تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 7 از 33 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Junior Member ershad آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط emrouz نمایش پست ها
    ما گروه سوم هستیم.
    مودم داریم. تست هم کردیم، جواب نداد.
    نتیجه تست رو هم نوشتیم با جزئیات.
    الان هم در نبود اطلاعات، داریم آزمون و خطا جلو می ریم، ولی نتیجه ای نداشتیم تا حالا.
    ظاهراً روشی برای آنلاک دائمی این مودم هست.
    اما دوستان از دادن اطلاعات امتناع می کنند.
    ما هم که داریم کورکورانه تست می کنیم مجبوریم با احتیاط کار کنیم، چون ممکنه مشکلی برای مودم پیش بیاد.
    بله همین طوره
    خوشحال میشم کمکتون بکنم
    تلگرام : xDewana@

2. Thanks Hossein jabbar thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like

نحوه ساخت، ویرایش و بروزرسانی فریمور مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

سلام دوستان
    با عرض پوزش درگیر کارهای خودم بودم نرسیدم زودتر این اموزش رو بزارم

فریمور مودم یوتل رو که پسوردش رو دارید و فایلهاش رو احنمالا بررسی کردید آپدیت دارای این فایلهاست که یه توضیح کوچیکی در موردش بهتون میدم

توضیح فایل های اپدیت

• configupdate.zip
      این فایل تنظیمات اصلی مودم یوتل هست که با اعمالش تنظیمات اصلی فریمور یوتل روی مودمتون اعمال میشه
    • rootfs.tgz
      این فایل فشرده rootfs یا همون فایل های سیستمی مودمتون هست که هر امکاناتی بخواید به مودم اضافه کنید باید توی این فایل اضافه کنید
    • tz_securefs.tgz
      این فایل فشرده در پارتیشن securefs حاوی بخشی از تعاریف اولیه مودم هست تغییراتی اعمال میکنه
    • ap_cpuap.bin
      این فایل با توجه به نام پارتیشنهای مودم که بررسی کردم به نظر تنها بخشی از کرنل هست با توجه به اینکه مودم هر اپراتور ممکنه کرنل متفاوتی داشته باشه اپدیت کردن این فایل ممکنه باعث صدمه به مودم بشه پس این فایل رو روی هر مودمی نباید زد
    • md5.txt
      از این فایل به منظور چک کردن صحت فایل ها استفاده میشه و حاوی هش MD5 از فایل های اپدیت هست هر فایلی رو که میخواید تغییری بدید بعد از تغییر باید MD5 اون فایل رو توی md5.txt اپدیت کنید من توی لینوکس برای محاسبه Md5 از md5sum استفاده میکنم
    • rc
      وقتی مودم راه اندازی میشه اولین فایلی که اجرا میشه و همه سرویس هارو راه اندازی میکنه این فایل هست که اگر بخواید موقع روشن شدن مودم دستورالعملی اجرا بشه تو این فایل قرار داده میشه
    • tz_new_update
      این فایل حاوی بخشی از دستوالعمل اپدیت هست
    • updateit
      این فایل حاوی بخش اصلی دستور العمل اپدیت هست که برای حذف کردن این فایل از آپدیت باید ویرایش بشه

نحوه ساخت فریمور
    اول از همه باید بهتون بگم برای انجام تعییرات در فریمور باید تمامی کارها در لینوکس انجام بشه داخل ویندوز اگر تغییرات انجام بشه دسترسی های فایل دچار اختلال میشه به ترتیب مراحل ساخت اپدیت به این صورت هست

1. استخراج فایل ها ار داخل فایل اپدیت
      قابل اپدیت را داخل پوشه ای در لینوکس قرار دهید فولدری به نام update ایجاد کنید
      به داخل فولدر update بروید و ترمینالی در این فولدر باز کنید
      برای اینکه با دسترسی روت دستورات را انجام دهید دستور زیر رو اجرا کنید و رمز یوزر لینوکستون رو وارد کنید
      کد:
      sudo su
      برای باز کردن فایل اپدیت دستور زیر رو وارد کنید
      کد:
      unzip -P tzp258keeper ../S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07
    2. حذف فایل ap_cpuap.bin و ایجاد تغییرات مورد نیاز
      فایل ap_cpuap.bin را پاک کنید
      و بلوک زیر را که مربوط به بروزرسانی فایل ap_cpuap.bin است را از فایل updateit پاک کنید و ذخیره کنید
      کد:
      check_md5 ap_cpuap.bin
      if [ $? -eq 0 ] ; then
      	update ap_cpuap.bin /dev/mtd11
      	if [ $? -eq 0 ]; then
      		nv set tz_upgrade_state=ap_cpuap
      	else
      		updatestate="error"
      		rm firmware_tmp_file
      		rm ap_cpuap.bin
      		rm md5.txt
      		rm rc
      		rm rootfs.tgz
      		rm tz_securefs.tgz
      		rm updateit
      		rm $updatefile
      		rm tz_new_update
      		nv set tz_upgrade_state=$updatestate
      		exit
      	fi
      else
      	updatestate="error"
      	rm firmware_tmp_file
      	rm ap_cpuap.bin
      	rm md5.txt
      	rm rc
      	rm rootfs.tgz
      	rm tz_securefs.tgz
      	rm updateit
      	rm $updatefile
      	rm tz_new_update
      	exit
      fi
      rm ap_cpuap.bin
    3. ویرایش فایل rootfs.tgz
      اگر فقط اپدیت یوتل رو میخواهید رو مودمتون بزنید نیازی به تغییر نیست ولی اگر یوزر حرفه ای هستید و میخواهید چیزی به فریمور اضافه کنید با دستورات tar میتونید فایل رو اکسترکت کنید تغییراتتون رو بدید ومجدد فایل رو به همون دستور tar بسازیدو در اخر با محاسبه هش md5 مقدار انرا در فایل md5.txt اپدیت کنید
    4. ویرایش فایل rc
      این فایل هم مثل فایل قبلی نیازی به تغییرات ندارد و در صورت نیاز میتونید دستورات دلخواه خودتون رو بهش اضافه کنید که زمان روشن کردن مودم اجرا بشه
    5. ساخت فایل Zip آپدیت مناسب مودم
      برای ساخت مجدد فایل اپدیت قابل اجرا توسط مودم دستور زیر رو اخل ترمینالی که در فولد update باز کردی بزنید
      کد:
      zip -P tzp258keeper  ../ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip *
      بعد از اجرای دستور فایل ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip در کنار فایل اپدیت فبلیتون ساخته میشه
      با یوزر و پسورد administrator , administrator وارد پنل بشید که البته این یوزر مخصوص مودم ایرانسل هست اگر مودم اپراتور دیگه ای به دستم رسید پسورد سوپر یوزر اون رو هم میزارم
      در منوی System Update اقدام به آپدیت مودمتون با فایلی که ساختید بکنید

نکاتی که باید در مورد اینکار بهتون بگم این هست که ساحت و انجام آپدیت رو با مسئولیت خودتون انجام بدید و هر گونه صدمه احتمالی که ممکنه به مودمتون بزنید با مسئولیت خودتون هست روند توسط خودم انجام شده و توسط یکی ار دوستان فورم هم تست شده تست ها فقط رو مودم ایرانسل انجام شده و بقیه اپراتور ها هم قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی تست نشده
    نکته بعدی اینکه اگر از این روند برای آنلاک استفاده میکنید با مسئولیت شرعی خودتون انجام بدید شرکت ایرانی هست و شاید از نظر اخلاقی یا شرعی کار درستی نباشه
    نکته بعدی این که من برای اینکه دوستان دیگه هم راه بیفتن دستورالعمل ها و توضیحات رو میزارم و امیدوارم دوستان دیگه هم دانششون رو در اختیار بذارن و تو موضوعات ایتچنینی مشارکت کنن که هم باعث افزایش دانش و تجربه خودشون بشه و هم باعث اشتیاق بقیه دوستان و اینکه کم کم فرهنگ اشتراک گذاری دانش بین دوستامون جا بیفته
    نکته بعدی دوستان من کلی وقت بابت استخراح اطلاعات مودم و ساخت راهنما گذاشتم همینطور دوستان و خودم که ریسک انجام این کار ها رو قبول کردیم تلفات مودم هم دادیم به طور مثال یکی از دوستان که میخواست مطمئن بشه فایل ap_cpuap.bin قابل اپدیت روی مودم هست یا نه این مورد رو تست کرد و مودمش بالا نیومد پس پشت این قضایا همیشه تلاش دوستان هست بهمین خاطر انتظار هست که کسی اقدام به فروش این دستور العمل و فایل هایی که بدون انجام تغییرات ساخته شده نکنه من هم راضی نیستم دستورالعمل و فایل هایی که یدون تغییرات و با دستور العمل بالا ساخته میشه فروش بره

و در اخر دو مورد یکی اینه ممنون میشم که بنده رو خیلی دعا کنید که شدیدا محتاج هستم
    و همینطور برای اینکه این سایت راه بیفته و بتونه به کارش ادامه بده لطفا این اموزش ها و یافایل هایی که میسازید جای دیگه پخش نکنید و همینجا بزارید و لینک به این سایت بدید که مشارکت بیشتری تو مباحث صورت بگیره و باعث پیشرفت خودمون بشه

4. Thanks rezai, emrouz, karbon, ماکان, MH.Mousavi and 3 others thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها

سلام دوستان
    با عرض پوزش درگیر کارهای خودم بودم نرسیدم زودتر این اموزش رو بزارم

فریمور مودم یوتل رو که پسوردش رو دارید و فایلهاش رو احنمالا بررسی کردید آپدیت دارای این فایلهاست که یه توضیح کوچیکی در موردش بهتون میدم

توضیح فایل های اپدیت

• configupdate.zip
      این فایل تنظیمات اصلی مودم یوتل هست که با اعمالش تنظیمات اصلی فریمور یوتل روی مودمتون اعمال میشه
    • rootfs.tgz
      این فایل فشرده rootfs یا همون فایل های سیستمی مودمتون هست که هر امکاناتی بخواید به مودم اضافه کنید باید توی این فایل اضافه کنید
    • tz_securefs.tgz
      این فایل فشرده در پارتیشن securefs حاوی بخشی از تعاریف اولیه مودم هست تغییراتی اعمال میکنه
    • ap_cpuap.bin
      این فایل با توجه به نام پارتیشنهای مودم که بررسی کردم به نظر تنها بخشی از کرنل هست با توجه به اینکه مودم هر اپراتور ممکنه کرنل متفاوتی داشته باشه اپدیت کردن این فایل ممکنه باعث صدمه به مودم بشه پس این فایل رو روی هر مودمی نباید زد
    • md5.txt
      از این فایل به منظور چک کردن صحت فایل ها استفاده میشه و حاوی هش MD5 از فایل های اپدیت هست هر فایلی رو که میخواید تغییری بدید بعد از تغییر باید MD5 اون فایل رو توی md5.txt اپدیت کنید من توی لینوکس برای محاسبه Md5 از md5sum استفاده میکنم
    • rc
      وقتی مودم راه اندازی میشه اولین فایلی که اجرا میشه و همه سرویس هارو راه اندازی میکنه این فایل هست که اگر بخواید موقع روشن شدن مودم دستورالعملی اجرا بشه تو این فایل قرار داده میشه
    • tz_new_update
      این فایل حاوی بخشی از دستوالعمل اپدیت هست
    • updateit
      این فایل حاوی بخش اصلی دستور العمل اپدیت هست که برای حذف کردن این فایل از آپدیت باید ویرایش بشه

نحوه ساخت فریمور
    اول از همه باید بهتون بگم برای انجام تعییرات در فریمور باید تمامی کارها در لینوکس انجام بشه داخل ویندوز اگر تغییرات انجام بشه دسترسی های فایل دچار اختلال میشه به ترتیب مراحل ساخت اپدیت به این صورت هست

1. استخراج فایل ها ار داخل فایل اپدیت
      قابل اپدیت را داخل پوشه ای در لینوکس قرار دهید فولدری به نام update ایجاد کنید
      به داخل فولدر update بروید و ترمینالی در این فولدر باز کنید
      برای اینکه با دسترسی روت دستورات را انجام دهید دستور زیر رو اجرا کنید و رمز یوزر لینوکستون رو وارد کنید
      کد:
      sudo su
      برای باز کردن فایل اپدیت دستور زیر رو وارد کنید
      کد:
      unzip -P tzp258keeper ../S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07
    2. حذف فایل ap_cpuap.bin و ایجاد تغییرات مورد نیاز
      فایل ap_cpuap.bin را پاک کنید
      و بلوک زیر را که مربوط به بروزرسانی فایل ap_cpuap.bin است را از فایل updateit پاک کنید و ذخیره کنید
      کد:
      check_md5 ap_cpuap.bin
      if [ $? -eq 0 ] ; then
      	update ap_cpuap.bin /dev/mtd11
      	if [ $? -eq 0 ]; then
      		nv set tz_upgrade_state=ap_cpuap
      	else
      		updatestate="error"
      		rm firmware_tmp_file
      		rm ap_cpuap.bin
      		rm md5.txt
      		rm rc
      		rm rootfs.tgz
      		rm tz_securefs.tgz
      		rm updateit
      		rm $updatefile
      		rm tz_new_update
      		exit
      	fi
      else
      	updatestate="error"
      	rm firmware_tmp_file
      	rm ap_cpuap.bin
      	rm md5.txt
      	rm rc
      	rm rootfs.tgz
      	rm tz_securefs.tgz
      	rm updateit
      	rm $updatefile
      	rm tz_new_update
      	exit
      fi
      rm ap_cpuap.bin
    3. ویرایش فایل rootfs.tgz
      اگر فقط اپدیت یوتل رو میخواهید رو مودمتون بزنید نیازی به تغییر نیست ولی اگر یوزر حرفه ای هستید و میخواهید چیزی به فریمور اضافه کنید با دستورات tar میتونید فایل رو اکسترکت کنید تغییراتتون رو بدید ومجدد فایل رو به همون دستور tar بسازیدو در اخر با محاسبه هش md5 مقدار انرا در فایل md5.txt اپدیت کنید
    4. ویرایش فایل rc
      این فایل هم مثل فایل قبلی نیازی به تغییرات ندارد و در صورت نیاز میتونید دستورات دلخواه خودتون رو بهش اضافه کنید که زمان روشن کردن مودم اجرا بشه
    5. ساخت فایل Zip آپدیت مناسب مودم
      برای ساخت مجدد فایل اپدیت قابل اجرا توسط مودم دستور زیر رو اخل ترمینالی که در فولد update باز کردی بزنید
      کد:
      zip -P tzp258keeper  ../ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip *
      بعد از اجرای دستور فایل ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip در کنار فایل اپدیت فبلیتون ساخته میشه
      با یوزر و پسورد administrator , administrator وارد پنل بشید که البته این یوزر مخصوص مودم ایرانسل هست اگر مودم اپراتور دیگه ای به دستم رسید پسورد سوپر یوزر اون رو هم میزارم
      در منوی System Update اقدام به آپدیت مودمتون با فایلی که ساختید بکنید

نکاتی که باید در مورد اینکار بهتون بگم این هست که ساحت و انجام آپدیت رو با مسئولیت خودتون انجام بدید و هر گونه صدمه احتمالی که ممکنه به مودمتون بزنید با مسئولیت خودتون هست روند توسط خودم انجام شده و توسط یکی ار دوستان فورم هم تست شده تست ها فقط رو مودم ایرانسل انجام شده و بقیه اپراتور ها هم قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی تست نشده
    نکته بعدی اینکه اگر از این روند برای آنلاک استفاده میکنید با مسئولیت شرعی خودتون انجام بدید شرکت ایرانی هست و شاید از نظر اخلاقی یا شرعی کار درستی نباشه
    نکته بعدی این که من برای اینکه دوستان دیگه هم راه بیفتن دستورالعمل ها و توضیحات رو میزارم و امیدوارم دوستان دیگه هم دانششون رو در اختیار بذارن و تو موضوعات ایتچنینی مشارکت کنن که هم باعث افزایش دانش و تجربه خودشون بشه و هم باعث اشتیاق بقیه دوستان و اینکه کم کم فرهنگ اشتراک گذاری دانش بین دوستامون جا بیفته
    نکته بعدی دوستان من کلی وقت بابت استخراح اطلاعات مودم و ساخت راهنما گذاشتم همینطور دوستان و خودم که ریسک انجام این کار ها رو قبول کردیم تلفات مودم هم دادیم به طور مثال یکی از دوستان که میخواست مطمئن بشه فایل ap_cpuap.bin قابل اپدیت روی مودم هست یا نه این مورد رو تست کرد و مودمش بالا نیومد پس پشت این قضایا همیشه تلاش دوستان هست بهمین خاطر انتظار هست که کسی اقدام به فروش این دستور العمل و فایل هایی که بدون انجام تغییرات ساخته شده نکنه من هم راضی نیستم دستورالعمل و فایل هایی که یدون تغییرات و با دستور العمل بالا ساخته میشه فروش بره

و در اخر دو مورد یکی اینه ممنون میشم که بنده رو خیلی دعا کنید که شدیدا محتاج هستم
    و همینطور برای اینکه این سایت راه بیفته و بتونه به کارش ادامه بده لطفا این اموزش ها و یافایل هایی که میسازید جای دیگه پخش نکنید و همینجا بزارید و لینک به این سایت بدید که مشارکت بیشتری تو مباحث صورت بگیره و باعث پیشرفت خودمون بشه
    سلام حمید جان خیلی ممنون از اموزش چند تا سوال داشتم
    اول اینکه فایل ap_cpuap.bin رو حذف کنیم خودش دوباره میسازه یا نیازی نیست؟
    دوم اینکه فایل ap_cpuap.bin رو با دستور ترمینال حذف کنیم یا از محیط گرافیکی هم حذف کنیم مشکلی نداره؟

و یا میشه فایل اپدیتی که خودتون تست کردید رو بزارید رو فورم؟

ان شاءالله هر مشکلی که دارید حل بشه

6. Thanks MH.Mousavi, as2008 thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ershad نمایش پست ها
    سلام حمید جان خیلی ممنون از اموزش چند تا سوال داشتم
    اول اینکه فایل ap_cpuap.bin رو حذف کنیم خودش دوباره میسازه یا نیازی نیست؟
    سلام
    شما فایل رو از اپدیت حذف میکنید که روی مودم زده نشه و باعث خرابی مودمتون نشه این فایل احتمالا فقط سازکار با کرنل مودم آنلاک یوتل هست
    دوم اینکه فایل ap_cpuap.bin رو با دستور ترمینال حذف کنیم یا از محیط گرافیکی هم حذف کنیم مشکلی نداره؟
    کارهارو توی لینوکس انجام بدید فرقی نمیکنه با محیط گرافیکی حذف کنید یا ترمینال
    اگر توی ترمینال میزنید دستورش این هست
    کد:
    rm ap_cpuap.bin
    و یا میشه فایل اپدیتی که خودتون تست کردید رو بزارید رو فورم؟

ان شاءالله هر مشکلی که دارید حل بشه
    آموزش کامل هست هر سوالی داشتید بپرسید راهنمایی میکنم ولی این یه مورد رو گذاشتم به عهده خودتون که تو روند ساختنش به مهارتتون اضافه بشه و باعث بشه چیزهای جدیدی یاد بگیرید اگر باز هم خیلی سخت بود باید منتظر باشید که دوستان دیگه از روی دستور العمل فایل رو بسازن و به اشتراک بگذارن

8. Thanks Hossein jabbar, MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    سلام
    شما فایل رو از اپدیت حذف میکنید که روی مودم زده نشه و باعث خرابی مودمتون نشه این فایل احتمالا فقط سازکار با کرنل مودم آنلاک یوتل هست

کارهارو توی لینوکس انجام بدید فرقی نمیکنه با محیط گرافیکی حذف کنید یا ترمینال
    اگر توی ترمینال میزنید دستورش این هست
    کد:
    rm ap_cpuap.bin

آموزش کامل هست هر سوالی داشتید بپرسید راهنمایی میکنم ولی این یه مورد رو گذاشتم به عهده خودتون که تو روند ساختنش به مهارتتون اضافه بشه و باعث بشه چیزهای جدیدی یاد بگیرید اگر باز هم خیلی سخت بود باید منتظر باشید که دوستان دیگه از روی دستور العمل فایل رو بسازن و به اشتراک بگذارن
    سلام نه خودم یا لینوکس اشنای دارم و فایل انلاک رو ساختم فقط یه مشکلی که وجود داره الان به شبکه ایرانسل وصل نمیشه ریست هم کردم
    همه رو درست انجام دادم و توی روند اپدیت مشکلی پیش نیومد

این صفحه لاگین
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    این پنل - نگاه کنید به شبکه وصل نمیشه
    اینم منوی انتخاب شبکه - که 4g ازش حذف شده و FDD اضافه شده

حالا یکی دو تا باگ داره که بعدا رسیدگی میکنیم
    ولی مشکل اینه الان که به شبکه وصل نمیشه

میشه لطف کنید فریم ویری که ساختید رو تو خصوصی بفرستید که بزنم روش؟؟

10. Thanks Hossein jabbar, MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    سلام سلام مشکل حل شد
    الان چندتا مشکل هست که نمیدونم چطور رفعش کنم
    اول اینکه وقتی وارد 192.168.1.1 میشم یه صفحه اضافی رو میاره و باید اونجا login رو بزنم تا وارد صفحه لاگین بشم عکس زیر

چطور این صفحه رو حذف کنیم که مستقیم به صفحه لاگین بره؟

دوم اینکه قبل از انلاک مودم یه صفحه داشت به اسم lte info اخرین تب بعد از سیستم ستینگ که اطاعات کانکشن و انتن و... رو میداد اون رو چطوری برگردونیم؟؟

سوم اینکه الان فقط 16 نفز میتونن به وایفای وصل بش اونو چطور به 32 نفر تغیر بدیم؟؟

اگر میشه لطف کنید راهنمایی کنید یه فایل اپدیت سالم و بی نقص بسازیم و منتشر کنیم تو فورم

12. Thanks ماکان, Hossein jabbar, MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    سلام نه خودم یا لینوکس اشنای دارم و فایل انلاک رو ساختم فقط یه مشکلی که وجود داره الان به شبکه ایرانسل وصل نمیشه ریست هم کردم
    همه رو درست انجام دادم و توی روند اپدیت مشکلی پیش نیومد

این صفحه لاگین
    این پنل - نگاه کنید به شبکه وصل نمیشه
    اینم منوی انتخاب شبکه - که 4g ازش حذف شده و FDD اضافه شده

حالا یکی دو تا باگ داره که بعدا رسیدگی میکنیم
    ولی مشکل اینه الان که به شبکه وصل نمیشه

میشه لطف کنید فریم ویری که ساختید رو تو خصوصی بفرستید که بزنم روش؟؟
    فقط سیم ایرانسل جواب نمیده یا کلا همه سیم ها رو جواب نمیده؟
    پیام خصوصی دام

14. Thanks Hossein jabbar, as2008, MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    فقط سیم ایرانسل جواب نمیده یا کلا همه سیم ها رو جواب نمیده؟
    پیام خصوصی دام
    نه داداش مشکل حل شد الان همه رو میخونه

16. Thanks Hossein jabbar, as2008, MH.Mousavi thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    نه داداش مشکل حل شد الان همه رو میخونه
    خوب خداروشکر
    اول اینکه وقتی وارد 192.168.1.1 میشم یه صفحه اضافی رو میاره و باید اونجا login رو بزنم تا وارد صفحه لاگین بشم عکس زیر

چطور این صفحه رو حذف کنیم که مستقیم به صفحه لاگین بره؟
    من مودم رو در حال حاضر ندارم که بتونم دقیقا بگم چیکار بکنید ولی برای ویرایش وب باید فایل rootfs.tgz ادیت بشه که فایل های وب تو مسیر /etc_ro/ro/web هست
    دوم اینکه قبل از انلاک مودم یه صفحه داشت به اسم lte info اخرین تب بعد از سیستم ستینگ که اطاعات کانکشن و انتن و... رو میداد اون رو چطوری برگردونیم؟؟
    من سعی میکنم rootfs مودم ایرانسل رو اماده کنم و براتون اپلود کنم که بتونید مقایسه کنید و تغییراتی که نیاز هست بدید
    سوم اینکه الان فقط 16 نفز میتونن به وایفای وصل بش اونو چطور به 32 نفر تغیر بدیم؟؟
    این مورد رو مودم دستم برسه میتونم چک کنم و الان دیدی نسبت بهش ندارم

18. Thanks ماکان, Hossein jabbar, as2008, MH.Mousavi and 1 others thanked for this post.
    Post Thanks / Like
    خوب خداروشکر

من مودم رو در حال حاضر ندارم که بتونم دقیقا بگم چیکار بکنید ولی برای ویرایش وب باید فایل rootfs.tgz ادیت بشه که فایل های وب تو مسیر /etc_ro/ro/web هست

من سعی میکنم rootfs مودم ایرانسل رو اماده کنم و براتون اپلود کنم که بتونید مقایسه کنید و تغییراتی که نیاز هست بدید

این مورد رو مودم دستم برسه میتونم چک کنم و الان دیدی نسبت بهش ندارم
    خیلی ممنون منتظرم

20. Thanks Hossein jabbar, as2008, MH.Mousavi thanked for this post.
صفحه 7 از 33 نخستنخست ... 5678917 ... آخرینآخرین