PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مودم D100 /Gemtek WLTFQQ-124GN

Hamid1920
06-29-2020, 12:22 AM
بررسی مودم D100 /Gemtek WLTFQQ-124GN

414243

باندهای قابل پشتیبانی:
LTE: B3 / B7
DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / WCDMA: B1
EDGE / GPRS / GSM: B2 / B3 / B5 / B8

حداکثر سرعت دانلود این مودم 150Mb/s میباشد (CAT4)

سی پی یو : Qualcomm 9225

پورت های ارتباطی:

External Antenna: 2 TS9 port

امکانات:

فریمور های رسمی :
فریمور ایرانسل نسخه 01.01.02.098 ([Only registered and activated users can see links]) از MH.Mousavi
فریمورهای ویرایش شده:

آموزش آنلاک دائم نرم افزاری مودم d100 ([Only registered and activated users can see links]) از صابر قادری

MH.Mousavi
06-29-2020, 09:15 PM
دانلود فریمور D100 نسخه 01.01.02.098
[Only registered and activated users can see links]

mohamad55
11-02-2020, 01:34 PM
سلام
همین مودم از شرکت عربستانی که کلیپ هاش هست انلاک میشه اما رو ایرانسل جواب نمیده
میشه فریمر اونو پیدا کرد

mohamad55
11-02-2020, 01:36 PM
دانلود فریمور D100 نسخه 01.01.02.098

سلام
میشه فریمر اونو پیدا کرد

MH.Mousavi
11-03-2020, 11:20 PM
سلام
میشه فریمر اونو پیدا کرد

این مودم رو روی همون فریمور ایرانسل با هزینه انلاک میکنن نیاز نیست فریمور عوض بشه بعد اون برنامه رو که مودمای عربستانی رو انلاک میکنه من سرج کردم اونا که انجام داده بودن گفته بودن مودم 3G شده

saleh
01-19-2021, 10:58 AM
سلام دوستان کسی فریمور آنلاک مودم d100 داره؟
:rolleyes:

MH.Mousavi
01-19-2021, 07:39 PM
سلام دوستان کسی فریمور آنلاک مودم d100 داره؟
:rolleyes:
تنها فریموری که ازین مودم موجوده گذاشتم فریمور انلاک نداره این مودم رو همون فریمور ایرانسل انلاک میکنن

saber73
01-14-2023, 03:10 PM
آموزش انلاک دائم نرم افزاری مودم d100

چندین راه برای انلاک این مودم وجود داره و این ساده ترین و راحت ترین راه انلاک این مودم هست. این کار حاصل زحمت ما نمیباشد و هیچگونه دخل یا تصرفی هم در تهیه فایل انلاک نداشته ایم .
مودم با کابل لن به سیستم وصل باشه و برنامه qpst رو نصب کنید طبق فیلم داخل پکیج آموزش وارد فولدری که برنامه qpst نصب شده بشید و qpstconfig.exe رو به صورت آدمین اجرا کنید و سپس فایل انلاکر مودم یعنی Unlock_Irancell_D100.exe رو به صورت آدمین اجرا کنید و گزینه sim unblock رو بزنید و بعد گزینه start رو بزنید و صبر کنید مودم شناسایی و آنلاک روی مودم اجرا بشه . پایان کار حتما باید داخل برنامه Unlock_Irancell_D100.exe نوشته pass رو دریافت کنید .

hamidbaba
01-14-2023, 04:20 PM
مرحبا عالی

vanak08
03-30-2023, 05:02 AM
سلام
بسیار عالی مودم من آنلاک شد.

siahposh
05-09-2023, 07:52 PM
سلام
متاسفانه مودم من آنلاک نشد و این پیام ظاهر شد ، دوستان اگر اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
ممنون

detect DUT by Web....
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
Detect CID fail !!!
CPE boots up failed

saber73
05-09-2023, 08:26 PM
سلام
متاسفانه مودم من آنلاک نشد و این پیام ظاهر شد ، دوستان اگر اطلاعاتی دارن راهنمایی کنن
ممنون

detect DUT by Web....
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
detect CID=
Detect CID fail !!!
CPE boots up failed

این برنامه بر روی برخی سیستم ها اینشکلی نمیتونه web مودم رو دیتکت کنه و بهش وصل بشه و در نتیجه آنلاک هم نمیتونه انجام بده شما بسته های ویژوال و سی پلاس رو نصب کن یا بروز رسانی کنه از سافت ۹۸ میتونی بگیری یا خود برنامه qpst رو پاک کن و یه ورژن بالاتر یا پایینترش رو نصب کن و تست بزن.

Qbox
05-16-2023, 11:06 PM
5 ساله این مودم دارم ممنون آنلاک شد و همراه اول خوب سیگنالی داره رو این مودم عالی تشکر از شما

saber73
05-17-2023, 04:17 AM
5 ساله این مودم دارم ممنون آنلاک شد و همراه اول خوب سیگنالی داره رو این مودم عالی تشکر از شما

خیلی عالی و مبارک باشه و به سلامتی استفاده کنید . مودم فوق العاده ای هست و سرعت و گیرندگی خیلی خوبی داره بعد انلاک هم که عالی تر میشه . فقط حیف محدود به دو باند 3 و 7 هست البته به زمان خودش این باندها کافی بودن اما الان نه و شاهد باندهای 1 و 8 و 20 و 40 هستیم .

saber73
06-20-2023, 09:07 PM
یعنی برا همه اونهایی که میان از فروم فقط دزدی میکنن متاسف هستم بیا خوبی کن و یه اموزشی رو بزار تو فروم تا همه استفاده کنن بعد بیشرف هایی مثل این بردارن برن تو ایسام دکان بزنن برا خودشون بعدش هم همین کثافتها تو همین فروم هی بگن انلاک این مودم چطوری هست و انلاک اون مودم چطوری هست . الحق که همتون بیشرف هستید و بس و نمیشه چیز دیگه ای بهتون گفت . البته مشکلی نداره الان میرم ایسام همین اموزش انلاک رو با قیمت 10000 تومن میزارم برا فروش تا این بی همه چیز کثافت ادم بشه و دیگه از این گه ها نخوره . از این به بعد هر کس از این گه ها خورد دقیقا میرم همونجا گند میزنم به بازارش میام .

ALiAS2
06-21-2023, 12:09 AM
یعنی برا همه اونهایی که میان از فروم فقط دزدی میکنن متاسف هستم بیا خوبی کن و یه اموزشی رو بزار تو فروم تا همه استفاده کنن بعد بیشرف هایی مثل این بردارن برن تو ایسام دکان بزنن برا خودشون بعدش هم همین کثافتها تو همین فروم هی بگن انلاک این مودم چطوری هست و انلاک اون مودم چطوری هست . الحق که همتون بیشرف هستید و بس و نمیشه چیز دیگه ای بهتون گفت . البته مشکلی نداره الان میرم ایسام همین اموزش انلاک رو با قیمت 10000 تومن میزارم برا فروش تا این بی همه چیز کثافت ادم بشه و دیگه از این گه ها نخوره . از این به بعد هر کس از این گه ها خورد دقیقا میرم همونجا گند میزنم به بازارش میام .

سلام آقا صابرجان خداقوت
اعصابم خورد شد ... چرا شما بزاری ۱۰ تومن ؟؟ بزار ۱۰۰ تومن که راحت بتونی کمتر از این بگیری ۱۰ تومن بزاری بازم میگن کارت ایراد داره و دنبال کلاهبرداری هستی !! خدا لعنت کنه چنین جماعت هایی رو !! البته من که دیگه اعتقادی ندارم و نمیدونم واقعا خدایی هست که جواب چنین آدمایی رو بده

saber73
06-21-2023, 01:06 AM
سلام آقا صابرجان خداقوت
اعصابم خورد شد ... چرا شما بزاری ۱۰ تومن ؟؟ بزار ۱۰۰ تومن که راحت بتونی کمتر از این بگیری ۱۰ تومن بزاری بازم میگن کارت ایراد داره و دنبال کلاهبرداری هستی !! خدا لعنت کنه چنین جماعت هایی رو !! البته من که دیگه اعتقادی ندارم و نمیدونم واقعا خدایی هست که جواب چنین آدمایی رو بده

اخه همین ادم ها بعدا میان دست از پا درازتر میگن فلان مودم اپدیت داده دیگه انلاک نمیشه تو رو خدا بگو چیکار کنیم . یکی میخواد بگه احمق ها دوره می افتید روش انلاک رو میفروشید و همه جا پخش میکنید خب اخرش همین میشه دیگه توش خودتون هم میمونید . اصلا اینها کاری میکنن ادم پشیمون میشه تو فروم و تلگرام دیگه کار کنه یا کلا جواب کسی رو بده . هر کی بیاد پی وی من یا پیغام بفرسته تا جایی که میتونم کمکش میکنم یا سرنخ های خیلی خوبی بهش میدم و ادمم رو هم میشناسم و میدونم برا چی دنبالش هست و چه قدر هم علاقه و توانایی داره و همیشه اینو تو ذهنم نگه داشتم که روزی خود منم هیچی بلد نبودم و با کمک و راهنمایی اساتید و دوستان و زحمتها و مشقت هایی که کشیدم به اینجا رسیدم . الانم من همیشه بزرگواری و محبتی که اونها در حقم کردن رو از یاد نمی برم .

ALiAS2
06-21-2023, 01:57 AM
اخه همین ادم ها بعدا میان دست از پا درازتر میگن فلان مودم اپدیت داده دیگه انلاک نمیشه تو رو خدا بگو چیکار کنیم . یکی میخواد بگه احمق ها دوره می افتید روش انلاک رو میفروشید و همه جا پخش میکنید خب اخرش همین میشه دیگه توش خودتون هم میمونید . اصلا اینها کاری میکنن ادم پشیمون میشه تو فروم و تلگرام دیگه کار کنه یا کلا جواب کسی رو بده . هر کی بیاد پی وی من یا پیغام بفرسته تا جایی که میتونم کمکش میکنم یا سرنخ های خیلی خوبی بهش میدم و ادمم رو هم میشناسم و میدونم برا چی دنبالش هست و چه قدر هم علاقه و توانایی داره و همیشه اینو تو ذهنم نگه داشتم که روزی خود منم هیچی بلد نبودم و با کمک و راهنمایی اساتید و دوستان و زحمتها و مشقت هایی که کشیدم به اینجا رسیدم . الانم من همیشه بزرگواری و محبتی که اونها در حقم کردن رو از یاد نمی برم .

بله متوجهم چی میگی دقیقاً درکت میکنم ، دقیقاً همینا باعث میشن که کلاً دیگه آدم پشت دستشو داغ کنه بگی به هیشکی نباید خوبی کرد و چیزی رو در میون گذاشت !! فقط متأسفم و میتونم احساس همدردی کنم آقا صابرجان ♥ :(

hamta4u525
06-29-2023, 11:19 PM
سلام بسیار عالی منم جواب گرفتم

Layouteditor
07-02-2023, 01:50 PM
سلام cid رو پیدا نمیکنه چکار باید کرد؟

Layouteditor
07-02-2023, 02:24 PM
سلام مشکلت حل شد؟

mostafa.miri65
07-13-2023, 06:37 PM
کار نمیکنه. مودم رو شناسایی رو نمیکنه. مودم D-100

mostafa.miri65
07-13-2023, 07:07 PM
لطفا بگید روی چه ویندوزی تست شده و کار کرده؟ من روی ویندوز 10 چند تا نسخه مختلف QPST رو نصب کردم هیچ کدوم مودم رو شناسایی نمیکنه

saber73
07-26-2023, 07:54 PM
لطفا بگید روی چه ویندوزی تست شده و کار کرده؟ من روی ویندوز 10 چند تا نسخه مختلف QPST رو نصب کردم هیچ کدوم مودم رو شناسایی نمیکنه

با ویندوز 7 انجام بدید و تمامی بسته های ویژوال c و c++ رو نصب کنید .

ALiAS2
08-24-2023, 07:30 AM
سلام وقت همگی بخیر یه مودمی ازین مدل D100 به دستم رسیده که وقتی روشنش میکنم فقط چراغ پاورش روشن میشه + چراغ وایفایش !!

علاوه بر این چراغ دکل آنتن و چراغ آخری آنتنش بصورت کم نور روشن میشه که وقتی تونستم قابش رو بازش کنم فهمیدم اون چراغاش کم نور شدن چون عملا باید کامل روشن باشن ، قبلش فکر میکردم انعکاس نور چراغ های دیگشه که روش افتاده !!

با باز کردنش هم هیچ مشکل سخت افزاری و ظاهری بر روی بردش دیده نمیشد و نمیشه و خب مسلما مودم توسط سیستم هم شناسایی نمیشه !!

به نظرتون چطوری میشه این مودم رو درست کرد اگر بزرگوارن محبت کنن راهنمایی کنن خیلی خوشحالمون میکنین با تشکر فراوان ♥♥

برای آنلاکشم که محبت کردین فایل هارو قرار دادین ولی همین که بشه ازش استفاده کرد کفایت میکنه آنلاکش فعلا زیاد مهم نیست ♥♥

ناگفته نماند که به وسیله فایل های آنلاک خواستم که مودم رو آنلاک کنم درست و دقیق مثل آموزشش ولی هیچ توفیقی نداشت !!

MH.Mousavi
08-25-2023, 01:10 PM
سلام وقت همگی بخیر یه مودمی ازین مدل D100 به دستم رسیده که وقتی روشنش میکنم فقط چراغ پاورش روشن میشه + چراغ وایفایش !!

علاوه بر این چراغ دکل آنتن و چراغ آخری آنتنش بصورت کم نور روشن میشه که وقتی تونستم قابش رو بازش کنم فهمیدم اون چراغاش کم نور شدن چون عملا باید کامل روشن باشن ، قبلش فکر میکردم انعکاس نور چراغ های دیگشه که روش افتاده !!

با باز کردنش هم هیچ مشکل سخت افزاری و ظاهری بر روی بردش دیده نمیشد و نمیشه و خب مسلما مودم توسط سیستم هم شناسایی نمیشه !!

به نظرتون چطوری میشه این مودم رو درست کرد اگر بزرگوارن محبت کنن راهنمایی کنن خیلی خوشحالمون میکنین با تشکر فراوان ♥♥

برای آنلاکشم که محبت کردین فایل هارو قرار دادین ولی همین که بشه ازش استفاده کرد کفایت میکنه آنلاکش فعلا زیاد مهم نیست ♥♥

ناگفته نماند که به وسیله فایل های آنلاک خواستم که مودم رو آنلاک کنم درست و دقیق مثل آموزشش ولی هیچ توفیقی نداشت !!
من یه بار این مدلی دیده بودم که با پروگرم فلش مجدد درست شد

ALiAS2
08-25-2023, 03:15 PM
من یه بار این مدلی دیده بودم که با پروگرم فلش مجدد درست شد

سلام وقت بخیر یعنی میفرمایین که بجز پروگرام فلش مجدد راهی دیگه نداره ؟ نمیشه به اصطلاح با پورت USB پشتش فایل فریمور مودم رو بهش بخورونیم تا بلکه اینطوری فلش بشه و درست بشه ؟؟؟ یا از پورت USB به سیستم وصلش کنیم و فلشش کنیم ؟

shervin
08-25-2023, 06:23 PM
سلام وقت بخیر یعنی میفرمایین که بجز پروگرام فلش مجدد راهی دیگه نداره ؟ نمیشه به اصطلاح با پورت USB پشتش فایل فریمور مودم رو بهش بخورونیم تا بلکه اینطوری فلش بشه و درست بشه ؟؟؟ یا از پورت USB به سیستم وصلش کنیم و فلشش کنیم ؟

دستگاه های دیگری به جز مودم ایراد کم نور بودن ال ای دی ها رو داشتم با پروگرام کردن آی سی فلش دستگاه با پروگرامر ، مشکل حل شده .

باید آی سی از روی برد جدا بشه و با پروگرامر فلش بشه .

ALiAS2
08-25-2023, 08:50 PM
دستگاه های دیگری به جز مودم ایراد کم نور بودن ال ای دی ها رو داشتم با پروگرام کردن آی سی فلش دستگاه با پروگرامر ، مشکل حل شده .

باید آی سی از روی برد جدا بشه و با پروگرامر فلش بشه .

ممنون بابت پاسخگویی تون ولی من فقط ظاهرش رو اعلام کردم که چراغش روشن میشه : منظورم این بود که اصلا کار نمیکنه نه سیمکارت رو شناسایی میکنه نه اون چراغ اینترنت و سیمکارتش روشن میشه بجاش دوتا از اون چراغ هایی که مربوط به آنتنش هست روشن ولی کم نور هستش !!

من آشنایی با آی سی فلش ندارم ولی براساس تحقیق هام چنین چیزی هم روی برد دستگاه پیدا نکردم که حداقل چیزی باشه که بشه دید و از روی برد جداش کرد و با پروگرامر فلشش کنیم !!

حتی زیر اون شیلد بزرگشم که کنار ماژول مودم هست رو نگاه انداختم ولی خبری از آیسی فلشی که قابل دسترسی باشه نبود و نیست فقط یک آی سی بزرگ و دوتا متوسط وجود داره که اونا هم شکلشون به آی سی فلش نمیخوره !! :(

MH.Mousavi
08-25-2023, 10:54 PM
ممنون بابت پاسخگویی تون ولی من فقط ظاهرش رو اعلام کردم که چراغش روشن میشه : منظورم این بود که اصلا کار نمیکنه نه سیمکارت رو شناسایی میکنه نه اون چراغ اینترنت و سیمکارتش روشن میشه بجاش دوتا از اون چراغ هایی که مربوط به آنتنش هست روشن ولی کم نور هستش !!

من آشنایی با آی سی فلش ندارم ولی براساس تحقیق هام چنین چیزی هم روی برد دستگاه پیدا نکردم که حداقل چیزی باشه که بشه دید و از روی برد جداش کرد و با پروگرامر فلشش کنیم !!

حتی زیر اون شیلد بزرگشم که کنار ماژول مودم هست رو نگاه انداختم ولی خبری از آیسی فلشی که قابل دسترسی باشه نبود و نیست فقط یک آی سی بزرگ و دوتا متوسط وجود داره که اونا هم شکلشون به آی سی فلش نمیخوره !! :(
زیر همون شیلد یه ایسی 48 پایه هست اونو باید پروگرم کنید

Mehdi6957
11-11-2023, 06:27 PM
سلام آقا صابر میشه یه لطفی کنید آدرس پیج یا کانال تلگرام بدید بتونم راهنمایی بگیرم سپاسگزارم