تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 63 از 104 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 621 به 630 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasinahm نمایش پست ها
    آها ، اگه براتون مقدوره بی زحمت آپلودشون کنید و اینجا قرار بدید ...
    توی خصوصی فرستادم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان
    من یک مودم B612-Ce41 انلاک خریدم ولی یک مشکلی که دارام سیم کارت همراه اول usim رو گوشی 150 mb سرعت داره ولی در همون نقطه با مودم 50 تا 70 mb هرکاری هم میکنم بیشتر نمیشه سیم کارت که درسته مودم که cat 6 رو ساپورت میکنه پس چرا سرعت من کمه؟
    B612-233
    Hardware versionWL2B612M
    Software version10.0.5.1(H203SP3C00)

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahram نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یک مودم B612-Ce41 انلاک خریدم ولی یک مشکلی که دارام سیم کارت همراه اول usim رو گوشی 150 mb سرعت داره ولی در همون نقطه با مودم 50 تا 70 mb هرکاری هم میکنم بیشتر نمیشه سیم کارت که درسته مودم که cat 6 رو ساپورت میکنه پس چرا سرعت من کمه؟
    B612-233
    Hardware versionWL2B612M
    اون عدد 150 حالت ایده آل هست. شما ۵۰ مگابیت میگیری کلاتو بنداز هوا

4. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان
    B612-233
    Hardware versionWL2B612M
    چقدر خوب میگیری با همراه اول من که ضبح تا 16 مگابیت میگیرم اخر شب میرسه به 512 کیلوبیت

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان. کدوم فریمور رو برای مودم آنلاک شده tfi60 پیشنهاد میدید؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان
    B612-233
    Hardware versionWL2B612M
    سلام از داخل صفحه اینفورمیشن مودمتون با مخفی کردن سریال نامبر و imei میتونید یک عکس کامل و واضح و با کیفیت بدید . در ضمن دوست عزیز درسته مودم شما cat6 هست ولی قابلیتی که گوشی های cat6 دارن یعنی تجمیع دو باند و ظاهر کردن علامت + یا علامت lte-a در این مودم وجود نداره و تکنولوژی cat6 این مودم mimo هست . شما با برنامه hmaneger اندرویدی و به واسطه گوشی میتونی لاگین کنی داخل مودمت و بیای بین باندها جابه جا بشی و کدوم باند سرعت خوبی داشت رو اون بمونی مثلا برا fdd باندهای : 3 و 7 و 1 رو داریم و برا tdd فقط باند 42 . یک نکته هم بگم مودم i60 در وای فای 2.4 نمیتونه تمام سرعت خودش رو بیرون بده و اگر با لن تست کنید سرعت بیشتر و بهتر خواهد بود .

8. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MrRobot نمایش پست ها
    سلام دوستان. کدوم فریمور رو برای مودم آنلاک شده tfi60 پیشنهاد میدید؟
    من این فریمور رو نصب دارم راضیم
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...ull=1#post1388

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام دوستان عزیزم

من مودم 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 H1 رو خریداری کردم تا با اون بتونم ایکس باکس آنلاین بازی کنم ! اما متاسفانه داستان شده ! با هر مدل dns و با هر روشی که بگید تست کردم نمیتونم وارد اکانتم بشم !

ارور میده متاسفانه

میخوام بدونم راهی هست برای برطرف شدن مشکل ؟

ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

مثلا اینکه تغییراتی توی تنظیمات مودم اعمال کنم یا اینکه بگید چطور dns روی این مودم ست کنم که شاید مشکل حل بشه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط 4058423 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

من مودم 4G/TD-LTE ایرانسل مدل TF-i60 H1 رو خریداری کردم تا با اون بتونم ایکس باکس آنلاین بازی کنم ! اما متاسفانه داستان شده ! با هر مدل dns و با هر روشی که بگید تست کردم نمیتونم وارد اکانتم بشم !

ارور میده متاسفانه

مثلا اینکه تغییراتی توی تنظیمات مودم اعمال کنم یا اینکه بگید چطور dns روی این مودم ست کنم که شاید مشکل حل بشه
    چه اروری میده عزیز؟

Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط 4058423 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم

ارور میده متاسفانه

سلام ،بله من هم همین مشکل رو داشتم، هم مشکل خود اپراتور ایرانسل است و هم فیرمور 201 که عرضه کردن...
    اگه مودمتون سه حرف اول شماره سریالش T5Q است ابتدا آنلاکش کنید و پس از اون فیرمور مودم رو به یک فیرمور به غیر از 201 تغییر بدین،حتی 201 ویرایش شده هم همین مشکل رو داره و دی ان اس روش ست نمیشه حتی از تو پنل مودم..ترجیحا به ورژن 198 تغییر بدین فیرمور رو،رسمی یا ویرایش شدش فرقی نمیکنه. سپس متاسفانه مجبورید از سیم کارت یک اپراتور دیگه استفاده کنید چون بر روی اینترنت ایرانسل دی ان اس ست نمیشه، حداقل تو ایکس باکس... مودم خودم ورژن 198 روشه، هر وقت سیم کارت ایرانسل رو روش میزارم فورا یا بعد مدتی از پروفایلم تو ایکس باکس خارج میشه و ارور میده که این سرویس در منطقه شما در دسترس نیست،انگار که دی ان اس ست نشده.. ولی با سیم کارت های دیگه مثل همراه اول و رایتل این مشکل وجود ندارد؛ دقت کنید که حتما فیرمور رو از 201 تغییر بدین چون رو فیرمور ورژن 201 دی ان اس با هیچ سیم کارتی ست نمیشه..

13. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
صفحه 63 از 104 نخستنخست ... 1353616263646573 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع