PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نقد و بررسی مودم یوتل Utel-L443 / ZLT S12

صفحه ها : 1 [2]

MH.Mousavi
06-26-2021, 12:14 PM
دوستان من تمام مطالب سایت رو خوندم و بسیار درهم بود اول اینکه شما باید سوپریوزر یا همان روت پسورد و یوزرروت مودم رو بدونید .یعنی اگه فایل هم درست باشه با روت پسورد اصلی مودم وارد نشید نمی تونید مودمو انلاک کنید .و احتمال زیاد مودم بریک بشه .یعنی تو تک چراغ بمونه .
دوم اینکه در بعضی از این مودم ها قسمت کانفیک مخفی یا حذف شده که باید به کمک دستور html و ویرایش که همون زدن f12 در مرورگر کروم هست رو بزنید و قسمت کانفیگ رو فعال کنید .نه قسمت بکاپ دیتا.
سوم باید بدونید که کدام فایل رو رو مودم تزریق کنید که با تزریق فایل اشتباه مودم میتونه خاموش یا تک چراغ بمونه .
چهاروم اینکه فایل و اموزش کاملی اگه نداشته باشین نمی تونید این مودم انلاک کنید .
با تشکر از دوستان تقریبا سعی کردم راهنمایی درستی به دوستان برسونم . و باز اگه سوالی بود در خدمت دوستان هستم .

ممنون دوست عزیز راهنمایی خوبی بود
نحوه ساخت فریمور قابل نصب ار روی فریمور اصلی یوتل گذاشته شده فابل اصلی انلاک هم گذاشته شده رمزهای اپراتورهای مبین نت و ایرانسل رو هم حمید گذاشته مونده رمز همراه اول
همه این موارد تو پست اول جمع بندی شده که کاربرها سردرگم نشن
ولی بله اگر یه اموزش کاملتر به کمک شما و دوستان تهیه بشه خیلی فکر میکنم بدرد بچه ها بخوره و استقبال میشه

saber73
07-02-2021, 12:22 PM
انشالله صابر جان برسم یه اموزش برای تغییر منوها و اضافه کردن صفحه میزارم
یه مشکلی که در حال حاضر سایت داره اعضای سایت تو مباحث مشارکت نمیکنن و بدون اینکه کمکی به بچه های سایت بکنن ، فقط سوال میپرسن و در حال کپی کردن مطالب سابت تو سایت خودشون یا اکانت توییترشون هستن اینطوری یه مقدار باعث بی انگیزه شدن مدیر سایت، من و بچه هایی میشه که دارن اطلاعاتشون رو برای کمک به دوستان منتشر میکنن
بطور مثال این سایت رو تگاه کنید که بدون ذکر منبع پستی که من و محمد با هم وقت گذاشتیم و جمع اوری کردبم رو اومده هر جا netwiz.ir داشته رو پاک کرده و تو سایت خودش منتشر کرده
[Only registered and activated users can see links]
پستی که از روش کپی شده هم این هست

بله متاسفانه اینجا ایران هست و قانون کپی رایت هم بی ارزش و کشک و هر کسی هر طوری بخواد کار میکنه ولی ایشون مثل اینکه فهمیدن چه کاری کردن و برا همین نوشته (( منبع : نت ویز )) رو به اخرین خط اموزش اضافه کردن که بازم جای شکر داره

mohamadreza26204
07-05-2021, 02:47 AM
برای ان دسته از دوستانی تو تک چراغ موندن کارش سخته ولی شدنی هست .خوب اول اینکه برنامه این مودم روی ای سی NAND هست و بنام DS35M1GA-IB میباشد .اول از همه باید ای سی در بیارید مثل عکس زیر سپس با استفادا از پین اوت که براتون گذاشتم یدونه بکاپ از مودم سالم بگیرین و رایت کنید روی این ای سی، فعلا دامپ فایل مودم ندارم شاید بعدا بزارم یا از دوستانی که دارن اپلود کنن.دوستان این کار حتما باکسی تعمیراتی مثل tnm 5000 میخواد تا این ایسی ساپورت کنه در صورت ویرایش فایل فکر کنم میشه imei هم تغییر داد .البته در صورت لوزوم و اینکه اگر دامپ فایل از مودم شرکت خود یوتل باشه دیگه مودم انلاک میشه .

[Only registered and activated users can see links]۲۰۲۱۰۷۰۵_۰۲۱۳۲۶_au98.jpg

MH.Mousavi
07-05-2021, 02:09 PM
برای ان دسته از دوستانی تو تک چراغ موندن کارش سخته ولی شدنی هست .خوب اول اینکه برنامه این مودم روی ای سی NAND هست و بنام DS35M1GA-IB میباشد .اول از همه باید ای سی در بیارید مثل عکس زیر سپس با استفادا از پین اوت که براتون گذاشتم یدونه بکاپ از مودم سالم بگیرین و رایت کنید روی این ای سی، فعلا دامپ فایل مودم ندارم شاید بعدا بزارم یا از دوستانی که دارن اپلود کنن.دوستان این کار حتما باکسی تعمیراتی مثل tnm 5000 میخواد تا این ایسی ساپورت کنه در صورت ویرایش فایل فکر کنم میشه imei هم تغییر داد .البته در صورت لوزوم و اینکه اگر دامپ فایل از مودم شرکت خود یوتل باشه دیگه مودم انلاک میشه .

دادا ممنون از اطلاعات مفیدی که میزاری
یه نکته دیگه هم این مودم داره که من با صحبت با جمید بهش رسیدم اینه که پورت USB که داخل مودم هست رو هم باهاش میشه پروگرم کرد که نیازه فریمور اصلی مودم باشه فریمور اصلی خودش لودر داره و بدون نیاز به لجیم کاری پروگر میشه برنامه زد ولی تا زمانی که فریمور اصلی نباشه با همین راهی که شما گفتید فقط امکان پروگرم کردن هست

ven989
07-15-2021, 05:44 PM
سلام خسته نباشید من فایل هایی که گذاشتید برای آنلاک تست کردم طبق آموزش هایی که گفتید
هیچکدوم کار نمیکنه این فایلی که گفتید خودتون ساختید
دانلود کردم
خواستم از زیپ خارج کنم رمز خواست مودم من ایرانسل FD-i40 B1

ven989
07-16-2021, 11:56 PM
اصلا این خوب نیست فقط تم مشخصات کاربری رو تغییر میده
دسترسی administrator بسته شده و نمیشه با administrator وارد شد
خیلی بد ساختیش چرا از 32 به 16 کاربر تعداد رو پایین اوردی
کلی باگ داره دوستان این فایل کلی ایراد داره با این فایل اپگرید نکنید.
روی مودم ایرانسل FD-i40B1 امتحان کردم آنلاک نشد

ven989
07-17-2021, 12:12 AM
دوستان متاسفانه این فایل ها مودم رو خراب می کنن

MH.Mousavi
07-17-2021, 12:58 PM
اصلا این خوب نیست فقط تم مشخصات کاربری رو تغییر میده
دسترسی administrator بسته شده و نمیشه با administrator وارد شد
خیلی بد ساختیش چرا از 32 به 16 کاربر تعداد رو پایین اوردی
کلی باگ داره دوستان این فایل کلی ایراد داره با این فایل اپگرید نکنید.
روی مودم ایرانسل FD-i40B1 امتحان کردم آنلاک نشد

دوست عزیز من تست کردم فابل رو کاملا سالمه دوستان زیادی هم تست کردن و مشکلی نداشتن 16 دستگاه رو هم که خود دوستمون نوشتن چرا قبل از اینکه راهنما هارو بخونید استفاده میکنید؟
این فریمور یوتل هست و تنظیمات یوتل رو روی مودم مینشونه و تنظیمات یوتل همونی هست که میبنید
این مواردی که گفتید رو، دوستان همه رو بهش اشاره کردن قبل نصب هر فریموری قبلش حتما مطالعه در ارتباطش داشته باشید و زحمات دیگران رو بی ارزش نکنید

abed65
08-02-2021, 08:36 AM
داداش با tnm نتونستم imei رو چنج کنم.

abed65
08-02-2021, 08:36 AM

[Only registered and activated users can see links]۲۰۲۱۰۷۰۵_۰۲۱۳۲۶_au98.jpg

داداش با tnm نتونستم imei رو چنج کنم.

abed65
08-02-2021, 08:42 AM
سلام وقت همگی بخیر
دوستان من یه مودم همراه اول L443 دارم که داده بودم برام آنلاکش کردن. امروز اومدم اون فایلی که اول فرم هست رو استخراج کردم و ZIP کردم و دادم به منوی اپگرید مودم. گفتم چون آنلاک شده و دیگه اثری از همراه اول نیست حتما مشکلی پیش نمیاد. ولی بعد از اینکه آپگرید تموم شد و مودم ری استارت شد دیگه فقط چراغ پاور مودم روشن میشه و مودم وصل نمیشه. آقا حامد یا دوستان دیگه اگه راه حلی دارید کمک کنید که دیگه میشه درستش کرد یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

داداش باید با tnm رایت کنی. اگه نمیتونی ببر پیش یه تعمیر کار فایلو هم بهش بده
لینک بکاپ که bin هستش
راستی این فایلی که دارم سیم کارت نمیاد بالا

MH.Mousavi
08-02-2021, 08:53 AM
لینک بکاپ که bin هستش

یه بار اپدیت هم کنی با فریموری که تو سایت هست بازم سیم کارت نمیاد بالا؟
کلا سیمو نمیشناسه یا انتن نمیده؟

saber73
08-04-2021, 12:51 PM
لینک بکاپ که bin هستش
دوست عزیز بک اپ شما سالم هست ؟ از رو چه مودمی برداشتید ؟ چرا سیم کارت بالا نمیاد ؟ خب اینطوری به درد نمیخوره که !

saber73
08-04-2021, 12:56 PM
یه بار اپدیت هم کنی با فریموری که تو سایت هست بازم سیم کارت نمیاد بالا؟
کلا سیمو نمیشناسه یا انتن نمیده؟

ما از روی یک مودم یوتل همراه اول سالم که انلاک هم بود با دو پراگرامر rt809 و tnm5000 بک اپ گرفتیم و زدیم رو نند یک مودم دیگه که رو بوت مونده بود ولی متاسفانه جواب نداد و مودم بالا نیومد و هیچی به هیچی ! حالا رفتیم خود نند همون یوتل همراه اول که سالم و انلاک شده هست رو دراوردیم از رو برد و جایگزین مودم دومی کردیم این بار بالا اومد ولی فقط به 3g وصل میشد ! گفتیم فریمور بزنیم شاید درست بشه ولی بعد فریمور زدن اینم رو بوت موند و خراب شد . احتمالا یک فوت و فنی یا نکته ای داره که دوست شروع کننده این مطلب و اموزش بیان نکردن یا نمیخوان بیان کنن !

MH.Mousavi
08-04-2021, 01:43 PM
ما از روی یک مودم یوتل همراه اول سالم که انلاک هم بود با دو پراگرامر rt809 و tnm5000 بک اپ گرفتیم و زدیم رو نند یک مودم دیگه که رو بوت مونده بود ولی متاسفانه جواب نداد و مودم بالا نیومد و هیچی به هیچی ! حالا رفتیم خود نند همون یوتل همراه اول که سالم و انلاک شده هست رو دراوردیم از رو برد و جایگزین مودم دومی کردیم این بار بالا اومد ولی فقط به 3g وصل میشد ! گفتیم فریمور بزنیم شاید درست بشه ولی بعد فریمور زدن اینم رو بوت موند و خراب شد . احتمالا یک فوت و فنی یا نکته ای داره که دوست شروع کننده این مطلب و اموزش بیان نکردن یا نمیخوان بیان کنن !

IMEI رو عوض میکنید ؟ چون من پرسیدم دامپ بزنی IMEI هم کپی میشه

saber73
08-04-2021, 04:26 PM
IMEI رو عوض میکنید ؟ چون من پرسیدم دامپ بزنی IMEI هم کپی میشه
imei بعد زدن دامپ و وقتی صحیح و سالم مودم بالا اومد باید عوضش کنیم. ولی مشکل اینجاست الان این خود دامپ کردن یا گذاشتن ای سی فلش یک مودم بر روی دیگری درست جواب نمیده تا بریم سراغ imei و راه های تغییر اون . یه جای کار می لنگه !
حداقل مودم باید یه دقیقه صحیح و سالم و همه شبکه ها بالا بیاد . همون لحظه همتا نمیره که imei رو مسدود کنه خود من یک imei رو تا 10 روز هم رو یه مودم دیگه زدم و نگه داشتم راحت انتن داده

mohamadreza26204
10-21-2021, 07:22 PM
یوزر پسورد های تمام این مودم اینها هستن
user :Root
pas:
9x07bm8mcI17c
9x07bm8mbN17c

amir_s_m
10-22-2021, 01:08 AM
کسی میدونه. آیسی نند فلش اینارو اگر سوخته باشه از کجا میشه گیراورد؟ نند موقع دامپ جریان کشی داشت و سوخت. البته ماله مودم من PN26Q01AWSIUG هستش.

hamid1372
12-15-2021, 12:52 AM

سلام مهندس وقت بخیر
با توجه به اینکه از مودم با دو پروگرامر جدا بکاپ گرفتین Hex Compare گرفتین ببینید یکسان هستن یا نه؟
چون برای ایسی های بالای 64 بکاپ کامل منتقل نمیشه

adminrauf
01-11-2022, 01:56 PM
همکاران محترم برای انلاک مودم یوتل l443 همراه اول ورژن 4.68 راه حلی پیدا شده ورژن قبلی 4.65 با فایل همکارا آنلاک میشه ورژن جدید نمی شه

kingmsi
02-19-2022, 08:42 AM
سلام وقت بخیر من نحوه انلاک شمام خوندم واقعا چیزی متوجه نشدم میشه یک راهنمایی بکنین جای انتن همرا اول واقعا ضعیفه UTEL-L443_4.65 فریم ورشه

MH.Mousavi
02-19-2022, 10:53 PM
سلام وقت بخیر من نحوه انلاک شمام خوندم واقعا چیزی متوجه نشدم میشه یک راهنمایی بکنین جای انتن همرا اول واقعا ضعیفه UTEL-L443_4.65 فریم ورشه
راهنما و فایل ها توی پست اول است کجا مشکل دارید؟

kingmsi
02-20-2022, 08:13 AM
راهنما و فایل ها توی پست اول است کجا مشکل دارید؟

حتما بایذ با کابل وصل بشم به موذم ادمینستور میزنم یوز پس نمیاد ارور میده

Keiwan1370
02-20-2022, 11:34 PM
سلام خسته نباشید .میشه راهنمایی کنید ورژن ۴.۶۸ چطور آنلاک میشه؟

MH.Mousavi
02-22-2022, 07:44 AM
حتما بایذ با کابل وصل بشم به موذم ادمینستور میزنم یوز پس نمیاد ارور میده

فرقی نمیکنه با چی وصل میشیید مهم یوزر پسورده که میزنید ولی فعلا کسی برای همراه اول 4.65 رو فعلا تو سایت نزاشته
چک کن ببین با هیچکدوم از یوزر پسوردهایی که تو این پست هست وارد نمیشه؟

MH.Mousavi
02-22-2022, 07:44 AM
سلام خسته نباشید .میشه راهنمایی کنید ورژن ۴.۶۸ چطور آنلاک میشه؟

فعلا روشش عمومی نشده بشه بچه ها میزارن

kingmsi
02-22-2022, 09:16 AM
فرقی نمیکنه با چی وصل میشیید مهم یوزر پسورده که میزنید ولی فعلا کسی برای همراه اول 4.65 رو فعلا تو سایت نزاشته
چک کن ببین با هیچکدوم از یوزر پسوردهایی که تو این پست هست وارد نمیشه؟

اثا من زدم منو باز کرد این فایل دان کردم ریختم اما این ارورو میده همون قایل صفحه اوله please choose right files.

MH.Mousavi
02-22-2022, 11:24 AM
اثا من زدم منو باز کرد این فایل دان کردم ریختم اما این ارورو میده همون قایل صفحه اوله please choose right files.
احتمالا فایل رو بجای بخش فریمور توبخش کانفیگ زدی یا اینکه فایل رو اکسترکت نکردی دادی به مودم

kingmsi
02-22-2022, 08:56 PM
احتمالا فایل رو بجای بخش فریمور توبخش کانفیگ زدی یا اینکه فایل رو اکسترکت نکردی دادی به مودم

اون فایلو اکسترکش کردم چنتا دیگه فایل بود با اونا موندم چیکار کنم کدومش هست

MH.Mousavi
02-22-2022, 11:14 PM
اون فایلو اکسترکش کردم چنتا دیگه فایل بود با اونا موندم چیکار کنم کدومش هست
چک کردم فایل مربوط به انلاک نیاز به اکسترکت نداره دانلود که کردید فایل رو تو بخش upgrade باید بدید به مودم

kingmsi
02-23-2022, 12:16 PM
چک کردم فایل مربوط به انلاک نیاز به اکسترکت نداره دانلود که کردید فایل رو تو بخش upgrade باید بدید به مودم

فایل همون فایل صحفه اول گداشتین برای دانap_cpuapاینو گداشتم برای اب گرید این ارور میده

verify file failed.

kingmsi
02-26-2022, 11:13 AM
دستتون درد نکنه اوکی شد

alis333333
05-05-2022, 07:39 PM
سلام
من فایل آپلود میکنم این اخطار میگیرم

alis333333
05-05-2022, 08:37 PM
سلام دوستان وقت بخیر
من اوایل فریم ویر رو ساختم و چون مشکلاتی داشت منتشر نکردم که کسی مثل من گیر نکنه روش
و چون کنکور دارم وقت نداشتم روش کار کنم و این مدت آنلاین نشدم
الان همون فریم ویر اولی که ساختم رو میزارم هرکی دوست داشت استفاده بکنه (USSD حذف شده و WIFI تا 16 نفر وصل میشه)

[Only registered and activated users can see links] html

پسوورد برای دانلود : netwiz.ir
ایرانسل :
با یوزر و پسوورد administrator وارد بشید و به این مسیر برید System Settings>System Upgrade در اینجا فریم ویر رو انتخاب کنید و دکمه آپلود رو بزنید و منتظر بمونید که مودم ریستارت بشه

همراه اول :

چون نداشتم نمیدونم پنلش چطوریه ولی به احتمال زیاد مثل ایرانسله

با تشکر از حمید آقای عزیز برای راهنمای و کمک هاشون

موفق باشید.
فایل این دوستمون ران شد اما هیچ اتفاقی انجام نشد

MH.Mousavi
05-05-2022, 10:20 PM
فایل این دوستمون ران شد اما هیچ اتفاقی انجام نشد

این روش برای نسخه های قدیمی بود نسخه جدیدا که داده بازار این روش جواب نمیده

alis333333
05-06-2022, 12:24 AM
این روش برای نسخه های قدیمی بود نسخه جدیدا که داده بازار این روش جواب نمیده

الان مودم من L443
fimwer 4.56هست کدوم جواب میده

miladjvdn
05-13-2022, 03:51 PM
دوستان سلام الان کسی فایل آماده نداره من رو مودمم اپلود کنم انلایک بشه ، مودمم همراه اول l443 هستش

miladjvdn
05-13-2022, 03:55 PM
داداش این فایل پاک شده میشه اپلود کنی از یا برام بفرستی

MH.Mousavi
05-13-2022, 04:14 PM
الان مودم من L443
fimwer 4.56هست کدوم جواب میده

داداش این فایل پاک شده میشه اپلود کنی از یا برام بفرستی

نسخه جدید با این فایل انلاک نمیشه، فایل رو هم چک کردم سالمه لینکش

miladjvdn
05-13-2022, 05:02 PM
این فریمور با اموزش و بیس فایل موجود در همین تاپیک ساخته شده و روی مودم همراه اول تست شده
توجه ( بعد از اپدیت به این فریمور تب lte info و ussd غیرفعال )
تست شده بدون مشکل اما فلش زدن این فریمور تنها با مسئولیت خودتون خواهد بود

دانلود فریمور ([Only registered and activated users can see links])

این فایلی که اپلود کردید پاک شده میشه مجددا اپلود کنید یا لینک دیگه بدید

miladjvdn
05-13-2022, 05:10 PM
سلام دوستان وقت بخیر
من اوایل فریم ویر رو ساختم و چون مشکلاتی داشت منتشر نکردم که کسی مثل من گیر نکنه روش
الان همون فریم ویر اولی که ساختم رو میزارم هرکی دوست داشت استفاده بکنه (USSD حذف شده و WIFI تا 16 نفر وصل میشه)

ایرانسل :
با یوزر و پسوورد administrator وارد بشید و به این مسیر برید System Settings>System Upgrade در اینجا فریم ویر رو انتخاب کنید و دکمه آپلود رو بزنید و منتظر بمونید که مودم ریستارت بشه

همراه اول :

موفق باشید.

پسورد فایل زیپ نذاشتید چی هست پسوردش

MH.Mousavi
05-15-2022, 12:09 AM
پسورد فایل زیپ نذاشتید چی هست پسوردش

یه بار دیگه همین پست که ریپلای کردی رو بخون ببین واقعا پسورد رو نمیبینی؟
خود فایل رو هم دیگه نیاز به اکسترکت نداره همونظوری زیپ شده باید بدی مودم
رمز اونم بخوای برا تحقیقات تو اموزش ساخت فریمور گذاشته شده

Strmx_2057
06-23-2022, 02:02 AM
دوستان سلام. کسی اینجا تجربه ی آنلاک مودم مبیننت mn4200 رو داره؟ ممنون میشم روشش رو خلاصه توضیح بدین. ضمنا مودم بنده سری جدیده و تازه خریدم

eng.j5800
07-17-2022, 01:09 PM
سلام دوستان کسی مودم مبین نت یوتل 4200 با ورژن 106 آنلاک کرده؟
و اینکه چطور میشه به قسمت سوپر یوزر این مودم وارد شد؟

eng.j5800
07-17-2022, 01:35 PM
دوستان من تمام مطالب سایت رو خوندم و بسیار درهم بود اول اینکه شما باید سوپریوزر یا همان روت پسورد و یوزرروت مودم رو بدونید .یعنی اگه فایل هم درست باشه با روت پسورد اصلی مودم وارد نشید نمی تونید مودمو انلاک کنید .و احتمال زیاد مودم بریک بشه .یعنی تو تک چراغ بمونه .
دوم اینکه در بعضی از این مودم ها قسمت کانفیک مخفی یا حذف شده که باید به کمک دستور html و ویرایش که همون زدن f12 در مرورگر کروم هست رو بزنید و قسمت کانفیگ رو فعال کنید .نه قسمت بکاپ دیتا.
سوم باید بدونید که کدام فایل رو رو مودم تزریق کنید که با تزریق فایل اشتباه مودم میتونه خاموش یا تک چراغ بمونه .
چهاروم اینکه فایل و اموزش کاملی اگه نداشته باشین نمی تونید این مودم انلاک کنید .
با تشکر از دوستان تقریبا سعی کردم راهنمایی درستی به دوستان برسونم . و باز اگه سوالی بود در خدمت دوستان هستم .

فعال کردن قسمت کانفیگ چجوریه؟
من تازه وارد این مقوله شدم اگه میشه راهنمایی کنین ممنونم

MH.Mousavi
07-18-2022, 07:19 PM
فعال کردن قسمت کانفیگ چجوریه؟
من تازه وارد این مقوله شدم اگه میشه راهنمایی کنین ممنونم
این روش برا نسخه قدیمیه L443 هست رو مودمای جدید که فروش میره جواب نمبده

ms930
07-25-2022, 01:25 AM
سلام، خوب سوپر یوزر معمولن Root هست با R بزرگ، پسورد در لینک زیر توضیح داده چطور می تونید پیدا کنید،

از فایرفاکس به 192.168.1.1 یا هر آدرسی که مودم داره برو، وارد حساب ادمین معمولی شو

Ctrl + Shift + i بزن تا ابزار توسعه وب باز شه

برو به تب Network و روی یکه از خط*ها (فایل) که توش عبارت goform_get_cmd_process داره کلیک کن

بعد سمت راست روی Header کلیک کن

بعد روی Resend کلیک کن

سمت چپ در قسمت Request جلو Get یه آدرس نوشه، از اونجایی که نوشته isTest=false به بعدش پاک کن و به جاش بنویس isTest=false&cmd=admin_Password

بیا پایین روی send کلیک کن

سمت راست روی تب Result کلیک کن، اونجا ادمین پسورد نوشته

با یوزر Root و پسوردی که به دست آوردی وارد مودم شو، در بخش System Settings>System upgrade فایل زیپ فیرمور مودمت آپلود کن و روی Upgrade کلیک کن، یه کم زمان می بره تا مودم خاموش روشن شه، یوزر پس جدید همون یوزر پس کارخانه admin/admin هست، وایفای هم پیش فرض open و بدون رمزه، باید بری دوباره براش رمز بذاری، هر سیمکارتی هم دلت خواست می تونی بذاری تو مودم، حالش ببر

ahmadrezahp
08-09-2022, 02:18 PM
سلام، خوب سوپر یوزر معمولن Root هست با R بزرگ، پسورد در لینک زیر توضیح داده چطور می تونید پیدا کنید،

از فایرفاکس به 192.168.1.1 یا هر آدرسی که مودم داره برو، وارد حساب ادمین معمولی شو

Ctrl + Shift + i بزن تا ابزار توسعه وب باز شه

برو به تب Network و روی یکه از خط*ها (فایل) که توش عبارت goform_get_cmd_process داره کلیک کن

بعد سمت راست روی Header کلیک کن

بعد روی Resend کلیک کن

سمت چپ در قسمت Request جلو Get یه آدرس نوشه، از اونجایی که نوشته isTest=false به بعدش پاک کن و به جاش بنویس isTest=false&cmd=admin_Password

بیا پایین روی send کلیک کن

سمت راست روی تب Result کلیک کن، اونجا ادمین پسورد نوشته

با یوزر Root و پسوردی که به دست آوردی وارد مودم شو، در بخش System Settings>System upgrade فایل زیپ فیرمور مودمت آپلود کن و روی Upgrade کلیک کن، یه کم زمان می بره تا مودم خاموش روشن شه، یوزر پس جدید همون یوزر پس کارخانه admin/admin هست، وایفای هم پیش فرض open و بدون رمزه، باید بری دوباره براش رمز بذاری، هر سیمکارتی هم دلت خواست می تونی بذاری تو مودم، حالش ببر

دوست عزیز این روش فقط واسه بدست آوردن پسورد admin هستش و هیچ ربطی به یوزر Root نداره!

linux
08-30-2022, 12:45 AM
سلام دوستان من اکثر پست ها رو خوندم ولی ظاهرا رو مودم مبین نت من جواب نمیده ورژن MN-4200N_4.109 هستش
یوزر و پسوردی که برای مبین نت گذاشته شده تو پست اول کار نمیکنه یا من بلد نیستم و همینطور روش دیگه برای اضافه کردن قسمت بک اپ هم کار نکرد
لطفا راهتمایی کنید

ahmadrezahp
09-02-2022, 11:21 AM
سلام دوستان من اکثر پست ها رو خوندم ولی ظاهرا رو مودم مبین نت من جواب نمیده ورژن MN-4200N_4.109 هستش
یوزر و پسوردی که برای مبین نت گذاشته شده تو پست اول کار نمیکنه یا من بلد نیستم و همینطور روش دیگه برای اضافه کردن قسمت بک اپ هم کار نکرد
لطفا راهتمایی کنید

سلام
کلا روش آنلاک مودم های MN-4200 جدید متفاوته لطفا یه عکس از پنل مودم بگذارید تا روی ورژن جدید هم کار کنیم

linux
09-03-2022, 11:27 AM
سلام
کلا روش آنلاک مودم های MN-4200 جدید متفاوته لطفا یه عکس از پنل مودم بگذارید تا روی ورژن جدید هم کار کنیم

از کدوم قسمت دقیقا عکس میخواید که بزارم براتون

ahmadrezahp
09-04-2022, 10:23 AM
از کدوم قسمت دقیقا عکس میخواید که بزارم براتون

سلام این مودم براحتی با روش جدید قابل آنلاک هست توی خصوصی پیام بدین راهنمایی کنم

linux
09-05-2022, 11:46 AM
سلام این مودم براحتی با روش جدید قابل آنلاک هست توی خصوصی پیام بدین راهنمایی کنم

پیام دادم بهتون

arashcraft
10-05-2022, 04:42 PM
لطفا یه نفر کمک کنه ورژن جدید مودم ها چکار کنیم من ورژن 4.106 هست و با روش های قدیمی آنلاک نمیشه

saber73
10-06-2022, 02:18 PM
لطفا یه نفر کمک کنه ورژن جدید مودم ها چکار کنیم من ورژن 4.106 هست و با روش های قدیمی آنلاک نمیشه

دوست عزیز این ورژن خیلی وقته انلاک میشه و انلاکش هم منوط به یک مودم انلاک شده هست و یک سری توضیحات و مراحل داره و شدنی هست و خیلی ها هم به قیمت خیلی پایین اموزش انلاک این ورژن رو در سطح اینترنت میفروشن و میتونید تهیه کنید و انجام بدید . از این به بعد با ورژن های جدیدتر یعنی 109 مواجه هستید که اصل چالش انلاک تو این هست .

arashcraft
10-09-2022, 12:47 AM
دوست عزیز این ورژن خیلی وقته انلاک میشه و انلاکش هم منوط به یک مودم انلاک شده هست و یک سری توضیحات و مراحل داره و شدنی هست و خیلی ها هم به قیمت خیلی پایین اموزش انلاک این ورژن رو در سطح اینترنت میفروشن و میتونید تهیه کنید و انجام بدید . از این به بعد با ورژن های جدیدتر یعنی 109 مواجه هستید که اصل چالش انلاک تو این هست .

خوب یعنی راهی نداره کسی از راه دور این کارو انجام بده حتما یه مودم آنلاک کنارم باشه؟

saber73
10-16-2022, 12:17 AM
خوب یعنی راهی نداره کسی از راه دور این کارو انجام بده حتما یه مودم آنلاک کنارم باشه؟

خب اموزش انلاک رو دارن میفروشن بخرید استفاده کنید و بله منوط به داشتن مودم انلاک شده هست در حقیقت اون مودم با وصل به سیستم شما باعث میشه که بتونید مودم جدید رو از روی کش اون مودم انلاک کنید . ریموت هم بشن انلاک کنن باید اون مودم انلاک پیش شما باشه . البته راه های دیگری هم برا انلاک مودم ها همیشه وجود داره اما فعلا برا این ورژن شما ساده ترین ارزانترین و بهترین راه همینه

vahid_propane
01-04-2023, 11:55 PM
سلام دوستان
من 300 گیگ مودم همراه اول UTEL L443- v4.65 تموم شده و الان میخوام آنلاکش کنم
مودمم پسورد admin داره و رمزش میدونم ولی پسورد Administrator نمیدونم.
ضمنا روشی که اینجا توضیح دادین به درد ورژن 4.65 میخوره یا نه؟
چون یه لینک تو یوتیوب هست روشش رو توضیح میده اینجا میذارم ولی فایل و تکست تغییر html پول میگیره بفرسته

ahmadrezahp
01-06-2023, 10:04 PM
سلام دوستان
من 300 گیگ مودم همراه اول UTEL L443- v4.65 تموم شده و الان میخوام آنلاکش کنم
مودمم پسورد admin داره و رمزش میدونم ولی پسورد Administrator نمیدونم.
ضمنا روشی که اینجا توضیح دادین به درد ورژن 4.65 میخوره یا نه؟
چون یه لینک تو یوتیوب هست روشش رو توضیح میده اینجا میذارم ولی فایل و تکست تغییر html پول میگیره بفرسته

سلام
یوزرنیم و پسورد سوپر یوزر برای یوتل همراه اول اینان
Root
9x07bm8mcI17c

smiley60
01-07-2023, 02:09 AM
سلام دوستان همراهخ اول یوزر پسوردش اینه
user : Root
pass : 9x07bm8mcI17c

linux
01-09-2023, 10:54 AM
دوستان مبین نت ورژن 4.109 خبری نشد؟

saber73
01-10-2023, 02:51 AM
دوستان مبین نت ورژن 4.109 خبری نشد؟

ریموت در خدمت هستیم و خواستید براتون انلاکش میکنیم.

Abbas
03-11-2023, 12:28 AM
سلام ۱۰۹ رو انلاک میکنین ؟

saber73
03-18-2023, 10:51 AM
سلام ۱۰۹ رو انلاک میکنین ؟

بله انلاک میکنیم

Abbas
03-20-2023, 01:39 PM
من میخواستم برام انلاک کنین یه راه ارطباتی بگین

ram4756
03-26-2023, 04:54 PM
سلام داداش این اپدیت چرا ارور میده منم همین مدل دارم این اپدیت با کامپیوتر انجام میشه یا از طریق پنل مودم ؟

saber73
03-26-2023, 06:38 PM
سلام داداش این اپدیت چرا ارور میده منم همین مدل دارم این اپدیت با کامپیوتر انجام میشه یا از طریق پنل مودم ؟

ورژن نرم افزاری مودم چنده و مربوط به کدام اپراتور هست ؟

sina.sa
04-17-2023, 10:11 PM
درود
دوستان ظاهرا پسورد Root مودم مبین نت ورژن 4.109 این هست.

saber73
04-18-2023, 10:09 AM
درود
دوستان ظاهرا پسورد Root مودم مبین نت ورژن 4.109 این هست.

بله برا مبین نت :

Root

برا ایرانسل :

administrator
administrator

و برا همراه اول :

Root
9x07bm8mcI17c

اما با این اسم و پسوردها متاسفانه نمیشه مودم رو انلاک کرد یا به انلاک مودم رسید چون بخش لوکال اپدیت مودم ها ساین شده تا دیگه هر فریموری رو از این قسمت قبول نکنه و باگ کش کردن مودم هم در هر سه نسخه مبین نت . ایرانسل و همراه اول رفع شده تا با ترفند لن به لن کردن مودم نشه انلاکش کرد و کلا html و js کانفیگور بک اپ هم کامل از مودم حذف شده هم در دسترسی admin و هم در دسترسی root .

hamed.moeini
05-15-2023, 08:22 PM
ببخشید مودم ایرانسل b1 ورژن 3.22 چجوری انلاک میشه .خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه؟

یک نفر واسم با آنی دسک انلاک کرد ، کاری کرد این بود :
1-وارد تنظیمات کانفیگ مودم شد، رفت قسمت system setings
و بعد هم reset factori seting زد . و مودم حتی کمتر از یک دقیقه آنلاک شد .
میخوام ببینم ایا میشه با برنامه آنی دسک فایلی اضافه کرده باشه که من نتونم ببینم ؟
اخه هرچی روی یک مودم دیگه خودم امتحان کردم اینکارو ، انلاک نشد

MH.Mousavi
05-16-2023, 12:44 AM
ببخشید مودم ایرانسل b1 ورژن 3.22 چجوری انلاک میشه .خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه؟

میخوام ببینم ایا میشه با برنامه آنی دسک فایلی اضافه کرده باشه که من نتونم ببینم ؟

با انی دسک وقتی انلاک میکنن مستقیم وصل میشن به پورت تلنت یا ssh مودم که شما اینارو نمیبینید کارشون رو که انجام دادن یه ریست فکتوری میکنن تنظیمات بشینه رو مودم

saber73
05-16-2023, 01:28 AM

همونطور که دوستمون گفتن از طریق برنامه انی دسک تونل ایجاد میکنن و وارد شل مودم میشن و بعد هم انلاکش میکنن و برای همین شما چیزی رو مشاهده نمیکنید . در ضمن 3.22 و 109 و 2.1 برا سه اپراتور ایرانسل . مبین نت و همراه اول از یک بیس فریمور استفاده میکنن و تنها تفاوت در قفل کردن مودم ها بر روی plmn های خودشون هست .

essien
05-18-2023, 12:45 PM
سلام.
دوستان من یک مودم مودم ایرانسل FD-i40 B1 دارم، ورژن فریمورش 3.15 هستش.
مشکلی که داره اینه که سیم ایرانسل که میذارم روش در صفحه تنظیمات مودم بالاش زده no service و آنتن هم نداره.
تا مدتی پیش هم مودم داشته کار میکرده دیگه نمیدونم چش شده و چیکار باید کرد ...
بنظرتون با اپدیت و یا انلاک و ... امکان حل مشکل وجود داره؟
ممنون.

hamed.moeini
05-18-2023, 06:58 PM
همونطور که دوستمون گفتن از طریق برنامه انی دسک تونل ایجاد میکنن و وارد شل مودم میشن و بعد هم انلاکش میکنن و برای همین شما چیزی رو مشاهده نمیکنید . در ضمن 3.22 و 109 و 2.1 برا سه اپراتور ایرانسل . مبین نت و همراه اول از یک بیس فریمور استفاده میکنن و تنها تفاوت در قفل کردن مودم ها بر روی plmn های خودشون هست .

لطفا اگر ممکنه اموزشش رو قرار بدید داخل سایت .شدید نیاز دارم.ممنونم

saber73
05-19-2023, 12:17 AM
سلام.
دوستان من یک مودم مودم ایرانسل FD-i40 B1 دارم، ورژن فریمورش 3.15 هستش.
مشکلی که داره اینه که سیم ایرانسل که میذارم روش در صفحه تنظیمات مودم بالاش زده no service و آنتن هم نداره.
تا مدتی پیش هم مودم داشته کار میکرده دیگه نمیدونم چش شده و چیکار باید کرد ...
بنظرتون با اپدیت و یا انلاک و ... امکان حل مشکل وجود داره؟
ممنون.

ریست کارخانه بکن و با چند تا سیم کارت دیگه ایرانسل هم تست بزن درست نشد سوکت سیم کارت رو بده تعمیرکار بررسی کنه اگر اونم سالم بود باید ماژول مودم رو تعمیرکار بررسی کنه و اولین کار اینه ای سی فلش رو دامپ کنه تا ببینه شبکه برمیگرده یا نه .

saber73
05-19-2023, 12:20 AM
لطفا اگر ممکنه اموزشش رو قرار بدید داخل سایت .شدید نیاز دارم.ممنونم

اموزشی وجود نداره باید خودتون زحمت بکشید و کار گروهی انجام بدید و برسید به انلاکش و از راهنمایی دوستان استفاده کنید و مشکلات حین انلاک رو حل کنید دقیقا مثل انلاک tf-i60-g1 که دوستان زحمت کشیدن و از نظرات و راهنمایی های همه استفاده کردن و رسیدن به انلاکش . از قدیم گفتن نابرده رنج گنج میسر نشود

essien
05-19-2023, 02:29 PM
ریست کارخانه بکن و با چند تا سیم کارت دیگه ایرانسل هم تست بزن درست نشد سوکت سیم کارت رو بده تعمیرکار بررسی کنه اگر اونم سالم بود باید ماژول مودم رو تعمیرکار بررسی کنه و اولین کار اینه ای سی فلش رو دامپ کنه تا ببینه شبکه برمیگرده یا نه .

ممنون از شما دوست عزیز.
دو مورد اول رو انجام دادم ولی مشکل حل نشد.
طبق فرمایش شما برای تعمیر سخت افزاری باید اقدام کنم ...

hamidm8
05-23-2023, 09:02 PM
سلام دوستان وقت بخیر

ایرانسل :

همراه اول :

موفق باشید.

سلام
خسته نباشید
فریمور ورژن 3.22 مودم i40 b1 با این روشی که گذاشتید آنلاک میشه؟

saber73
05-23-2023, 10:56 PM
سلام
خسته نباشید
فریمور ورژن 3.22 مودم i40 b1 با این روشی که گذاشتید آنلاک میشه؟

خیر متاسفانه

karbon
08-02-2023, 08:06 PM

دوستان آموزش این ورژن رو دارید.