تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 6 از 33 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 330

موضوع: نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    هم فایل فریمور رو زدی هم فایل ap_cpuap.bin ؟
    چه خطایی داد یه عکس میدی از خطاش رو مودم ایرانسل
    آقای موسوی فایل فرم ورش کدومه مگه فایل ap_cpuap.bin فایل فرم ور نیست اگه نیست کدوم فایلش فرم ور ه ؟
    با سپاس

2. Thanks Hossein jabbar, as2008, emrouz thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    من هم فقط همون فایل ap_cpuap.bin رو زدم و خطا داد.

4. Thanks Hossein jabbar, as2008 thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط adminrauf نمایش پست ها
    آقای موسوی فایل فرم ورش کدومه مگه فایل ap_cpuap.bin فایل فرم ور نیست اگه نیست کدوم فایلش فرم ور ه ؟
    با سپاس
    نه دیگه اینا رو خودتون باید بدونید فایلی که گذاشتم خودم Rar کردم فایل Rar رو که باز میکنی توش فایل اپدیت فریمور هست که مستقیم میزنن تو مودم های یوتلو اپدیتش میکنن یعنی این فایل S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07 که فرمتشم zip هست نمیدونم چیرا خیلی از بچه ها حتی یه پروپرتیس هم ازش نمیگرفتن ببینن فرمتش چیه بعد میگفتن فرمت 07 هست در صورتی که فورمت zip هست
    فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
    ایرانسل رو هم میخواید تست کنید باید با این اکانت وارد بشید تا دکمه اپدیت فعال بشه
    یوزر: administrator
    پسورد: administrator

6. Thanks Hossein jabbar, as2008, emrouz thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    ن
    نه دیگه اینا رو خودتون باید بدونید فایلی که گذاشتم خودم Rar کردم فایل Rar رو که باز میکنی توش فایل اپدیت فریمور هست که مستقیم میزنن تو مودم های یوتلو اپدیتش میکنن یعنی این فایل S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07 که فرمتشم zip هست نمیدونم چیرا خیلی از بچه ها حتی یه پروپرتیس هم ازش نمیگرفتن ببینن فرمتش چیه بعد میگفتن فرمت 07 هست در صورتی که فورمت zip هست
    فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز Administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
    ایرانسل رو هم میخواید تست کنید باید با این اکانت وارد بشید تا دکمه اپدیت فعال بشه
    یوزر: Administrator
    پسورد: Administrator
    با احترام فایل S12_v3_UTEL-L443- که zip هستش در مودم آپلود نمیشه ...قسمت آپلود مودم رو با ویرایش html صفحه وب مودم ظاهر کردم و لی فایل S12_v3_UTEL-L443 که فرم ور باشه قبول نمی کنه باید فایل پسوندش bin باشه قبول میکنه پسوند zip v, قبول نمی کنه ...شاید روش دیگه داره من نمی دونم ...یه فایل bin پیدا کردم میزنم آپلود میشه .آنلاک میکنه ولی بعد ریست فاکت دوباره لاک میشه...ما فقط به یه فایل آنلاک bin آماده نیاز ئاریم که مودم utel رو آنلاک کنیم

پیعام خطا موقع آپلود فایل فرم ور
    S12_v3_UTEL-L443-

please choose right files
    ویرایش توسط adminrauf : 07-09-2020 در ساعت 06:16 PM

8. Thanks Hossein jabbar, as2008, emrouz thanked for this post.
    Moderator Hamid1920 آواتار ها
    Post Thanks / Like
    دوستان همونطور که قبلا گفتم فایل رو بدون دانش دستکاری نکنید و فایل رو به همین صورت هم به مودم نزنید در صورتی که ندونید چیکار دارید میکنید ممکنه مودمتون بالا نیاد
    من رمز فریمور رو به این خاطر بهتون دادم برای اینکه داخل فایل زیپ فایلهای مهمی وجود داره و اینکه ساختار فایل اپدیت رو میتونید متوجه بشید به چه صورته و خودتون فایل های آپدیت بسازید برای مودمتون

من متاسفانه درگیر پروژه برنامه نویسی هستم و تا اواخر هفته اینده مشغول هستم اگر برسم سعی میکنم فایل اپدیت جدید بسازم و ارسال کنم ولی بهتره خودتون فایل رو بررسی کنید تا دانشتون بالاتر بره

10. Thanks Hossein jabbar, as2008 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز Administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
    یوزر: Administrator
    پسورد: Administrator
    در همراه اول همون طوری که دوستان هم گفتند، گزینه به صورت دستی ویرایش و اضافه می شه.
    ورود با کاربر admin
    F12
    و الی آخر.

12. Thanks Hossein jabbar, as2008 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid1920 نمایش پست ها
    دوستان همونطور که قبلا گفتم فایل رو بدون دانش دستکاری نکنید و فایل رو به همین صورت هم به مودم نزنید در صورتی که ندونید چیکار دارید میکنید ممکنه مودمتون بالا نیاد
    من رمز فریمور رو به این خاطر بهتون دادم برای اینکه داخل فایل زیپ فایلهای مهمی وجود داره و اینکه ساختار فایل اپدیت رو میتونید متوجه بشید به چه صورته و خودتون فایل های آپدیت بسازید برای مودمتون

من متاسفانه درگیر پروژه برنامه نویسی هستم و تا اواخر هفته اینده مشغول هستم اگر برسم سعی میکنم فایل اپدیت جدید بسازم و ارسال کنم ولی بهتره خودتون فایل رو بررسی کنید تا دانشتون بالاتر بره

با سلام
    آقا حمید ایشالله موفق باشید اگه وقت کردید فایل آپدیت آنلاک پایدار رو بسازید و ارسال کنید ممنون میشیم ...راستش ویرایش فایل دانش و تخصص میخواد با ویرایش اشتباه مودم بالا نمیاد ...مودم جای آپلود فایل رو نداره دوستان بتونند یه راه حلی پیدا کنند فایل رو به مودم انتقال بدن خودش مهارت و تجربه میخواد ...ما قدر فایلهایی که ارسال کرید رو میدونیم ایشالله یه تلنگر برای دوستان میشه بیشتر در این زمینه کار کنند ...سپاسگزایریم از اشتراک دانش و فایلهاتون

با سپاس از همکاری و همفکریتون

14. Thanks Hossein jabbar, MH.Mousavi, as2008 thanked for this post.
    Junior Member ershad آواتار ها
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط techmann نمایش پست ها
    دوستان عزیز توجه کنید که برای آنلاک اصلا نیاز به این فایل نیست
    فقط جهت آپدیت می باشد.
    مراحل آنلاک این مودم بسیار طولانی و الکی پیچیده است
    2 تا سه روزه دیگه آپلود میکنم
    دوست عزیز لطف می کنید روش انلاک رو بگید؟ اموزش اماده نشده؟

16. Thanks Hossein jabbar, as2008, emrouz thanked for this post.
    Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط ershad نمایش پست ها
    دوست عزیز لطف می کنید روش انلاک رو بگید؟ اموزش اماده نشده؟
    این بنده خدا اشتیاه نوشته همه کسایی که مودم رو انلاک میکنن از همین فریمور استفاده میکنن شاید یه روش پیچیده ترم وجود داشته باشه ولی راحت ترین راهش همین فریموره که دوستانی که مودم دارن یا تست نمیکنن متوجه یشن چیکار باید کرد یا اینکه با استفاده از این فریمور انلاک کردنو نیومدن پست بزارن بگن

18. Thanks Hossein jabbar, emrouz thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    این بنده خدا اشتیاه نوشته همه کسایی که مودم رو انلاک میکنن از همین فریمور استفاده میکنن شاید یه روش پیچیده ترم وجود داشته باشه ولی راحت ترین راهش همین فریموره که دوستانی که مودم دارن یا تست نمیکنن متوجه یشن چیکار باید کرد یا اینکه با استفاده از این فریمور انلاک کردنو نیومدن پست بزارن بگن
    ما گروه سوم هستیم.
    مودم داریم. تست هم کردیم، جواب نداد.
    نتیجه تست رو هم نوشتیم با جزئیات.
    الان هم در نبود اطلاعات، داریم آزمون و خطا جلو می ریم، ولی نتیجه ای نداشتیم تا حالا.
    ظاهراً روشی برای آنلاک دائمی این مودم هست.
    اما دوستان از دادن اطلاعات امتناع می کنند.
    ما هم که داریم کورکورانه تست می کنیم مجبوریم با احتیاط کار کنیم، چون ممکنه مشکلی برای مودم پیش بیاد.

20. Thanks MH.Mousavi, adminrauf, Hossein jabbar thanked for this post.
صفحه 6 از 33 نخستنخست ... 4567816 ... آخرینآخرین