ ممنون ازینکه وقت گذاشتین و جواب دادین خودمم حدس میزدم که اینقد وقت و کار و هزینه ببره و ارزش نداشته باشه محبت کردین به دنیا تشکر فقط اگر روش یا کدنویسی همین erase کردن NV رو اگر ساده هستش برامون ارسال کنین شاید حالا اگر اینجا نه یه جای دیگه به کارمون بیادش فداتشم ������
    شب و روز خوبی رو براتون آرزومندم و سال جدید رو هم پیشاپیش بهتون تبریک میگم ♥♥
    اول تست مود ویندوز رو فعال میکنید (در اینترنت جستجو کنید اموزش وجود داره) و ویندوز رو ری استارت میکنید و بعد این دو تا درایور رو که ضمیمه کردم نصب میکنید ( درایوها یکی به اسم huawei drivers و دیگری به اسم ADB Drivers هست ) و کامپیوتر رو دوباره ری استارت میکنید . مودم رو بوت پین میکنید ( عکس محل اتصال بوت پین هم ضمیمه کردم ) و به سیستم وصل میکنید باید یک درایور جدید در قسمت پورتها در دیوایس منیجر شما شناخته و پدیدار بشه حالا میتونید اسکریپت داخل مجوعه : E3372s_modem_recovery که اسمش go.cmd هست اجرا کنید . این اسکریپت لودر رو خودش تزریق میکنه و بعد مودم رو میبره رو فست بوت و اگر درایور فست بوت درست شناسایی بشه ( میرید در دیوایس منیجر نگاه میکنید ) بعد با زدن اینتر شروع میکنه به erase کردن پارتیشن ها من جمله همین nvimg و کار تمام شد مودم رو ری استارت میکنه و یا برمیگرده رو همون پورت بوت پین یا کلا ازش خارج میشه و اگر خارج شد باید خودتون دوباره بوت پین کنید و لودر بزنید و بعد یک فریمور سالم و سازگار بر روی مودم فلش کنید . همه چی را من ضمیمه کردم میتونید دانلود کنید و تست بکنید .

ویرایش توسط saber73 : 03-18-2023 در ساعت 11:26 AM

6. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    اول تست مود ویندوز رو فعال میکنید (در اینترنت جستجو کنید اموزش وجود داره) و ویندوز رو ری استارت میکنید و بعد این دو تا درایور رو که ضمیمه کردم نصب میکنید ( درایوها یکی به اسم huawei drivers و دیگری به اسم ADB Drivers هست ) و کامپیوتر رو دوباره ری استارت میکنید . مودم رو بوت پین میکنید ( عکس محل اتصال بوت پین هم ضمیمه کردم ) و به سیستم وصل میکنید باید یک درایور جدید در قسمت پورتها در دیوایس منیجر شما شناخته و پدیدار بشه حالا میتونید اسکریپت داخل مجوعه : E3372s_modem_recovery که اسمش go.cmd هست اجرا کنید . این اسکریپت لودر رو خودش تزریق میکنه و بعد مودم رو میبره رو فست بوت و اگر درایور فست بوت درست شناسایی بشه ( میرید در دیوایس منیجر نگاه میکنید ) بعد با زدن اینتر شروع میکنه به erase کردن پارتیشن ها من جمله همین nvimg و کار تمام شد مودم رو ری استارت میکنه و یا برمیگرده رو همون پورت بوت پین یا کلا ازش خارج میشه و اگر خارج شد باید خودتون دوباره بوت پین کنید و لودر بزنید و بعد یک فریمور سالم و سازگار بر روی مودم فلش کنید . همه چی را من ضمیمه کردم میتونید دانلود کنید و تست بکنید .

سلام آقا صابر

من یه مودم TF-i60 دارم آنلاکش کردم به ((( فریمور ویرایش شده هواوی نسخه 81.198.11.00.00 با قابلیت adb+telnet توسط abaiyani از MH.Mousavi ))) سیم کارت ماهان نت روش دارم که روی BTS همراه اول اینترنت رو به من ارائه میده ، سرعتم نمیدونم چرا خیلی کمه تنظیمات خاصی باید روی مودم انجام بدم بنظرتون بهتر بشه ؟

8. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط shetabsoft نمایش پست ها
    سلام آقا صابر

من یه مودم TF-i60 دارم آنلاکش کردم به ((( فریمور ویرایش شده هواوی نسخه 81.198.11.00.00 با قابلیت adb+telnet توسط abaiyani از MH.Mousavi ))) سیم کارت ماهان نت روش دارم که روی BTS همراه اول اینترنت رو به من ارائه میده ، سرعتم نمیدونم چرا خیلی کمه تنظیمات خاصی باید روی مودم انجام بدم بنظرتون بهتر بشه ؟
    https://www.speedtest.net/result/14498626383.png
    سلام . شما نباید از فریمورهای جنرال رو این مودم استفاده کنید . علت سرعت پایین میتونه از این باشه . کلا فریمورهای اپراتوری خود ایران البته به غیر فریمور مبین نت ( چون ماله مبین نت مودم رو لاک دائم میکنه) برا این مودم در داخل ایران عالی هستن حالا از نسخه های مود شده اینها هم استفاده کنید چه بهتر که محدودیت باند ندارن من توصیه میکنم این فریمور رو از رو لودر رو مودم فلش کنید :

http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...full=1#post528

در ضمن ماهان نت روی مبین نت سرویس میده و نهایت سرعت سیم کارتهای مبین نت در دانلود 40 مگابیت و در اپلود 4 مگابیت هست .
    بعد تغییر فریمور مودم میتونید با حالتهای ca و mimo کار کنید و ببنید رو کدوم حالت سرعت بهتری دریافت میکنید همچنین میتونید از داخل صفحه وب با قفل تک تک باندها و تست سرعت بهترین باند رو پیدا و ازش استفاده کنید .
    ویرایش توسط saber73 : 03-19-2023 در ساعت 10:48 PM

10. Thanks shetabsoft thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام . شما نباید از فریمورهای جنرال رو این مودم استفاده کنید . علت سرعت پایین میتونه از این باشه . کلا فریمورهای اپراتوری خود ایران البته به غیر فریمور مبین نت ( چون ماله مبین نت مودم رو لاک دائم میکنه) برا این مودم در داخل ایران عالی هستن حالا از نسخه های مود شده اینها هم استفاده کنید چه بهتر که محدودیت باند ندارن من توصیه میکنم این فریمور رو از رو لودر رو مودم فلش کنید :

http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...full=1#post528

در ضمن ماهان نت روی مبین نت سرویس میده و نهایت سرعت سیم کارتهای مبین نت در دانلود 40 مگابیت و در اپلود 4 مگابیت هست .
    بعد تغییر فریمور مودم میتونید با حالتهای ca و mimo کار کنید و ببنید رو کدوم حالت سرعت بهتری دریافت میکنید همچنین میتونید از داخل صفحه وب با قفل تک تک باندها و تست سرعت بهترین باند رو پیدا و ازش استفاده کنید .
    سلام مجدد

ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین

آقا صابر من این نسخه رو هم نصب کردم روی مودمم یه مشکلی که برام پیش اومد این هستش که سایت گوگل رو برام لود نمیکرد دوباره دانگریدش کردم به 198 ، حالا مجدد آپدیت میکنم به همینی که شما گفتین

فقط در رابطه با حالت های ca و mimo من حقیقت سر در نمیارم میشه با اسکرین شات بهم توضیح بدین که چیکار باید بکنم همچنین اون بخش قفل تک تک باند هارو هم اگر میشه محبت کنید با اسکرین شات توضیح بدین

پیشاپیش عید نوروز رو هم به شما و همه هم وطن های عریزم تبریک میگم امیدوارم سالی پر از برکت و سلامتی باشه برای تک تک مردم عزیزم

12. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام مجدد

ممنون از وقتی که گذاشتین و پاسخ دادین

آقا صابر من این نسخه رو هم نصب کردم روی مودمم یه مشکلی که برام پیش اومد این هستش که سایت گوگل رو برام لود نمیکرد دوباره دانگریدش کردم به 198 ، حالا مجدد آپدیت میکنم به همینی که شما گفتین

فقط در رابطه با حالت های ca و mimo من حقیقت سر در نمیارم میشه با اسکرین شات بهم توضیح بدین که چیکار باید بکنم همچنین اون بخش قفل تک تک باند هارو هم اگر میشه محبت کنید با اسکرین شات توضیح بدین

پیشاپیش عید نوروز رو هم به شما و همه هم وطن های عریزم تبریک میگم امیدوارم سالی پر از برکت و سلامتی باشه برای تک تک مردم عزیزم
    بعد اپگرید فریمور مودم رو ریست کارخانه بزنید اگر نیاز بود apn دستی بسازید و همچنین کش مرورگر رو پاک کنید .

14. Thanks shetabsoft thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    بعد اپگرید فریمور مودم رو ریست کارخانه بزنید اگر نیاز بود apn دستی بسازید و همچنین کش مرورگر رو پاک کنید .

تشکر آقا صابر

همه این کار هارو انجام دادم فقط همچنان مشکل لود نکردن گوگل رو دارم ؛ اما سرعت روی باند FDD 7 به راحتی رسید به 40 ، برای مشکل گوگل راه حل چی هستش ؟

بازم ممنون از راهنمایی هاتون

Senior Member
    Post Thanks / Like
    تشکر آقا صابر

همه این کار هارو انجام دادم فقط همچنان مشکل لود نکردن گوگل رو دارم ؛ اما سرعت روی باند FDD 7 به راحتی رسید به 40 ، برای مشکل گوگل راه حل چی هستش ؟

بازم ممنون از راهنمایی هاتون
    بر روی بیشتر از 50 تا مودم این فریمور رو شخصا فلش کردم و هیچکدام چنین مشکلی نداشتن و جای تعجب داره این مشکل برا شما به وجود میاد ! ایا با همه سیم کارتها این مشکل رو دارید ؟ و اینکه با لن و وای فای و روی همه مرورگرهای اینترنتی این مشکل رو دارید ؟

صفحه 85 از 104 نخستنخست ... 3575838485868795 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع