تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 33 از 104 نخستنخست ... 2331323334354383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 321 به 330 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام وقت همگی بخیر
    الان به یک مشکل دیگه بر خوردم،من فایل فریم ور ۲۰۱ ادیت شده رو دان کردم مودم ذو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم اتصال بوت پین هم وصل بود ،فریم ور رو در cmd اجرا کردم اخرش هم مودمو ریست کردم ولی از اون ب بعد هر کاری میکنم نمیتونم به صفحه مودم وارد بشم(۱۹۲.۱۶۸.۱.۱)تمام سایتها رو باز میکنه الّی این ادرسو ینی همینجوری توی لودینگ میمونه و چیزی نمیاره،باز دوباره نسخه ۱۹۵ رو نصب کردم بازم نمیتونم به صفحه مودم برم ،چاره چیه؟کسی راهکاری بلده بتونم درستش کنم؟؟

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladbarzegar73 نمایش پست ها
    سلام وقت همگی بخیر
    الان به یک مشکل دیگه بر خوردم،من فایل فریم ور ۲۰۱ ادیت شده رو دان کردم مودم ذو با یو اس بی به کامپیوتر وصل کردم اتصال بوت پین هم وصل بود ،فریم ور رو در cmd اجرا کردم اخرش هم مودمو ریست کردم ولی از اون ب بعد هر کاری میکنم نمیتونم به صفحه مودم وارد بشم(۱۹۲.۱۶۸.۱.۱)تمام سایتها رو باز میکنه الّی این ادرسو ینی همینجوری توی لودینگ میمونه و چیزی نمیاره،باز دوباره نسخه ۱۹۵ رو نصب کردم بازم نمیتونم به صفحه مودم برم ،چاره چیه؟کسی راهکاری بلده بتونم درستش کنم؟؟
    192.168.8.1
    امتحان کن

Junior Member
    Post Thanks / Like
    اینم امتحان کردم چیزی نمیاره تو لودینگ میمونه،،،با برنامه IPconfig ای پی مودمو در اوردم گفتم شاید من دارم اشتباه میزنم ولی همون 192.168.1.1 بود

اساتید لطفا ی ترفندی چیزی بگین شاید ی فرجی شد

Senior Member
    Post Thanks / Like
    سلام وقت همگی بخیر
    احتمالا وی پی انی چیزی رو سیستمت نیست؟ یه بار دیگه 201 بریز با گوشی وصل شو برو تو پنل

Junior Member
    Post Thanks / Like
    امروز دوباره ۲۰۱ رو ریختم ولی بازم وصل نمیشه،نه با گوشی نه پا پی سی
    اصلا نمیدونم اپدیت نصب شده یا نه چون عملا نمیتونم به صفحه مودم وصل بشم و به اطلاعات مودم دسترسی داشته باشم ،هیچ وی پی انی وصل نیست،تا زمانی که ۱۹۵ رو ریخته بودم راحت وصل میشدم و تنظیماتشو مثل رمز وای فای تغییر میدادم از روزی که فایل ۲۰۱ رو روی مودم ریختم دیگه وصل نشد،،،نمیدونم فایل مشکل داشت یا من تو نصب اشتباه کردم،،هزار بار مودمو ریست فکتوری کردم هیچ افاقه ای نکرد،،،واقعا نمیدونم باید چیکارش کنم،،حتی با برنامه (های لینک) هم متصل نمیشه بعداز اپدیت به ۲۰۱

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط NOCTURNE نمایش پست ها
    بله حتی 1 درصد هم تغییر نکرد الان دوستم از تبریز هم این کارو کرد تاثیری نداشته
    شما راهی بلدید موقعیت دکل های ایرانسل رو نشون بده من تو اینترنت پیدا نکردم
    فویلی که استفاده میکنید باید ضخیم باشه که سیگنال ازش رد نشه، این فویل های رولی تاثیری ندارن

یه مدل فویل هست، متری هستند، ارتفاعشون یک متره، طولشون هم فک کنم ۱ الی ۲ متر هست. و خیلی ضخیم هستند.
    فویل رو حدود ۵ سانت بیشتر از اندازه مودم از هر طرف با قیچی برش بزنید.

قبل از نصب فویل حتما، اونو صاف صاف کنید، که اعوجاج امواج بوجود نیاد.

تا جایی که امکان داره فویل رو سوراخ و یا برش ندید.

قبل از اینکه فویل رو به مودم بچسبونید، فویل رو وقتی که صاف و صیقلی هست، به فاصله ۲ الی ۵ سانتی متری پشت مودم قرار بدید و با ریگلاژ کردن فاصله ببینید آیا تغییری دارید یا نه؟

برای پیدا کردن جهت مودم هم یه راه کار ساده اونم اینه که فویل رو جلو*مودم بذارید ببینید سیگنال کم میشه یا نه

اگه سیگنال کم نمیشه، یعنی فویلتون نازک هست و دلیل دیگه هم اینه که مودم در مسیر سیگنال نیست.

اول مطمین بشید که فویل توانایی سد کردن سیگنال رو داشته باشه، حالا بعد من اگه وقت کردم فیلمش رو میفرستم براتون از اینکه چقدر تغییر حاصل میشه.

من دقیقا از ۲ سیگنال رسیدم به ۵ سیگنال

فقط قبل از نصب فویل تست کنید که آیا فویلی که گرفتید توانایی سد کردن سیگنال رو داره یا نه؟
    ویرایش توسط mj64646464 : 12-03-2020 در ساعت 05:22 AM

7. Thanks NOCTURNE, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    اصلا نمیدونم اپدیت نصب شده یا نه چون عملا نمیتونم به صفحه مودم وصل بشم و به اطلاعات مودم دسترسی داشته باشم ،هیچ وی پی انی وصل نیست،تا زمانی که ۱۹۵ رو ریخته بودم راحت وصل میشدم و تنظیماتشو مثل رمز وای فای تغییر میدادم از روزی که فایل ۲۰۱ رو روی مودم ریختم دیگه وصل نشد،،،نمیدونم فایل مشکل داشت یا من تو نصب اشتباه کردم،،هزار بار مودمو ریست فکتوری کردم هیچ افاقه ای نکرد،،،واقعا نمیدونم باید چیکارش کنم،،حتی با برنامه (های لینک) هم متصل نمیشه بعداز اپدیت به ۲۰۱
    سلام وقت همگی بخیر
    سلام منم همین مشکل رو داشتم و مثل اینکه دارم

بدون سیم کارت که اصلا نمیاره اینترفیس تحت وب رو

باید سیم کارت بذاری، اینترنت که اورد، اونموقع امتحان کن.
    یکی از مشکلاتی که بعد آنلاک کردن اتفاق می افته همین قضیه هست، البته شاید بخاطر فیرمورهای مود شده هست.

فیرمور ها رو از شماره پایین به بالا پشت سر هم نصب کنید.

یهو از ۱۹۵ نپرید رو ۲۰۱

۱۹۵ بعدش ۱۹۷ ۱۹۸ ۲۰۱
    من اینجوری نتیجه گرفتم

تو چند پست قبل توضیح دادم این قضیه رو

9. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    این فریموری که اینجاس نصب کن درست میشه
    http://netwiz.ir/forum/showthread.ph...full=1#post679

Junior Member
    Post Thanks / Like
    این فریم وری که گفتی هم انجام دادم بازم نشد

ی بار دیگه از اول ۱۹۵ بعد ۱۹۷ بعد ۱۹۸ و ۲۰۱ رو ریختم بازم نشد

فک کنم دیگه راهی نداشته باشه بشه درستش کرد هیچ کاری نمیتونم با مودم بکنم فقط باید از نت استفاده کنم اونم بدون هیچ تنظیماتی
    ینی راحت قابل هک شدن هم هستwps روشنه و نمیشه کاریش کرد

اینم از شانس ما

Junior Member
    Post Thanks / Like
    ................

صفحه 33 از 104 نخستنخست ... 2331323334354383 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع