تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 80 از 104 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 791 به 800 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام مجدد
    دوستان من یه کاری کردم که دیگه از شر لحیم کاری و ... برای مواقع ضروری راحت شدم
    من به جای اینکه کابل لحیم کنم اومدم یه پورت مادهگی ایستاده usb بهش وصل کردم
    یک بار برای همیشه!!!

پشت مودم همون جایی که پورت های lan و تلفن وجود داره وسط این ها جایگاه usb هست!(دقیقا جایی که کابل لحیم میکنید،اون طرف برد)
    شما هم میتونید راحت با استفاده از پورت مادگی usb واسه همیشه خودتون رو راحت کنید!
    این کار هم بهتره با هیتر لحیم کاری انجام بشه تا هویه! چون به برد آسیبی نمیرسونه، اگر نداشتید بدید خدمات کامپیوتری با هزینه 20 هزار تومن براتون لحیمش میکنن!
    من خودم انجام دادم و راحت شدم!XD
    دومین نکته من به فریمویر 201 کوچ کردم که اوکی بوده از نظرمن اما وسط کوچ به یک نکته برخورد کردم
    من اول فریمویر B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded زدم و تست سرعت گرفتم بعد از اسکریپت انلاک

این سرعت جذاب رو بهم داد و موقع دانلود از SOFT98 تا 20 مگ هم با IDM بهم داد
    بعد که فریمویر 201 رو زدم سرعتم اومد روی 80 یعنی دانلود حدودا 10 مگ
    حالا من میخواستم دانگرید کنم به همین نسخه 195 اومدم از بوت پین بزنم اما بهم ارور داد و دانگرید نکرد!
    آیا راهکاری واسه دانگرید وجود داره؟
    یا راهکاری واسه افزایش سرعت همین 201 وجود داره؟
    اگه راهکاری وجود داره ممنون میشم بگید چون واقعا UI فریمور 201 جذابه اگرم که نه، چجوری دانگرید کنم به 195؟
    با سپاس

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mr.imni نمایش پست ها
    سلام مجدد
    دوستان من یه کاری کردم که دیگه از شر لحیم کاری و ... برای مواقع ضروری راحت شدم
    من به جای اینکه کابل لحیم کنم اومدم یه پورت مادهگی ایستاده usb بهش وصل کردم
    یک بار برای همیشه!!!

پشت مودم همون جایی که پورت های lan و تلفن وجود داره وسط این ها جایگاه usb هست!(دقیقا جایی که کابل لحیم میکنید،اون طرف برد)
    شما هم میتونید راحت با استفاده از پورت مادگی usb واسه همیشه خودتون رو راحت کنید!
    این کار هم بهتره با هیتر لحیم کاری انجام بشه تا هویه! چون به برد آسیبی نمیرسونه، اگر نداشتید بدید خدمات کامپیوتری با هزینه 20 هزار تومن براتون لحیمش میکنن!
    من خودم انجام دادم و راحت شدم!XD
    دومین نکته من به فریمویر 201 کوچ کردم که اوکی بوده از نظرمن اما وسط کوچ به یک نکته برخورد کردم
    من اول فریمویر B612_UPDATE_11.195.03.00.1445moded زدم و تست سرعت گرفتم بعد از اسکریپت انلاک

این سرعت جذاب رو بهم داد و موقع دانلود از SOFT98 تا 20 مگ هم با IDM بهم داد
    بعد که فریمویر 201 رو زدم سرعتم اومد روی 80 یعنی دانلود حدودا 10 مگ
    حالا من میخواستم دانگرید کنم به همین نسخه 195 اومدم از بوت پین بزنم اما بهم ارور داد و دانگرید نکرد!
    آیا راهکاری واسه دانگرید وجود داره؟
    یا راهکاری واسه افزایش سرعت همین 201 وجود داره؟
    اگه راهکاری وجود داره ممنون میشم بگید چون واقعا UI فریمور 201 جذابه اگرم که نه، چجوری دانگرید کنم به 195؟
    با سپاس
    کارتون تمیز بوده ولی حوصله میخواد که هرکسی نداره
    بله میتونید دانگرید کنید چه خطایی میگیرید بفرستید تا بچه ها راهنمایی کنن

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان
    سیم کارت که توی مودم میره بعد از حدود 30 تا 45 دقیقه وای فای و همه چی از کار میوفته و تا ریست فکتوری نکنی درست نمیشه....بعد از ریست فکتوری هم دوباره نیم ساعت تا 45 دقیقه با سیم کارت کار میده....مشکل چیه؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط djali007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سیم کارت که توی مودم میره بعد از حدود 30 تا 45 دقیقه وای فای و همه چی از کار میوفته و تا ریست فکتوری نکنی درست نمیشه....بعد از ریست فکتوری هم دوباره نیم ساعت تا 45 دقیقه با سیم کارت کار میده....مشکل چیه؟
    یخورده مشکلتون عجیبه من که تا حالا ندیدم و نشنیدم کسی این مشکل رو داشته باشه
    فریمور عوض کردید ببینید درست میشه یا نه؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام خوب هستید؟ فایل رو براشون ارسال کردید؟ نتیجه شد؟ فریمور 203 هواوی b612 نهایتا به دست ما میرسه آیا؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    یخورده مشکلتون عجیبه من که تا حالا ندیدم و نشنیدم کسی این مشکل رو داشته باشه
    فریمور عوض کردید ببینید درست میشه یا نه؟
    نه راستش، نمیدونم کدوم فریم ور رو بریزم که مشکلی براش پیش نیاد، چون مودم یکی از آشنایان هست

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نه راستش، نمیدونم کدوم فریم ور رو بریزم که مشکلی براش پیش نیاد، چون مودم یکی از آشنایان هست
    اگر فریمور رسمی ایرانسل روش هست از تو پنل همون فریمور 201 رسمی ایرانسل رو بزنید

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط organic نمایش پست ها
    سلام خوب هستید؟ فایل رو براشون ارسال کردید؟ نتیجه شد؟ فریمور 203 هواوی b612 نهایتا به دست ما میرسه آیا؟
    سلام
    203 ایرانسل رو جمید چک کرده اپدیت نیومده پیام هم داد دوستان کسی اگر اپدیت شده مودش به نسخه جدید اطلاعات مودمش رو تو خصوصی بفرسته که جمید چک کنه ببینه نسخه جدید دریافت میشه با نه که کسی اطلاعات براش نفرستاده

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ممنون از راهنمایی
    بله کاملا مودم الان اورجیناله، فریم ور نسخه های مختلف توی پنل مودم مگه هست؟ یا باید جدا دانلود کنم و بریزم؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    ممنون از راهنمایی
    بله کاملا مودم الان اورجیناله، فریم ور نسخه های مختلف توی پنل مودم مگه هست؟ یا باید جدا دانلود کنم و بریزم؟
    بله تو پست اول لینک فریمورهای رسمی ایرانسل هست دانلود کنید بعد از منوی Update -> Local FIle بزنید اپدیت کنید البته اگر ایرانسل منوی اپدیت فایل رو از پنلتون حذف نکرده باشه
    اگر حذف شده باشه باید Multicast رو امتحان کنید

صفحه 80 از 104 نخستنخست ... 3070787980818290 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع