تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 82 از 104 نخستنخست ... 3272808182838492 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان سلام
    بنده یه مودم i60 h1 دارم با سریال T5Q و فرم ویر 203. با همین آموزشهایی که تو یوتیوب هست آنلاک میشه؟ کسی هست تهران بدم آنلاک کنه؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa-b نمایش پست ها
    دوستان سلام
    بنده یه مودم i60 h1 دارم با سریال T5Q و فرم ویر 203. با همین آموزشهایی که تو یوتیوب هست آنلاک میشه؟ کسی هست تهران بدم آنلاک کنه؟
    بله به راحتی میشه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ویرایش
    بالاخره آنلاک کردم. توی ویندوز 10 با اینکه روی huawei mobile connect 3g application interface علامت تعجب بود زدم و فرمویر نصب شد. زیر 1 دقیقه هم طول کشید هر 12 تا. اولش شک کردم که آنلاک نشده باشه. ولی خاموش روشن کردم سیمکارت همراه اول انداختم شناخت و وصل شد. ظاهر هم هواوی شده و به نظر مشکل نداره. ممنون از همه دوستان. با 195 آنلاک کردم. به نسبت 203 اصلی خودش، سرعت TD ایرانسل به وضوح کمتر شده. دیگه حوصله بوت پین ندارم. کدوم ورژن رو بزنم که بدون بوت پین انجام شه و واسه TD مناسب باشه؟
    ویرایش توسط mostafa-b : 12-12-2022 در ساعت 10:04 AM

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام به دوستان
    من تازه سایتتون اشنا شدم خیلی ممنون از همگی بابت مطالبی که زحمت کشیدید و گذاشتید عالی بود .

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام خسته نباشید
    اخرین بار مودمم رو با ورژن
    Software version81.201.01.01.234
    Web UI version21.100.44.00.03
    آپدیت کردم
    الان ورژن جدیدتری اومده یا اخرین نسخه نصب دارم

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen4224931 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    اخرین بار مودمم رو با ورژن
    Software version81.201.01.01.234
    Web UI version21.100.44.00.03
    آپدیت کردم
    الان ورژن جدیدتری اومده یا اخرین نسخه نصب دارم
    203 اخرین نسخه هست باید مودم خودش انلاین بگیره البته اگر ایرانسل اپدیت بفرسته که بعید میدونم الانم بفرسته نسخه افلاین هم از این ورژن وجود نداره

7. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    سلام آقا صابر استادِ بزرگوار و عزیز ❤️

من چندین تا مودم فابریک آپدیت شده H1 به ورژن 203 ایرانسل تو دستم بودش ولی خب منتظر بودم یکی یه آموزش استخراج رام رو قرار بده تا ببینم چطوری میشه رام 203ش رو استخراج کنیم و حتی قرار بدیم برای استفاده دیگران چون خودمم نیاز دارم که به این ورژن برسونمش مال خودم 203 بود و آنلاکش کردم ولی به 201 آپدیت شد و جلوتر نرفت ، اگر ممکنه یه لطفی کنین شما یا آقا حمید ویا آقا محمدحسین موسوی بگین که چجوری میشه اینکارو انجام داد من از دانش علمی در اینباره اطلاعات زیادی دارم ولی خب چون تابحال چنین کاری انجام ندادم خواستم از شما بپرسم تا اینکارو بلخره انجام بدم با تشکر از شما : منتظر پاسخگویی تون هستم

9. Thanks saber73 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    راستی میخواستم بدونم با امکان گرفتن و استخراج فریمور این مودم آیا بعد از آنلاک کردن در نسخه 201 بازم میشه بصورت لوکال با فریمور رسمی ایرانسل مودم رو به ورژن جدیدتر یعنی به همین 203 آپدیت کرد یا خیر ؟ با تشکر

اگرم نمیدونین اشکال نداره اون راه حل استخراج فریمور و رام رو بگین من انجام بدم اگر موفقیت آمیز بود خودم این تست رو انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم با تشکر از همگی ❤️

11. Thanks saber73 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALiAS2 نمایش پست ها
    راستی میخواستم بدونم با امکان گرفتن و استخراج فریمور این مودم آیا بعد از آنلاک کردن در نسخه 201 بازم میشه بصورت لوکال با فریمور رسمی ایرانسل مودم رو به ورژن جدیدتر یعنی به همین 203 آپدیت کرد یا خیر ؟ با تشکر

اگرم نمیدونین اشکال نداره اون راه حل استخراج فریمور و رام رو بگین من انجام بدم اگر موفقیت آمیز بود خودم این تست رو انجام میدم و نتیجه رو اعلام میکنم با تشکر از همگی ❤️
    بله میشه 203 رو از لوکال بدید به مودم و 201 ایرانسل بشه 203 مودم هم انلاک میمونه و مشکلی نداره . روش گرفتن فریمور از سرور ایرانسل رو اقای عجمی میدونن باهاشون صحبت کنید ببینید راهنمایی میکنن یا خیر . بنده بلد بودم حتما در اختیارتون قرار میدادم از داخل مودم هم نمیشه فریموری که نصب شده رو بیرون اورد فقط میشه rootfs رو بیرون اورد و اونم ارزش نداره چون در حقیقت میشه webui مودم

13. Thanks ALiAS2 thanked for this post.
    Member ALiAS2 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    درود به شما جناب صابر عزیز

زنده باد بابت راهنمایی تون خیلیم عالی❤️

فقط جسارتاً راه ارتباط با جناب عجمی رو نمیدونم و ایشون رو نمیشناسم ممنون میشم اگر پیامم رو دیدین و براتون زحمتی نبودش لینک ارتباط با ایشون رو برام بفرستین یه دنیا تشکر ♥

15. Thanks saber73 thanked for this post.
صفحه 82 از 104 نخستنخست ... 3272808182838492 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع