تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 22 از 104 نخستنخست ... 1220212223243272 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 1033

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Member
    Post Thanks / Like
    سلام ، وقت بخیر
    یک مشکلی که با این مودم بهش برخوردم اینه که در مودم قدیمیم که الان یه دو سه سالی از خریدش میگذره یه سری از چراغ های جلوی مودم به ویژه چراغ وای فای کم نور شدن و تو روز و تو نور خورشید به سختی دیده میشن، میخواستم بدونم واسه شما هم این اتفاق افتاده؟

2. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط sinasinahm نمایش پست ها
    سلام ، وقت بخیر
    یک مشکلی که با این مودم بهش برخوردم اینه که در مودم قدیمیم که الان یه دو سه سالی از خریدش میگذره یه سری از چراغ های جلوی مودم به ویژه چراغ وای فای کم نور شدن و تو روز و تو نور خورشید به سختی دیده میشن، میخواستم بدونم واسه شما هم این اتفاق افتاده؟
    احتمالا تو افتاب بوده و پلاستیکش کدر شده

4. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    احتمالا تو افتاب بوده و پلاستیکش کدر شده
    مرسی از پاسخ،
    نمیدونم ولی فک نمیکنم علتش این باشه، چون تو سایه بوده و همچنین وقتی پلاستیکشو برمیداری (مثلا وقتی میخوای یه فریمور جدید بریزی) کم نور بودن بعضی از چراغ ها مثل چراغ وای فای که خیلی قابل توجهه حتی بدون اون پلاستیک هم قابل تشخیصه...
    اینم یک تصویر که همونطور که قابل مشاهدهه حتی همه ی چراغ های سیگنال شدت نورشون یکسان نیست و سیگنال پنجم از همه پر رنگ تره.

6. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Member Hossein jabbar آواتار ها
    Post Thanks / Like
    مرسی از پاسخ،
    نمیدونم ولی فک نمیکنم علتش این باشه، چون تو سایه بوده و همچنین وقتی پلاستیکشو برمیداری (مثلا وقتی میخوای یه فریمور جدید بریزی) کم نور بودن بعضی از چراغ ها مثل چراغ وای فای که خیلی قابل توجهه حتی بدون اون پلاستیک هم قابل تشخیصه...
    اینم یک تصویر که همونطور که قابل مشاهدهه حتی همه ی چراغ های سیگنال شدت نورشون یکسان نیست و سیگنال پنجم از همه پر رنگ تره.
    عزیز دل چراغای مودم نیم سوز شدن !!! حتما بع قطعه های مربوطه به LED ها صدمه دیده شده در حین لحیم کاری!

8. Thanks sinasinahm thanked for this post.
    Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein jabbar نمایش پست ها
    عزیز دل چراغای مودم نیم سوز شدن !!! حتما بع قطعه های مربوطه به LED ها صدمه دیده شده در حین لحیم کاری!
    مرسی از پاسخ،
    چراغ ال ای دی وای فایشو که یادمه خیلی وقته اینجوری شده (حتی قبل اینکه مودمو باز کنم و آنلاکش کنم) ،سایر چراغ ها هم چون قبل آنلاک کردن مودم جایی بود زیاد بهش توجه نمی کردم دقت نکردم، در ضمن همه چراغ ها اینجوری نیستن مثلا چراغ پاور و چراغ سمت راستیش که وضعیت شبکه رو نشون میده نورشون نرماله..همچنین چراغ پنجم سیگنال...بازم نمیدونم شاید حرف شما درست باشه، اگه این بخش هایی که ذکر کردید نزدیک به اون بخشی باشه که سیم های یو اس بی رو لحیم میکنیم شاید این اتفاق افتاده باشه ...
    بعد یه نفر آشنا که گیم نت دارند هم همین مودم رو منتهی مدل آنلاک شرکتیش (لوگوی هوآوی بخش پایین و وسط مودم است) رو دارن مودم ایشون هم دقت کردم چراغهاشون مثل مال من کم نور بود؛ گفتم شاید یک روند طبیعی و نرماله که با گذر زمان و استفاده برای ال ای دی های مودم میوفته...
    ویرایش توسط sinasinahm : 09-15-2020 در ساعت 03:32 PM

10. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    مرسی از پاسخ،
    چراغ ال ای دی وای فایشو که یادمه خیلی وقته اینجوری شده (حتی قبل اینکه مودمو باز کنم و آنلاکش کنم) ،سایر چراغ ها هم چون قبل آنلاک کردن مودم جایی بود زیاد بهش توجه نمی کردم دقت نکردم، در ضمن همه چراغ ها اینجوری نیستن مثلا چراغ پاور و چراغ سمت راستیش که وضعیت شبکه رو نشون میده نورشون نرماله..همچنین چراغ پنجم سیگنال...بازم نمیدونم شاید حرف شما درست باشه، اگه این بخش هایی که ذکر کردید نزدیک به اون بخشی باشه که سیم های یو اس بی رو لحیم میکنیم شاید این اتفاق افتاده باشه ...
    بعد یه نفر آشنا که گیم نت دارند هم همین مودم رو منتهی مدل آنلاک شرکتیش (لوگوی هوآوی بخش پایین و وسط مودم است) رو دارن مودم ایشون هم دقت کردم چراغهاشون مثل مال من کم نور بود؛ گفتم شاید یک روند طبیعی و نرماله که با گذر زمان و استفاده برای ال ای دی های مودم میوفته...
    اونوقت کارش نداشته باشین شاید از ضعیفیه برق باش !
    بی خیالشو هیچی نمیشه اونجوری استقاده کن......

Member
    Post Thanks / Like
    باشه ، چشم،ممنون از پاسختون.
    ویرایش توسط sinasinahm : 09-15-2020 در ساعت 05:14 PM

13. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    درود حسین عزیز
    یه سوال داشتم انجمن پر شده از فریمور های مختلف ، بهترین و کامل ترین فریموری که تست خودشو پس داده و اوکی بوده چی پیشنهاد میدین استفاده فعلیم fdd همراه اول و در اینده tdd میخوام یبار برای همیشه یه فریمور بزنم

15. Thanks ماکان, Hossein jabbar thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط hnitler نمایش پست ها
    درود حسین عزیز
    یه سوال داشتم انجمن پر شده از فریمور های مختلف ، بهترین و کامل ترین فریموری که تست خودشو پس داده و اوکی بوده چی پیشنهاد میدین استفاده فعلیم fdd همراه اول و در اینده tdd میخوام یبار برای همیشه یه فریمور بزنم
    سلام تجربه شخضی من اینکه فعلا از فریمور 201 ادیت شده از دسترنج حسین ابیانی عزیز استفاده کنین که هر روز و هروز یه آپشن خوب اضافه میکنه سرعتشم تو تیدی و همراه اول عالیع!
    موفق باشین

17. Thanks mohsen_hot20, ehn, MH.Mousavi, ماکان thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام تجربه شخضی من اینکه فعلا از فریمور 201 ادیت شده از دسترنج حسین ابیانی عزیز استفاده کنین که هر روز و هروز یه آپشن خوب اضافه میکنه سرعتشم تو تیدی و همراه اول عالیع!
    موفق باشین
    ممنون داداش

19. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
صفحه 22 از 104 نخستنخست ... 1220212223243272 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع