PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مودم ZTE MF910

Hamid1920
04-11-2020, 08:48 PM
ZTE MF910 CAT4

44

باندهای قابل پشتیبانی:
LTE: B3 / B7 / B8
DC-HSPA + / HSPA + / HSPA / WCDMA: B8
EDGE / GPRS / GSM: B2 / B3 / B5 / B8

حداکثر سرعت دانلود این مودم 150Mb/s میباشد (CAT4)

سی پی یو : Qualcomm 9225

پورت های ارتباطی:

External Antenna: 2 TS9 port

امکانات:

فریمور های رسمی :

فریمورهای ویرایش شده:
فریمور ویرایش شده Telia B09 با قابلیت انتخاب باند ([Only registered and activated users can see links]) توسط MH.Mousavi

نحوه گرفتن بکاپ و ریستور از مودم ([Only registered and activated users can see links])از Hamid1920

MH.Mousavi
06-27-2020, 08:10 PM
فریمور اپراتور تلیا نسخه B07 با امکان انتخاب باند
لینک دانلود: [Only registered and activated users can see links]

hamidbaba
07-17-2020, 04:37 PM
سلام میخواستم بدونم مودم جیبی ZTE MF910 چطور میشه فایل دامپ این مودم رو که قبلا با نرم افزار qtools بک آپ گرفتم رو دوباره روش بارگزاری کرد . چون برای بارگزاری شماره پورت لازم است چطور میشه این مودم رو به حالت دانلود مود یا به حالتی برد که شماره پورت بده تا فایل رو بارگزاری کرد . اگه بوت پین داره ممنون میشه اساتید بزارند

Hamid1920
07-18-2020, 09:43 PM
سلام میخواستم بدونم مودم جیبی ZTE MF910 چطور میشه فایل دامپ این مودم رو که قبلا با نرم افزار qtools بک آپ گرفتم رو دوباره روش بارگزاری کرد . چون برای بارگزاری شماره پورت لازم است چطور میشه این مودم رو به حالت دانلود مود یا به حالتی برد که شماره پورت بده تا فایل رو بارگزاری کرد . اگه بوت پین داره ممنون میشه اساتید بزارند
سلام
مودم MF910 بوت پوینت خاصی رو بردش طراحی نشده ولی برای اینکه مودم رو ببرید تو حالت pbl که بتونید دامپ برگردونید جایی که توی عکس ضمیمه شده با رنگ فرمز مشخص کردم رو باید موقع وصل کردن کابل یو اس اب اتصال به زمین بدید

[Only registered and activated users can see links]

برای بکاپ گرفتن یا برگردوندن بکاپ من یه اسکریپت نوشتم که اینجا لینکش رو قرار میدم دانلود کنید و استفاده کنید

فقط نکته مهمی که باید بدونید این هست که نباید دامپ یه مودم رو روی مودم دیگه برگردوند معمولا بخاطر تفاوت مکان بدبلاک ها روی نند فلش در بهترین حالت مکان بدبلاکهارو بهم میریزید و فلشتون تبدیل به یه فلش آنستیبل میشه و در بدترین حالت پارتیشن تیبل مودم رو بهم میریزید و کار درست کردن مودم رو خیلی سخت تر میکنید
همینطور اگر دامپ یه مودم رو روی مودم دیگه برگردوندید Imei و Mac فایل بکاپ جایگزین Imei اصلی مودم میشه که باید اون هارو هم اصلاح کنید
در کل این کار فقط برای کسی هست که میخواد از مودم خودش بکاپ بگیره و در زمان خرابی بکاپ خودش رو روی مودمش برگردونه

hamidbaba
07-19-2020, 11:04 AM
سلام
مودم MF910 بوت پوینت خاصی رو بردش طراحی نشده ولی برای اینکه مودم رو ببرید تو حالت pbl که بتونید دامپ برگردونید جایی که توی عکس ضمیمه شده با رنگ فرمز مشخص کردم رو باید موقع وصل کردن کابل یو اس اب اتصال به زمین بدید

برای بکاپ گرفتن یا برگردوندن بکاپ من یه اسکریپت نوشتم که اینجا لینکش رو قرار میدم دانلود کنید و استفاده کنید

فقط نکته مهمی که باید بدونید این هست که نباید دامپ یه مودم رو روی مودم دیگه برگردوند معمولا بخاطر تفاوت مکان بدبلاک ها روی نند فلش در بهترین حالت مکان بدبلاکهارو بهم میریزید و فلشتون تبدیل به یه فلش آنستیبل میشه و در بدترین حالت پارتیشن تیبل مودم رو بهم میریزید و کار درست کردن مودم رو خیلی سخت تر میکنید
همینطور اگر دامپ یه مودم رو روی مودم دیگه برگردوندید Imei و Mac فایل بکاپ جایگزین Imei اصلی مودم میشه که باید اون هارو هم اصلاح کنید
در کل این کار فقط برای کسی هست که میخواد از مودم خودش بکاپ بگیره و در زمان خرابی بکاپ خودش رو روی مودمش برگردونه

ممنون حمید آقا فقط نگفتید کدوم فایل برای بک آپ است کدوم یکی رواجرا کنم

hamidbaba
07-19-2020, 11:09 AM
اگه مودم روی آرم ایرانسل گیر کرده باشه میشه بک آپ خود همین مودم رو گرفت و دوباره بار گزاری کرد یا باید تغییراتی داد تا درست بشه

Hamid1920
07-19-2020, 11:59 AM
ممنون حمید آقا فقط نگفتید کدوم فایل برای بک آپ است کدوم یکی رواجرا کنم

فایل BackupManager.bat رو باید اجرا کنید برای گرفتن بکاپ عدد 1 و برای برگردوندن بکاپ عدد 2 رو بزنید

Hamid1920
07-19-2020, 12:04 PM
اگه مودم روی آرم ایرانسل گیر کرده باشه میشه بک آپ خود همین مودم رو گرفت و دوباره بار گزاری کرد یا باید تغییراتی داد تا درست بشه

نه بکاپ خراب رو مجدد بریزید رو مودم همونطوری خراب میمونه ویرایش دامپ هم کار درستی نیست پارتیشن این مودمها از فضای oob هم استفاده میکنه به همین خاطر تغییر دادنش اصولی و خیلی کار راحتی نیست

hamidbaba
08-28-2020, 04:51 PM
فریمور اپراتور تلیا نسخه B07 با امکان انتخاب باند
لینک دانلود: [Only registered and activated users can see links]

سلام میشه طریقه نصب فریمور رو هم بزارید ممنون

MH.Mousavi
08-30-2020, 12:52 AM
سلام میشه طریقه نصب فریمور رو هم بزارید ممنون

چشم اماده میکنم میزارم

hamidbaba
09-12-2020, 01:33 AM
چشم اماده میکنم میزارم

هنوز آماده نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

MH.Mousavi
09-12-2020, 01:21 PM
هنوز آماده نشده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من خودم خیلی وارد نیستم دارم به کمک حمید اماده میکنم که حمید سرش یه خورده شلوغه اماده بشه میزارم

joseph
03-28-2021, 12:19 PM

سلام منم همین مشکل رو دارم ممنون میشم راه حلی بگین

hajalisedaqat
05-25-2021, 10:40 AM
خسته ناشید اپدیت فریمور مودم MF910 رو میخواستم

MH.Mousavi
05-25-2021, 06:39 PM
خسته ناشید اپدیت فریمور مودم MF910 رو میخواستم

تنها فریموری که فعلا ازش هست فریمور تلیا هست که تو پست اول لینکش قرار داده شده