تعمیر مودم محل تبلغیغ شما
صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 2262707172737482 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 711 به 720 از 1034

موضوع: بررسی مودم Huawei B612s-25d/Irancell TF-I60

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    دوستانی که از بیلدهای جدید ویندوز 10 استفاده میکنن و گزینه فعال سازی cmd از طريق شیفت + کلیک راست وجود نداره با فایل ریجستری که قرار دادم راحت این گزینه رو اول به ویندوز خودشون اضافه کنن .
    اول ويندوز رو از طريق cmd و طبق اموزش داخل فایل تکست به حالت : 10 Disable Driver Signature Windows ببرید .
    فایل ریجیستری : BOS_solution رو اجرا کنید .
    حالا برنامه : MobileWiFi که مربوط به درایوهای هواوی هست رو نصب کنید .
    این درایوها رو هم نصب کنید : Huawei Driver v5.01.06.00
    --------------------------------------------------------
    الان راحت در حالت : 10 Disable Driver Signature Windows میتونید مودم رو به یو اس بی لود بپرید و فریمور هم نصب کنید . بعد پایان کار میتونید از داخل اموزش فایل تکست 10
    Disable Driver Signature Windows رو خاموش کنید .
    با نصب : MobileWiFi سرعت رایت فریمور خیلی خیلی بالا میره و کمتر از 1 دقیقه طول نمیکشه که فریمور نصب میشه .
    دوستانی که ویندوز 7 دارن فقط از : MobileWiFi و Huawei Driver v5.01.06.00 استفاده کنن و راحت سرعت usb رو افزایش بدن و بدون اتلاف زمان خیلی سریع فریمور رو نصب کنن .

این اموزش رو اقا صابر نوشته بودن و من فقط بازنویسیش رو انجام دادم
    لینک دانلود فایل
    [فقط کاربران عضو قادر به دیدن لینک هستند. ]
    سلام دوستان من با ویندوز 11 هرکاری کردم دیوایس رو بشکل زرد شناسایی میکنه هم رجیستری رو اجرا کردم و هم درایورهارو نصب کردم. آیا فایل رجیستری BOS_solution روی ویندوز 11 اثر نمیکنه؟

Senior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط safere نمایش پست ها
    سلام دوستان من با ویندوز 11 هرکاری کردم دیوایس رو بشکل زرد شناسایی میکنه هم رجیستری رو اجرا کردم و هم درایورهارو نصب کردم. آیا فایل رجیستری BOS_solution روی ویندوز 11 اثر نمیکنه؟
    عکس بدید ببینیم کد.م پورت رو زرد شناسایی میکنه

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط MH.Mousavi نمایش پست ها
    عکس بدید ببینیم کد.م پورت رو زرد شناسایی میکنه
    والا ویندوز 7 هم روی یه درایو خالی نصب کردم که با اون تست کنم، اونجا هم نشد یعنی دوتا مورد در دیوایس منیجر اضافه میشه که ارور یکیشون usb device not reconized و یکی هم unkown device هستش. حدس میزدم کابل خراب باشه یا درست لحیم نزده باشم. باز کردم مودم رو دیدم که لحیم رو دقیق و تمیز زدم و سرکابل usb رو از پشت مودمم بیرون آوردم. بوت پین هم که اوکیه دوتاسیم رو از پشت مودم بیرون آوردم به هم وصل میکنم موقع اتصال به سیستم. اگر مشکلی در کابل و لحیم و ... نباشه برام عجیبه. چراکه روی دوتا سیستم مختلف تست کردم باز همین ارور.

یه احتمالم میدم کابل usb مشکل داشته باشه چراکه از یک دسته بازی دوقلو بریده بودمش. با لیحم زدن یه کابل دیگه هم باید تست کنم فکر میکنم

* ویرایش 1 : مشکل از کابل بود. بعد تعویض کابل، شناخت. منتهی باید سیمکارت هم داخل مودم میبود اینم درنظر باید میگرفتم. مودم خودش آنلاک بود و نیاز به آنلاک نداشتم و فریمور 195 جنرل روش بود. بالاخره فریمور 201 آقای ابیانی رو نصب کردم.

** ویرایش 2 : قفل کردن روی CELL رو با این روش هم امتحان کنید و بگید دوستان براتون اوکی شد؟
    https://netwiz.ir/forum/showthread.p...ull=1#post1814
    ویرایش توسط safere : 01-13-2022 در ساعت 01:05 PM

4. Thanks MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان اهل فن

بعد جستجوی فراوان در توییتر به زبان عربی، روش دیگری برای لاک کردن مودم روی فرکانس مورد نظر رو پیدا کردم!

اگه دوست داشتین امتحان کنید و بگید نتیجه چی بود براتون :

https://netwiz.ir/forum/showthread.p...ull=1#post1816

6. Thanks نادر صمدی, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان خبرای خوبی دارم

در حال تست یه روش دیگه برای لاک کردن مودم روی PCI و DL Freq مخصوص هستم که انگار این دفعه دیگه کار میکنه.

حتی وقتی روی فرکانس و pci اشتباه مودم رو قفل میکنی، no service میزنه که نشون میده این روش کار میکنه. چون مودم سر خود، سوییچ نمیکنه روی فرکانس و PCI دیگه

بزودی میگم. منتظر خبرای خوبم باشین

فقط اینکه از دوستانی که دستی بر آتش دارن، اگه بتونن بعد اینکه این روش رو منتشر کردیم، فریمور 201 آقای آبیانی رو، یه ادیت بزنن و این امکان رو در تنظیمات مودم بهش اضافه کنن، محشررر میشه

8. Thanks نادر صمدی, MH.Mousavi thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    دوستان همراهتون هستم با روش لاک کردن B612s-25d روی یک دکل (PCI) و فرکانس DL خاص

این روش رو چند روز تست کردم و قطعا کار میکنه (حتی وقتی رو فرکانس اشتباه قفل میکنیم، مودم NO service میزنه و سوییچ نمیکنه رو دکل*های دیگه)

بریم واسه آموزش :

قدم 1 : اسکریپت مخصوصی که آماده کردم رو دانلود و استخراج کنید از لینک زیر :

و یا این لینک (اگر لینک بالا کار نکرد - نقطه رو از داخل پارانتز بردارین) :

قدم 2 : برای فهمیدن فرکانس*ها و PCI های مخصوص TD در اطراف شما، از قبل باید چند روز تست کرده باشید و چند PCI و فرکانس مخصوص رو که مودم روی اون*ها سوییچ میکنه، یادداشت کرده باشید و بدونید که کدومشون بهترین سرعت رو بهتون میده. مثلا اوناییکه برای من مفید بودن، در فایل Good Freq.txt یادداشت کردم تا یادم بمونه

قدم 3 : فایل run.cmd رو اجرا میکنید و آی*پی مودم رو وارد میکنید.

قدم 4 : برای لاک کردن، گزینه 1 رو انتخاب میکنید.

قدم 5 : اطلاعات باند، PCI و فرکانس مدنظر رو وارد میکنید و مودم ریستارت میشه و تامام

*** نکته بسیار مهم : در بخش فرکانس، باید یه عدد 5 رقمی و بدون ممیز وارد بشه. عدد وارد شده هم مربوط هست به DL Frequency. برای فهم بهتر به عکس زیر دقت کنید :

ویرایش توسط safere : 04-06-2023 در ساعت 08:27 PM دلیل: اصلاح لینک و توضیحات

10. Thanks Hvpe1h, MH.Mousavi, saber73 thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    سلام تمام مراحلی که شما گفتید رو انجام دادم Pci و DL Frequency رو هم از devise information قبلاْ کپی کرده بودم با وارد کردن این اطلاعات در اسکریپت مودم ریستارت میشه ولی هیچ تغییری در سل و یا باند نمیاد

Junior Member
    Post Thanks / Like
    نقل قول نوشته اصلی توسط نادر صمدی نمایش پست ها
    سلام تمام مراحلی که شما گفتید رو انجام دادم Pci و DL Frequency رو هم از devise information قبلاْ کپی کرده بودم با وارد کردن این اطلاعات در اسکریپت مودم ریستارت میشه ولی هیچ تغییری در سل و یا باند نمیاد
    کدوم فریمور روی مودمتون نصبه؟
    من 3.9 آقای ابیانی رو نصب دارم

Junior Member
    Post Thanks / Like
    فریمور 11.195.03.00.1445 رنگ بنفش

14. Thanks Nader thanked for this post.
    Junior Member
    Post Thanks / Like
    آقا ممنون مشکل حل شد این روش بلاخره کار داد

صفحه 72 از 104 نخستنخست ... 2262707172737482 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع