PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

صفحه ها : [1] 2

vigilante
06-30-2020, 04:13 PM
نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12
4950

مشخصات سخت افزاری
نوع اتصال بی سیم و باسیم
رابط ها پورت RJ-45 LAN , شیار سیم کارت , اتصال بی سیم (Wi-Fi)

CPU :ZTE Zx297520V3
usb داخلی
شبکه های قابل پشتیبانی
2G-3G-4G
باندهای قابل پشتیبانی
LTE FDD: B1/B3/B5/B7/B8/B20
WCDMA : B1/B8
GSM: B3/B8
کلیدها
کلید WPS،کلید Reset factory
نوع آنتن دو عدد SMA
سرعت انتقال داده ها
150 مگابیت بر ثانیه دانلود / 50 مگابیت بر ثانیه آپلود
منبع تغذیه ندارد
نشانگر LED دارد
صفحه نمایش ندارد
باتری ندارد
خصوصیات بی سیم

قابلیت پشتیبانی از SMS
دارد
استانداردهای بی سیم
802.11b/g/n
محدوده فرکانس
2.4 گیگا هرتز
فایروال
IP/Mac filter
EIRP دارد
DDNS ندارد
DHCP دارد
VPN Multi APN Support دارد
سایر مشخصات
حداکثر کاربر قابل پشتیبانی
32
گواهی نامه ها
گواهی استاندارد از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور
IP/Mac filter
اقلام همراه دستگاه
آداپتور
کابل LAN
دفترچه راهنما
سایر مشخصات
دارای قابلیت IP routing ، Port forwarding، PPTP, L2TP VPN client، Multi APN Support
DHCP و DMZ،IPv4, IPv6 dual stack
پشتیبانی از همه سیم کارتهای همراه اول،ایرانسل،رایتل،مبین نت

فریمور رسمی:
آپدیت رسمی مودم یوتل نسخه 3.0.14 ([Only registered and activated users can see links]) توسط MH.Mousavi

پست های مفید:
نحوه ساخت، ویرایش و بروزرسانی فریمور مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12 ([Only registered and activated users can see links])از Hamid1920
نحوه انلاک مودم یوتل L443 نسخه ایرانسل (FD-I40 B1) ([Only registered and activated users can see links]) از ershad
نام کاربری و رمز عبورهای مودم مبین نت ([Only registered and activated users can see links]) از Hamid1920

MH.Mousavi
07-02-2020, 04:46 PM
آپدیت رسمی مودم Utel-L443
آین اپدیت توسط خود شرکت یوتل ارائه شده
[Only registered and activated users can see links] ir_.rar.html
رمز فایل: netwiz.ir

emrouz
07-05-2020, 12:06 PM

ممنون برای فایلی که ارائه دادین.
این فایل رو چه جوری باید روی مودم بریزیم؟

MH.Mousavi
07-05-2020, 02:53 PM
ممنون برای فایلی که ارائه دادین.
این فایل رو چه جوری باید روی مودم بریزیم؟
طبق سوالی که پرسیدم یوزر نیم و پسورد ادمین مودم Administrator هست اونجا مثل اینکه منوی اپدیت داره
حالا انجام بدید اگر اکی بود همینجا بگید اگر نبود بگید حمید بیاد جواب بده

Hossein jabbar
07-05-2020, 04:14 PM
طبق سوالی که پرسیدم یوزر نیم و پسورد ادمین مودم Administrator هست اونجا مثل اینکه منوی اپدیت داره
حالا انجام بدید اگر اکی بود همینجا بگید اگر نبود بگید حمید بیاد جواب بده

داش محمد جوون سلام:
داش این فریمور رو طرزیق کنیم به مودم ایرانسل آنلاکش میکنه؟؟؟
ممنون

techmann
07-05-2020, 05:04 PM
سلام تشکر برای این پست
pass فایل چیه هستش
می دونم pass فایل زیپ چیه، اما فایل مربوط به مودم پسورد دارد

MH.Mousavi
07-05-2020, 05:10 PM
داش محمد جوون سلام:
داش این فریمور رو طرزیق کنیم به مودم ایرانسل آنلاکش میکنه؟؟؟
ممنون
من مودمش رو نداشتم تست کنم ولی میدونم با همین فایل انلاک میکنن کاری نداره تستش کن بگو

MH.Mousavi
07-05-2020, 05:12 PM
سلام تشکر برای این پست
pass فایل چیه هستش
این اپدیت فریمور مودم یوتل هست که تو سایتش گذاشته بودن و پسورد رو خودشون میدونن چیه برای نصبش نیاز نیست پسورد بدونید کسی بخواد ویرایش کنه پسورد نیازش میشه

techmann
07-05-2020, 05:14 PM
دوست عزیز مودم فایل رو قبول نمیکنه، امتحان کردم

MH.Mousavi
07-05-2020, 05:23 PM
دوست عزیز مودم فایل رو قبول نمیکنه، امتحان کردم
منم خودم امتحان نکردم ولی میپرسم
مودم برا چه اپراتوریه ؟
با Administrator وارد میشی و تو بخش آپدیت میزنی قبول نمیکنه؟ اگه میتونی یه عکس بگیر از جایی که میزنی

techmann
07-05-2020, 05:29 PM
بله admin مودم وارد میشم.شرکت مبین نت ولی کلا با هم فرقی نمیکنه
باز هم تشکر

MH.Mousavi
07-05-2020, 05:46 PM
بله admin مودم وارد میشم.شرکت مبین نت ولی کلا با هم فرقی نمیکنه
باز هم تشکر
یوزر admin با یوزر Administrator فرق میکنه دو تا یوزر داره مودم
مودمای همراه اول و ایرانسل میدونم رمزاشون فرق داره برا این پرسیدم مبین نت رو نمیدونم

techmann
07-05-2020, 05:55 PM
دوست عزیز من تو همون مود Administrator هستم.وقتی فایل رو می خواهم باز کنم ارور code-8 رو میده می خواستم فایل رو باز کنم ببینم امکان رایت کردن به صورت نرم افزاری داره یا خیر که متوجه شدم فایل قفل است اگر مودم قفل رو نداشته باشه امکان رایت روی چیپ ست نیست .

techmann
07-05-2020, 06:01 PM
من مودم رو کاملا آنلاک کردم(منظورم وقتیه که ریست فکتوری می کنی آنلاک اون نمیپره و می مونه)ولی مودم به مشکل خورد و متاسفانه dhcp به هم خورده ،مظمئن هستم که مشکل از روش آنلاک نیست و خود تنظیمات مودم به هم ریخته چون بدترین نوع چیپست و کانفینگ رو انتخاب کردن.این پردازنده مشکلات زیاده داره که بماند.من شنیدم روش آنلاک این مودم رو 6 میلیون آموزش میدن یا میفروشن من هم لجم گرفت یک هفته نشستم پاش.آنلاک کاملش رو یاد گرفتم و به زودی یک فیلم کامل و تو youtube می گذارم. فکر کردم میشه این فایب رو رایت کرد رو چیپ ست که متوجه شدم قفل داره.

ershad
07-05-2020, 06:28 PM
سلام وقت بخیر
من مودم i40 b1 ایرانسل دارم که سفارشی سازی شده utel l443 هست.

مودم یه قسمت داره به اسم (سیستم آپگرید) از اونجا خواستم آپدیت کنم ولی اصلا دکمه اپلود رو فعال نمی کرد
یا فرمت فایل اپدیت رو عوض کردن که فایل اپدیت یوتل رو نخونه

ظاهرا یک یوزر دیگه برای اپگرید داره و باید اونو پیدا کرد

لطفا هرکی به هر نتیجه یا موفقیتی رسید اعلام کنه
[Only registered and activated users can see links](25).png

ershad
07-05-2020, 06:33 PM
سلام لطف کنید یاد بدید که مشکلات رو با هم رفع کنیم.
لطفا تو تایپیک بگید یا تلگرام پیام بدید.
ایدی: xDewana@

techmann
07-05-2020, 06:47 PM
سلام لطف کنید یاد بدید که مشکلات رو با هم رفع کنیم.
لطفا تو تایپیک بگید یا تلگرام پیام بدید.
ایدی: xDewana@

این فایل قفل هستش و قبول نمیکنه

ershad
07-05-2020, 06:55 PM
یعنی اگه قفل نباشه حل میشه؟؟

techmann
07-05-2020, 07:06 PM
[QUOTE=ershad;177]یعنی اگه قفل نباشه حل میشه؟؟[/QUOTE

به احتمال زیاد بله

techmann
07-05-2020, 07:08 PM
دوستان عزیز توجه کنید که برای آنلاک اصلا نیاز به این فایل نیست
فقط جهت آپدیت می باشد.
مراحل آنلاک این مودم بسیار طولانی و الکی پیچیده است
2 تا سه روزه دیگه آپلود میکنم

ershad
07-05-2020, 07:10 PM
اوکی خیلی ممنون
کمکی خواستید در تست کردن یا ساخت اموزش در خدمتم

Hamid1920
07-06-2020, 02:48 PM
سلام تشکر برای این پست
pass فایل چیه هستش

پسورد فایل tzp258keeper هست که با داشتنش میتونید آپدیت رو ویرایش کنید و چیزهایی که میخواید بهش اضافه و کم کنید و تغییراتی که میخواید بدید
فقط نکته ای که باید بگم این هست این اطلاعات رو جایی اینترنت نمیتونید پیدا کنید و من این هارو قرار میدم که دوستان بررسی کنن و باعث پیشرفتشون بشه و همینطور اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه بزارن تا دوستان دیگه هم پیشرفت کنن
ازونجایی که سایت در آغاز فعالیتش هست لطفا فایل ها و اطلاعات سایت رو جایی پخش نکنید و فقط از لینک به سایت استفاده کنید که باعث بشه افراد بیشتری تو بررسی این مودم ها مشارکت کنن

Hossein jabbar
07-06-2020, 05:25 PM
پسورد فایل tzp258keeper هست که با داشتنش میتونید آپدیت رو ویرایش کنید و چیزهایی که میخواید بهش اضافه و کم کنید و تغییراتی که میخواید بدید
فقط نکته ای که باید بگم این هست این اطلاعات رو جایی اینترنت نمیتونید پیدا کنید و من این هارو قرار میدم که دوستان بررسی کنن و باعث پیشرفتشون بشه و همینطور اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه بزارن تا دوستان دیگه هم پیشرفت کنن
ازونجایی که سایت در آغاز فعالیتش هست لطفا فایل ها و اطلاعات سایت رو جایی پخش نکنید و فقط از لینک به سایت استفاده کنید که باعث بشه افراد بیشتری تو بررسی این مودم ها مشارکت کنن

حمید آقا گل کاشتی مرسی.ممنون

ershad
07-06-2020, 06:42 PM
اقا حمید باید با چه نرم افزاری وارد بشم که پسوورد رو وارد کنم؟و ویرایش کنم؟

Hossein jabbar
07-06-2020, 06:53 PM
اقا حمید باید با چه نرم افزاری وارد بشم که پسوورد رو وارد کنم؟و ویرایش کنم؟

عزیز دل در اول با رمز netwiz.ir فایل رار رو اکسترکت میکنی بعد فایل رو اپن ویچ میزنی و برنامه وینرار رو انتخاب میکنی و رمز tzp258keeper رو میزنی و اکسترکت میشن و میتونی هم انتقال بدی به مودم .والسلام

ershad
07-06-2020, 07:01 PM
بله اوکی هست فقط یه سوال دیگه - فرمت فایل 07 هست دیگه
الان من اکسترکت کردم و دوباره به rar تبدیل کردم و فرمت رو به 07 تغیر دادم و بدون پسوورده
همینو اپلود کنم به مودم حله؟
یا باید فرمتشو عوض کنم؟
مودمم سفارشی شده ایرنسل هست i40 b1

Hamid1920
07-06-2020, 08:23 PM
بله اوکی هست فقط یه سوال دیگه - فرمت فایل 07 هست دیگه
الان من اکسترکت کردم و دوباره به rar تبدیل کردم و فرمت رو به 07 تغیر دادم و بدون پسوورده
همینو اپلود کنم به مودم حله؟
یا باید فرمتشو عوض کنم؟
مودمم سفارشی شده ایرنسل هست i40 b1

این فایل و رمزش بدرد کسایی میخوره که تو این زمینه کار کردن و میدونن چطوری ویرایش و استفاده بکنن
اگر ویرایش اشتباه بکنید و یا فایل رو همینطوری رو مودم بزنید مودمتون دیگه بالا نمیاد
تغییرات هم باید توی لینوکس انجام بشه که دسترسی فایل ها به هم نریزه

adminrauf
07-07-2020, 06:27 PM
احتراما اکستراکت انجام شد ..کدوم یک از فایلها رو باید به مودم انتقال بدیم تا مودم utel l443 آنلاک بشه وبا ریست فاکتوری لاک نشه ..همه فایلها رو باید به مودم انتقال داد.یا فقط فایل با پسوند bin رو از طریق پانل مودم ؟
فایلی که پسوندش 07 هست باید به مودم انتقال داد یا فایلهای باز شده رو (فقط فایل ap_cpuap.bin رو باید آپلود کرد).
با سپاس

emrouz
07-07-2020, 07:20 PM
من مودم هم*راه اول رو دارم.

- با کاربر Administrator نتونستم وارد بشم. فقط کاربر admin وارد شد.
- مسیر فایل ap_cpuap رو دادم به آپدیت مودم، ولی بعد از چند ثانیه، پیغام parse file failed رو داد و اتفاقی نیافتاد.

لطفاً راهنمایی کنید.

adminrauf
07-07-2020, 07:33 PM
کسی با آپلود فایل ap_cpuap.bin تونسته مودم همراه اول یا ایرانسل utel l443 رو آنلاک کنه
با سپاس از همکاریتون

adminrauf
07-07-2020, 07:49 PM
من مودم هم*راه اول رو دارم.

- با کاربر Administrator نتونستم وارد بشم. فقط کاربر admin وارد شد.
- مسیر فایل ap_cpuap رو دادم به آپدیت مودم، ولی بعد از چند ثانیه، پیغام parse file failed رو داد و اتفاقی نیافتاد.

لطفاً راهنمایی کنید.

وقتی مودم روشن هستش دکمه های wps+wifi +reset رو با هم بزن و 30 ثانیه نگه دار تا چراغهای مودم خاموش روشن شه بعد با admin وارد پنل مودم شو...ببین آپلود میشه فایل ap_cpuap
نتیجه شو اعلام کن

adminrauf
07-07-2020, 08:01 PM

ممنون ازفایلی که گذاشتین
بعد اکستراکت فایل باید پسوند فایل رو به bin تغییر داد و به مودم آپلود کرد ..مودم utel l443 رو آنلاک میکنه بعد ریست فاکتوری هم لاک نشه
یا باید فایل رو اکستراکت کرد و فقط فایل با پسوند bin رو به مودم آپلود کرد (فایل ap_cpuap.bin)

با سپاس

MH.Mousavi
07-07-2020, 09:21 PM
ممنون ازفایلی که گذاشتین
بعد اکستراکت فایل باید پسوند فایل رو به bin تغییر داد و به مودم آپلود کرد ..مودم utel l443 رو آنلاک میکنه بعد ریست فاکتوری هم لاک نشه
یا باید فایل رو اکستراکت کرد و فقط فایل با پسوند bin رو به مودم آپلود کرد (فایل ap_cpuap.bin)

با سپاس

سلام من همونطور که گفتم خودم مودمش رو ندارم تست کنم ولی تا اونجا که اطلاع دارم دوستان دارن با همین فایل املاک بدون بازگشت انجام میدن چند تا تست هست دیگه بچه ها انجام بدن راهش رو در میارن منم اگر تونستم مودم بخرم تست میکنم

emrouz
07-08-2020, 12:42 AM
وقتی مودم روشن هستش دکمه های wps+wifi +reset رو با هم بزن و 30 ثانیه نگه دار تا چراغهای مودم خاموش روشن شه بعد با admin وارد پنل مودم شو...ببین آپلود میشه فایل ap_cpuap
نتیجه شو اعلام کن

این کار رو کردم. نتیجه فرقی نداشت.

emrouz
07-08-2020, 12:45 AM
عزیز دل در اول با رمز netwiz.ir فایل رار رو اکسترکت میکنی بعد فایل رو اپن ویچ میزنی و برنامه وینرار رو انتخاب میکنی و رمز tzp258keeper رو میزنی و اکسترکت میشن و میتونی هم انتقال بدی به مودم .والسلام

روش انتقال به مودم به چه صورت هست؟

as2008
07-08-2020, 01:01 PM
ممنون ازفایلی که گذاشتین

با سپاس

سلام دوست عزیز
یعنی با انتقال همین فایل بدون ویرایش مودم آنلاک میشه؟

adminrauf
07-08-2020, 02:05 PM
سلام دوست عزیز
یعنی با انتقال همین فایل بدون ویرایش مودم آنلاک میشه؟

ظاهرا باید آنلاک انجام بشه ...چون این فایل رو که آقای موسوی گذاشتن مربوط به مودم اوریجنال آنلاک شده utel l443 میباشد .اگه فایل انتقال داده بشه مشکل حله ...ولی هنوز من تست نکردم

adminrauf
07-08-2020, 02:10 PM
سلام من همونطور که گفتم خودم مودمش رو ندارم تست کنم ولی تا اونجا که اطلاع دارم دوستان دارن با همین فایل املاک بدون بازگشت انجام میدن چند تا تست هست دیگه بچه ها انجام بدن راهش رو در میارن منم اگر تونستم مودم بخرم تست میکنم

آقای موسوی احتراما فایلی که گذاشتین فایل اصلی مودم utel l443 آنلاک شده هستش یا آنلاک نشده ..اگه آنلاک شده باشه با انتقال فایل ap_cpuap.bin به مودم آنلاک انجام میشه ...ولی همفکرا در این انجمن میگن فایل آپلود نمیشه به مودم ارور error میده ..فایل که مشکل نداره ؟
با سپاس

as2008
07-08-2020, 02:17 PM
ممنون ازفایلی که گذاشتین

با سپاس

من فکر کردم شما خودتون انتقال دادید؟!

MH.Mousavi
07-08-2020, 02:22 PM
فایل کاملا سالمه من خودم مودم رو ندارم که تست کنم بخاطر چیپستش نخریدم ولی میخرم تست میکنم ولی من از حمیدم پرسیدم با داشتن فایل و پسورد همه کار میشه کرد که باید بچه ها که دارن یه دستی بجنبونن و تست ها رو انجام بدن سریع راهش در بیاد
با همین فایل میشه مودم های اپراتورای دیگه رو انلاک کرد چطوریش رو باید خودمون با تست در بیاریم

adminrauf
07-08-2020, 05:16 PM

آقا حمید فایل رو اکستراکت کردم ..باید فایل ap_cpuap.bin به مودم انتقال داد آنلاک میشه یا باید تغییراتی رو فایل اعمال کنیم ..ضمنا دوستان فایل ap_cpuap.bin رو به مودم آپلود کردند میگه قبول نمی کنه error میده...فایل اصلی utel l443 که گذاشتین سالم هستش . فایل مودم آنلاک شده utel هستش ؟.....ممنون از راهنماییهاتون

emrouz
07-08-2020, 07:24 PM
فکر کنم دوستان پست ها رو نمی خونن!
من مودم دارم.
همراه اول.
این فایل کار نکرد.
نوشته ام که تست کردم.
خطا رو هم نوشتم.
باز هم دوستان منتظر تست هستند!

adminrauf
07-08-2020, 07:33 PM
فکر کنم دوستان پست ها رو نمی خونن!
من مودم دارم.
همراه اول.
این فایل کار نکرد.
نوشته ام که تست کردم.
خطا رو هم نوشتم.
باز هم دوستان منتظر تست هستند!

سلام
پست ها رو می خونیم از آقا حمید و آقای موسوی که این فایل رو گذاشتن سئوال کردم که این فایل سالمه ...گفتن فایل کاملا سالمه ...حالا که سالمه شاید به مدل همراه اول نخوره ....به نظرم اگه فایل درست بود باید آپلود می شد.
به هر صورت دوستان که تجربه دارند جواب بدن ممنون میشیم...

emrouz
07-08-2020, 07:36 PM
سلام
پست ها رو می خونیم از آقا حمید و آقای موسوی که این فایل رو گذاشتن سئوال کردم که این فایل سالمه ...گفتن فایل کاملا سالمه و دوستان با هاش آنلاک کردن ...حالا که سالمه شاید به مدل همراه اول نخوره ....
به هر صورت دوستان که تجربه دارند جواب بدن ممنون میشیم...

من امشب با ایرانسل هم تست می گیرم پیش یکی از دوستان.
ولی بعیده به اوپراتور ربطی داشته باشه.
احتمالاً نکته ای ناگفته داره.

adminrauf
07-08-2020, 07:41 PM

100% یه نکته داره ..آقا حمید و آقای موسوی میگن با این فایل و رمزش همه کار میشه کرد باید تست بشه ..کار کردن با فایل bin تخصص میخواد ..دستکاری بشه بدتر میشه

adminrauf
07-08-2020, 07:44 PM

تعدادی میفروشند میگن هر مودم 4 دقیقه واسه آنلاک میخواد پس نکته اینه که حتما یه فایل bin هست که آپلود میشه و آنلاک میکنه ..چیزه خاصی نداره ..اون فایل باید باشه که آنلاک شده و سالم برای آپلود باشه

adminrauf
07-08-2020, 07:46 PM

به نظرم فایل رو یه بار دیگه اکستراکت کن و به مودم انتقال بده .شاید فایل کوچگترین تغییری کرده ....اونا که میگن فایل کاملا سالمه

emrouz
07-08-2020, 10:18 PM
به نظرم فایل رو یه بار دیگه اکستراکت کن و به مودم انتقال بده .شاید فایل کوچگترین تغییری کرده ....اونا که میگن فایل کاملا سالمه

تست گرفتم.
ایرانسل هم همون خطا رو داد.

MH.Mousavi
07-09-2020, 12:21 AM
هم فایل فریمور رو زدی هم فایل ap_cpuap.bin ؟
چه خطایی داد یه عکس میدی از خطاش رو مودم ایرانسل

emrouz
07-09-2020, 02:12 AM

مودم ایرانسل رو امانت گرفته بودم از یکی از دوستان.
اگر قبل اش می گفتین عکس لازمه، حتماً می گرفتم.
الآن فقط مودم همراه اول خودم رو دارم.
همون خطای قبلی رو داد که روی همراه اول خودم می داد:
parse file failed
اگر هم لازمه از مال خودم عکس بگیرم.

adminrauf
07-09-2020, 12:21 PM

آقای موسوی فایل فرم ورش کدومه مگه فایل ap_cpuap.bin فایل فرم ور نیست اگه نیست کدوم فایلش فرم ور ه ؟
با سپاس

emrouz
07-09-2020, 01:53 PM
من هم فقط همون فایل ap_cpuap.bin رو زدم و خطا داد.

MH.Mousavi
07-09-2020, 04:32 PM
آقای موسوی فایل فرم ورش کدومه مگه فایل ap_cpuap.bin فایل فرم ور نیست اگه نیست کدوم فایلش فرم ور ه ؟
با سپاس

نه دیگه اینا رو خودتون باید بدونید فایلی که گذاشتم خودم Rar کردم فایل Rar رو که باز میکنی توش فایل اپدیت فریمور هست که مستقیم میزنن تو مودم های یوتلو اپدیتش میکنن یعنی این فایل S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07 که فرمتشم zip هست نمیدونم چیرا خیلی از بچه ها حتی یه پروپرتیس هم ازش نمیگرفتن ببینن فرمتش چیه بعد میگفتن فرمت 07 هست در صورتی که فورمت zip هست
فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
ایرانسل رو هم میخواید تست کنید باید با این اکانت وارد بشید تا دکمه اپدیت فعال بشه
یوزر: administrator
پسورد: administrator

adminrauf
07-09-2020, 06:01 PM
ن
نه دیگه اینا رو خودتون باید بدونید فایلی که گذاشتم خودم Rar کردم فایل Rar رو که باز میکنی توش فایل اپدیت فریمور هست که مستقیم میزنن تو مودم های یوتلو اپدیتش میکنن یعنی این فایل S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07 که فرمتشم zip هست نمیدونم چیرا خیلی از بچه ها حتی یه پروپرتیس هم ازش نمیگرفتن ببینن فرمتش چیه بعد میگفتن فرمت 07 هست در صورتی که فورمت zip هست
فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز Administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
ایرانسل رو هم میخواید تست کنید باید با این اکانت وارد بشید تا دکمه اپدیت فعال بشه
یوزر: Administrator
پسورد: Administrator

با احترام فایل S12_v3_UTEL-L443- که zip هستش در مودم آپلود نمیشه ...قسمت آپلود مودم رو با ویرایش html صفحه وب مودم ظاهر کردم و لی فایل S12_v3_UTEL-L443 که فرم ور باشه قبول نمی کنه باید فایل پسوندش bin باشه قبول میکنه پسوند zip v, قبول نمی کنه ...شاید روش دیگه داره من نمی دونم ...یه فایل bin پیدا کردم میزنم آپلود میشه .آنلاک میکنه ولی بعد ریست فاکت دوباره لاک میشه...ما فقط به یه فایل آنلاک bin آماده نیاز ئاریم که مودم utel رو آنلاک کنیم

پیعام خطا موقع آپلود فایل فرم ور
S12_v3_UTEL-L443-

please choose right files

Hamid1920
07-09-2020, 10:21 PM
دوستان همونطور که قبلا گفتم فایل رو بدون دانش دستکاری نکنید و فایل رو به همین صورت هم به مودم نزنید در صورتی که ندونید چیکار دارید میکنید ممکنه مودمتون بالا نیاد
من رمز فریمور رو به این خاطر بهتون دادم برای اینکه داخل فایل زیپ فایلهای مهمی وجود داره و اینکه ساختار فایل اپدیت رو میتونید متوجه بشید به چه صورته و خودتون فایل های آپدیت بسازید برای مودمتون

من متاسفانه درگیر پروژه برنامه نویسی هستم و تا اواخر هفته اینده مشغول هستم اگر برسم سعی میکنم فایل اپدیت جدید بسازم و ارسال کنم ولی بهتره خودتون فایل رو بررسی کنید تا دانشتون بالاتر بره

emrouz
07-10-2020, 01:25 AM
فریمور رو باید تغییر بدیم بزنیم به مودم ولی نه اینکه همینطوری کیلویی بدیدش به مودم حمید پسورد فایل فریمور رو داده که تغببری که نیازه بدیم و اپلود کنیم یخورده باید روش فکر بشه که من مودمش رو داشتم کار میکردم ولی هنوز نتونستم تهیه کنم تا اونجایی هم که میدونم همراه اول فرق داره انلاکش با مبین نت ایرانسل بعد همراه اول رمز Administrator هم با ایرانسل و مبین نت فرق مکنه چطوری تو همراه اول با Administrator وارد شدید و تست کردید؟
یوزر: Administrator
پسورد: Administrator

در همراه اول همون طوری که دوستان هم گفتند، گزینه به صورت دستی ویرایش و اضافه می شه.
ورود با کاربر admin
F12
و الی آخر.

adminrauf
07-10-2020, 01:18 PM
دوستان همونطور که قبلا گفتم فایل رو بدون دانش دستکاری نکنید و فایل رو به همین صورت هم به مودم نزنید در صورتی که ندونید چیکار دارید میکنید ممکنه مودمتون بالا نیاد
من رمز فریمور رو به این خاطر بهتون دادم برای اینکه داخل فایل زیپ فایلهای مهمی وجود داره و اینکه ساختار فایل اپدیت رو میتونید متوجه بشید به چه صورته و خودتون فایل های آپدیت بسازید برای مودمتون

من متاسفانه درگیر پروژه برنامه نویسی هستم و تا اواخر هفته اینده مشغول هستم اگر برسم سعی میکنم فایل اپدیت جدید بسازم و ارسال کنم ولی بهتره خودتون فایل رو بررسی کنید تا دانشتون بالاتر بره

با سلام
آقا حمید ایشالله موفق باشید اگه وقت کردید فایل آپدیت آنلاک پایدار رو بسازید و ارسال کنید ممنون میشیم ...راستش ویرایش فایل دانش و تخصص میخواد با ویرایش اشتباه مودم بالا نمیاد ...مودم جای آپلود فایل رو نداره دوستان بتونند یه راه حلی پیدا کنند فایل رو به مودم انتقال بدن خودش مهارت و تجربه میخواد ...ما قدر فایلهایی که ارسال کرید رو میدونیم ایشالله یه تلنگر برای دوستان میشه بیشتر در این زمینه کار کنند ...سپاسگزایریم از اشتراک دانش و فایلهاتون

با سپاس از همکاری و همفکریتون

ershad
07-11-2020, 04:55 PM
دوستان عزیز توجه کنید که برای آنلاک اصلا نیاز به این فایل نیست
فقط جهت آپدیت می باشد.
مراحل آنلاک این مودم بسیار طولانی و الکی پیچیده است
2 تا سه روزه دیگه آپلود میکنم

دوست عزیز لطف می کنید روش انلاک رو بگید؟ اموزش اماده نشده؟

MH.Mousavi
07-13-2020, 01:56 PM
دوست عزیز لطف می کنید روش انلاک رو بگید؟ اموزش اماده نشده؟

این بنده خدا اشتیاه نوشته همه کسایی که مودم رو انلاک میکنن از همین فریمور استفاده میکنن شاید یه روش پیچیده ترم وجود داشته باشه ولی راحت ترین راهش همین فریموره که دوستانی که مودم دارن یا تست نمیکنن متوجه یشن چیکار باید کرد یا اینکه با استفاده از این فریمور انلاک کردنو نیومدن پست بزارن بگن

emrouz
07-13-2020, 03:38 PM
این بنده خدا اشتیاه نوشته همه کسایی که مودم رو انلاک میکنن از همین فریمور استفاده میکنن شاید یه روش پیچیده ترم وجود داشته باشه ولی راحت ترین راهش همین فریموره که دوستانی که مودم دارن یا تست نمیکنن متوجه یشن چیکار باید کرد یا اینکه با استفاده از این فریمور انلاک کردنو نیومدن پست بزارن بگن

ما گروه سوم هستیم.
مودم داریم. تست هم کردیم، جواب نداد.
نتیجه تست رو هم نوشتیم با جزئیات.
الان هم در نبود اطلاعات، داریم آزمون و خطا جلو می ریم، ولی نتیجه ای نداشتیم تا حالا.
ظاهراً روشی برای آنلاک دائمی این مودم هست.
اما دوستان از دادن اطلاعات امتناع می کنند.
ما هم که داریم کورکورانه تست می کنیم مجبوریم با احتیاط کار کنیم، چون ممکنه مشکلی برای مودم پیش بیاد.

ershad
07-13-2020, 06:40 PM
ما گروه سوم هستیم.
مودم داریم. تست هم کردیم، جواب نداد.
نتیجه تست رو هم نوشتیم با جزئیات.
الان هم در نبود اطلاعات، داریم آزمون و خطا جلو می ریم، ولی نتیجه ای نداشتیم تا حالا.
ظاهراً روشی برای آنلاک دائمی این مودم هست.
اما دوستان از دادن اطلاعات امتناع می کنند.
ما هم که داریم کورکورانه تست می کنیم مجبوریم با احتیاط کار کنیم، چون ممکنه مشکلی برای مودم پیش بیاد.

بله همین طوره
خوشحال میشم کمکتون بکنم
تلگرام : xDewana@

Hamid1920
07-14-2020, 02:32 PM
نحوه ساخت، ویرایش و بروزرسانی فریمور مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

سلام دوستان
با عرض پوزش درگیر کارهای خودم بودم نرسیدم زودتر این اموزش رو بزارم

فریمور مودم یوتل رو که پسوردش رو دارید و فایلهاش رو احنمالا بررسی کردید آپدیت دارای این فایلهاست که یه توضیح کوچیکی در موردش بهتون میدم

توضیح فایل های اپدیت

configupdate.zip
این فایل تنظیمات اصلی مودم یوتل هست که با اعمالش تنظیمات اصلی فریمور یوتل روی مودمتون اعمال میشه
rootfs.tgz
این فایل فشرده rootfs یا همون فایل های سیستمی مودمتون هست که هر امکاناتی بخواید به مودم اضافه کنید باید توی این فایل اضافه کنید
tz_securefs.tgz
این فایل فشرده در پارتیشن securefs حاوی بخشی از تعاریف اولیه مودم هست تغییراتی اعمال میکنه
ap_cpuap.bin
این فایل با توجه به نام پارتیشنهای مودم که بررسی کردم به نظر تنها بخشی از کرنل هست با توجه به اینکه مودم هر اپراتور ممکنه کرنل متفاوتی داشته باشه اپدیت کردن این فایل ممکنه باعث صدمه به مودم بشه پس این فایل رو روی هر مودمی نباید زد
md5.txt
از این فایل به منظور چک کردن صحت فایل ها استفاده میشه و حاوی هش MD5 از فایل های اپدیت هست هر فایلی رو که میخواید تغییری بدید بعد از تغییر باید MD5 اون فایل رو توی md5.txt اپدیت کنید من توی لینوکس برای محاسبه Md5 از md5sum استفاده میکنم
rc
وقتی مودم راه اندازی میشه اولین فایلی که اجرا میشه و همه سرویس هارو راه اندازی میکنه این فایل هست که اگر بخواید موقع روشن شدن مودم دستورالعملی اجرا بشه تو این فایل قرار داده میشه
tz_new_update
این فایل حاوی بخشی از دستوالعمل اپدیت هست
updateit
این فایل حاوی بخش اصلی دستور العمل اپدیت هست که برای حذف کردن این فایل از آپدیت باید ویرایش بشه

نحوه ساخت فریمور
اول از همه باید بهتون بگم برای انجام تعییرات در فریمور باید تمامی کارها در لینوکس انجام بشه داخل ویندوز اگر تغییرات انجام بشه دسترسی های فایل دچار اختلال میشه به ترتیب مراحل ساخت اپدیت به این صورت هست

استخراج فایل ها ار داخل فایل اپدیت
قابل اپدیت را داخل پوشه ای در لینوکس قرار دهید فولدری به نام update ایجاد کنید
به داخل فولدر update بروید و ترمینالی در این فولدر باز کنید
برای اینکه با دسترسی روت دستورات را انجام دهید دستور زیر رو اجرا کنید و رمز یوزر لینوکستون رو وارد کنید

sudo su
برای باز کردن فایل اپدیت دستور زیر رو وارد کنید

unzip -P tzp258keeper ../S12_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07
حذف فایل ap_cpuap.bin و ایجاد تغییرات مورد نیاز
فایل ap_cpuap.bin را پاک کنید
و بلوک زیر را که مربوط به بروزرسانی فایل ap_cpuap.bin است را از فایل updateit پاک کنید و ذخیره کنید

check_md5 ap_cpuap.bin
if [ $? -eq 0 ] ; then
update ap_cpuap.bin /dev/mtd11
if [ $? -eq 0 ]; then
nv set tz_upgrade_state=ap_cpuap
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
nv set tz_upgrade_state=$updatestate
exit
fi
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
exit
fi
rm ap_cpuap.bin
ویرایش فایل rootfs.tgz
اگر فقط اپدیت یوتل رو میخواهید رو مودمتون بزنید نیازی به تغییر نیست ولی اگر یوزر حرفه ای هستید و میخواهید چیزی به فریمور اضافه کنید با دستورات tar میتونید فایل رو اکسترکت کنید تغییراتتون رو بدید ومجدد فایل رو به همون دستور tar بسازیدو در اخر با محاسبه هش md5 مقدار انرا در فایل md5.txt اپدیت کنید
ویرایش فایل rc
این فایل هم مثل فایل قبلی نیازی به تغییرات ندارد و در صورت نیاز میتونید دستورات دلخواه خودتون رو بهش اضافه کنید که زمان روشن کردن مودم اجرا بشه
ساخت فایل Zip آپدیت مناسب مودم
برای ساخت مجدد فایل اپدیت قابل اجرا توسط مودم دستور زیر رو اخل ترمینالی که در فولد update باز کردی بزنید

zip -P tzp258keeper ../ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip *
بعد از اجرای دستور فایل ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip در کنار فایل اپدیت فبلیتون ساخته میشه
با یوزر و پسورد administrator , administrator وارد پنل بشید که البته این یوزر مخصوص مودم ایرانسل هست اگر مودم اپراتور دیگه ای به دستم رسید پسورد سوپر یوزر اون رو هم میزارم
در منوی System Update اقدام به آپدیت مودمتون با فایلی که ساختید بکنید

نکاتی که باید در مورد اینکار بهتون بگم این هست که ساحت و انجام آپدیت رو با مسئولیت خودتون انجام بدید و هر گونه صدمه احتمالی که ممکنه به مودمتون بزنید با مسئولیت خودتون هست روند توسط خودم انجام شده و توسط یکی ار دوستان فورم هم تست شده تست ها فقط رو مودم ایرانسل انجام شده و بقیه اپراتور ها هم قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی تست نشده
نکته بعدی اینکه اگر از این روند برای آنلاک استفاده میکنید با مسئولیت شرعی خودتون انجام بدید شرکت ایرانی هست و شاید از نظر اخلاقی یا شرعی کار درستی نباشه
نکته بعدی این که من برای اینکه دوستان دیگه هم راه بیفتن دستورالعمل ها و توضیحات رو میزارم و امیدوارم دوستان دیگه هم دانششون رو در اختیار بذارن و تو موضوعات ایتچنینی مشارکت کنن که هم باعث افزایش دانش و تجربه خودشون بشه و هم باعث اشتیاق بقیه دوستان و اینکه کم کم فرهنگ اشتراک گذاری دانش بین دوستامون جا بیفته
نکته بعدی دوستان من کلی وقت بابت استخراح اطلاعات مودم و ساخت راهنما گذاشتم همینطور دوستان و خودم که ریسک انجام این کار ها رو قبول کردیم تلفات مودم هم دادیم به طور مثال یکی از دوستان که میخواست مطمئن بشه فایل ap_cpuap.bin قابل اپدیت روی مودم هست یا نه این مورد رو تست کرد و مودمش بالا نیومد پس پشت این قضایا همیشه تلاش دوستان هست بهمین خاطر انتظار هست که کسی اقدام به فروش این دستور العمل و فایل هایی که بدون انجام تغییرات ساخته شده نکنه من هم راضی نیستم دستورالعمل و فایل هایی که یدون تغییرات و با دستور العمل بالا ساخته میشه فروش بره

و در اخر دو مورد یکی اینه ممنون میشم که بنده رو خیلی دعا کنید که شدیدا محتاج هستم
و همینطور برای اینکه این سایت راه بیفته و بتونه به کارش ادامه بده لطفا این اموزش ها و یافایل هایی که میسازید جای دیگه پخش نکنید و همینجا بزارید و لینک به این سایت بدید که مشارکت بیشتری تو مباحث صورت بگیره و باعث پیشرفت خودمون بشه

ershad
07-14-2020, 04:25 PM

سلام دوستان

فریمور مودم یوتل رو که پسوردش رو دارید و فایلهاش رو احنمالا بررسی کردید آپدیت دارای این فایلهاست که یه توضیح کوچیکی در موردش بهتون میدم

توضیح فایل های اپدیت

configupdate.zip
این فایل تنظیمات اصلی مودم یوتل هست که با اعمالش تنظیمات اصلی فریمور یوتل روی مودمتون اعمال میشه
rootfs.tgz
این فایل فشرده rootfs یا همون فایل های سیستمی مودمتون هست که هر امکاناتی بخواید به مودم اضافه کنید باید توی این فایل اضافه کنید
tz_securefs.tgz
این فایل فشرده در پارتیشن securefs حاوی بخشی از تعاریف اولیه مودم هست تغییراتی اعمال میکنه
ap_cpuap.bin
این فایل با توجه به نام پارتیشنهای مودم که بررسی کردم به نظر تنها بخشی از کرنل هست با توجه به اینکه مودم هر اپراتور ممکنه کرنل متفاوتی داشته باشه اپدیت کردن این فایل ممکنه باعث صدمه به مودم بشه پس این فایل رو روی هر مودمی نباید زد
md5.txt
از این فایل به منظور چک کردن صحت فایل ها استفاده میشه و حاوی هش MD5 از فایل های اپدیت هست هر فایلی رو که میخواید تغییری بدید بعد از تغییر باید MD5 اون فایل رو توی md5.txt اپدیت کنید من توی لینوکس برای محاسبه Md5 از md5sum استفاده میکنم
rc
وقتی مودم راه اندازی میشه اولین فایلی که اجرا میشه و همه سرویس هارو راه اندازی میکنه این فایل هست که اگر بخواید موقع روشن شدن مودم دستورالعملی اجرا بشه تو این فایل قرار داده میشه
tz_new_update
updateit
این فایل حاوی بخش اصلی دستور العمل اپدیت هست که برای حذف کردن این فایل از آپدیت باید ویرایش بشه

نحوه ساخت فریمور
اول از همه باید بهتون بگم برای انجام تعییرات در فریمور باید تمامی کارها در لینوکس انجام بشه داخل ویندوز اگر تغییرات انجام بشه دسترسی های فایل دچار اختلال میشه به ترتیب مراحل ساخت اپدیت به این صورت هست

برای اینکه با دسترسی روت دستورات را انجام دهید دستور زیر رو اجرا کنید و رمز یوزر لینوکستون رو وارد کنید

sudo su

و بلوک زیر را که مربوط به بروزرسانی فایل ap_cpuap.bin است را از فایل updateit پاک کنید و ذخیره کنید

check_md5 ap_cpuap.bin
if [ $? -eq 0 ] ; then
if [ $? -eq 0 ]; then
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
exit
fi
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
exit
fi
rm ap_cpuap.bin
ویرایش فایل rootfs.tgz
اگر فقط اپدیت یوتل رو میخواهید رو مودمتون بزنید نیازی به تغییر نیست ولی اگر یوزر حرفه ای هستید و میخواهید چیزی به فریمور اضافه کنید با دستورات tar میتونید فایل رو اکسترکت کنید تغییراتتون رو بدید ومجدد فایل رو به همون دستور tar بسازیدو در اخر با محاسبه هش md5 مقدار انرا در فایل md5.txt اپدیت کنید
ویرایش فایل rc
این فایل هم مثل فایل قبلی نیازی به تغییرات ندارد و در صورت نیاز میتونید دستورات دلخواه خودتون رو بهش اضافه کنید که زمان روشن کردن مودم اجرا بشه
برای ساخت مجدد فایل اپدیت قابل اجرا توسط مودم دستور زیر رو اخل ترمینالی که در فولد update باز کردی بزنید

بعد از اجرای دستور فایل ARG_v3_UTEL-L443-UTLV3.0.14cfg_new_flash_1.07.zip در کنار فایل اپدیت فبلیتون ساخته میشه
با یوزر و پسورد administrator , administrator وارد پنل بشید که البته این یوزر مخصوص مودم ایرانسل هست اگر مودم اپراتور دیگه ای به دستم رسید پسورد سوپر یوزر اون رو هم میزارم

نکاتی که باید در مورد اینکار بهتون بگم این هست که ساحت و انجام آپدیت رو با مسئولیت خودتون انجام بدید و هر گونه صدمه احتمالی که ممکنه به مودمتون بزنید با مسئولیت خودتون هست روند توسط خودم انجام شده و توسط یکی ار دوستان فورم هم تست شده تست ها فقط رو مودم ایرانسل انجام شده و بقیه اپراتور ها هم قاعدتا نباید مشکلی باشه ولی تست نشده
نکته بعدی اینکه اگر از این روند برای آنلاک استفاده میکنید با مسئولیت شرعی خودتون انجام بدید شرکت ایرانی هست و شاید از نظر اخلاقی یا شرعی کار درستی نباشه
نکته بعدی این که من برای اینکه دوستان دیگه هم راه بیفتن دستورالعمل ها و توضیحات رو میزارم و امیدوارم دوستان دیگه هم دانششون رو در اختیار بذارن و تو موضوعات ایتچنینی مشارکت کنن که هم باعث افزایش دانش و تجربه خودشون بشه و هم باعث اشتیاق بقیه دوستان و اینکه کم کم فرهنگ اشتراک گذاری دانش بین دوستامون جا بیفته
نکته بعدی دوستان من کلی وقت بابت استخراح اطلاعات مودم و ساخت راهنما گذاشتم همینطور دوستان و خودم که ریسک انجام این کار ها رو قبول کردیم تلفات مودم هم دادیم به طور مثال یکی از دوستان که میخواست مطمئن بشه فایل ap_cpuap.bin قابل اپدیت روی مودم هست یا نه این مورد رو تست کرد و مودمش بالا نیومد پس پشت این قضایا همیشه تلاش دوستان هست بهمین خاطر انتظار هست که کسی اقدام به فروش این دستور العمل و فایل هایی که بدون انجام تغییرات ساخته شده نکنه من هم راضی نیستم دستورالعمل و فایل هایی که یدون تغییرات و با دستور العمل بالا ساخته میشه فروش بره

و در اخر دو مورد یکی اینه ممنون میشم که بنده رو خیلی دعا کنید که شدیدا محتاج هستم
و همینطور برای اینکه این سایت راه بیفته و بتونه به کارش ادامه بده لطفا این اموزش ها و یافایل هایی که میسازید جای دیگه پخش نکنید و همینجا بزارید و لینک به این سایت بدید که مشارکت بیشتری تو مباحث صورت بگیره و باعث پیشرفت خودمون بشه

سلام حمید جان خیلی ممنون از اموزش چند تا سوال داشتم
اول اینکه فایل ap_cpuap.bin رو حذف کنیم خودش دوباره میسازه یا نیازی نیست؟
دوم اینکه فایل ap_cpuap.bin رو با دستور ترمینال حذف کنیم یا از محیط گرافیکی هم حذف کنیم مشکلی نداره؟

و یا میشه فایل اپدیتی که خودتون تست کردید رو بزارید رو فورم؟

ان شاءالله هر مشکلی که دارید حل بشه

Hamid1920
07-14-2020, 09:12 PM
سلام حمید جان خیلی ممنون از اموزش چند تا سوال داشتم
اول اینکه فایل ap_cpuap.bin رو حذف کنیم خودش دوباره میسازه یا نیازی نیست؟
سلام
شما فایل رو از اپدیت حذف میکنید که روی مودم زده نشه و باعث خرابی مودمتون نشه این فایل احتمالا فقط سازکار با کرنل مودم آنلاک یوتل هست

دوم اینکه فایل ap_cpuap.bin رو با دستور ترمینال حذف کنیم یا از محیط گرافیکی هم حذف کنیم مشکلی نداره؟
کارهارو توی لینوکس انجام بدید فرقی نمیکنه با محیط گرافیکی حذف کنید یا ترمینال
اگر توی ترمینال میزنید دستورش این هست
rm ap_cpuap.bin

و یا میشه فایل اپدیتی که خودتون تست کردید رو بزارید رو فورم؟

ان شاءالله هر مشکلی که دارید حل بشه

آموزش کامل هست هر سوالی داشتید بپرسید راهنمایی میکنم ولی این یه مورد رو گذاشتم به عهده خودتون که تو روند ساختنش به مهارتتون اضافه بشه و باعث بشه چیزهای جدیدی یاد بگیرید اگر باز هم خیلی سخت بود باید منتظر باشید که دوستان دیگه از روی دستور العمل فایل رو بسازن و به اشتراک بگذارن

ershad
07-14-2020, 10:01 PM
سلام
شما فایل رو از اپدیت حذف میکنید که روی مودم زده نشه و باعث خرابی مودمتون نشه این فایل احتمالا فقط سازکار با کرنل مودم آنلاک یوتل هست

کارهارو توی لینوکس انجام بدید فرقی نمیکنه با محیط گرافیکی حذف کنید یا ترمینال
اگر توی ترمینال میزنید دستورش این هست
rm ap_cpuap.bin

آموزش کامل هست هر سوالی داشتید بپرسید راهنمایی میکنم ولی این یه مورد رو گذاشتم به عهده خودتون که تو روند ساختنش به مهارتتون اضافه بشه و باعث بشه چیزهای جدیدی یاد بگیرید اگر باز هم خیلی سخت بود باید منتظر باشید که دوستان دیگه از روی دستور العمل فایل رو بسازن و به اشتراک بگذارن

سلام نه خودم یا لینوکس اشنای دارم و فایل انلاک رو ساختم فقط یه مشکلی که وجود داره الان به شبکه ایرانسل وصل نمیشه ریست هم کردم
همه رو درست انجام دادم و توی روند اپدیت مشکلی پیش نیومد

این صفحه لاگین
[Only registered and activated users can see links]
این پنل - نگاه کنید به شبکه وصل نمیشه
اینم منوی انتخاب شبکه - که 4g ازش حذف شده و FDD اضافه شده

حالا یکی دو تا باگ داره که بعدا رسیدگی میکنیم
ولی مشکل اینه الان که به شبکه وصل نمیشه

میشه لطف کنید فریم ویری که ساختید رو تو خصوصی بفرستید که بزنم روش؟؟

ershad
07-14-2020, 10:31 PM
سلام سلام مشکل حل شد
الان چندتا مشکل هست که نمیدونم چطور رفعش کنم
اول اینکه وقتی وارد 192.168.1.1 میشم یه صفحه اضافی رو میاره و باید اونجا login رو بزنم تا وارد صفحه لاگین بشم عکس زیر

چطور این صفحه رو حذف کنیم که مستقیم به صفحه لاگین بره؟

دوم اینکه قبل از انلاک مودم یه صفحه داشت به اسم lte info اخرین تب بعد از سیستم ستینگ که اطاعات کانکشن و انتن و... رو میداد اون رو چطوری برگردونیم؟؟

سوم اینکه الان فقط 16 نفز میتونن به وایفای وصل بش اونو چطور به 32 نفر تغیر بدیم؟؟

اگر میشه لطف کنید راهنمایی کنید یه فایل اپدیت سالم و بی نقص بسازیم و منتشر کنیم تو فورم

Hamid1920
07-14-2020, 10:37 PM
سلام نه خودم یا لینوکس اشنای دارم و فایل انلاک رو ساختم فقط یه مشکلی که وجود داره الان به شبکه ایرانسل وصل نمیشه ریست هم کردم
همه رو درست انجام دادم و توی روند اپدیت مشکلی پیش نیومد

این صفحه لاگین
این پنل - نگاه کنید به شبکه وصل نمیشه
اینم منوی انتخاب شبکه - که 4g ازش حذف شده و FDD اضافه شده

حالا یکی دو تا باگ داره که بعدا رسیدگی میکنیم
ولی مشکل اینه الان که به شبکه وصل نمیشه

میشه لطف کنید فریم ویری که ساختید رو تو خصوصی بفرستید که بزنم روش؟؟

فقط سیم ایرانسل جواب نمیده یا کلا همه سیم ها رو جواب نمیده؟
پیام خصوصی دام

ershad
07-14-2020, 11:06 PM
فقط سیم ایرانسل جواب نمیده یا کلا همه سیم ها رو جواب نمیده؟
پیام خصوصی دام

نه داداش مشکل حل شد الان همه رو میخونه

Hamid1920
07-14-2020, 11:28 PM
نه داداش مشکل حل شد الان همه رو میخونه
خوب خداروشکر

اول اینکه وقتی وارد 192.168.1.1 میشم یه صفحه اضافی رو میاره و باید اونجا login رو بزنم تا وارد صفحه لاگین بشم عکس زیر

چطور این صفحه رو حذف کنیم که مستقیم به صفحه لاگین بره؟

من مودم رو در حال حاضر ندارم که بتونم دقیقا بگم چیکار بکنید ولی برای ویرایش وب باید فایل rootfs.tgz ادیت بشه که فایل های وب تو مسیر /etc_ro/ro/web هست

دوم اینکه قبل از انلاک مودم یه صفحه داشت به اسم lte info اخرین تب بعد از سیستم ستینگ که اطاعات کانکشن و انتن و... رو میداد اون رو چطوری برگردونیم؟؟

من سعی میکنم rootfs مودم ایرانسل رو اماده کنم و براتون اپلود کنم که بتونید مقایسه کنید و تغییراتی که نیاز هست بدید

سوم اینکه الان فقط 16 نفز میتونن به وایفای وصل بش اونو چطور به 32 نفر تغیر بدیم؟؟

این مورد رو مودم دستم برسه میتونم چک کنم و الان دیدی نسبت بهش ندارم

ershad
07-15-2020, 12:55 AM
خوب خداروشکر

من مودم رو در حال حاضر ندارم که بتونم دقیقا بگم چیکار بکنید ولی برای ویرایش وب باید فایل rootfs.tgz ادیت بشه که فایل های وب تو مسیر /etc_ro/ro/web هست

من سعی میکنم rootfs مودم ایرانسل رو اماده کنم و براتون اپلود کنم که بتونید مقایسه کنید و تغییراتی که نیاز هست بدید

این مورد رو مودم دستم برسه میتونم چک کنم و الان دیدی نسبت بهش ندارم

خیلی ممنون منتظرم

MH.Mousavi
07-15-2020, 01:59 AM
حمید جان اموزشت عالی بود ممنون
دوستایی که میگفتن فایلم ایراد داره دیدید نداشت یخورده تغییرات میخواست فقط

ماکان
07-15-2020, 09:52 PM
فایل آنلاک مودم مبین نت یوتل Utel-L443 / ZLT S12 در سایت هست در صورت امکان قرار بدید تا بقیه استفاده کنند

MH.Mousavi
07-16-2020, 01:45 PM
فایل آنلاک مودم مبین نت یوتل Utel-L443 / ZLT S12 در سایت هست در صورت امکان قرار بدید تا بقیه استفاده کنند
انلاک مودم یوتل L443 نسخه ایرانسل (FD-I40 B1) ([Only registered and activated users can see links])
راهنما هم تو صفحه قبل هست خودتون هم میتونید بسازید

Hamid1920
07-16-2020, 02:12 PM
خیلی ممنون منتظرم

این فایل rootfs ایرانسل هست برای بررسی و مطالعه میزارم تفاوت هارو با rootfs یوتل میتونید ببینید و اگر نیاز شد تغییرات بدید
فقط این رو در نظر بگیرید همیشه انجام اینطور کارها با ریسک خراب شدن مودم همراه هست پس با مسئولیت خودتون و با دقت انجام بدید

ershad
07-19-2020, 06:37 PM
این فایل rootfs ایرانسل هست برای بررسی و مطالعه میزارم تفاوت هارو با rootfs یوتل میتونید ببینید و اگر نیاز شد تغییرات بدید
فقط این رو در نظر بگیرید همیشه انجام اینطور کارها با ریسک خراب شدن مودم همراه هست پس با مسئولیت خودتون و با دقت انجام بدید

حمید جان خیلی ممنون
منم با احتیاط رفع میکنم مشکلات رو که به مودم اسیبی نرسه
اگه مودمم نابود نشد حتما فریم ویر سالم رو میزارم بعد از تست ;);)

Hamid1920
07-20-2020, 11:24 AM
حمید جان خیلی ممنون
منم با احتیاط رفع میکنم مشکلات رو که به مودم اسیبی نرسه
اگه مودمم نابود نشد حتما فریم ویر سالم رو میزارم بعد از تست ;);)
خواهش میکنم
پرمیشن های فایل ها بهم نخوره معمولا مشکل حادی پیش نمیاد

amirmahdi
07-21-2020, 06:45 PM
سلام دوستان. در مورد ادیت rootfs من تمامی کار هایی که آقا حمید گفتند کردم. فریم ویر رو ساختم به مودم دادم، ولی تغییرات روی مودم ایجاد نمیشه. فریم ویر مودم همون فریم ویری هست که* آنلاک شده و قرار دادید و طبق راهنمای آقا حمید نصب شده.
فقط یه بحثی : من فایل رو اول tar.gz درست می کنم بعد به tgz انتقال میدم و رینیم می کنم. مشکلی نداره ؟. مودمم همراه اوله. توی rootfs هم بعضی از آیکون ها رو عوض می کنم. یا مثلا لوگوی یوتل رو عوض می کنم. چرا تاثیر گذاشته نمیشه ؟
کار هایی که می کنم : اول کار های مربوط به اون فایل .bin رو انجام میدم وخودش و اون کد رو پاک می کنم rootfs.tgz اکسترکت میشه یعد کارهایی که می خوام روش بکنم رو میکنم، و بعد فایل rootfs.tgz رو پاک می کنم و از روی تغییراتم میسازم با پسوند .tar.gz و بعد رینیمش می کنم به .tgz. با md5sum میام md5 rootfs.tgz رو مینویسم توی md5.txt و (قبلی رو پاک می کنم) دایرکتوری rootfs رو پاک می کنم و از روی update که ساختم، یدونه از همون فایل های zip طبق راهنما میسازم. بعد فایل رو میدم به مودم. فایل رو با نام ها مختلفم ساختم و به مودم دادم ولی تغییرات انجام نشده. فریم ویری که الان روی مودم نصبه، فریم ویری هست که طبق راهنما ساخته شده(همون فریم ویر آنلاک به صورت کاستومایز نشده)
ممنون میشم کمک کنید

amirmahdi
07-21-2020, 08:13 PM
دیگه همون فایل ها رو هم مودم نمیگیره و این ارور رو میده :
please choose right files.

Hamid1920
07-21-2020, 09:45 PM
سلام دوستان. در مورد ادیت rootfs من تمامی کار هایی که آقا حمید گفتند کردم. فریم ویر رو ساختم به مودم دادم، ولی تغییرات روی مودم ایجاد نمیشه. فریم ویر مودم همون فریم ویری هست که* آنلاک شده و قرار دادید و طبق راهنمای آقا حمید نصب شده.
فقط یه بحثی : من فایل رو اول tar.gz درست می کنم بعد به tgz انتقال میدم و رینیم می کنم. مشکلی نداره ؟. مودمم همراه اوله. توی rootfs هم بعضی از آیکون ها رو عوض می کنم. یا مثلا لوگوی یوتل رو عوض می کنم. چرا تاثیر گذاشته نمیشه ؟
کار هایی که می کنم : اول کار های مربوط به اون فایل .bin رو انجام میدم وخودش و اون کد رو پاک می کنم rootfs.tgz اکسترکت میشه یعد کارهایی که می خوام روش بکنم رو میکنم، و بعد فایل rootfs.tgz رو پاک می کنم و از روی تغییراتم میسازم با پسوند .tar.gz و بعد رینیمش می کنم به .tgz. با md5sum میام md5 rootfs.tgz رو مینویسم توی md5.txt و (قبلی رو پاک می کنم) دایرکتوری rootfs رو پاک می کنم و از روی update که ساختم، یدونه از همون فایل های zip طبق راهنما میسازم. بعد فایل رو میدم به مودم. فایل رو با نام ها مختلفم ساختم و به مودم دادم ولی تغییرات انجام نشده. فریم ویری که الان روی مودم نصبه، فریم ویری هست که طبق راهنما ساخته شده(همون فریم ویر آنلاک به صورت کاستومایز نشده)
ممنون میشم کمک کنید

دستوری که برای ساخت rootfs باید استفاده کنید این هست

tar -zcvf ../rootfs.tgz *
این دستور رو یاید داخل فولدر rootfs بزننید که مستقبما فایل tgz توی فولدر اصلی ساخته میشه
اگر md5 رو اشتباه اپدیت کنید اپدیت rootfs انجام نمیشه
روی فریمور یوتل من پکیچ اپدیت نزدم هفته اینده احتمالا یه مودم دستم میرسه روی اون انجام میدم و نام فایل یا فرمتی که مودم با اپدیت یوتل قبول میکنه بررسی میکنم در میارم و اینجا میزارم
در مورد تغییرات هم باید ببینید چه تغییراتی میدید و چه انتظاری دارید بطور مثال ممکنه مودم از جایی که شما لوگو رو آپدیت میکنید نخونه و از جایی دیگه لوگو رو برداره حالا تا مودم دستم نیاد بصورت قطعی نمیتونم بگم باید خودم انجام بدم تا دقیقتر بتونم راهنمایی کنم

amirmahdi
07-21-2020, 09:51 PM

این دستور رو یاید داخل فولدر rootfs بزننید که مستقبما فایل tgz توی فولدر اصلی ساخته میشه
روی فریمور یوتل من پکیچ اپدیت نزدم هفته اینده احتمالا یه مودم دستم میرسه روی اون انجام میدم و نام فایل یا فرمتی که مودم با اپدیت یوتل قبول میکنه بررسی میکنم در میارم و اینجا میزارم
در مورد تغییرات هم باید ببینید چه تغییراتی میدید و چه انتظاری دارید بطور مثال ممکنه مودم از جایی که شما لوگو رو آپدیت میکنید نخونه و از جایی دیگه لوگو رو برداره حالا تا مودم دستم نیاد بصورت قطعی نمیتونم بگم باید خودم انجام بدم تا دقیقتر بتونم راهنمایی کنم

ممنون بابت راهنمایی. فکر می کنم مشکل از حجم فایل باشه. به هر حال من خودم مشغول تستم و اگر چیزی در اومد حتما خبر میدم. فقط یک سوال : هردفعه باید اون عدد رو ببریم بالاتر ؟ منظورم 1.07 هست ولی خب من خودم js کار کردم و این قطعه کد فکر کنم به دردتون بخوره قبل از رسیدن مودم تا راهنمایی کنید :

fileUploadSubmitClickHandler = function () {
var versionData = service.getDeviceVersion().real_device_version;
var fileName = $(".customfile").attr('title');
var accountPower = service.getStatusInfo().accountPower == '1';

if (typeof fileName == "undefined" || fileName == '' || fileName == $.i18n.prop("no_file_selected")) {
showAlert("sd_no_file_selected");
return false;
} else {
//judge size
//todo check fileName
fileExt = fileName.substring(fileName.lastIndexOf(".")).toLowerCase();

if (!fileExt.match(/.zip/i) && !fileExt.match(/.rar/i) && !fileExt.match(/.bin/i) && !accountPower) {
showAlert("error_file_selected");
return false;
}

var fileSize = getFileSize($("#fileField")[0]);
if ((fileSize / 1024 / 1024 > 30) || (fileSize / 1024 / 1024 < 1)){ //no more than M
return false;
}
}

// 系统升级
if(accountPower){
if(fileExt.match(/.bin/i))
{
// 模块升级
$("#fileUploadForm").attr("action", "/cgi-bin/zte_upload/upload.cgi");
}
else
{
$("#fileUploadForm").attr("action", "/cgi-bin/sys_update/" + fileName);
}
}
else if((fileExt.match(/.zip/i) || fileExt.match(/.rar/i))){
var canUpdateDesc = !service.itemFuncMode(itemsFuncList.SYSTEM_UPDATE) ;
var moduleType = fileName.substring(0, fileName.indexOf('_')).toLowerCase();
var fdStart = versionData.substring(0, versionData.indexOf('_')).toLowerCase();

if(("p21k" == fdStart) && ("p21" == moduleType))
{

}
else if (fdStart != moduleType)
{
return false;
}

if (!canUpdateDesc) {
var newVer = fileName.substring(fileName.lastIndexOf("_") + 1, fileName.length - fileExt.length);

if (!IsStringInChars(newVer, '0123456789.')) {
return false;
}
var oldVer = versionData.substring(4, versionData.length);
var nnV = newVer.split(".");
if (nnV.length > 3) {
return false;
}
var ooV = oldVer.split(".");
var count = nnV.length < ooV.length ? nnV.length : ooV.length;
var index;
for (index = 0; index < count; index++) {
var p1 = parseInt(nnV[index]);
var p2 = parseInt(ooV[index]);

if (nnV[index].length > 10 || p2 > p1) {
showAlert("high_upgrade_file");
return false;
}
else if (p1 > p2) {
break;
}
}
}
$("#fileUploadForm").attr("action", "/cgi-bin/sys_update/" + fileName);
}

Hamid1920
07-21-2020, 10:01 PM
ممنون بابت راهنمایی. فکر می کنم مشکل از حجم فایل باشه. به هر حال من خودم مشغول تستم و اگر چیزی در اومد حتما خبر میدم. فقط یک سوال : هردفعه باید اون عدد رو ببریم بالاتر ؟ منظورم 1.07 هست ولی خب من خودم js کار کردم و این قطعه کد فکر کنم به دردتون بخوره قبل از رسیدن مودم تا راهنمایی کنید :

fileuploadsubmitclickhandler = function () {
var versiondata = service.getdeviceversion().real_device_version;
var filename = $(".customfile").attr('title');
var accountpower = service.getstatusinfo().accountpower == '1';

if (typeof filename == "undefined" || filename == '' || filename == $.i18n.prop("no_file_selected")) {
showalert("sd_no_file_selected");
return false;
} else {
//judge size
//todo check filename
fileext = filename.substring(filename.lastindexof(".")).tolowercase();

if (!fileext.match(/.zip/i) && !fileext.match(/.rar/i) && !fileext.match(/.bin/i) && !accountpower) {
showalert("error_file_selected");
return false;
}

var filesize = getfilesize($("#filefield")[0]);
if ((filesize / 1024 / 1024 > 30) || (filesize / 1024 / 1024 < 1)){ //no more than m
return false;
}
}

// 系统升级
if(accountpower){
if(fileext.match(/.bin/i))
{
// 模块升级
$("#fileuploadform").attr("action", "/cgi-bin/zte_upload/upload.cgi");
}
else
{
$("#fileuploadform").attr("action", "/cgi-bin/sys_update/" + filename);
}
}
else if((fileext.match(/.zip/i) || fileext.match(/.rar/i))){
var canupdatedesc = !service.itemfuncmode(itemsfunclist.system_update) ;
var moduletype = filename.substring(0, filename.indexof('_')).tolowercase();
var fdstart = versiondata.substring(0, versiondata.indexof('_')).tolowercase();

if(("p21k" == fdstart) && ("p21" == moduletype))
{

}
else if (fdstart != moduletype)
{
return false;
}

if (!canupdatedesc) {
var newver = filename.substring(filename.lastindexof("_") + 1, filename.length - fileext.length);

if (!isstringinchars(newver, '0123456789.')) {
return false;
}
var oldver = versiondata.substring(4, versiondata.length);
var nnv = newver.split(".");
if (nnv.length > 3) {
return false;
}
var oov = oldver.split(".");
var count = nnv.length < oov.length ? Nnv.length : Oov.length;
var index;
for (index = 0; index < count; index++) {
var p1 = parseint(nnv[index]);
var p2 = parseint(oov[index]);

if (nnv[index].length > 10 || p2 > p1) {
showalert("high_upgrade_file");
return false;
}
else if (p1 > p2) {
break;
}
}
}
$("#fileuploadform").attr("action", "/cgi-bin/sys_update/" + filename);
}

ممنون بله بدر بخور هست کد فقط زحمت بکشید کذهای طولانی رو برای خوانایی بیشتر تو اسپویلر بزارید
البته یه سری متغیر ها توی لود صفحه مقدار گذاری میشه که دقیقترش رو توی مودم میشه بررسی کرد
نه نیازی به بالا بردن نسخه نیست
معمولا مودم برای نصب نسحه پارامتر اول نام فایل اپدیت رو چک میکنه اگر با مودم سازکار بود اجاره نصب فایل رو میده که برای ایرانسل ARG بود که ابتدای نام فایل اپدیت گذاشتیم
حالا ممکنه فریمور بوتل مورد یا مقدار دیگه ای رو چک میکنه برا سازگاری حالا اگر خودتون بهش رسیدید که اعلام کنید اگر نه به محض اینکه مودم دستم برسه اطلاعات رو قرار میدم

amirmahdi
07-21-2020, 10:15 PM
چشم حتما. من برای این که راحت تر باشید، کل فایل js که توش چک میشه فایل رو قرار میدم. خودمم مشغول چک کردن هستم. فقط یه نکته ای : من یه فریم ویر رو دیشب گذاشتم قبول کرد ! ولی خب تغییرات انجام نشد. امروز همونشم قبول نمیکنه.
لینک فایل ([Only registered and activated users can see links])

Hamid1920
07-21-2020, 10:22 PM
چشم حتما. من برای این که راحت تر باشید، کل فایل js که توش چک میشه فایل رو قرار میدم. خودمم مشغول چک کردن هستم. فقط یه نکته ای : من یه فریم ویر رو دیشب گذاشتم قبول کرد ! ولی خب تغییرات انجام نشد. امروز همونشم قبول نمیکنه.
لینک فایل ([Only registered and activated users can see links])
بله فایل تو فریمور هست و دارمش برای بررسی بیشتر روی مودم تست میکنم
با توجه به تجربه دوستان دیگه، کلا بعد از اپدیت با فریمور یوتل، مودم نام فایل قبلی رو قبول نمیکنه چرا برای شما قبول کرده دلیلش رو نمیدونم

amirmahdi
07-21-2020, 11:08 PM
بله فایل تو فریمور هست و دارمش برای بررسی بیشتر روی مودم تست میکنم
با توجه به تجربه دوستان دیگه، کلا بعد از اپدیت با فریمور یوتل، مودم نام فایل قبلی رو قبول نمیکنه چرا برای شما قبول کرده دلیلش رو نمیدونم

من الان اگر بخوام ssid دیفالت رو عوض کنم باید کجا رو ادیت کنم ؟ می خوام بذارم amirmahdi-td

amirmahdi
07-21-2020, 11:19 PM
توی version توی rootfs ، این رو تغییر بدیم ؟ tz_version:S12_1.07
ممنون از این که ووقت میگذارید

Hamid1920
07-21-2020, 11:27 PM
من الان اگر بخوام ssid دیفالت رو عوض کنم باید کجا رو ادیت کنم ؟ می خوام بذارم amirmahdi-td

توی version توی rootfs ، این رو تغییر بدیم ؟ tz_version:S12_1.07
ممنون از این که ووقت میگذارید
من مدت کوتاهی مودم دستم بوده و جواب خیلی سوالات رو نمیدونم بیشتر جواب این سوالها با مشارکت شما و دوستان بدست میاد هر چقدر مشارکت دوستان بیشتر باشه هر کسی میتونه یه ویژگی جدید یا امکانات یا پاسخ سوالی رو پیدا کنه که بدرد بقیه دوستان بخوره

amirmahdi
07-22-2020, 10:06 AM
دوستان یوزر و پسورد زیر رو تست کنید و به من خبر بدید چون مودم الان پیشم نیست:
username : sztozed
password : 83583000

amirmahdi
07-22-2020, 11:36 AM
دوستان کسی تونسته فایل داخل configupdate.zip رو ادیت کنه ؟! برای من ارور میده

MH.Mousavi
07-22-2020, 01:19 PM
دوستان یوزر و پسورد زیر رو تست کنید و به من خبر بدید چون مودم الان پیشم نیست:
username : sztozed
password : 83583000

رمز رو امتحان کردی؟ جواب داد؟

MH.Mousavi
07-22-2020, 01:21 PM
دوستان کسی تونسته فایل داخل configupdate.zip رو ادیت کنه ؟! برای من ارور میده

چطوری ادیت کردی؟ من که باز کردم فایل توش خوانا نبود انگار رمز شده باشه

ershad
07-22-2020, 05:31 PM
رو ایرانسل تست کردم و جواب نداد

adminrauf
07-22-2020, 06:47 PM
رمز رو امتحان کردی؟ جواب داد؟

با سلام
رو همراه اول utel l443 تست کردم جواب نداد.

amirmahdi
07-22-2020, 08:44 PM
همین رو میگم دیگه ارور داره.

amirmahdi
07-22-2020, 08:46 PM
با سلام
رو همراه اول utel l443 تست کردم جواب نداد.

رو ایرانسل تست کردم و جواب نداد

هر دو روی فریم ویر های آنلاک تست کردید ؟

ershad
07-22-2020, 10:21 PM
اره داداش رو آنلاک

atapoor
07-22-2020, 10:32 PM
سلام ببخشید چه جوری میشه مودم l433 رو فایل اپدیت داد بهش چون گزینه لود فایل غیر فعال هستش

MH.Mousavi
07-22-2020, 11:16 PM
سلام ببخشید چه جوری میشه مودم l433 رو فایل اپدیت داد بهش چون گزینه لود فایل غیر فعال هستش
یوزر پسورد ادمین این اپراتور رو هنوز در نیوردن بزارن تو سایت ولی با F12 میتونی سورس صفحه آپدیت رو ویرایش کنی
بجای این خط

<li id="ddns" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="DDNS" onclick="tosms('#ddns')">DDNS</a></li>

این خط رو بزاری منو میاد و اپدیت میتونی بکنی

<li id="backup" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="backup_data" onclick="tosms('#backup_data')">Backup Data</a></li>

البته من خودم مودمش رو ندارم اینم از پی سی ورلد کپی کردم یه کاربری به نام emrouz تو سایته اونم همراه اول داره اول خیلی شاکی بود کسی اطلاعات نمیده ولی بعد اینکه اموزش قرار داده شد دیگه خودشو پیدا نکردیم که راهنمایی کنه حالا اگه ایشون یا دوستان اومدن راهنمایی کردن که هیچ اگه نه باید صبر کنی حمید مودم همراه اول دستش بیاد یوزر پسورد رو بزاره مثل اینکه کسی به غیر حمید و چند تا معدود دوستان فعلا اطلاعات شیر نمیکنه

ershad
07-22-2020, 11:24 PM
سلام
خیلی سعی کردم فایل UTEL-L443-UTLV3.0.14.conf که توی configupdate.zip هست رو باز کنم ولی به نتیجه ای نرسیدم
با چند نفر مشورت کردم ظاهرا یوزرنیم های مودم تو این فایل ثبت شده و اطلاعات مهمی توی این فایل هست
هم تو لینوکس هم ویندوز با نرم افزار های مختلفی خواستم باز کنم فایلو ولی کدها قابل خوندن نبود
ظاهرا انکریپت شده یا انکود به خصوصی داره !

atapoor
07-23-2020, 05:46 AM
یوزر پسورد ادمین این اپراتور رو هنوز در نیوردن بزارن تو سایت ولی با F12 میتونی سورس صفحه آپدیت رو ویرایش کنی
بجای این خط

<li id="ddns" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="DDNS" onclick="tosms('#ddns')">DDNS</a></li>

این خط رو بزاری منو میاد و اپدیت میتونی بکنی

<li id="backup" class="ddns"><a href="javascript:void(0)" data-trans="backup_data" onclick="tosms('#backup_data')">Backup Data</a></li>

البته من خودم مودمش رو ندارم اینم از پی سی ورلد کپی کردم یه کاربری به نام emrouz تو سایته اونم همراه اول داره اول خیلی شاکی بود کسی اطلاعات نمیده ولی بعد اینکه اموزش قرار داده شد دیگه خودشو پیدا نکردیم که راهنمایی کنه حالا اگه ایشون یا دوستان اومدن راهنمایی کردن که هیچ اگه نه باید صبر کنی حمید مودم همراه اول دستش بیاد یوزر پسورد رو بزاره مثل اینکه کسی به غیر حمید و چند تا معدود دوستان فعلا اطلاعات شیر نمیکنه

این روش جواب نداد اصلا این خط تو مدم وجود نداره که بشه جابه جا کرد

atapoor
07-23-2020, 09:35 AM
خسته نباشید به همگی خواهشن یکی جواب بده به خدا شیرکردن اطلاعات چیزی از آدم کم نمیشه من نوعی برای خودم لازم دارم شاید فکر کنی شیر کنم بقیه استفاده میکنن دست زیاد میشه نمیدونم به خدا نمیدونم ...!!!!

MH.Mousavi
07-23-2020, 12:07 PM
خسته نباشید به همگی خواهشن یکی جواب بده به خدا شیرکردن اطلاعات چیزی از آدم کم نمیشه من نوعی برای خودم لازم دارم شاید فکر کنی شیر کنم بقیه استفاده میکنن دست زیاد میشه نمیدونم به خدا نمیدونم ...!!!!
نگران نباش بچه ها دارن فعالیت میکنن اطلاعات مودم همراه اولم میزارن ولی چون اکثرا ایرانسل دارن و مدل همراه اولش کمه ممکنه بیشتر زمان ببره که باید صبر کنی این روش ساخت فریمورش تازه عمومی شده و یخورده زمان میبره بچه ها فایل هارو بسازن و راه های نصب رو مودمای دیگه رو عمومی کنن

as2008
07-23-2020, 02:30 PM

سلام دوست عزیز شما تو سایت پی سی هم فکر کنم پیام دادید میخواین اون خط رو اضافه کنید درسته؟
من از مراحش عکس گرفتم یه شماره واتس آپ بدید براتون بفرستم

as2008
07-23-2020, 02:37 PM
این روش جواب نداد اصلا این خط تو مدم وجود نداره که بشه جابه جا کرد

سلام ضمنا این روش رو*من تست کردم رو *مودم همراه اول جواب هم داد فقط مودم ریسیت فکتوری بشه مودم لاک میشه دوباره باید مراحل رو برید

MH.Mousavi
07-23-2020, 08:05 PM
سلام دوست عزیز شما تو سایت پی سی هم فکر کنم پیام دادید میخواین اون خط رو اضافه کنید درسته؟
من از مراحش عکس گرفتم یه شماره واتس آپ بدید براتون بفرستم

عزیز اینجا نمیتونی بزاری بقیه هم استفاده کنن؟

as2008
07-23-2020, 08:12 PM
عزیز اینجا نمیتونی بزاری بقیه هم استفاده کنن؟

جناب بخاطر اینکه اینجا آپلود عکس ندیدم جایی داشته باشه و الان امکان دسترسی به پی سی ندارم
با موبایل میتونم عکس مراحل رو بفرستم

MH.Mousavi
07-23-2020, 11:59 PM
جناب بخاطر اینکه اینجا آپلود عکس ندیدم جایی داشته باشه و الان امکان دسترسی به پی سی ندارم
با موبایل میتونم عکس مراحل رو بفرستم
عکس رو باید پیکو فایلی جایی اپلود کنی رو دکمه عکس کلیک کنی ادرس عکس رو بدی
باشه حالا هر موقع دسترسی داشتی و زحمتت نمیشد

mohsen1364
07-24-2020, 05:53 PM
سلام به همه

لطفا برای همراه اول و ایرانسل روش خلاصه ای رو بما اعلام کنید

یه فایل بدید که آپلود کنیم و آنلاک بشه والله همه نوشته ها رو خوندم بعضی چیزا تخصصیه برای لینوکسه ما خیلی تخصص نداریم

یه راهنمای مختصر و مفید بنویسید و فایل رو هم قرار بدید که همه بتونن استفاده کنن ممنون از همه شما

nnimi
07-25-2020, 10:47 AM
ممکنه لطفاً پسورد فایل rar رو یک بار دیگه بنویسید؟ فایل 13.8 مگابایتی با پسورد tzp258keeper باز نمی*شه و ارور می*ده.
با تشکر

MH.Mousavi
07-25-2020, 10:58 AM
ممکنه لطفاً پسورد فایل rar رو یک بار دیگه بنویسید؟ فایل 13.8 مگابایتی با پسورد tzp258keeper باز نمی*شه و ارور می*ده.
با تشکر

رمز فایل : netwiz.ir

atapoor
07-29-2020, 05:18 PM
سلام به همه
کسی از اعضای گروه فریموری تست شده سالم که بشه وودم ایرانسل و همراه اول رو انلاک کرد که ری استارت از انلاکی در نیاد نداره اگر داره میشه قرار بده بقم استفاده کنن

MH.Mousavi
07-29-2020, 11:03 PM
سلام به همه
کسی از اعضای گروه فریموری تست شده سالم که بشه وودم ایرانسل و همراه اول رو انلاک کرد که ری استارت از انلاکی در نیاد نداره اگر داره میشه قرار بده بقم استفاده کنن

atapoor
07-30-2020, 05:17 PM
سلام اگر سیستم عامل لینوکس و کار کردن با اون رو بلد بودم مطمئن باشید تا الان هر جور شده یک فریموری درست شده بود ندارم که دارم از بقیه کمک میگیرم لطفا اگر کسی به مرحله اجرا رسیده قرار بده بقیم استفاده کنن متشکر

MH.Mousavi
07-30-2020, 05:36 PM
سلام اگر سیستم عامل لینوکس و کار مردن با اون رو بلد بودم مطمئن باشید تا الان هر جور شده یک فریموری درست شده بود ندارم که دارم از بقیه کمک میگیرم لطفا اگر کسی به مرحله اجرا رسیده قرار بده بقیم استفاده کنن متشکر
میدونی مشکل مردم ما چیه؟
با اینکه حمید اومده داره علمش رو میزاره بقیه هم یاد بگیرن و گفته راضی نیست کسی از رو این دستورالعمل فایل بسازه و به فروش بروسونه یه سری دوستان اومدن از رو اموزش ساختن و با اینکه حمید کمکشون کرده راضی نیستن بیان به بقیه کمک کنن و تو دیوار دارن فایل رو میفروشن متاسفانه ادمایی بدی هستیم که فقط بلیدیم از کمک دیگران سوء استفاده کنیم
اگر این دوستا شیر میکردن مشکل شما هم حل میشد ولی مثل اینکه نبایدخیلی از دیگران انتظار داشت همین رفتاراس باعث میشه دیگه کسی به کسی کمک نکنه

ershad
07-30-2020, 06:25 PM
سلام اگر سیستم عامل لینوکس و کار کردن با اون رو بلد بودم مطمئن باشید تا الان هر جور شده یک فریموری درست شده بود ندارم که دارم از بقیه کمک میگیرم لطفا اگر کسی به مرحله اجرا رسیده قرار بده بقیم استفاده کنن متشکر

سلام
نه دوست عزیز اینطور نیست که هر جور شده فریم ویر رو میساختید
الان من فریم ویر رو ساختم با کمک اقا حمید ولی مشکلاتی داره(ussd حذف شده و wifi فقط تا 16 نفر پشتیبانی میکنه)
الان مشکل مهم تر اینه بعد از زدن فریم ویر انلاک رو مودم، دیگه فریم ویری رو برای اپدیت قبول نمیکنه
الان من تو این مرحله قفل کردم
فایل اپدیت رو نذاشتم که مثل مودم من اون امکانات حذف نشه براتون فعلا(اگه اصرار دارید بگید که اپلود کنم براتون)
ظاهرا بعضی از دوستان مشکل اپدیت فریم ویر انلاک رو حل کردن ولی چیزی نمیگن

atapoor
07-30-2020, 10:53 PM
این جا لطف میکنید میگید روی این فایل دارید کار میکنید داخل یک فیلم دیدم مستقیم هم فایل دادش و آپدیت کرد و مودم اپدیت utel شد ایا درسته ؟؟؟ و میشه این کار کرد چون مودم دستم نیست نمیتونم تست کنم

arya2121
08-03-2020, 01:58 PM
سلام
نه دوست عزیز اینطور نیست که هر جور شده فریم ویر رو میساختید
الان من فریم ویر رو ساختم با کمک اقا حمید ولی مشکلاتی داره(ussd حذف شده و wifi فقط تا 16 نفر پشتیبانی میکنه)
الان مشکل مهم تر اینه بعد از زدن فریم ویر انلاک رو مودم، دیگه فریم ویری رو برای اپدیت قبول نمیکنه
الان من تو این مرحله قفل کردم
فایل اپدیت رو نذاشتم که مثل مودم من اون امکانات حذف نشه براتون فعلا(اگه اصرار دارید بگید که اپلود کنم براتون)
ظاهرا بعضی از دوستان مشکل اپدیت فریم ویر انلاک رو حل کردن ولی چیزی نمیگن

مشکل مودم رو شما برطرف کردید؟

atapoor
08-03-2020, 02:53 PM
سلام فکر کنم باید فریمور بخریم کسی اطلاعاتی به بقیه نمیده تا بتونه ازش پول دربیاره

MH.Mousavi
08-03-2020, 09:11 PM
مشکل مودم رو شما برطرف کردید؟

سلام فکر کنم باید فریمور بخریم کسی اطلاعاتی به بقیه نمیده تا بتونه ازش پول دربیاره
مشکلی نداره قریمور که بخواد کسی برطرف کنه فریمور رسمی خود یوتل هست فقط فریمور یوتل USSD نداره که استفاده خیلی کمی داره بعدا همه میشه اپدیت درست کرد و امکانات اضافه کرد
چیزی که برام جالبه دستورالعمل کامل هست حتی یه نفرم پیدا نمیشه بسازه بزاره، همه میسازن برا استفاده خودشون

atapoor
08-03-2020, 10:41 PM
سلام میشه فریمور که دارید رو برای ما قرار بدید متشکر میشم

arya2121
08-03-2020, 11:17 PM
مشکلی نداره قریمور که بخواد کسی برطرف کنه فریمور رسمی خود یوتل هست فقط فریمور یوتل USSD نداره که استفاده خیلی کمی داره بعدا همه میشه اپدیت درست کرد و امکانات اضافه کرد
چیزی که برام جالبه دستورالعمل کامل هست حتی یه نفرم پیدا نمیشه بسازه بزاره، همه میسازن برا استفاده خودشون
یعنی این همه آدم ادیت کردن یکی قرار نداده اینجا؟!چه دلیلی میتونه جز کسب درآمد باشه!؟
انشالله یا بامرام بزاره تا همه بتونن استفاده کنن

as2008
08-03-2020, 11:18 PM

بخدا اگه امکاناتش و وقتش رو داشتم درستش میکردم
اصلا با لینوکس کار نکردم

as2008
08-03-2020, 11:25 PM
حداقل همین فریمور که ussd نداره رو بزارید شاید کسی استفاده کنه

MH.Mousavi
08-03-2020, 11:38 PM
یعنی این همه آدم ادیت کردن یکی قرار نداده اینجا؟!چه دلیلی میتونه جز کسب درآمد باشه!؟
انشالله یا بامرام بزاره تا همه بتونن استفاده کنن
بله برید دیوار رو نگاه کنید تا قبل این اموزش کسی تو دیوار بلد نبود انلاک کنه الان همه تو دیوار شدن فروشنده فایل انلاک فقط سوء استفاده بلدن کسی تو کار کمک نیست

atapoor
08-04-2020, 11:47 PM
سلام هیچ کی نیست فایل در اختیار ما بزاره متشکر از همگی شما

arya2121
08-05-2020, 02:10 AM
بله برید دیوار رو نگاه کنید تا قبل این اموزش کسی تو دیوار بلد نبود انلاک کنه الان همه تو دیوار شدن فروشنده فایل انلاک فقط سوء استفاده بلدن کسی تو کار کمک نیست

شما خیلی به این فروم کمک میکنی،جسارتا خودتون و باقی دوستانی که میدونیم همه امکانات و حتی خود فایل ادیت شده رو دارن،چرا دست بکار نمیشید تا جلوی این دلال بازیا رو بگیرید؟

MH.Mousavi
08-05-2020, 10:28 AM
شما خیلی به این فروم کمک میکنی،جسارتا خودتون و باقی دوستانی که میدونیم همه امکانات و حتی خود فایل ادیت شده رو دارن،چرا دست بکار نمیشید تا جلوی این دلال بازیا رو بگیرید؟
پستای من رو بخونید من مودمش رو ندارم که بخوام براش فایل بسازم اونقدر هم تسلط ندارم که فایل رو بدون تست بسازم با اطمینان بگم فایل درسته اطلاعاتی هم که میدم بعضا از حمید میپرسم
شما باید از این دوستانی که خودشون مودم رو دارن این سوال رو بپرسید که چرا وقتی مودم رو دارن و دستورالعمل هم هست کاری انجام نمیدن یه نصب ماشین مجازی لینوکس برای ویندوز کاری داره؟ یه Vmware دانلود میکنی روش لینوکس نصب میکنی دستورالعملهارو روش انجام میدی این سایت هدفش اموزش هست ومیخواد خودتون راه بیفتید
درسته خیلی افراد سوء استفاده گر هستن و تا قبل اموزش میگقتن هر کمکی از دستمون برمیاد انجام میدیم بعد یهو غیب شدن ولی کسی که اجازه کار به این سوء استفاده گرا میده خودمونیم، با این که احساس نیاز میکنیم و مودمش رو داریم و دستورالعمل کاملا شسته و رفته و کامل جلوی چشمونه هیچ کاری انجام نمیدیم و بهونه های مختلف میاریم
این که مودم دارید فایل میسازید به کسی نمیدید یا اینکه با اموزش کامل بازم بهونه میارید و منتظر بقیه هستید جفتش به یه اندازه غلطه درسته بعضیا واقعا دانش کامپیوتری ندارن و نمیتونن ولی از بقیه که سرشون همش تو کامپیوتره با یخورده وقت گذاشتن میتونن چیزای جدید یادبگیرنو انجام بدن

Hossein jabbar
08-05-2020, 10:41 AM
من خودم در انلاک مودم tf-i60 هم در ادیت کردن فریمور و تست هاش 3تا مودم سوزوندم تا چند تا فریمور ه خوب ادیت کنم اگه تلاش کنین میتونین بنویسین خیلی از خوردن آبم راحتــــــــــر .من مودمشو ندارم اگه داشتم مینوشتم و ادیت شو و اپشناشو میریختم و بعد تست میکردم و انتشار میکردم ولی ندارم ....
سعی کنین که تولید کننده باشین نه مصرف کننده!
موفق باشین:cool:

atapoor
08-06-2020, 06:04 PM
این مودم خیلی حساسه و سی پی یو ضعیفی داره با یک فایل بهش میزنی یک خورده اشتباه باشه مودم دیگه بالا نمیاد کشته ما رو یکی نمیشه همت کنه بسازه لینوکس ندارم کارم باهاشم بلد نیستم چی کارکنیم خوب بچا میان این جا در دل میکنن میرن یک خورده یمی همت کنه مام هرجور بتونیم کمش میکنیم کاری دیگه از دستمون بر نمیاد

mohsen1364
08-06-2020, 09:48 PM
چقدر دارن میفروشن؟

ershad
08-06-2020, 11:42 PM
من خودم در انلاک مودم tf-i60 هم در ادیت کردن فریمور و تست هاش 3تا مودم سوزوندم تا چند تا فریمور ه خوب ادیت کنم اگه تلاش کنین میتونین بنویسین خیلی از خوردن آبم راحتــــــــــر .من مودمشو ندارم اگه داشتم مینوشتم و ادیت شو و اپشناشو میریختم و بعد تست میکردم و انتشار میکردم ولی ندارم ....
سلام
حسین جان میتونی یه کمکی بدی؟
مودم رو دارم
فایل انلاک رو هم ساختم و مشکلی نداشت و انلاک شده مودم
الان فریم ویر جدید ساختم که ایراداتشو رفع کنه ولی مودم دیگه فریم ویر جدید رو قبول نمیکنه
نظری نداری که مشکل چیه و چطور رفعش کنم؟

Aghamir
08-07-2020, 12:09 AM
پستای من رو بخونید من مودمش رو ندارم که بخوام براش فایل بسازم اونقدر هم تسلط ندارم که فایل رو بدون تست بسازم با اطمینان بگم فایل درسته اطلاعاتی هم که میدم بعضا از حمید میپرسم
شما باید از این دوستانی که خودشون مودم رو دارن این سوال رو بپرسید که چرا وقتی مودم رو دارن و دستورالعمل هم هست کاری انجام نمیدن یه نصب ماشین مجازی لینوکس برای ویندوز کاری داره؟ یه Vmware دانلود میکنی روش لینوکس نصب میکنی دستورالعملهارو روش انجام میدی این سایت هدفش اموزش هست ومیخواد خودتون راه بیفتید
درسته خیلی افراد سوء استفاده گر هستن و تا قبل اموزش میگقتن هر کمکی از دستمون برمیاد انجام میدیم بعد یهو غیب شدن ولی کسی که اجازه کار به این سوء استفاده گرا میده خودمونیم، با این که احساس نیاز میکنیم و مودمش رو داریم و دستورالعمل کاملا شسته و رفته و کامل جلوی چشمونه هیچ کاری انجام نمیدیم و بهونه های مختلف میاریم
این که مودم دارید فایل میسازید به کسی نمیدید یا اینکه با اموزش کامل بازم بهونه میارید و منتظر بقیه هستید جفتش به یه اندازه غلطه درسته بعضیا واقعا دانش کامپیوتری ندارن و نمیتونن ولی از بقیه که سرشون همش تو کامپیوتره با یخورده وقت گذاشتن میتونن چیزای جدید یادبگیرنو انجام بدن

سلام
من مودمشو خریدم
بفرستم براتون روش کار کنید و فریمور رو اینجا بزاریم که دلال بازی جمع بشه ؟

Aghamir
08-07-2020, 12:11 AM

سلام دوست عزیز
من میتونم مودم رو براتون بفرستم روش کار کنید

rezai
08-07-2020, 06:51 PM
اگه به جای دنبال فایل آنلاک دنبال آموزش لینوکس بودین دیگه نیازی به پول دادن و منت کشی نداشتین .

1- لینوکس مجانی (آموزش به صورت تصویری و PDF مجانی)

2- آموزش ساخت فایل آنلاک مجانی (همون کسایی که فایل آماده کردن از این روش استفاده کردن و مودمهاشون سالمه و به قول بعضی از دوستان در حال فروش مودمها هستن)

3- مودم هم که دارین

4- ولی همت شما متاسفانه صفره و منتظر فایل حاضر و آماده هستین .(درست مثل کشورهای صادر کننده مواد خام که همیشه منت خرید آشغالهای کشورهای صنعتی رو میکشن و به خودشون اعتماد ندارن تازه تحریم هم میشن!؟)

ضمناً با توجه به این فروم که هدف آموزشی داره بهتره کمی علم ،تجربه و مهارت خودمون رو افزایش بدیم .

از کسایی که از این متن هم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم .

arya2121
08-08-2020, 08:11 PM
اگه به جای دنبال فایل آنلاک دنبال آموزش لینوکس بودین دیگه نیازی به پول دادن و منت کشی نداشتین .

1- لینوکس مجانی (آموزش به صورت تصویری و PDF مجانی)

2- آموزش ساخت فایل آنلاک مجانی (همون کسایی که فایل آماده کردن از این روش استفاده کردن و مودمهاشون سالمه و به قول بعضی از دوستان در حال فروش مودمها هستن)

3- مودم هم که دارین

4- ولی همت شما متاسفانه صفره و منتظر فایل حاضر و آماده هستین .(درست مثل کشورهای صادر کننده مواد خام که همیشه منت خرید آشغالهای کشورهای صنعتی رو میکشن و به خودشون اعتماد ندارن تازه تحریم هم میشن!؟)

ضمناً با توجه به این فروم که هدف آموزشی داره بهتره کمی علم ،تجربه و مهارت خودمون رو افزایش بدیم .

از کسایی که از این متن هم ناراحت شدن عذرخواهی میکنم .

به این راحتی هم که شما میگید نیست،بنده فایل رو بسازم شما جرات میکنی بزنی روی مودمت؟
بحث تخصص هست
اونایی که ساختن یا تخصص اش رو داشتن و یا ازش میخواستن کسب درآمد کنن(کسی که برای آنلاک برای هر مودم مثلا 100 بگیره یکی دوتا مودم این وسط خراب بشه مهم نیست براش)

MH.Mousavi
08-09-2020, 12:43 AM
به این راحتی هم که شما میگید نیست،بنده فایل رو بسازم شما جرات میکنی بزنی روی مودمت؟
بحث تخصص هست
اونایی که ساختن یا تخصص اش رو داشتن و یا ازش میخواستن کسب درآمد کنن(کسی که برای آنلاک برای هر مودم مثلا 100 بگیره یکی دوتا مودم این وسط خراب بشه مهم نیست براش)
دستورالعمل هیچ مشکلی نداره تمام جزئیات هم نوشته شده طبق دستورالعمل پیش بری هیچ مشکلی پیش نمیاد چند تا از دوستانم میبینید تست کردن ولی اگه کاری اضافه و کم نسبت به اموزش انجام بدید احتمال خراب شدن هست

rezai
08-09-2020, 12:45 AM
بحث تخصص هست

به همین راحتی اگه خودم فایل رو طبق دستورالعمل درست کنم حتما روی مودم میزنم چون کسی که روش اینکار رو اینجا گذاشته خودش حرفه ای اینکاره و اطلاعات غلط به کسی نمیده . بلد بودن لینوکس هم تخصص نیست . ویرایش فایل تخصص میخواد که اینجا توضیحاتش کامل داده شده .

atapoor
08-11-2020, 10:35 AM
سلام ببخسید کسی میتونه کنم کنه حجم فایل چه قدره چون ساختم میخوام ببینم درسته یا خیر حجم فایل یکی بزرگواری میکنه بکه متشکر

MH.Mousavi
08-11-2020, 10:49 AM
سلام ببخسید کسی میتونه کنم کنه حجم فایل چه قدره چون ساختم میخوام ببینم درسته یا خیر حجم فایل یکی بزرگواری میکنه بکه متشکر
سایزش اینه (10,934,143 bytes)

atapoor
08-11-2020, 11:23 AM
درستش کردم ولی روی l443 جواب نداد و خطای parse file failed میده

atapoor
08-11-2020, 11:27 AM
باید به چه صورتی فایلو به مودم دادش به هر صورتی تزریقش میکنم نمیشه و این ارور میده مودم بالا ۸ بار ریست کردم بازم ارور میده شما فایل دارید من بتونم تستش کنم

MH.Mousavi
08-11-2020, 11:36 AM
ندارم فایل رو سایزش رو پرسیدم گفتم
طبق دستورالعمل تو لینوکس ساختی؟
فایل نهاییت فایل zip هست؟ اول اسمش با ARG شروع میشه؟
تو بخشی System Update فایلو میزنی؟

atapoor
08-11-2020, 12:06 PM
اره پسورد فایل zip هستش بله تو ورودی اپدیت مودم میزنم ولی آخرس ارور میده نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ کیم اصلا کمک نمیکنه اول فایلم با اسم arg هستش و اره تو لینوکس درستش کردم

MH.Mousavi
08-11-2020, 01:57 PM
اره پسورد فایل zip هستش بله تو ورودی اپدیت مودم میزنم ولی آخرس ارور میده نمیدونم چیکار باید بکنم هیچ کیم اصلا کمک نمیکنه اول فایلم با اسم arg هستش و اره تو لینوکس درستش کردم
اینو جواب ندادی تو بخش System Update فایلو میزنی؟
فایلی که ساختی برام بفرست طبق دستورالعمل چکش کنم

atapoor
08-11-2020, 02:45 PM
اینجوری میزنم به جای فایل آخر دفعه پیش این فایلو میدم قسمت backup data قسمت آپدیت دیتا، به چه صورتی باید فایلو بفرستم، فایلو با روش f12 تعویض خط بایکدیگر قسمت اپدیت فایلو فعال میشه بعد فایل تزریق میکنم

atapoor
08-11-2020, 02:48 PM
خصوصی نمیتونم فایل بفرستم شماره واتس اپی تلگرامی بدید در خدمتم خطایی که میده میگه تجزیه فایل خطا دارد، من شمارمو گذاشتم داخل همین گفتگو ها هست خواستید پیام بدید در خدمتم

Hossein jabbar
08-11-2020, 03:34 PM
دم شرف هرچی آدم بیشرفه که برای ۳ تومن هیجی آدم کمک نمیکنه خود کسی درست کرده یک ماهه نیست هر کی درست میکنه تا میبینه کار میکنه دمشو میزاره رو کولشو میره تف دم شرف من از روی روش خط به خط درست کردم اومدم پایین کار نکرد برای همراه اول
الان جواب نداد رو همراه اول؟؟؟

atapoor
08-11-2020, 03:44 PM
سلام خیر روی همراه اول جواب ندادش

MH.Mousavi
08-11-2020, 05:43 PM
دم شرف هرچی آدم بیشرفه که برای ۳ تومن هیجی آدم کمک نمیکنه خود کسی درست کرده یک ماهه نیست هر کی درست میکنه تا میبینه کار میکنه دمشو میزاره رو کولشو میره تف دم شرف من از روی روش خط به خط درست کردم اومدم پایین کار نکرد برای همراه اول
خود حمید که راهتمایی کامل رو گذاشته برا آموزش دیگه چیکار میکرد گفته هم فایل خودش نمیزاره و هدفش اموزشه و میخواد بقیه بچه ها راه بیفتن این که کسی کمک نمیکنه دیگه تقصیر مردممونو
تو اموزش هم گفته باید بری تو System Update بزنی میری تو یه منو دیگه میزنی معلومه قبول نمیکنه
همراه اولم من پرسیدم از حمید میگه تا حالا دستم نیومده که یوزر پسورد اصلیش رو در بیارم باید یا صبر کنی بقیه سرشون به سنگ بخوره بیان اطلاعات بدن یا اینکه حمید مودم همراه اول برسه دستش یا اینکه خودت روشش رو در بیاری ازین 3 حالت خارج نیست با فحش دادن چیزی درست نمیشه
کلا روش هم رو همراه اول تست نشده همونطوری که نوشته شده فقط مودم ایرانسل رسیده دست حمید و رو ایرانسل فقط تست کرده

atapoor
08-11-2020, 06:07 PM
زنگ زدم میگن من یوزر پسورد مخفی دارم میزنیم میریم. همین فایلو میدیم اپدیت میکنیم و انکلاک میشه خواسته باشم توضیح بدم ۳ میلیون میگیرم چه خوب یک مودم اشغال ایرانی خودشونم ازشون مینالن میگن کیفیت اشغالی داره خوب دارن ازش پول در میارن

atapoor
08-11-2020, 06:30 PM
راه رو داریم اشتباه میریم دارم به نتیجه های خوبی میرسم نتیجه رسیدم انتشار میدم راه از اون چیزی که فکر میکنید خیلی ساده تره داریم لقمه رو میپیچونیم*

MH.Mousavi
08-11-2020, 07:31 PM
راه رو داریم اشتباه میریم دارم به نتیجه های خوبی میرسم نتیجه رسیدم انتشار میدم راه از اون چیزی که فکر میکنید خیلی ساده تره داریم لقمه رو میپیچونیم*
راه رو اشتباه نمیریم روش زدن فریمور اونی هست که توضیح داده شده شما هدفت انلاکه خالیه که یخورده باهوشتر باشید تو همون پست یه سری توضیحات در مورد بخش های مختلف داده شده اونی که باهوش باشه ازش استفاده میکنه داشتن پسورد فریمور یوتل مهم بوده برای بدست اوردن فایلا که تو اون پست گذاشته شده

atapoor
08-11-2020, 08:34 PM
ببخشید پس شما فایلو دارید ولی به کسی کمک* نمکنید تا بتونید عمومیش نکنید و بتونید پول دربیارید وتوضیح عمومی انلاک قرار نمیدید

Hossein jabbar
08-11-2020, 10:04 PM
ببخشید پس شما فایلو دارید ولی به کسی کمک* نمکنید تا بتونید عمومیش نکنید و بتونید پول دربیارید وتوضیح عمومی انلاک قرار نمیدید
عزیز دل هدف انجمن جهت دانش افزایی میباشد اگر فریمور بخوای باید منتظر باشی تا یکی بنویسه و انتشار کنه
شما یکمی با این مودم اطلاعاتتو زیاد کن میتونی آنلاکش کنی!
راستی با فوحشم هم کار درس نمیشه که.....
موفق باشی

MH.Mousavi
08-11-2020, 10:58 PM

داداش گلم تو چقدر شاکی هستی اینو در نظر بگیر که مردم بهت بدهکار نیستن هر کسی کاری انجام میده داره لطف میکنه
در جواب حرفتم همونطور که قبلا هم گفتم باید بگم که من این سوالارو از حمید میپرسم مینویسم اینجا اونم سرش شلوغه پروژه داره همین که جواب منو یکی در میون میده باید خداروشکر کرد بازم اگه شما ناراحتی اونم ننویسم

atapoor
08-12-2020, 01:41 AM
متشکر خیلی ممنون انلاک l443 همراه اول انجام شدش و مودم انلاک شد و کار میکنه و اپدیت یوتل شد

atapoor
08-12-2020, 01:43 AM
سلام خیلی ممنون باکمک شما تونستم انلاکو انجام بدم خیلی متشکر خیلی ممنون متشکر از همگی فقط تنها مشکل الان فقط دارم فقط حذف شدن ussd هستش که اونم دارم روش کار میکنم

atapoor
08-12-2020, 06:57 AM
سلام ussd هم فعال شد مودم تمام با تشکر از آقای موسوی و عباس آقای عزیز که منو خیلی کمک کردن

MH.Mousavi
08-12-2020, 11:21 AM
سلام ussd هم فعال شد مودم تمام با تشکر از آقای موسوی و عباس آقای عزیز که منو خیلی کمک کردن
خواهش میکنم
USSD رو چطوری فعال کردی؟

atapoor
08-12-2020, 12:18 PM
با پسوند .bin فایل درست کردم زدم تو برنامه که شما داده بودید قرار دادم و تو لینوکس دوباره ساختم زدم روی مودم جواب داد

Hossein jabbar
08-12-2020, 03:47 PM
با پسوند .bin فایل درست کردم زدم تو برنامه که شما داده بودید قرار دادم و تو لینوکس دوباره ساختم زدم روی مودم جواب داد
داداش الان همتشو کردی یو دیدی که به گفته من میتونی انلاک کنی
حالا دل شو داری منتشر کــــــــــــــــــــــــ ــن!

atapoor
08-12-2020, 10:36 PM
سلام خوبید استاد ببخشید اگر حتی یک کمک کوچیک از طرف این گروه به من می شد به غیر از فریمور که بزرگواری کردن در اختیار من گذاشتن مطمئن باشید که تمام فایلامو همین جا اپلود میکردم پسورد ادمین خودم تونستم روش پیدا کردنشو پیدا کنم خودم طریقه کار کردن و روش اپگریت پیدا کردم خودم فایلو درست کردم همه چی ... فقط آقای موسوی نکاتی میگفتن ریز باید تفکر میکردی نکته میکشیدی بیرون واقعا از همه متشکرم ممنون

MH.Mousavi
08-12-2020, 10:51 PM
سلام خوبید استاد ببخشید اگر حتی یک کمک کوچیک از طرف این گروه به من می شد به غیر از فریمور که بزرگواری کردن در اختیار من گذاشتن مطمئن باشید که تمام فایلامو همین جا اپلود میکردم پسورد ادمین خودم تونستم روش پیدا کردنشو پیدا کنم خودم طریقه کار کردن و روش اپگریت پیدا کردم خودم فایلو درست کردم همه چی ... فقط آقای موسوی نکاتی میگفتن ریز باید تفکر میکردی نکته میکشیدی بیرون واقعا از همه متشکرم ممنون
نه عزیز کسی از شما انتظاری نداره شما از برخورد قبلیت مشخص بود بعد از پیدا کردن به کسی کمک نمیکنی به هر حال راهنمایی سایت کامل بوده و همه دوستان انجام دادن و دارن استفاده میکنن این طبیعت مردممونه که کاراشون راه میفته دیگه نباید ازشون انتظار داشت شما راحت باش کم کم این فرهنگ کمک کردن جا میفته بین بچه ها

Hossein jabbar
08-12-2020, 11:41 PM
نه عزیز کسی از شما انتظاری نداره شما از برخورد قبلیت مشخص بود بعد از پیدا کردن به کسی کمک نمیکنی به هر حال راهنمایی سایت کامل بوده و همه دوستان انجام دادن و دارن استفاده میکنن این طبیعت مردممونه که کاراشون راه میفته دیگه نباید ازشون انتظار داشت شما راحت باش کم کم این فرهنگ کمک کردن جا میفته بین بچه ها

دقیقا همون طوره محمد جون مردم اینطورین من خودم میتونستم در دقیقه آنی بنویسم و انتشار کنم ولی دیدید که بعضی از آدما که میگن فایل رو منتشر کنید تا همه استفاده کنن در انتشار هم فقط و فقط حمید بود که منتشر کرد و گرنه هیچ کسی نمیتونست تو این انجمن آنلاک کنه به هر حال تو پست حمیدم قید شده بود که اگر کسی از این فایلای منتشرشدش استفاده کرد تو همین انجمن منتشر کنه که چشمم آب نمیخوره!
فک کنم اگر کسی نباشه منتشر کنه معلوم میشه که همه به فکر خودشون هستن اگر این عقیده تو حمــــــید بود شاید هیچ وقت اون فایلا و نوشت های انلاک هم عملی نبود بهر حال ما از بچه های انجمن انتظار داریم....

arya2121
08-13-2020, 12:49 AM
سلام هیچ کی نیست فایل در اختیار ما بزاره متشکر از همگی شما

این مودم خیلی حساسه و سی پی یو ضعیفی داره با یک فایل بهش میزنی یک خورده اشتباه باشه مودم دیگه بالا نمیاد کشته ما رو یکی نمیشه همت کنه بسازه لینوکس ندارم کارم باهاشم بلد نیستم چی کارکنیم خوب بچا میان این جا در دل میکنن میرن یک خورده یمی همت کنه مام هرجور بتونیم کمش میکنیم کاری دیگه از دستمون بر نمیاد

سلام اگر بزرگواری کنید فایل که تا الان درست کردید برای بقیم شیر کنید خیلی بزرگواری کردید مشکلات ریز کوچیک داره میشه برطرفش کرد متشکر میشیم بتونیم نمونه کار ببینیم تا مشکلات بشه رفش کرد متشکر

به به واقعا متاسفم برای شما...
داداش شما تونستی نوش جونت برو کاسبیت رو بکن،دم از با هم هم نزن
کل آموزش و فایل راهنمایی رو از همین فروم گرفتی بعد طاقچه بالا و اگه مگه میزاری!؟

atapoor
08-13-2020, 01:35 AM
من کارم انلاک مودم نیستش و انلاک نمیکنم برای خودم و مودم خودم کار کردم نه فروشندم نه از این راه پول در میارم 🙏🙏

atapoor
08-13-2020, 01:38 AM
من چه برخوردی کردم که شما فهمیدی اگر پیدا کنم به کسی کمک نمیکنم به افرادهایی که کمکم کردن فایلم هایی درست کردم دادم و دارن استفاده میکنن بی چشمه رو نیستم حالا میتونی بشینی پشت ادم حرف بزنی

atapoor
08-13-2020, 01:42 AM
ایشون بهم کمک کردن فایلو دارن و دارن استفاده میکنن هر روز یک ساعت باهم روش کار کردیم و جواب گرفتیم آقای موسوی کمکمون میکرد نکته میگفتن و ما تونستیم انجمش بدیم

arya2121
08-13-2020, 01:47 AM
ایشون بهم کمک کردن فایلو دارن و دارن استفاده میکنن هر روز یک ساعت باهم روش کار کردیم و جواب گرفتیم آقای موسوی کمکمون میکرد نکته میگفتن و ما تونستیم انجمش بدیم

خوب فایل و آموزش رو بزار
چرا طاقچه بالا میزاری؟! اون دوستان راهنمایی کردن و الانم نمیشه که اونا بزارن
مطلبش کلا ده دقیقه نمیشه نوشتنش
پ.ن:بنده از این مدل مودم ندارم و نداشتم قبلا...
فقط و فقط میخوام جلوی فروش و دلال بازی بسته بشه
مطمئنا اگه میداشتم این مودم رو تلاشم رو میکردم و بدون شک اینجا فایل رو قرار میدادم.

MH.Mousavi
08-13-2020, 02:20 PM
بچه ها با این دوستمون بحث رو زیاد به حاشیه نکشونیم این بنده خدا فایلی نداره که بده من یه سوال ازش پرسیدم USSD رو چطوری فعال کردی گفت .zip رو کردم .bin درست شد متوجه شدم اصلا تو باغ نیست الانم احتمالا چون نتونسته داره این پست هارو میزاره اذیت کنه فکر میکنه ماها که کمکش کردیم تقصیر کاریم
اگر هم مودمش رو انلاک کرده باشه از همون طریق که با ریست میپره انجام داده یا اینکه داده کسی دیگه انجام داده براش همونطور که نوشته برای اونا که کمک کردن فایل فرستاده و نوشته نکاتی که من گفتم کمکش کرده باید بگم نه برا من هیچ فایلی نفرستاده
به هر حال زیاد باهاش کل کل نکنید هم تاپیک میره به حاشیه هم اینکه این بنده خدا فایلی نداره که بخواد بده

as2008
08-13-2020, 02:40 PM
بچه ها با این دوستمون بحث رو زیاد به حاشیه نکشونیم این بنده خدا فایلی نداره که بده من یه سوال ازش پرسیدم USSD رو چطوری فعال کردی گفت .zip رو کردم .bin درست شد متوجه شدم اصلا تو باغ نیست الانم احتمالا چون نتونسته داره این پست هارو میزاره اذیت کنه فکر میکنه ماها که کمکش کردیم تقصیر کاریم
اگر هم مودمش رو انلاک کرده باشه از همون طریق که با ریست میپره انجام داده یا اینکه داده کسی دیگه انجام داده براش همونطور که نوشته برای اونا که کمک کردن فایل فرستاده و نوشته نکاتی که من گفتم کمکش کرده باید بگم نه برا من هیچ فایلی نفرستاده
به هر حال زیاد باهاش کل کل نکنید هم تاپیک میره به حاشیه هم اینکه این بنده خدا فایلی نداره که بخواد بده

سلام دوستان ببخشید دخالت میکنم ولی این حرف و بزنم بهتره در حق این بنده خدا ظلم نشه
ایشون فایل رو به بنده دادن و آموزش لازم
مودم قشنگ بدون مشکل آنلاک شد

MH.Mousavi
08-13-2020, 03:23 PM
سلام دوستان ببخشید دخالت میکنم ولی این حرف و بزنم بهتره در حق این بنده خدا ظلم نشه
ایشون فایل رو به بنده دادن و آموزش لازم
مودم قشنگ بدون مشکل آنلاک شد
اینطوری که بدتر به بقیه ظلم کردید ما داشتیم کمک میکردیم به شما داده فایل رو :D
به هر حال موفق باشید ممنون که کمک نمیکنید بهتره این بحث رو ادامه ندیم به جای کمک فقط الکی داریم حاشیه درست میکنیم به هرحال من با سوالی که ازش پرسیدم و جوابی که داد متوجه شدم انجام نداده

atapoor
08-13-2020, 04:16 PM
عباس جان بزار فکر کنن فایل ندارم و انلاک نکردم بهترهستش . آموزش به شما داده شد شاهد شما باش برام مهم نیست بزار هر جور میخوان فکر کنن برام مهم نیست ، من تو باغ نیستم ولش فایل به ایشون تقدیم کردم راه پیدا کردن پسورد بهشون یاد دادم پیدا کردن مودمشونم که همراه اول بود انلاک کردن تمام

as2008
08-13-2020, 05:22 PM
اینطوری که بدتر به بقیه ظلم کردید ما داشتیم کمک میکردیم به شما داده فایل رو :D
به هر حال موفق باشید ممنون که کمک نمیکنید بهتره این بحث رو ادامه ندیم به جای کمک فقط الکی داریم حاشیه درست میکنیم به هرحال من با سوالی که ازش پرسیدم و جوابی که داد متوجه شدم انجام نداده

ایشون قبلا یک کمکی خواستن من راهنمایی کردم
بخاطر همین برا تشکر فایل رو به بنده دادن
من فقط این پیام رو دادم که بگم فایل هست هیچ مشکلی هم نداره
روزخوش

MH.Mousavi
08-13-2020, 05:23 PM
مرسی دوستان شما خیلی خوبید نیازی نیست ادامه بدید ما متوجه شدیم شما دارید آفرین بر شما

as2008
08-13-2020, 06:51 PM
مرسی دوستان شما خیلی خوبید نیازی نیست ادامه بدید ما متوجه شدیم شما دارید آفرین بر شما

از خوبی شماست بزرگوار

rezai
08-14-2020, 04:01 PM
نام کاربری و رمز عبور ایرانسل که همه میدونن برای دسترسی بالاتر طبق اطلاعات administrator به همین شکل و با a کوچیک .

ولی نام کاربری برای دسترسی بالاتر در مودم همرا اول طبق اطلاعات بدست اومده Root به همین شکل و با R بزرگه ولی رمز یه چیز دیگه است .

MH.Mousavi
08-15-2020, 01:18 AM
نام کاربری و رمز عبور ایرانسل که همه میدونن برای دسترسی بالاتر طبق اطلاعات administrator به همین شکل و با a کوچیک .

ولی نام کاربری برای دسترسی بالاتر در مودم همرا اول طبق اطلاعات بدست اومده Root به همین شکل و با R بزرگه ولی رمز یه چیز دیگه است .
یوزر رو از کجا اوردید؟ پسورد ندارید؟

rezai
08-15-2020, 05:34 PM
یوزر رو از کجا اوردید؟ پسورد ندارید؟

از کسی که کارش تعمیر مودم بود این رو پرسیدم .گفت نام کاربری و رمز عبور برای همراه اول admin و برای دسترسی بالاتر Root و یه رمز 13 کاراکتریه ولی چون این مودم رو نداشتم دنبالش نرفتم

ershad
08-18-2020, 05:06 PM
سلام دوستان وقت بخیر
من اوایل فریم ویر رو ساختم و چون مشکلاتی داشت منتشر نکردم که کسی مثل من گیر نکنه روش
و چون کنکور دارم وقت نداشتم روش کار کنم و این مدت آنلاین نشدم
الان همون فریم ویر اولی که ساختم رو میزارم هرکی دوست داشت استفاده بکنه (USSD حذف شده و WIFI تا 16 نفر وصل میشه)

[Only registered and activated users can see links] html

پسوورد برای دانلود : netwiz.ir
ایرانسل :
با یوزر و پسوورد administrator وارد بشید و به این مسیر برید System Settings>System Upgrade در اینجا فریم ویر رو انتخاب کنید و دکمه آپلود رو بزنید و منتظر بمونید که مودم ریستارت بشه

همراه اول :

چون نداشتم نمیدونم پنلش چطوریه ولی به احتمال زیاد مثل ایرانسله

با تشکر از حمید آقای عزیز برای راهنمای و کمک هاشون

موفق باشید.

mohsen1364
08-18-2020, 05:46 PM
سلام دوستان کسی مودم های یوتل که شرکت مبین نت داره به مشترکانش میده رو آنلاک کرده ؟ روشش مثل همون ایرانسله یا همراه اول ممنون میشم کسی راهنمایی کنه

mohsen1364
08-18-2020, 06:35 PM
پسورد دانلود درسته ولی پسورد فایل چیه؟

atapoor
08-18-2020, 07:58 PM
خود فایل رو باید بدون که باز کنی با پسوند .zip به آدرسی که ایشون دادن باید بدی تا انلاک بشه بعد مودم ایرانسل و همراه اول و مبین نت فرقشون فقط تو پسورد ورود به قسمت ادمین هستش که باهم فرق میکنه که باید پسورد مودم رو پیدا کنی

MH.Mousavi
08-18-2020, 11:42 PM
پسورد دانلود درسته ولی پسورد فایل چیه؟

فایل zip رو که اول اسمش ARG داره نیابد باز کنی همونطوری باید بزنی به مودم

amirjafaritbz
08-23-2020, 08:03 PM
سلام
دوستان کسی یوزر پسورد همراه اول را پیدا نکرده؟

با یوزر پسورد Admin قسمتی که باید فایل رو پیدا کنیم رو نمیاره

Javad-E
09-23-2020, 11:09 PM
سلام،
یوزر و پسورد مبین نت رو کسی نداره؟

ALIREZA9074
11-17-2020, 04:14 PM
سلام دوستان من مودم انلاک شده همراه اول دارم اگر کسی نیاز داشت به فایلش بگه چجوری باید استخراجش کنم و براتون قرارش بدم یا اگه تستی مد نظرتون هست بگید انجام بدم
درضمن خودم انلاکش نکردم بنده به همین صورت خریداری کردم

MH.Mousavi
11-17-2020, 05:22 PM
سلام دوستان من مودم انلاک شده همراه اول دارم اگر کسی نیاز داشت به فایلش بگه چجوری باید استخراجش کنم و براتون قرارش بدم یا اگه تستی مد نظرتون هست بگید انجام بدم
درضمن خودم انلاکش نکردم بنده به همین صورت خریداری کردم

فریمور روش لوگو یوتل داره یا همراه اول منظورم لوگوی تو پنلشه
ممنون که کمک میکنید

ALIREZA9074
11-17-2020, 05:43 PM
فریمور روش لوگو یوتل داره یا همراه اول منظورم لوگوی تو پنلشه
ممنون که کمک میکنید

لوگوی یوتل داره
خواهش میکنم

MH.Mousavi
11-18-2020, 10:32 AM
لوگوی یوتل داره
خواهش میکنم

خوب پس با روش همین سایت انلاک کردن لینک فایلاش تو پست اول هست

ALIREZA9074
11-18-2020, 12:30 PM
خوب پس با روش همین سایت انلاک کردن لینک فایلاش تو پست اول هست

فک میکنم روش همین باشه اما فیمور اصلیش این نباشه
چون تب USSD و LTE INFO دارن ولی این فریموری که دوستمون گذاشته بودن نداشت

MH.Mousavi
11-18-2020, 12:59 PM
فک میکنم روش همین باشه اما فیمور اصلیش این نباشه
چون تب USSD و LTE INFO دارن ولی این فریموری که دوستمون گذاشته بودن نداشت

پس فریمور رو یه ویرایشم کردن دسترسی تلنت مودم ببنید بازه ؟

ALIREZA9074
11-18-2020, 01:24 PM
پس فریمور رو یه ویرایشم کردن دسترسی تلنت مودم ببنید بازه ؟

چجوری باید ببینم

MH.Mousavi
11-19-2020, 01:46 AM
چجوری باید ببینم

اگه Telnet رو سیستمت نصب یاشه این دستورو باید بزنی

telnet 192.168.1.1

ALIREZA9074
11-19-2020, 06:07 PM
اگه Telnet رو سیستمت نصب یاشه این دستورو باید بزنی

telnet 192.168.1.1

ندارم والا
با همین اموزشم یه فریمور زدم روش اما ussd و lte info نداره دیگه
تا چند مین دیگه اپلودش میکنم دوستانی که میخوان استفاده کنن روی مودم همراه اول تست شده

ALIREZA9074
11-19-2020, 06:15 PM
این فریمور با اموزش و بیس فایل موجود در همین تاپیک ساخته شده و روی مودم همراه اول تست شده
توجه ( بعد از اپدیت به این فریمور تب lte info و ussd غیرفعال )
تست شده بدون مشکل اما فلش زدن این فریمور تنها با مسئولیت خودتون خواهد بود

دانلود فریمور ([Only registered and activated users can see links])

MH.Mousavi
11-19-2020, 07:29 PM
این فریمور با اموزش و بیس فایل موجود در همین تاپیک ساخته شده و روی مودم همراه اول تست شده
توجه ( بعد از اپدیت به این فریمور تب lte info و ussd غیرفعال )
تست شده بدون مشکل اما فلش زدن این فریمور تنها با مسئولیت خودتون خواهد بود

دانلود فریمور ([Only registered and activated users can see links])

دستت درد نکنه داداش حالا دوستان تست کنن اکی باشه بیان اینجا خبر بدن بچه های مدیریت تو پست اولم اپدیت میکنن که راحتتر دوستان پیدا کنن فایلتونو

V65j
11-27-2020, 01:15 PM

مودم آنلاک میشه ولی:
بعد یکبار آپگرید کردن دیگه هیچ فریم وری رو قبول نمیکنه (آپلود میکنه و تمام مراحل طی میشه ولی آپدبت نمیشه)

توی تنظیمات tr069 آدرس ACS مبین نت هست. توی تنظیمات ساعت هم از سرور های مبین استفاده میکنه احتمال میدم بخاطر همینه بعد یکبار آپدیت بااین فریمور دیگه آپدیت نمیشه کرد (جریان لاک شدن با مبین نت)

taktim160
11-28-2020, 07:53 PM
سلام دوست عزیز رمز فایل مرحمت کنید

MH.Mousavi
11-29-2020, 07:48 PM
سلام دوست عزیز رمز فایل مرحمت کنید
رمز اینه
netwiz.ir

qsdk
12-08-2020, 03:04 PM
دوستان کسی یوزر و پسورد مودم مبین نت رو نداره؟
پسورد پنل فول ادمین

MH.Mousavi
12-10-2020, 03:10 PM
پسورد پنل فول ادمین
والا دوستان که نمیزارن از حمید هم پرسیدم میگه دستم نیومده تا حالا مودم مبین نت وگرنه میزاشت
ولی تا اونجایی که از صحبت بچه ها متوجه شدم رمز مبین نت و همراه اول یکیه

Hamid1920
01-06-2021, 02:41 PM
پسورد پنل فول ادمین
دوستان مودم مبین نت هم به دستم رسید
پسورد هایی که داخل مودم موحود بود به اینصورته

tozed_user=sztozed
admin_user=Root
user_user=admin
tozed_Password=83583000
admin_Password=9x07bm8mbN17c
user_Password=admin

rezadabir
01-20-2021, 11:33 PM
سلام ببخشید رمز فایل فشورده چیه
netwiz.ir نیس

MH.Mousavi
01-21-2021, 01:56 AM
سلام ببخشید رمز فایل فشورده چیه
netwiz.ir نیس
اسم فایلی که میخوای باز کنی چیه؟

hosein61t
01-22-2021, 01:19 AM
سلام
دوستان عزیز من مودم یوتل مبین نت دارم
سوالی که دارم اینه
اول ، مودم آنلاک بشه چه مزیتی داره از لحاظ انتخاب اپراتور برای من داره ، چون محدوده ای که هستم پوشش مبین نت نداره و با طرح 360 به دکل همراه اول وصل میشه و نهایت نهایت نهایت سرعت 8 مگابیت ناپایدار هستش و مدام قطع و وصل و در حال انتخاب شبکه هستش ، در نهایت منظورم اینه میتونم به دکل ایرانسل وصل بشم و سرعت بیشتری داشته باشم ؟ (سیم و بسته مبین نت دارم )

دوم ، اگر مودم رو آنلاک کنم ، ممکنه دیگه سیم مبین نت کار نکنه ؟ ( با توجه به بحث 360 ) چون الان که سیم رو داخل i60 قرار میدم کانکت نمیشه و ارتباط نداره !!!

MH.Mousavi
01-22-2021, 06:49 PM
سلام
دوستان عزیز من مودم یوتل مبین نت دارم
سوالی که دارم اینه
اول ، مودم آنلاک بشه چه مزیتی داره از لحاظ انتخاب اپراتور برای من داره ، چون محدوده ای که هستم پوشش مبین نت نداره و با طرح 360 به دکل همراه اول وصل میشه و نهایت نهایت نهایت سرعت 8 مگابیت ناپایدار هستش و مدام قطع و وصل و در حال انتخاب شبکه هستش ، در نهایت منظورم اینه میتونم به دکل ایرانسل وصل بشم و سرعت بیشتری داشته باشم ؟ (سیم و بسته مبین نت دارم )

دوم ، اگر مودم رو آنلاک کنم ، ممکنه دیگه سیم مبین نت کار نکنه ؟ ( با توجه به بحث 360 ) چون الان که سیم رو داخل i60 قرار میدم کانکت نمیشه و ارتباط نداره !!!

اگر انلاک کنید میتونید سیم اپراتور های دیگه رو هم استفاده کنید ولی شما میخواید با همون سیم مبین نت وصل بشید انلاک تاثیری برا شما نداره و با سیم مبین نت نمیتونید به ایرانسل وصل بشد

amiryqbi
02-21-2021, 09:51 PM
متشکر خیلی ممنون انلاک l443 همراه اول انجام شدش و مودم انلاک شد و کار میکنه و اپدیت یوتل شد

دادا چطوری به قسمت اپدیت دسترسی پیدا کردی رمز وورد رو بزار ما ههه بدبخت هم مودم همراه اول همین مدلو داریم استفاده کنیم

amiryqbi
02-21-2021, 10:09 PM
لطفا یه توضیحات مختصر بدین که چطوری میتونم به قسمت اپدیت دستری داشته باشم و اگر کسی همراه اول رو انلاک کرده رمز فول پنل رو بگه لطفا من یه سال پیش که این مودم رو گرفتم کلی گشتم اینکه چطوری میتونم این مودم رو انلاک کنم و نا امید شدم نتونستم لطفا یکی به من کمک کنه

amiryqbi
02-21-2021, 10:39 PM
اینجا معمولا چقد طول میکشه کسی بخواد جواب بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MH.Mousavi
02-22-2021, 01:35 AM
لطفا یه توضیحات مختصر بدین که چطوری میتونم به قسمت اپدیت دستری داشته باشم و اگر کسی همراه اول رو انلاک کرده رمز فول پنل رو بگه لطفا من یه سال پیش که این مودم رو گرفتم کلی گشتم اینکه چطوری میتونم این مودم رو انلاک کنم و نا امید شدم نتونستم لطفا یکی به من کمک کنه
رمز همراه اول رو فعلا کسی نذاشته تو فوروم ولی فک میکنم با رمز مبین نت بکی باشه اون رمزارو امتحان کنید ببینید لاگین میکنه؟

amiryqbi
02-22-2021, 02:18 AM
رمز همراه اول رو فعلا کسی نذاشته تو فوروم ولی فک میکنم با رمز مبین نت بکی باشه اون رمزارو امتحان کنید ببینید لاگین میکنه؟

اره اونارو از قبل تست کردم هیچ کدوم کار نمیکنن فقط admin و admin هستش که اونم در حالت عادی رمزش همونه

amiryqbi
02-22-2021, 02:46 AM

راهه دیگه نیست برای انلاک کردن مودم

amiryqbi
02-22-2021, 04:01 AM
خوب من تونستم به قسمت اپدیت فریمور دسترسی پیدا کنم ولی یه مشکلی هست که فایل های که برای اپدیت فریم ور استفاده شده تو این تاپیک همشنونو تست کردم ولی ارور parse file failed. (تجزیه پرونده انجام نشد.)
واینکه چطوری انجامش دادم
2- go to interface web :
User : admin
password : admin

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

این گزینه 5 اونجا نیست که باید دستی اظافه کنید (دکمه f12 را بزنید خط زیر را پیدا کنید و با خط دوم جابجا کنید)

amiryqbi
02-22-2021, 04:04 AM
خوب من تونستم به قسمت اپدیت فریمور دسترسی پیدا کنم ولی یه مشکلی هست که فایل های که برای اپدیت فریم ور استفاده شده تو این تاپیک همشنونو تست کردم ولی ارور parse file failed. (تجزیه پرونده انجام نشد.)
واینکه چطوری انجامش دادم
2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

این گزینه 5 اونجا نیست که باید دستی اظافه کنید (دکمه f12 را بزنید خط زیر را پیدا کنید و با خط دوم جابجا کنید)

خوب کسی فایل فریمور دیگه ای داره من تست کنم لطفا

MH.Mousavi
02-22-2021, 11:55 AM
واینکه چطوری انجامش دادم
2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

این مسیر برای برگردوندن کانفیگ هست نبایدم فریمور رو قبول کنه
به همین روش باید منوی اپدیت رو فعال کنی که بتونی فریمور رو بزنی

amiryqbi
02-22-2021, 12:22 PM

خب من تا الان هرچی گشتم اون کد رو پیدا نکردم شما میدونین کجا هست یا بلدین بنویسین برام لطفا

amiryqbi
02-22-2021, 01:07 PM
و یه چیزه دیگه این مودم یه پورت usb داره به چه دردی میخوره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

amiryqbi
02-22-2021, 01:15 PM

من همین الان یه ویدیو دیدم که یه نفر یه فایل با فرمت .bin به مودم داد تو همین قسمت مودم انلاک کرد البته مدل مودم فرق میکرد zlt p21

MH.Mousavi
02-22-2021, 01:21 PM
من همین الان یه ویدیو دیدم که یه نفر یه فایل با فرمت .bin به مودم داد تو همین قسمت مودم انلاک کرد البته مدل مودم فرق میکرد zlt p21

فایل بین هم فایل کانفیگه ازونجا قبول میکنه ولی فایل فریمور زیپه منوش هم به همون روش میاد فقط باید یه نفر که مودم ایرانسل داره لینک منوش رو بگیری جایگزین کنی برات بیاره
پورت usb ش بیشتر برا دیباگه کار خاصی نداره

amiryqbi
02-22-2021, 01:46 PM
فایل بین هم فایل کانفیگه ازونجا قبول میکنه ولی فایل فریمور زیپه منوش هم به همون روش میاد فقط باید یه نفر که مودم ایرانسل داره لینک منوش رو بگیری جایگزین کنی برات بیاره
پورت usb ش بیشتر برا دیباگه کار خاصی نداره

حالا بیا این شخصو گیر بیار که امکان ناپذیره

MH.Mousavi
02-22-2021, 02:42 PM
حالا بیا این شخصو گیر بیار که امکان ناپذیره

حمید مودم همراه اول دستش برسه رمز هاش رو میزاره ولی کسی تا حالا نفرستاده همراه اول
دوستان همکاری همش حمید داره فقط اطلاعات منتشر میکنه

amiryqbi
02-22-2021, 02:47 PM
حمید مودم همراه اول دستش برسه رمز هاش رو میزاره ولی کسی تا حالا نفرستاده همراه اول
دوستان همکاری همش حمید داره فقط اطلاعات منتشر میکنه

خوب من قبول میکنم که مودمم رو بفرستم براش هم اینکه مودمم انلاک میشه هم اینکه یه کمکی میشه برای کاربران دیگه چطوری میتونم با این اقا حمید ارتباط برقرار کنم ؟

amiryqbi
02-22-2021, 03:40 PM
خوب راه حل برای انلاک مودم همراه اول هم پیدا شد حتی خیلی راحت تر از نسخه ایرانسل و مبین نت هستش نمیدونم شاید این روش برای
اون ها هم کار کنه یکی تستس کنه و بزاره که ایا جواب میده یا نه بریم سر اصل مطلب
درواقع یکی از قبل این روش رو منتشر کرده بود ولی من میترسیدم از انجام دادنش چون فرق میکرد و میخوام همونو اینجا هم بزارم
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

1- downlod file from link URL:

[Only registered and activated users can see links]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1ud_txBFMu1GXXdDgPS_wBczeakJTz1 t5fo
2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

Pass : admin

amiryqbi
02-22-2021, 03:41 PM
راحت شدیم رفت

MH.Mousavi
02-22-2021, 07:05 PM
خوب راه حل برای انلاک مودم همراه اول هم پیدا شد حتی خیلی راحت تر از نسخه ایرانسل و مبین نت هستش نمیدونم شاید این روش برای
اون ها هم کار کنه یکی تستس کنه و بزاره که ایا جواب میده یا نه بریم سر اصل مطلب
درواقع یکی از قبل این روش رو منتشر کرده بود ولی من میترسیدم از انجام دادنش چون فرق میکرد و میخوام همونو اینجا هم بزارم
آموزش آنلاک UTEL-L443 :

1- downlod file from link URL:

[Only registered and activated users can see links]!Pk9VCQzL!ZAatpRuj1ud_txBFMu1GXXdDgPS_wBczeakJTz1 t5fo
2- go to interface web :

3- Device Settings

4- Advance Settings

5- Backup Data

بعد ادامه مراحل
Browse
unlock-ZLT-P21.bin
Upload

modem restarted
end.

Pass : admin

ببین این روش با ریست انلاکش میپره
ولی روشایی که تو سایت هست انلاک دائمیه یعنی ریست فکتوری کنی نمیپره

amiryqbi
02-22-2021, 08:51 PM
ببین این روش با ریست انلاکش میپره
ولی روشایی که تو سایت هست انلاک دائمیه یعنی ریست فکتوری کنی نمیپره

کدوم سایت کجا ؟؟؟؟؟

MH.Mousavi
02-23-2021, 01:35 PM
کدوم سایت کجا ؟؟؟؟؟
سوالایی میپرسی همین سابت دیگه
لینک پست های مفید تو پست اول اپدیت میشه اونجا چک کن
ولی رمز همراه اول رو میخوای به هر هال که بچه ها کسی نزاشته فعلا

masoudbidcity
04-19-2021, 08:30 PM
سلام درود دوستان گرامی و زحمت کش مخصوصاً اقای موسی و حمید و امیر و زحمت کشان که تلاش میکنن اموزش جلو بره
بنده چندتا سوال داشم من اول انجمن تا اخرش تک تک پیام هارو خوندم
برم سر اصل مطلبم بده مهارتی در برنامه نویسی ندارم و سوالم هم ربطی به برنامه نویسی و کارای سخت فکر نکنم باش . من یه مودم یوتل دارم یک سال بیشتره و مودم من از روز اول خودش همه سیمکارتی روش جواب میداد و وقتی خریدم هم سیمکارتی روش نبود روی خود مودم انگلیسی نوشته شده utel. و داخل بخش اپی ادرس میرم با یوزر ادمین ادمین وارد میشم بالا صفحه نوشته شده ببخشید وقت گیره حالا عکسشو اپلود میکنم اینجا خب سوالم اینه مودم من چی هست یوتل اصلی هست ایرانسله مبینه همراهه چی هست و من فقط سعی دارم ورژنش فریمورش رو اپدیت کنم که بروزتر باشه چون زیاد باب دلم نیست وتنظیمات بخصوصی هم نداره برای گیم .گفتم اپدیت کنم شاید چیزی بهش اضاف بشه مثل گزینه QoSحالا من زیاد سر در نمیارم ولی اگه با مطالعه و وبگردی اینور اونور تو سایت های خارجی چیزی که بخام تا حدود زیادی پیدا میکنم و انجام میدهم
با تشکر از دوستان عزیز و زحمت کش.

masoudbidcity
04-19-2021, 08:51 PM
[Only registered and activated users can see links] ome.jpg

masoudbidcity
04-19-2021, 08:55 PM

[Only registered and activated users can see links] y.jpg

در ضمن پورت یو اس بی نداره ولی روی جعبش کشیده بود داره عجیب بود برام کارت گرانتیش هم بود

masoudbidcity
04-19-2021, 08:58 PM
[Only registered and activated users can see links] y.jpg

masoudbidcity
04-19-2021, 08:59 PM
منتظر جواب شما دوستان هستم

MH.Mousavi
04-21-2021, 04:59 PM
سلام درود دوستان گرامی و زحمت کش مخصوصاً اقای موسی و حمید و امیر و زحمت کشان که تلاش میکنن اموزش جلو بره
بنده چندتا سوال داشم من اول انجمن تا اخرش تک تک پیام هارو خوندم
برم سر اصل مطلبم بده مهارتی در برنامه نویسی ندارم و سوالم هم ربطی به برنامه نویسی و کارای سخت فکر نکنم باش . من یه مودم یوتل دارم یک سال بیشتره و مودم من از روز اول خودش همه سیمکارتی روش جواب میداد و وقتی خریدم هم سیمکارتی روش نبود روی خود مودم انگلیسی نوشته شده utel. و داخل بخش اپی ادرس میرم با یوزر ادمین ادمین وارد میشم بالا صفحه نوشته شده ببخشید وقت گیره حالا عکسشو اپلود میکنم اینجا خب سوالم اینه مودم من چی هست یوتل اصلی هست ایرانسله مبینه همراهه چی هست و من فقط سعی دارم ورژنش فریمورش رو اپدیت کنم که بروزتر باشه چون زیاد باب دلم نیست وتنظیمات بخصوصی هم نداره برای گیم .گفتم اپدیت کنم شاید چیزی بهش اضاف بشه مثل گزینه QoSحالا من زیاد سر در نمیارم ولی اگه با مطالعه و وبگردی اینور اونور تو سایت های خارجی چیزی که بخام تا حدود زیادی پیدا میکنم و انجام میدهم
با تشکر از دوستان عزیز و زحمت کش.
مودم شما اپراتوری نیست و یوتل هست فریمور جدیدی به غیر از همون نسخه ای که تو پست اول هست یوتل بیرون نداده چون مودمون یوتل هست اگر با خودشون تماس داشته باشید احتمالا پشتیبانی بکنن فریمور جدید اگر وجود داشته باشه رو مودمتون نصب کنن
روش تغییر و اپدیت فریمور هم که حمید جان گذاشته دوستان که علاقه و تجریه دارن میتونن امکانات جدید بهش اضافه کنن و منتشر کنن

masoudbidcity
04-22-2021, 08:27 AM
مودم شما اپراتوری نیست و یوتل هست فریمور جدیدی به غیر از همون نسخه ای که تو پست اول هست یوتل بیرون نداده چون مودمون یوتل هست اگر با خودشون تماس داشته باشید احتمالا پشتیبانی بکنن فریمور جدید اگر وجود داشته باشه رو مودمتون نصب کنن
روش تغییر و اپدیت فریمور هم که حمید جان گذاشته دوستان که علاقه و تجریه دارن میتونن امکانات جدید بهش اضافه کنن و منتشر کنن
ممنون دوست عزیز
لطفاً بگید که این فریمور که اول سایت هست
مثل فریمور خودمه یا بالاتره و برای اپدیت از کدوم روش استفاده کنم
همون قسمت بک اپ یا با دکمه f12 بود فکر کنم با اون روش
منوی اپدیت رو ظاهر کنم ؟

MH.Mousavi
04-22-2021, 04:43 PM
ممنون دوست عزیز
لطفاً بگید که این فریمور که اول سایت هست
مثل فریمور خودمه یا بالاتره و برای اپدیت از کدوم روش استفاده کنم
همون قسمت بک اپ یا با دکمه f12 بود فکر کنم با اون روش
منوی اپدیت رو ظاهر کنم ؟

نسخه فریمور نوشته شد 3.0.14 باید با فریمور خودتون مقایسه کنید
نه خود فریمورتون براید یه بخش برای نصب فریمور داشته باشه از فسمت بکاپ نمیتونید فایل اپدیت بزنید

masoudbidcity
04-23-2021, 11:04 AM
نسخه فریمور نوشته شد 3.0.14 باید با فریمور خودتون مقایسه کنید
نه خود فریمورتون براید یه بخش برای نصب فریمور داشته باشه از فسمت بکاپ نمیتونید فایل اپدیت بزنید

اون بخش فریمور اپدیت نداره و تمام سوپر یوزر پسوردایی که اینجا دادن امتحان کردم هیچ کدوم وارد نمیشه چکار کنم
پشتیبانی خود یوتل جواب نمیدن یکبار یکی جواب داد گفت شمارتونو بگید باهاتون تماس میگیریم الان یه هفتست ازشون خبری نشده

MH.Mousavi
04-24-2021, 12:24 AM
اون بخش فریمور اپدیت نداره و تمام سوپر یوزر پسوردایی که اینجا دادن امتحان کردم هیچ کدوم وارد نمیشه چکار کنم
پشتیبانی خود یوتل جواب نمیدن یکبار یکی جواب داد گفت شمارتونو بگید باهاتون تماس میگیریم الان یه هفتست ازشون خبری نشده

الان ورژنی که رو مودمت نصبه چیه؟

masoudbidcity
04-27-2021, 07:22 AM
الان ورژنی که رو مودمت نصبه چیه؟

توی عکسی که ارسال کردم هست الان مودم پیشم نیست نگاه کنم
توی صحفه ای که فرستادم اونجا هست خودتون بینید بهتر متوجه میشوید
با معذرت

MH.Mousavi
04-27-2021, 08:51 AM
توی عکسی که ارسال کردم هست الان مودم پیشم نیست نگاه کنم
توی صحفه ای که فرستادم اونجا هست خودتون بینید بهتر متوجه میشوید
با معذرت
عکس هارو نگاه کردم عکس منو ها بود عکسی که توش نسخه نرم افزار باشه ندیدم

masoudbidcity
04-28-2021, 10:11 AM
عکس هارو نگاه کردم عکس منو ها بود عکسی که توش نسخه نرم افزار باشه ندیدم

مگه frimware version نیست تو عکس اولی قسمت advanced نوشته
Utel-L443_U_1.4

MH.Mousavi
04-28-2021, 08:45 PM
مگه frimware version نیست تو عکس اولی قسمت advanced نوشته
Utel-L443_U_1.4

اره همونه مثل اینکه فریمور رو یه مدل نسخه میزنه تو پنل یه مدل دیگه نمایش میده من یه عکس ضمیمه میکنم جای اپدیت فریمور اونجاس اگر خواستی اپدیت کنی ازونجا باید اپدیت کنی اگه نداری منوش رو مثل اون منوی اپدیت کانفیگ باید فعالش کنی
فقط یکی اینکه مودم رو با مسئولیت خودت اپدیت کن یه مورد دیگه هم فریمور اصلی یوتل که دستکاری نشده نصب نکن اگه کرنلش به کرنلت نخونه بالا نمیاد اون فایلی که بچه ها درست کردن برا انلاک همون فریمور یوتله فقط بخش اپدیت کرنلش حذف شده که مودمای ایرانسل و همراه اول و مبین نت که کرنلشون نمیخونه با یوتل خراب نشن

saber73
06-01-2021, 06:59 AM

سلام دوستان

توضیح فایل های اپدیت

configupdate.zip
rootfs.tgz
tz_securefs.tgz
ap_cpuap.bin
md5.txt
rc
tz_new_update
updateit

نحوه ساخت فریمور

sudo su

check_md5 ap_cpuap.bin
if [ $? -eq 0 ] ; then
if [ $? -eq 0 ]; then
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
exit
fi
else
updatestate="error"
rm firmware_tmp_file
rm ap_cpuap.bin
rm md5.txt
rm rc
rm rootfs.tgz
rm tz_securefs.tgz
rm updateit
rm $updatefile
rm tz_new_update
exit
fi
rm ap_cpuap.bin
ویرایش فایل rootfs.tgz
ویرایش فایل rc

اینو من کامل و دقیق انجام دادم چه با ویرایش rootfs چه با جایگزینی rootfs ایرانسل بدون دستکاری با ماله خود یوتل و درست هم هش کردم و چندین بار هم این کار رو انجام دادم دوستان راست میگن کلا هیچ تغییری رو مودم صورت نمیگیره ( از نظر تغییر وب یو ای )

Hamid1920
06-01-2021, 10:34 PM
اینو من کامل و دقیق انجام دادم چه با ویرایش rootfs چه با جایگزینی rootfs ایرانسل بدون دستکاری با ماله خود یوتل و درست هم هش کردم و چندین بار هم این کار رو انجام دادم دوستان راست میگن کلا هیچ تغییری رو مودم صورت نمیگیره ( از نظر تغییر وب یو ای )
صابر جان وب یو ای از طریق دسترسی هایی که تو بخش کانفیگ مودم ذخیره شده ساخته میشه و یه مقدار تغییرش کار داره و صفحه اضافه و کم کردن با تغییر تو بخش های مختلف امکانپذبره ، شما چه چیزی رو تغییر دادی و چه انتظاری داشتی که براورده نشده؟ و اینکه کلا وقتی چک میکنی تغییرات تو rootfs مودم اعمال شده و تو وب یو ای نمیبیتی یا اینکه کلا تغییراتی اعمال نشده؟

Hamid1920
06-15-2021, 02:17 PM
مثلا وقتی ما میاییم rootfs کامل ایرانسل رو بدون دستکاری میزاریم تو فریمور و درست هم هش میکنیم و فریمور رو میزنیم رو مودم و بعد مودم بالا میاد باید حتما حداقل یکی از اپشن ها یا منو ها یا لوگوها یا تم ایرانسل بیاد رو مودم . من چک کردم رو یک مودم همون فریمور انلاک رو که داخل فروم هست زدم و رو یک مودم هم فریموری که rootfs ایرانسل رو داخلش گذاشته بودم بعد این کار هر دو مودم رو از نظر صفحه وب بررسی کردم هیچ فرقی باهم نداشتن اومدم تو rootfs خود فریمور تغییرات دادم مثلا لوگو رو عوض کردم و دادم به مودم ولی باز هیچ فرقی نکرد ! کلا به نظر من چه با فریمور داخل فروم و چه ویرایش کنیم خودمون اصل کار رو همون configupdate.zip داخل فریمور انجام میده و اون هست که رو webui تغییرات اعمال میکنه و این rootfs هیچ چیزی رو تغییر نمیده .
انشالله صابر جان برسم یه اموزش برای تغییر منوها و اضافه کردن صفحه میزارم
یه مشکلی که در حال حاضر سایت داره اعضای سایت تو مباحث مشارکت نمیکنن و بدون اینکه کمکی به بچه های سایت بکنن ، فقط سوال میپرسن و در حال کپی کردن مطالب سابت تو سایت خودشون یا اکانت توییترشون هستن اینطوری یه مقدار باعث بی انگیزه شدن مدیر سایت، من و بچه هایی میشه که دارن اطلاعاتشون رو برای کمک به دوستان منتشر میکنن
بطور مثال این سایت رو تگاه کنید که بدون ذکر منبع پستی که من و محمد با هم وقت گذاشتیم و جمع اوری کردبم رو اومده هر جا netwiz.ir داشته رو پاک کرده و تو سایت خودش منتشر کرده
پستی که از روش کپی شده هم این هست

TheFastest
06-19-2021, 09:41 PM
سلام وقت همگی بخیر
دوستان من یه مودم همراه اول L443 دارم که داده بودم برام آنلاکش کردن. امروز اومدم اون فایلی که اول فرم هست رو استخراج کردم و ZIP کردم و دادم به منوی اپگرید مودم. گفتم چون آنلاک شده و دیگه اثری از همراه اول نیست حتما مشکلی پیش نمیاد. ولی بعد از اینکه آپگرید تموم شد و مودم ری استارت شد دیگه فقط چراغ پاور مودم روشن میشه و مودم وصل نمیشه. آقا حامد یا دوستان دیگه اگه راه حلی دارید کمک کنید که دیگه میشه درستش کرد یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

MH.Mousavi
06-21-2021, 12:13 AM
سلام وقت همگی بخیر
دوستان من یه مودم همراه اول L443 دارم که داده بودم برام آنلاکش کردن. امروز اومدم اون فایلی که اول فرم هست رو استخراج کردم و ZIP کردم و دادم به منوی اپگرید مودم. گفتم چون آنلاک شده و دیگه اثری از همراه اول نیست حتما مشکلی پیش نمیاد. ولی بعد از اینکه آپگرید تموم شد و مودم ری استارت شد دیگه فقط چراغ پاور مودم روشن میشه و مودم وصل نمیشه. آقا حامد یا دوستان دیگه اگه راه حلی دارید کمک کنید که دیگه میشه درستش کرد یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
ببین اون فایل دست نخوردس و همونطور که حمید توضیح داده توش بخشی از کرنل هست که ممکنه با مودمای اپراتوری سازگار نباشه و گفته حتما یاید حذف بشه و زده بشه
بعد چیو زیپ کردید؟ چیزی نباید زیپ میکردید

atapoor
06-22-2021, 10:57 PM
سلام اگر فقط پاور روشن میشه و چراغ های لن پشت مودم یک چشمک میزنه اون مودم باید باز بشه و چیپست از روی برد برداشته بشه و پروگرم بشه روی مودم قرار بگیره که کار شما نیست مودم ببرید برای گارانتی هیچ کاری دیگه نمیتونید روش انجام بدید

atapoor
06-22-2021, 10:59 PM
همون فایل با پسوند bin رو باید به مودم میدادید برای انلاک چرا زیپ کردید بفرستید گارانتی قبول میکنه اکر از تاریخش نگذشته باشه

mohamadreza26204
06-24-2021, 08:20 PM
شما باید اول Configuration باز کنید بصورت html بعد بتونین فایل مورد نظر بزنید
که در همراه اول حذف شده

mohamadreza26204
06-25-2021, 05:24 AM
دوستان من تمام مطالب سایت رو خوندم و بسیار درهم بود اول اینکه شما باید سوپریوزر یا همان روت پسورد و یوزرروت مودم رو بدونید .یعنی اگه فایل هم درست باشه با روت پسورد اصلی مودم وارد نشید نمی تونید مودمو انلاک کنید .و احتمال زیاد مودم بریک بشه .یعنی تو تک چراغ بمونه .
دوم اینکه در بعضی از این مودم ها قسمت کانفیک مخفی یا حذف شده که باید به کمک دستور html و ویرایش که همون زدن f12 در مرورگر کروم هست رو بزنید و قسمت کانفیگ رو فعال کنید .نه قسمت بکاپ دیتا.
سوم باید بدونید که کدام فایل رو رو مودم تزریق کنید که با تزریق فایل اشتباه مودم میتونه خاموش یا تک چراغ بمونه .
چهاروم اینکه فایل و اموزش کاملی اگه نداشته باشین نمی تونید این مودم انلاک کنید .
با تشکر از دوستان تقریبا سعی کردم راهنمایی درستی به دوستان برسونم . و باز اگه سوالی بود در خدمت دوستان هستم .