PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بررسی مودم FD-M60 ایرانسل / Huawei E5785

vigilante
06-26-2020, 02:07 PM
FD-M60 ایرانسل / Huawei E5785
38

فناوری ها: LTE / 4G (Cat6) | UMTS / 3G | GSM / 2G

محدوده فرکانس: LTE FDD: B1 / B3 / B5 / B7 / B8 / B20 / B32

LTE TDD: B38

UMTS: B1 / B2 / B5 / B8

GSM: ترکیب های B2 / B3 / B5 / B8

CA: داخل باند : B3 / B7 / B38

بین باند: B3 + B5 / B3 + B7 / B3 + B8 / B3 + B20 / B7 + B8 / B7 + B20

حداکثر سرعت: LTE: 300 مگابیت در ثانیه ، پایین 50Mbit / s | UMTS: 42.2 مگابیت در ثانیه پایین ، 5.76 مگابیت در ثانیه به بالا (با استفاده از DC-HSPA +) | GSM: 236 kbps (هنگام استفاده از EDGE)

دسترسی به اینترنت بی سیم 802.11a / b / g / n / ac تا 867 Mbps | 2 × 2 MIMO | 2.4 گیگاهرتز یا 5 گیگاهرتز | حداکثر 10 دستگاه به طور همزمان

نرم افزار در آزمون: نسخه Firmware:

سایر: 2 عدد اتصال آنتن خارجی (نوع TS-9) | باتری قابل تعویض 3000 میلی آمپر ساعت | اتصال MicroUSB

فریمور های رسمی:
[Only registered and activated users can see links]

فریمورهای ویرایش شده:
فریمور ویرایش شده اپراتوری نسخه 21.182.61.00.309 با قابلیت انتخاب باند، adb+telnet ([Only registered and activated users can see links]) توسط Saber73 از Hossein jabbar
فریمور و وب یو ای اپراتور زین نسخه 21.230.13.00.1367 فعال بودن +4G ([Only registered and activated users can see links]) توسط Saber73 از Hossein jabbar

فریمور ویرایش شده هواوی نسخه 21.191.67.00.00 با قابلیت آنلاک، Adb ,تلنت و منوی مخفی ([Only registered and activated users can see links]) توسط smartgig ([Only registered and activated users can see links])

رفتن به حالت بوت مود بدون باز کردن مودم برای فریمور های دارای دسترسی Adb ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hossein jabbar
تغییر IMEI مودم ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hossein jabbar
بوت پوینت مودم روی برد ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hossein jabbar
تصاویری از برد مودم ([Only registered and activated users can see links]) توسط Hossein jabbar
اسکریپت آنلاک مخصوص تمامی مودم های هواوی (کارکرد در صورت پشتیبانی فریمور از آنلاک) ([Only registered and activated users can see links])از hamedxx1
روش نصب فریمور از طریق بوت پوینت ([Only registered and activated users can see links]) ار MH.Mousavi

MH.Mousavi
06-26-2020, 02:48 PM
فریمور رسمی مودم ایرانسل نسخه 21.236.01.00.234 برای دانلود گذاشتم
([Only registered and activated users can see links])
رمز فایل: netwiz.ir

Hossein jabbar
06-27-2020, 03:19 PM
یکی از فریمور های کار آمد برای مودم m60 و دارا بودن تجمیع:
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links] al_full_4g_plus.zip.html)
و سپاس فراوان از صابر عزیز که فریمور رو ایشان ادیت و ویرایش کرده اند. قدر دان زحمات ایشان هستیم!
موفق باشید:cool:

Hossein jabbar
06-27-2020, 03:26 PM
وارد کردن دستگاه به حالت راه اندازی اضطراری یا همون یو اس بی بوت مود .

بدون باز کردن پشت مودم و بدون نیاز به اتصال دو پین فقط رو فریمور های مود شده دارای adb کار میکند :

فقط کافیه این اسکریپ رو اجرا کنی:
لینک دانلود ([Only registered and activated users can see links] tml)

Hossein jabbar
06-27-2020, 03:28 PM
تغییر imei : بر روی فریمور های مود شده دارای adb کار میکند :
فقط کافیه این اسکریپ رو اجرا کنی:
نکته مهم:تغییر IMEI کار غیر قانونی هست و برای انجام تعمیرات و کسایی که IMEI پربده میزارم
لینک دانلود

Hossein jabbar
06-27-2020, 03:34 PM
اگه بخواهید که به پین مود مودمه m60را ببرید طبق تصویر انجام دهید:
19

Hossein jabbar
06-27-2020, 04:02 PM
عکس از تمام نقاط مودم fd-m60و جایگیریی پیچ های مودم:

20
21
22
23
24

Hossein jabbar
06-28-2020, 12:52 PM
فریمور و وب یو ای اپراتور زین فعال بودن +4G به صورت ( LTE A ) مخصوص مودم FD-M60

دارای دو زبان انگلیسی و عربی

لینک دانلود

عکس از داخل فریمور:
نکته مهم:این فریمور را صابر عزیز ادیت و ویرایش کرده است و ممنون زحمات ایشان هـــــــــستیم
موفق باشید:rolleyes:

hamidbaba
06-30-2020, 12:18 PM
سلام به همه ی دوستان و اساتید فن
من یک مودم m60 دارم که دائم ریست میشه چه سیم کارت داخلش باشه چه نباشه همه ی فریمور های مود شده و حتی اورجینال ایرانسل رو زدم بازم هم مشکل حل نشد اگه کسی راه حلی داره منتظر پاسخ هستم

Hamid1920
06-30-2020, 01:10 PM
سلام به همه ی دوستان و اساتید فن
من یک مودم m60 دارم که دائم ریست میشه چه سیم کارت داخلش باشه چه نباشه همه ی فریمور های مود شده و حتی اورجینال ایرانسل رو زدم بازم هم مشکل حل نشد اگه کسی راه حلی داره منتظر پاسخ هستم

سلام
من یه اسکریپت کوچیک نوشتم و برا تعمیر ازش استفاده میکنم اگر مشکلتون نرم افزاری باشه با پاک کردن یک سری از پارتیشن ها مشکل حل میشه
من فایل رو میزارم ولی با مسئولیت خودتون ازش استفاده کنید این فایل بیشتر بدرد مودم هایی میخوره که حتی با زدن فریمور بوت نمیشن یا تو بوت لوپ گیر میکنن باز هم تاکیید میکنم به شرطی که مشکل سخت افزاری نباشه
مودم رو ببرید تو حالت بوت فایل M60Auto.bat رو اجرا کنید و از منوی فست بوت اقدام به پاک کردن پارتیشن هایی که ممکنه مشکل ایجاد کرده باشن باشید
این اسکریپت پراتیشن nvbacklte , nvdefault v رو پاک نمیکنه که تو بعضی موارد نیاز هست این پارتیشن ها هم پاک بشن

behrooz-chz
07-10-2020, 12:32 PM
یه اموزش کلی میشه قرار بدید من میخوام یه ایرانسل بخرم انلاک کنم
و اینکه واسه همراه اول کودوم فریمور بهتره نصب بشه

MH.Mousavi
07-10-2020, 06:55 PM
یه اموزش کلی میشه قرار بدید من میخوام یه ایرانسل بخرم انلاک کنم
و اینکه واسه همراه اول کودوم فریمور بهتره نصب بشه

من اموزش نصب فریمور رو برات میزارم آنلاکش مثل بقیه مودمای هواوی هست فرقی نمیکنه

behrooz-chz
07-11-2020, 01:08 PM
من اموزش نصب فریمور رو برات میزارم آنلاکش مثل بقیه مودمای هواوی هست فرقی نمیکنه

مرسی کجا اپلود میکنید. من فقط دوتا b612 انلاک کردم به ورژن ١٩۵ اونا رو بلدم ابنو اولین باره
فقط اینکه کودوم فریمور الان بهتره هم معرفی کنید ممنون میشم
الان یه ایرانسل بخرم انلاک میشه یا مثله این i160 ها بستنش ؟

MH.Mousavi
07-11-2020, 03:08 PM
مرسی کجا اپلود میکنید. من فقط دوتا b612 انلاک کردم به ورژن ١٩۵ اونا رو بلدم ابنو اولین باره
فقط اینکه کودوم فریمور الان بهتره هم معرفی کنید ممنون میشم
الان یه ایرانسل بخرم انلاک میشه یا مثله این i160 ها بستنش ؟
همه i60 , m60 های ایرانسل انلاک میشه
اموزش رو بنویسم تموم بشه همینجا میزارم

ebrahimi99
07-12-2020, 10:46 PM
همه i60 , m60 های ایرانسل انلاک میشه
اموزش رو بنویسم تموم بشه همینجا میزارم

سلام من عضو جدید هستم و بی صبرانه منتظر آموزش آنلاک مودم m60. ما تو خانواده دو تا از این مودم داریم و قرار هست برای خواهر دیگرم هم بخرم. ولی متاسفانه این قفل بودن روی ایرانسل و اتصال همیشگی باتری معضلی شده و باتری ها داره از بین میره. ممنون میشم راهنمایی کنید و اموزش رو قرار بدید.

MH.Mousavi
07-13-2020, 01:50 PM
سلام

آموزش نصب فریمور روی مودم M60 به روش بوت پین از طریق باز کردن مودم و اتصال بوت پین انجام میشه

باز کردن مودم
مودم M60 دارای 6 پیچ پشت درب است که برای باز کردن نیاز به پیچگوشتی ستاره ای T5 دارید
اول پیچهارو باز میکنید

سپس درب بالایی مودم را با کاردک یا اچار مخصوص باز کردن باز کنید

اتصال بوت پین و اتصال کابل یو اس بی
همانطور که در عکس مشخص شده بوت پین را با یک شئ رسانا به سینک کناری وصل کنید و سپس کابل یو اس بی را وصل کنید

در صورتی که بوت پین را به درستی اتصال داده باشید و کابل را وصل کنید صفحه lcd مودم روشن نمیشود
در این صورت یک پورت جدید در devicemanager اضافه خواهد شد اگر درایور دیوایس جدید نصب نشده باشد از طریق فایل های درایور موجود در بخش درایور ان را انصب میکنیم در غیر این صورت به مرحله نصب میرویم
نصب درایور
فایل درایور مودم های هواوی را از اینجا ([Only registered and activated users can see links])دانلود کنید
بارگزاری لودر و فریمور
برای اینکه لودر و فریمور نصب بشه حمید جان زحمت کشید یه اینستالر ساده برامون نوشت که بدون زدن دستور بتونم لودر و فریمور رو نصب کنم که فایلش رو از اینجا ([Only registered and activated users can see links]) دانلود کنید
بعد از دانلود فایل M60Auto.bat رو اجرا کنید

ابتدا با انتخاب گزینه 1 لودر را نصب کنید اگر گزینه ای انتخاب نشود بعد از 30 ثانیه گزینه یک بصورت اتوماتیک انتخاب میشود

بعد از نصب لودر اگر کار به درستی انجام شده باشد صفحه مودم کاملا سفید میشود و سیستم دو تا دیوایس جدید شناسایی میکند که درایور انها را هم نصب میکنیم و مرحله 2 را انتخاب کرده شماره پورت Huawei-3G PC UI Interface و نام فایل فریمور را میزنیم و فریمور بصورت اتوماتیک نصب میشود اگر فایل فریموری که در اختیار دارید بصورت exe باشد نیازی به اجرای مرحله 2 نیست و فقط فایل exe را اجرا مینماییم

پسورد فایل: netwiz.ir
عکسها رو از پست اقای حسین جبار برداشتم که تشکر میکنم

MH.Mousavi
07-13-2020, 01:52 PM
سلام من عضو جدید هستم و بی صبرانه منتظر آموزش آنلاک مودم m60. ما تو خانواده دو تا از این مودم داریم و قرار هست برای خواهر دیگرم هم بخرم. ولی متاسفانه این قفل بودن روی ایرانسل و اتصال همیشگی باتری معضلی شده و باتری ها داره از بین میره. ممنون میشم راهنمایی کنید و اموزش رو قرار بدید.

سلام آموزش نصب رو گذاشتم آنلاک هم مثل بقیه مودمای هواوی هست

ebrahimi99
07-13-2020, 02:07 PM
سلام آموزش نصب رو گذاشتم آنلاک هم مثل بقیه مودمای هواوی هست

سپاس از شما . با همین آموزشی که شما قرار دادید مودم آنلاک میشه یا پروسه دیگه ای داره؟

MH.Mousavi
07-13-2020, 03:17 PM
سپاس از شما . با همین آموزشی که شما قرار دادید مودم آنلاک میشه یا پروسه دیگه ای داره؟
این روش زدن فریمور رو مودمه
برای انلاک باید به این روش فریمور مود شده بزنی و اسکریپت انلاک مودم های هواوی رو اجرا کنی تا انلاک بشه

ebrahimi99
07-13-2020, 04:06 PM
برای انلاک باید به این روش فریمور مود شده بزنی و اسکریپت انلاک مودم های هواوی رو اجرا کنی تا انلاک بشه

فریمور مود و اسکریپت رو هم امکانش هست آپلود و آموزشش رو قرار بدید. ممنون از شما دوست گرامی

behrooz-chz
07-13-2020, 05:23 PM
مرسی از اموزش میشه بهترین فریمور انلاک رو هم معرفی کنید چون صفحه اول چندتا دیدم ولی کودومش بهتره توضیح نداشتن
و اینکه فایل فریمور توی کودوم پوشه باید باشه ؟

MH.Mousavi
07-20-2020, 01:53 PM
مرسی از اموزش میشه بهترین فریمور انلاک رو هم معرفی کنید چون صفحه اول چندتا دیدم ولی کودومش بهتره توضیح نداشتن
و اینکه فایل فریمور توی کودوم پوشه باید باشه ؟

فزیمورایی که صابرجان ویرایش کرده و لینکش تو صفحه اول هست همشون خوبه یکیش رو بزن استفاده کن برای انلاک باید فریموری که مخصوص انلاک پچ شده باشه بزنی که نمیدونم این دو تا پچ شده یا نه میگردم فریمور پچ شده هم پیدا میکنم میزارم
اگر یا اسکریپت حمید میزنی فایل فریمور تو فولدر برنامه باشه و فقط پورت مودم و اسم فریمور رو بزنی فریمور نصب میشه

hamedxx1
07-21-2020, 02:42 PM
سلام
مودم انلاکm60 رو دوباره فریمور فلش کنی دوباره لاک میشه؟

MH.Mousavi
07-21-2020, 02:50 PM
سلام
مودم انلاکm60 رو دوباره فریمور فلش کنی دوباره لاک میشه؟

بستگی داره چطوری انلاک کرده باشی اگه با اسکریپت انلاک کرده باشی با تغییر فریمور آنلاک نمیپره

behrooz-chz
07-24-2020, 11:11 AM
فزیمورایی که صابرجان ویرایش کرده و لینکش تو صفحه اول هست همشون خوبه یکیش رو بزن استفاده کن برای انلاک باید فریموری که مخصوص انلاک پچ شده باشه بزنی که نمیدونم این دو تا پچ شده یا نه میگردم فریمور پچ شده هم پیدا میکنم میزارم
اگر یا اسکریپت حمید میزنی فایل فریمور تو فولدر برنامه باشه و فقط پورت مودم و اسم فریمور رو بزنی فریمور نصب میشه

ممنون من میخوام مودم رو انلاک کنم اگه میشه یه فریمور با اسکریپت بذارید که بزنم رو مودم

MH.Mousavi
07-24-2020, 01:51 PM
ممنون من میخوام مودم رو انلاک کنم اگه میشه یه فریمور با اسکریپت بذارید که بزنم رو مودم

من چند بار خواستم اپلود کنم نشد سرعت اپلودم بقیه دوستان که دارن باید اپلود کنن اسکریپت انلاکم از پست اول میتونی برداری

amir.ma
07-30-2020, 01:13 AM
سلام این مودم یه حالتی داره که میشه استفاده از باتری یا برق مستقیم رو به وب یو آیش اضافه کرد کسی دارتش ؟یا اطلاعاتی در موردش داره؟

MH.Mousavi
07-30-2020, 12:45 PM
سلام این مودم یه حالتی داره که میشه استفاده از باتری یا برق مستقیم رو به وب یو آیش اضافه کرد کسی دارتش ؟یا اطلاعاتی در موردش داره؟
این نسخه که این قابلیت رو داره صابر جان درست کرده و فکر میکنم با دریافت هزینه کم براتون انجام میده
خودتون بخواید درست کنید باید تو 4pda اکانت درست کنید بگردید ببینید تو کدوم بخشش گذاشتن دانلود کنید نیاز به تغییر اگه بود تغییر بدید

Saeednatan
09-16-2020, 10:37 PM
سلام
آقا من از اسکریپتتون استفاده کردم بعد لودر زدن وقتی برای مودم میره رو حالت ویتینگ تا پارتیشنهارو پاک کنه مودم تو ویندوز درایوش رو نمیشنهسه و یه دیوایس نشون داده میشه با اسم balong 7.2 منم درایورش رو ندارم اگر امکانش هست درایورش رو برام بفرستید یا راهنمایی بفرمایید اینم شماره واتساپم 09124476040

Hamid1920
09-16-2020, 11:42 PM
من خودم از درایور
Google Kedacom Android bootloader Interface
استفاده میکنم سرچ کنید تو اینترنت پیدا میکنید پکیجی هم که گذاشتم فک میکنم فایل فست بوتش (fastboot.exe) قدیمی هست و درایورای جدید رو نمیشناسه سعی میکنم تو چند روز دیگه پکیج رو اپدیت کنم

Saeednatan
09-17-2020, 04:52 AM
ببخشید من بهتره مشکلمو بگم شاید راه حل دیگه ای داشته باشه من مودمم اول اشتباها با فایل مدل e5785lh-92 انلاک کردم بالا نیومد صفحش سفید موند دوباره که با فایل خودش یعنی e5785lh-22c زدم بالا اومد انتنم داره اوکیه فقط تو حالت sleep گیر کرده بیرون نمیاد که وای فایش روشن بشه

Saeednatan
09-17-2020, 07:03 AM
من خودم از درایور
Google Kedacom Android bootloader Interface
استفاده میکنم سرچ کنید تو اینترنت پیدا میکنید پکیجی هم که گذاشتم فک میکنم فایل فست بوتش (fastboot.exe) قدیمی هست و درایورای جدید رو نمیشناسه سعی میکنم تو چند روز دیگه پکیج رو اپدیت کنم
لطف میکنید درایوری که به این fastboot بخوررو بفرستید برام تو تلگرام
ادیه تلگرامم saaaaabbbb@

MH.Mousavi
09-18-2020, 01:05 AM
لطف میکنید درایوری که به این fastboot بخوررو بفرستید برام تو تلگرام
من سرچ کردم نتیجه اول گوگل بود یه زحمت دادا به خودت بده دانلود کن

Saeednatan
09-19-2020, 11:13 AM

همون روز که گفتید دانلود کردم درایورشو نشناخت ببین دیوایسو به اسم balong 7.2 میشناسه البته بعد balong 7.2 کلی کلمه چینیم هست اگر فکرمیکنید نیازه یه عکس از دیوایس منیجر بگیرم

Saeednatan
09-21-2020, 07:28 AM

دوست عزیز من مشکلم حل شد یعنی فریمویر webui جنرال زیختن مشکل مودم حل شد ولی مجدد لاک شده شما فریمویر برای انلاک مودم رو دارید چون من فقط یدونه تونستم پیدا کنم که اونم مشکل داشت

MH.Mousavi
09-21-2020, 11:57 PM
دوست عزیز من مشکلم حل شد یعنی فریمویر webui جنرال زیختن مشکل مودم حل شد ولی مجدد لاک شده شما فریمویر برای انلاک مودم رو دارید چون من فقط یدونه تونستم پیدا کنم که اونم مشکل داشت
این فریمورای FD-M60 رو Hossein jabbar داره فعلا کسی فریمورش رو اپلود نکرده تو سایت

B3ni
02-26-2021, 11:54 PM
سلام دوستان
لطف میکنید چندتا webui مخصوص این مودم رو اشتراک بگذارید

kashigaran
03-01-2021, 08:16 PM

لینک دانلود

عکس از داخل فریمور:
نکته مهم:این فریمور را صابر عزیز ادیت و ویرایش کرده است و ممنون زحمات ایشان هـــــــــستیم

سلام
با عرض پوزش , بفرمایید این دیتا لاک میزنه جریانش چیه پسورد می خواد ؟
و بفرمایید این فریمور برای آنلاک مودم M60 می باشد ؟

kashigaran
03-02-2021, 04:49 PM
سلام وقت بخیر
جناب من این فریمور را روی دستگاه آنلاک نصب کردم دوباره دستگاه روی سیم های دیگر قفل شد

MH.Mousavi
03-04-2021, 12:51 AM
سلام وقت بخیر
جناب من این فریمور را روی دستگاه آنلاک نصب کردم دوباره دستگاه روی سیم های دیگر قفل شد

اگه به روش درست انلاک کرده باشی با نصب فریمور لاک مودم نمیپره احتمالا فریموری انلاک کرده بودی که روش اشتباهیه باید دوباره به روش درست انلاک کنی

B3ni
03-04-2021, 08:04 PM
مشکل وای فای 5 روی sleep گیر میکنه رو چطوری باید حلش کنیم؟

MH.Mousavi
03-05-2021, 02:06 PM
مشکل وای فای 5 روی sleep گیر میکنه رو چطوری باید حلش کنیم؟
تا اونجا که میدونم این مشکلا فریموریه تا حالا فریمور عوض کردی چک کنی؟

B3ni
03-08-2021, 10:33 AM
تا اونجا که میدونم این مشکلا فریموریه تا حالا فریمور عوض کردی چک کنی؟

خیر عوض نکردم فقط وب یو عوض کردم،
اگه بخوام فریمور مود دیگه ای بریزم رو مودمم باید اتصال نقطه با پین انجام بدم؟ چون الان مودمم آنلاک هستو فریمور مود نصبه روش

mohsen_hot20
03-08-2021, 08:04 PM
سلام این ورژن مبین نت انلاک میشه؟[Only registered and activated users can see links]

MH.Mousavi
03-09-2021, 11:21 AM
خیر عوض نکردم فقط وب یو عوض کردم،
اگه بخوام فریمور مود دیگه ای بریزم رو مودمم باید اتصال نقطه با پین انجام بدم؟ چون الان مودمم آنلاک هستو فریمور مود نصبه روش
اگر فریمور مود نصبه نه نیاز به لحیم کاری نیست

MH.Mousavi
03-09-2021, 11:22 AM
سلام این ورژن مبین نت انلاک میشه؟[Only registered and activated users can see links]

این مودم B612 هست تو تاپیک مربوط به خودش سولاتون رو بپرسید ولی نه انلاک نمیشه

kashigaran
03-11-2021, 10:47 PM

لینک دانلود

عکس از داخل فریمور:

سلام دوست عزیز و گرامی
با تشکر فراوان از این پست و فریمور خوبتون
من این فریمور را استفاده کردم و کاملا جواب داد
فقط یک مشکل من بهش بر خوردم روی باند 5ghz کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

shahab1985
03-15-2021, 09:04 AM
دوستان من مودمم انلاک شده
الان بخوام اپدیت کنم و ورَژن جدیدتر نصب کنم باید دوباره لهیم کاری بشه؟
اگه نه راهشو میگید

MH.Mousavi
03-15-2021, 03:56 PM
دوستان من مودمم انلاک شده
الان بخوام اپدیت کنم و ورَژن جدیدتر نصب کنم باید دوباره لهیم کاری بشه؟
اگه نه راهشو میگید

این تاپیکه مودم M60 هست M60 نیاز به لحیم کاری نداره فقط باید باز کنید یه اتصال کوتاه انجام بدید بعد با کابل یو اس بی برنامه میزنید

B3ni
03-17-2021, 08:15 AM
سلام دوست عزیز و گرامی
با تشکر فراوان از این پست و فریمور خوبتون
من این فریمور را استفاده کردم و کاملا جواب داد
فقط یک مشکل من بهش بر خوردم روی باند 5ghz کار نمیکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

webui عوض کن درست میشه منم همین مشکلو داشتم

izadfard
04-03-2021, 11:33 AM
سلام اگر فریمور اصلی هواوی روی مودم fd-m60 نصب بشه امکان از کار گرفتن مودم بعد از آپدیت هست یا خیر

MH.Mousavi
04-04-2021, 10:15 PM
سلام اگر فریمور اصلی هواوی روی مودم fd-m60 نصب بشه امکان از کار گرفتن مودم بعد از آپدیت هست یا خیر
ابرانسل معمولا از این کارا نمیکنه احتمالش خیلی کمه

B3ni
05-06-2021, 01:46 PM
سلام
من یه اسکریپت کوچیک نوشتم و برا تعمیر ازش استفاده میکنم اگر مشکلتون نرم افزاری باشه با پاک کردن یک سری از پارتیشن ها مشکل حل میشه
من فایل رو میزارم ولی با مسئولیت خودتون ازش استفاده کنید این فایل بیشتر بدرد مودم هایی میخوره که حتی با زدن فریمور بوت نمیشن یا تو بوت لوپ گیر میکنن باز هم تاکیید میکنم به شرطی که مشکل سخت افزاری نباشه
مودم رو ببرید تو حالت بوت فایل M60Auto.bat رو اجرا کنید و از منوی فست بوت اقدام به پاک کردن پارتیشن هایی که ممکنه مشکل ایجاد کرده باشن باشید
این اسکریپت پراتیشن nvbacklte , nvdefault v رو پاک نمیکنه که تو بعضی موارد نیاز هست این پارتیشن ها هم پاک بشن

سلام
من مودمم حتی لودر میزنم بالا نمیاد
از این اسکریپت استفاده کردم ولی انگار کار نمیکنه
گزینه 3 یا 4 رو که میزنم مینویسه
Waiting For device
بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته
تو رو خدا کمکم کنین مودمم از دست رفت.....

MH.Mousavi
05-07-2021, 07:42 PM
سلام
من مودمم حتی لودر میزنم بالا نمیاد
از این اسکریپت استفاده کردم ولی انگار کار نمیکنه
گزینه 3 یا 4 رو که میزنم مینویسه
Waiting For device
بعد دیگه هیچ اتفاقی نمیوفته
تو رو خدا کمکم کنین مودمم از دست رفت.....
مودم رو همیمطوری میزنی به برق صفحش روشن میشه؟ لوگوی هواوی میاد؟
اگه نه دقیق توضیح بده چیکار کردی خراب شد

B3ni
05-10-2021, 03:35 PM
مودم رو همیمطوری میزنی به برق صفحش روشن میشه؟ لوگوی هواوی میاد؟
اگه نه دقیق توضیح بده چیکار کردی خراب شد

سلام حسین اقا خدا خیرت بده:(

آقای موسوی، ببینید دقیق یادم نیست چی شد ولی گمون کنم وسط آپدیت فریمور اورجینال به ورژن آخری، کامپیوترم ریستارت شد، الان میدونین رو چه حالتی گیر کرده؟ رو حالت بوت پین، اون دوتا نقطه رو وصل میکنی به هم وصل سیستم میکنی صفحش سیاهه و یه پورت باز میکنه، رو اون حالته
الانم مودم چه باتری روش باشه نباشه
دکمه روشن کردنشو بگیری هیچ عکس العملی نشون نمیده ولی وصل سیستم که میکنم ی پورت باز میکنه صفحه همونطوری سیاه هست بعد که لودر نصب میکنم صفحه سفید میشه، از اینجا مشکل شروع میشه
بعد از نصب لودر، از طریق بالونگ فریمور های مود و عادی رو نصب میکنه قشنگ همه مراحل رو میره تموم میشه اینتر رو که میزنم برای تموم شدن نصب فریمور، نصب کننده که کارشو کرده بسته میشه ولی مودم باز صفحش سیاه میشه برمیگرده به حالت بوت پین و پورت 3G UI INTERFACE بسته میشه و اون یکی پورت 3G UI میمونه و لودرو انگار پاک میکنه خودش.. دقیقا عین همون اول که چند خط بالاتر توضیح دادم و تا دوباره لودر نصب نکنی، همونطوری صفحه نمایش سیاهه

B3ni
05-10-2021, 03:53 PM
یه مورد دیگه

چنتا فریمور دارم که همراه خودشون فایل اجرایی ویندوز EXE دارن

ایرانسل و اورجینال هواوی ک نصب میکنم تا آخرش که میره تموم میشه، ولی ارور میده به شرح زیر

Eror Code 21: failed to restore user information

بعد فریمور اورجینال ورژن پایین تر و فریمور اپراتوری زین رو نصب میکنم میگه نمیشه دانگرید کرد ارور کد 13، فایل خود فریمور رو میبرم با بالونگ نصب کنم اونم حالت پست بالایی پیش میاد

وب یو ای هم همه جورشو دارم اونایی ک فلشر دارن باید ای پی بدی ک اونم مودم باید لود شده باشه کامل
نصب کننده ها هم تو قسمت finding Port گیر میکنه بعدشم ارور میده دستگاه پیدا نشد

اینم توضیحات کامل و دقیق و جامع

خاک پاتون میشم کمکم کنین:((

MH.Mousavi
05-11-2021, 10:41 PM
سلام حسین اقا خدا خیرت بده:(

آقای موسوی، ببینید دقیق یادم نیست چی شد ولی گمون کنم وسط آپدیت فریمور اورجینال به ورژن آخری، کامپیوترم ریستارت شد، الان میدونین رو چه حالتی گیر کرده؟ رو حالت بوت پین، اون دوتا نقطه رو وصل میکنی به هم وصل سیستم میکنی صفحش سیاهه و یه پورت باز میکنه، رو اون حالته
الانم مودم چه باتری روش باشه نباشه
دکمه روشن کردنشو بگیری هیچ عکس العملی نشون نمیده ولی وصل سیستم که میکنم ی پورت باز میکنه صفحه همونطوری سیاه هست بعد که لودر نصب میکنم صفحه سفید میشه، از اینجا مشکل شروع میشه
بعد از نصب لودر، از طریق بالونگ فریمور های مود و عادی رو نصب میکنه قشنگ همه مراحل رو میره تموم میشه اینتر رو که میزنم برای تموم شدن نصب فریمور، نصب کننده که کارشو کرده بسته میشه ولی مودم باز صفحش سیاه میشه برمیگرده به حالت بوت پین و پورت 3G UI INTERFACE بسته میشه و اون یکی پورت 3G UI میمونه و لودرو انگار پاک میکنه خودش.. دقیقا عین همون اول که چند خط بالاتر توضیح دادم و تا دوباره لودر نصب نکنی، همونطوری صفحه نمایش سیاهه

من این مشکلو از حمید پرسیدم تجربیاتش بیشتره میگه احتمالا موقع باز کردن به برد صدمه زدی
ولتاژ بوت پین رو چک کن در حالت عادی حدود 1.8 باید باشه ببین ولتاژش 0 شده یا نه؟

B3ni
05-14-2021, 03:23 AM
من این مشکلو از حمید پرسیدم تجربیاتش بیشتره میگه احتمالا موقع باز کردن به برد صدمه زدی

بعضی وقتا ولتاژ داره بعضی وقتا نه

چیکار باید بکنم؟
میشه آدرس تل حمید آقا رو بدین:(:(

MH.Mousavi
05-14-2021, 08:24 PM
بعضی وقتا ولتاژ داره بعضی وقتا نه

چیکار باید بکنم؟
میشه آدرس تل حمید آقا رو بدین:(:(

تو اگهیشون هست

sinasinahm
08-22-2021, 11:38 AM
سلام، میخواستم بدونم فیرمور که تو لینک پایین قرار دادین و ذکر شده که Adb هم داره مناسب برای آنلاک کردن است؟ اگه نیست ممنون میشم اگه فیرموری که مناسب آنلاک کردن است رو در اختیار من قرار بدین.

saber73
08-25-2021, 10:56 AM

به احتمال 99 درصد باید مودم شما از فست بوت دامپ بشه و این کار خودتون نیست و نیاز به دامپ مودم هست و تجربه لازم برا انجام کار . چنین مواردی رو من اینطوری حل میکنم . کلا این مودم کیفیت خوبی داره و اکثر مشکلات نرم افزاری هست به غیر چند تا مشکل دیگه که اونم با هیتر دادن چیپ درست میشه

sinasinahm
08-25-2021, 01:20 PM
سلام، میخواستم بدونم فیرمور که تو لینک پایین قرار دادین و ذکر شده که Adb هم داره مناسب برای آنلاک کردن است؟ اگه نیست ممنون میشم اگه فیرموری که مناسب آنلاک کردن است رو در اختیار من قرار بدین.

کسی پاسخ سوال من رو بلد نیست؟ یکی از آشنایان این مودمو دارن خواستن که براشون آنلاک کنم ، خواستم قبل گرفتن مودمشون مطمئن بشم که این فیرمور مناسب آنلاک کردنه.

MH.Mousavi
08-27-2021, 12:58 AM
کسی پاسخ سوال من رو بلد نیست؟ یکی از آشنایان این مودمو دارن خواستن که براشون آنلاک کنم ، خواستم قبل گرفتن مودمشون مطمئن بشم که این فیرمور مناسب آنلاک کردنه.
این رو باید همون کاربری که اپلود کرده اعلام کنه و گرنه باید خودتون یا یکی از دوستان بگیره تست کنه

abolfazl4045
09-23-2021, 08:42 PM
به احتمال 99 درصد باید مودم شما از فست بوت دامپ بشه و این کار خودتون نیست و نیاز به دامپ مودم هست و تجربه لازم برا انجام کار . چنین مواردی رو من اینطوری حل میکنم . کلا این مودم کیفیت خوبی داره و اکثر مشکلات نرم افزاری هست به غیر چند تا مشکل دیگه که اونم با هیتر دادن چیپ درست میشه

متاسفانه مودم من هم دقیقا همین مشکل براش پیش اومده ودقیقا همین حالتها رو داره چه پینها رو اتصال بدم یا ندم پورت تو سیستم باز میشه و تمام مراحل لودر و فلش کامل انجام میشه ولی بعد از اتمام فلش مودم ریست نمیشه و دیگه هیچ*عکس العملی نداره
لطفاً راهنمایی کنید ممنون میشم

ehsanch73
10-04-2021, 04:35 PM
سلام دوستان ببخشید میشه کمک کنید که میخوام فایل بین بزنم نمیدونم چی میخواد لطفا برنامه مورد نیازش بهم بدید ممنون میشم

MH.Mousavi
10-04-2021, 10:05 PM
سلام دوستان ببخشید میشه کمک کنید که میخوام فایل بین بزنم نمیدونم چی میخواد لطفا برنامه مورد نیازش بهم بدید ممنون میشم

پست اول این تاپیک همه فایل های مورد نیاز و راهنماها هست یه بار مرور کنید اگر جاییش سوال داشتید بپرسید

این پست هم راهنمای نصب فریمور روی مودم b612 هست که روال نصب فریمور رو همه مودمای هوای به همینصورته فقط فایل لودر و فریمور فرق میکنه و جای بوت پوبنت مودم شما پورت usb هم داره که نیاز نیست دیگه کابل usb لحیم کنید و از اون بخشش بگذرید

ehsanch73
10-05-2021, 12:19 AM
پست اول این تاپیک همه فایل های مورد نیاز و راهنماها هست یه بار مرور کنید اگر جاییش سوال داشتید بپرسید

این پست هم راهنمای نصب فریمور روی مودم b612 هست که روال نصب فریمور رو همه مودمای هوای به همینصورته فقط فایل لودر و فریمور فرق میکنه و جای بوت پوبنت مودم شما پورت usb هم داره که نیاز نیست دیگه کابل usb لحیم کنید و از اون بخشش بگذرید

ممنون دوست عزیز
فقط این فایلهای موجود رو این لینک ها بعد از دانلود اکسترا نمیشن میگه فایلها ارورر میده

ehsanch73
10-05-2021, 12:20 AM
بعد این فایل Bin من دارم فریمور رو همراش فایلی نیست چطور لودش کنم روی مودم

MH.Mousavi
10-05-2021, 01:19 AM
ممنون دوست عزیز
فقط این فایلهای موجود رو این لینک ها بعد از دانلود اکسترا نمیشن میگه فایلها ارورر میده

با 7zip اکسترکت کن رمز خواست netwiz.ir بزن

MH.Mousavi
10-05-2021, 01:23 AM
خب فریمور فایل bin هست دیگه فک کنم راهنما رو نخوندید کامل توضیح داده شده مجدد بخونید راهنما رو فقط جای فایل لودر رو از پست اول لینک مرتبطتش رو پیدا کنید دانلود کنید فریمور رو هم که دارید طبق دستورالعمل برید جلو
ازین پست هم اسکریپت مربوط به نصب لودر و فریمور هست بگیرید که فایل لودر هم البته توش هست که کارتون رو راحت میکنه

ehsanch73
10-05-2021, 03:27 AM
خب فریمور فایل bin هست دیگه فک کنم راهنما رو نخوندید کامل توضیح داده شده مجدد بخونید راهنما رو فقط جای فایل لودر رو از پست اول لینک مرتبطتش رو پیدا کنید دانلود کنید فریمور رو هم که دارید طبق دستورالعمل برید جلو
ازین پست هم اسکریپت مربوط به نصب لودر و فریمور هست بگیرید که فایل لودر هم البته توش هست که کارتون رو راحت میکنه

ممنون از پاسختون
متاسفانه بعد از دانلود فایلها برای اکسترا کردن اروور میده فایلها خراب شدن جای دیگه نیست این فایل ها برای ? بیشتر فریمرها تو لینکهایی که گذاشتن بععد از دانلود ارورر اکسترا کردن وخرابی میدن

MH.Mousavi
10-05-2021, 01:06 PM
ممنون از پاسختون
متاسفانه بعد از دانلود فایلها برای اکسترا کردن اروور میده فایلها خراب شدن جای دیگه نیست این فایل ها برای ? بیشتر فریمرها تو لینکهایی که گذاشتن بععد از دانلود ارورر اکسترا کردن وخرابی میدن

با 7zip که گفتم اکسترکت میکنی؟

ehsanch73
10-05-2021, 03:32 PM
با 7zip که گفتم اکسترکت میکنی؟

خیلی ممنونم دوست عزیز خدا خیرت بده کارم راه اوفتاد .فقط یه سوال من یه فریم ور توی کانل تلگرام huawei unlock دیدم که مود شده است و adbداره و بی باتری کار میکنه این رو ریختم و این نسخه است

Current version
Software version: 21.191.65.01.00
Web UI version: 21.100.24.00.1133
مشکلی نداره تا حالا استفاده کردین حالا من نصب کردم تو این چند ساعت خوب بوده و تجمیع هم کرده .گفتم اگه میدونید و بهترین فریمور کدومه .اگه فرقی نداره و همینی که ریختم خوبه دیگه دست نزنم حی عوض کنم فریم رو ... بازم خیلی خیلی ممنونم که وقت گذاشتین

ehsanch73
10-05-2021, 04:12 PM
بعد فایل فریم ور خود ایرانسل بزنیم میشه اون انلاک کرد یا نه فقط همین مود شده Adbیا اون زین میشه فقط انلاک کرد ؟و یه سوال دیگه اینه که وقتی با برنامه ltewatchکه روی حالت ادونس میزارم اولش که روی مودم نگاه میکنم روی دوباند C3+CA1هست که واقعا سیگنال و سرعتش خوبه اما بعد از چند لحظه استفاده میره روی باندB7+CA1که این سیگنال میاد روی 100- وسرعت کم میشه خواستم بدونم نمیشه کاری کرد ثابت شد فقط روی B3+CA1 ؟ممنونم

ehsanch73
10-05-2021, 06:37 PM
ببخشین دوست عزیز الان من حین دانلود این مشکل پیش میاد تا استارت میزنم دانلود بشه
توی پینگ 8.8.8.8
این میاد Reply from 192.168.1.1: Destination net unreachable.
و نت قطع و وصل میشهمشکل کجاست از فریم وره؟

ehsanch73
10-05-2021, 06:57 PM
اقای موسوی ببخشید زیاد سوال میپرسم من اومدم این فریمکور رو الان نصب کردم [Only registered and activated users can see links]
ایا این الان انلاکه بعد نصب نیاز نیست فایلی دیگه برای انلاک زد براش اخه سیم کارت رایتل الان پیشم نیست که چکش کنم بع داز نصب فریم و بعدش نصب وب اومده بالا و با سیم ایرانسل الان نت میده و مشکلی نیت تا الان فقط میخوام بدونم انلاکه یا باید باز فایلی برای انلاکش زد؟
بعد چطوری برم حالت adb اونی که از توی تلگرام گرفته بودم دکنه منو میگرفتم میرفت ولی اینی که توی این پست هست الان نصب کردم نمیره اخه توی پست اول زدید دارای ADBولی نمیره

MH.Mousavi
10-06-2021, 10:46 PM
بعد فایل فریم ور خود ایرانسل بزنیم میشه اون انلاک کرد یا نه فقط همین مود شده Adbیا اون زین میشه فقط انلاک کرد ؟و یه سوال دیگه اینه که وقتی با برنامه ltewatchکه روی حالت ادونس میزارم اولش که روی مودم نگاه میکنم روی دوباند C3+CA1هست که واقعا سیگنال و سرعتش خوبه اما بعد از چند لحظه استفاده میره روی باندB7+CA1که این سیگنال میاد روی 100- وسرعت کم میشه خواستم بدونم نمیشه کاری کرد ثابت شد فقط روی B3+CA1 ؟ممنونم
نه تا حالا ندیدم بشه تجمیع رو مشخص کرد به چه Cell هایی وصل بشن شاید دوستان دیگه بدونن

MH.Mousavi
10-06-2021, 10:48 PM
اقای موسوی ببخشید زیاد سوال میپرسم من اومدم این فریمکور رو الان نصب کردم [Only registered and activated users can see links]
ایا این الان انلاکه بعد نصب نیاز نیست فایلی دیگه برای انلاک زد براش اخه سیم کارت رایتل الان پیشم نیست که چکش کنم بع داز نصب فریم و بعدش نصب وب اومده بالا و با سیم ایرانسل الان نت میده و مشکلی نیت تا الان فقط میخوام بدونم انلاکه یا باید باز فایلی برای انلاکش زد؟
بعد چطوری برم حالت adb اونی که از توی تلگرام گرفته بودم دکنه منو میگرفتم میرفت ولی اینی که توی این پست هست الان نصب کردم نمیره اخه توی پست اول زدید دارای ADBولی نمیره
نه اگر اسکریپت مخصوص انلاک رو اجرا نکرده باشی و اکی نگرفته باشی مودم انلاک نیست باید وقتی فریمور مخصوص به انلاک رو زده بودی اسکریپت رو هم ران میکردی

ehsanch73
10-07-2021, 02:25 AM
نه اگر اسکریپت مخصوص انلاک رو اجرا نکرده باشی و اکی نگرفته باشی مودم انلاک نیست باید وقتی فریمور مخصوص به انلاک رو زده بودی اسکریپت رو هم ران میکردی

ببخشین سوال زیاد پرسیدم ممنونم از پاسخت ولی من ندیدم این قریم ور ها مود شده ADBباشن توی فرم الان کدوم این فریم ها انلاک هست و adbپشتیبانی میکنه که بشه این دستور adbبگیره مثل این پست که این دستور گذاشتن اینو که میزنم میزنه شناسایی نشد و کاری انجام نمیده اسکریپش
[Only registered and activated users can see links] فریم وری که اینو پشتیبانی کنه که خودتون نصب هم کرده باشین بهم بدین لینکش خیلی خیلی ممنونم ازتون

MH.Mousavi
10-07-2021, 01:18 PM
ببخشین سوال زیاد پرسیدم ممنونم از پاسخت ولی من ندیدم این قریم ور ها مود شده ADBباشن توی فرم الان کدوم این فریم ها انلاک هست و adbپشتیبانی میکنه که بشه این دستور adbبگیره مثل این پست که این دستور گذاشتن اینو که میزنم میزنه شناسایی نشد و کاری انجام نمیده اسکریپش
[Only registered and activated users can see links] فریم وری که اینو پشتیبانی کنه که خودتون نصب هم کرده باشین بهم بدین لینکش خیلی خیلی ممنونم ازتون
همون فریموری که از تلگرام گرفتی با توضیحاتی که دادی باید پچ شده باشه با اون امتحان کن

smartgig
12-19-2021, 10:38 AM
دوستان:

- این فایل لینک دانلود همه موارد لازم برای فیرمور مود زدن و آنلاک m60 هست و فایل فیرمور مود شده زیر رو هم داخلش داره: m60_alltools_21_191_67_00_00_AT_kombi ([Only registered and activated users can see links])

- این هم فایل فیرمور به صورت مجزا : 03_E5785Lh-22c_UPDATE_21.191.67.00.00_AT_kombi ([Only registered and activated users can see links] ml)

نکاتی در مورد این فیرمور:
- زبان فیرمور به صورت پیش فرض روسی هست که برای انگلیسی کردنش لازمه فقط یک بار وارد 192.168.8.1 شده و از بالای صفحه انگلیسی رو انتخاب کنید و با این کار هم زبان مودم و هم زبان پنل وب انگلیسی میشه و انگلیسی باقی میمونه.

- این فیرمور منوی مخفی هم داره، برای وارد شدن بهش سه ثانیه دکمه ی بالای مودم رو نگه دارین.

پست اصلی مربوط به فیرمور ([Only registered and activated users can see links])

نکاتی در مورد مودم m60:

- اگه با فایل های بالا مودم رو فیرمور adb دار بزنید و آنلاک کنید و بعد فیرمور رسمی ایرانسل ([Only registered and activated users can see links]) رو بریزین، مودم کماکان آنلاک میمونه.

- بعضی فیرمور ها رو که دانلود میکنین مثل همین فیرمور رسمی ایرانسل، داخلش برای فیرمور ۲ تا فایل داره یکی exe هست و دیگری bin . توی این حالت اگه وقتی مودم روشنه exe رو اجرا کنین ازتون Datalock معمولن میخواد. برای رفع شدن این، لازمه برید توی بوت پوینت و فایل bin رو فیرمور بزنید و بعدش که رستارت شد فایل exe رو اجرا کنید تا بدون کد خواستن نصب بشه. برای webui هم همینطوره.

MH.Mousavi
12-20-2021, 01:17 PM
دوستان این فایل ([Only registered and activated users can see links]) لینک دانلود همه موارد لازم برای فیرمور مود زدن و آنلاک m60 هست.
03_E5785Lh-22c_UPDATE_21.191.67.00.00_AT_kombi

زبان فیرمور به صورت پیش فرض روسی هست که برای انگلیسی کردنش لازمه فقط یک بار وارد 192.168.8.1 شده و از بالای صفحه انگلیسی رو انتخاب کنید و با این کار هم زبان مودم و هم زبان پنل وب انگلیسی میشه و انگلیسی باقی میمونه.

فیرمور منوی مخفی هم داره، برای وارد شدن بهش سه ثانیه دکمه ی بالای مودم رو نگه دارین.

دستت درد نکنه منم فریمور رو اپلود کردم که همه بتونن دانلود کنن لینک رو تو پستت اپدیت کن که کامل باشه پستت
[Only registered and activated users can see links] ml

Ehsanrad098
02-01-2022, 01:54 AM
سلام من میخواستم مودمم fd-m60 هست رو آنلاک کنم میشه یه کمک کنید از کجا شروع کنم ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این بود که برای ریجستری مشکلی پیش نمیاد

MH.Mousavi
02-01-2022, 10:06 AM
سلام من میخواستم مودمم fd-m60 هست رو آنلاک کنم میشه یه کمک کنید از کجا شروع کنم ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم این بود که برای ریجستری مشکلی پیش نمیاد

همه راهنماها تو پست اول تاپیک هست
نه مشکلی برای رجیستری پیش نمیاد

Ehsanrad098
02-01-2022, 12:36 PM
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه از کجا بفهمم نسخه e5785lh_92a بریزم یا e5785lh-22c یا چه نسخه ای؟
و اینکه آیا با اینکار آپدیت هم دریافت میکنه

Ehsanrad098
02-01-2022, 01:25 PM
من یه سوالی برام پیش آمد فکر کنم خودتون یه نرم افزار گذاشتید که از طریق اون آنلاک کنیم آیا فقط فریمور لازم برای آنلاک یا اسکریپت خاصی هم میخواد

MH.Mousavi
02-01-2022, 02:49 PM
ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم اینکه از کجا بفهمم نسخه e5785lh_92a بریزم یا e5785lh-22c یا چه نسخه ای؟
و اینکه آیا با اینکار آپدیت هم دریافت میکنه

بطور معمول هم پشت مودم زیر باتری نوشته هم تو پنل بخش Device Information

MH.Mousavi
02-01-2022, 02:51 PM
من یه سوالی برام پیش آمد فکر کنم خودتون یه نرم افزار گذاشتید که از طریق اون آنلاک کنیم آیا فقط فریمور لازم برای آنلاک یا اسکریپت خاصی هم میخواد

هم فزیمور پچ شده نیازه هم اسکریپت

Ali3135086
02-06-2022, 01:12 AM
سلام در اثر بی دقتی برق 5v پاور جهت شارژ باتری به مودم وصل کردم (احتمالا اشتباه در مثبت و منفی)الان دیگه باتری رو شارژ نمیکنه.مسیر شارژ رو چک کردم از لحاظ فیزیکی موردی ندیدم.کسی میتونه در مورد مسیر شارژ و یا شماتیک برد منو راهنمایی کنه؟
یا اینکه احتمالاً کدوم قطعه اسیب میبینه در اینجور موارد؟
موقع اتصال شارژر وقتی مودم روشنه 2 مرتبه علامت شارژ میاد و قطع میشه
موقع مودم خاموشه در صفحه لوگو خاموش روشن میشه
ممنون میشم راهنمایی کنید

srahimid
02-26-2022, 04:14 PM
سلام، دوستان ببخشید آیا با آنلاک کردن این مودم سیم کارهای TDLTE رو ساپورت میکنه؟

srahimid
02-27-2022, 12:22 PM
با سلام، دوستان این مودم با آنلاک شدن از سیم کارت های LTEپشتیبانی میکنه؟

MH.Mousavi
02-27-2022, 06:21 PM
سلام
اگر منظورتون TDLTE هست خیر ولی یه مدلش جدید اومده تو بازار که ساپورت میکنه ولی الکی گرون هست و با قیمت 4 میلیون که سایت ایرانسل گذاشته ارزش خرید نداره

atroan
08-02-2022, 02:21 PM
سلام و خسته نباشید آیا امکان نصب فریمور مود برای سری جدید e5785-330 هم هست؟

MH.Mousavi
08-03-2022, 09:02 PM
سلام و خسته نباشید آیا امکان نصب فریمور مود برای سری جدید e5785-330 هم هست؟
سلام
در حال حاضر خیر

afshany
09-03-2022, 06:25 PM
سلام
من مودمم خیلی وقت پیش انلاک شده و webui هم روش زده بودم و کار میکردم. مشکلی هم ندارم

الان میخوام ابزاری رو استفاده کنم که باید آدرس دسترسی به مودم [Only registered and activated users can see links] باشه در صورتی که بعد از زدن این webui شده [Only registered and activated users can see links]

میشهه با adb حلش کرد و تغییرش داد؟ از تنظیماتش میشه؟ نیاز هست که حتمن webui دیگه ای روش زده شه؟

MH.Mousavi
09-04-2022, 10:00 AM
سلام
من مودمم خیلی وقت پیش انلاک شده و webui هم روش زده بودم و کار میکردم. مشکلی هم ندارم

الان میخوام ابزاری رو استفاده کنم که باید آدرس دسترسی به مودم [Only registered and activated users can see links] باشه در صورتی که بعد از زدن این webui شده [Only registered and activated users can see links]

میشهه با adb حلش کرد و تغییرش داد؟ از تنظیماتش میشه؟ نیاز هست که حتمن webui دیگه ای روش زده شه؟

یا ایپی رو تو اسکریپت عوض کنید یا ایپی مودم رو تو بخش DHCP عوض کنید که 8.1 بشه

afshany
09-04-2022, 10:28 AM
یا ایپی رو تو اسکریپت عوض کنید یا ایپی مودم رو تو بخش DHCP عوض کنید که 8.1 بشه

ممنون با همین DHCP حلش کردم
متشکرم

black.hawk
09-15-2022, 11:23 PM
سلام و وقت بخیر
کدوم فریمور رو دانلود کنم بتونم بدون باتری هم از مودم استفاده کنم؟

MH.Mousavi
09-16-2022, 02:01 PM
سلام و وقت بخیر
کدوم فریمور رو دانلود کنم بتونم بدون باتری هم از مودم استفاده کنم؟

تا اونجا که من میدونم این فریمورها بدون باتری کار نمیکنن یه فریمور هست افا صابر میزنن که امکان کار کردن بدون باتری هم داره

Mahdix
11-26-2022, 02:07 AM
سلام و درود
من هنگام اجراي اسكريپت*هایی مثل آنلاک با این ارور (تصویر ضمیمه) مواجه می*شم و برام کار نمی*کنه.
میشه لطفا راهنمایی کنید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

saber73
11-27-2022, 06:17 AM
سلام و درود
من هنگام اجراي اسكريپت*هایی مثل آنلاک با این ارور (تصویر ضمیمه) مواجه می*شم و برام کار نمی*کنه.
میشه لطفا راهنمایی کنید.
[Only registered and activated users can see links] ([Only registered and activated users can see links])

شما مشکل عدم اتصال به adb رو داری و باید تلنت ویندوز رو فعال کنی که اموزش در سطح اینترنت هست و بعد روی مودم شما باید فریموری نصب بشه که قابلیت adb رو داشته باشه . و موقع اجرای اسکریپت فقط و فقط همین مودم به سیستم وصل باشه اینترنت یا مودم دیگه ای رو سیستم وصل نباشه . اسکریپت هم به صورت عادی اجرا کن نه به صورت آدمین اگر باز جواب نداد به صورت ادمین اجرا کن و همچنین ای پی ورود به صفحه وب شما هم با ای پی ست شده داخل اسکریپت یکی باشه .

Mahdix
12-02-2022, 10:25 AM
شما مشکل عدم اتصال به adb رو داری و باید تلنت ویندوز رو فعال کنی که اموزش در سطح اینترنت هست و بعد روی مودم شما باید فریموری نصب بشه که قابلیت adb رو داشته باشه . و موقع اجرای اسکریپت فقط و فقط همین مودم به سیستم وصل باشه اینترنت یا مودم دیگه ای رو سیستم وصل نباشه . اسکریپت هم به صورت عادی اجرا کن نه به صورت آدمین اگر باز جواب نداد به صورت ادمین اجرا کن و همچنین ای پی ورود به صفحه وب شما هم با ای پی ست شده داخل اسکریپت یکی باشه .

ممنونم بزرگوار. مشکل حل شد.

rezarazavi
01-05-2023, 12:42 PM
يه مودم m60 دارم چه جوري ميشه webui اون بكاپ بگيرم روي يه مودم m60 ديگه بريزم؟

behrooz-chz
02-05-2023, 12:51 PM
سلام ایدی یا نحوه تماس با اقای قادری رو کسی از دوستان داره من قبلا باهاشون کار میکردم الان اکانتشون پاک شده

MH.Mousavi
02-07-2023, 10:52 AM
سلام ایدی یا نحوه تماس با اقای قادری رو کسی از دوستان داره من قبلا باهاشون کار میکردم الان اکانتشون پاک شده

askariii
04-26-2023, 05:07 PM
سلام خسته نباشید ببخشید میشه راهنمایی کنید چطور این فایل رو نصب کنم چون دانلودش کردم ولی هر کاری میکنم نصب نمیشه

saber73
04-27-2023, 04:00 PM

این ای دی ها و این کانال ها هیچ ارتباطی با بنده ندارن و توسط بنده ساخته نشدن و مدیریت هم نمیشن . بنده هشدار میدم هر گونه ضرری یا مشکلی پیش اومد پای خودتون هست .

saber73
04-27-2023, 04:01 PM
سلام خسته نباشید ببخشید میشه راهنمایی کنید چطور این فایل رو نصب کنم چون دانلودش کردم ولی هر کاری میکنم نصب نمیشه

کدوم فایل ؟

MH.Mousavi
04-28-2023, 01:55 AM
این ای دی ها و این کانال ها هیچ ارتباطی با بنده ندارن و توسط بنده ساخته نشدن و مدیریت هم نمیشن . بنده هشدار میدم هر گونه ضرری یا مشکلی پیش اومد پای خودتون هست .

ایدیتون چیه اصلاج کنم؟

saber73
04-30-2023, 02:55 AM
ایدیتون چیه اصلاج کنم؟

he2isenberg
05-16-2023, 11:13 AM
سلام و تشکر از همه دوستان بابت آموزش*ها. من در حالت بوت پوینت بعد از نصب لودر موقع اجرای فایل exe فریمور ارور کد ۱۳ میگیرم. دلیلش چی میتونه باشه ؟

MH.Mousavi
05-20-2023, 12:10 AM
سلام و تشکر از همه دوستان بابت آموزش*ها. من در حالت بوت پوینت بعد از نصب لودر موقع اجرای فایل exe فریمور ارور کد ۱۳ میگیرم. دلیلش چی میتونه باشه ؟

بعد لودر پورت های جدید رو میشناسه ؟
میتونی یه عکس از دیوایس منیجر بدی ببینیم راه رو درست رفتی یا نه؟

kashigaran
06-29-2023, 09:40 PM
دوستان:

- این فایل لینک دانلود همه موارد لازم برای فیرمور مود زدن و آنلاک m60 هست و فایل فیرمور مود شده زیر رو هم داخلش داره: m60_alltools_21_191_67_00_00_AT_kombi ([Only registered and activated users can see links])

- این هم فایل فیرمور به صورت مجزا : 03_E5785Lh-22c_UPDATE_21.191.67.00.00_AT_kombi ([Only registered and activated users can see links] ml)

نکاتی در مورد این فیرمور:
- زبان فیرمور به صورت پیش فرض روسی هست که برای انگلیسی کردنش لازمه فقط یک بار وارد 192.168.8.1 شده و از بالای صفحه انگلیسی رو انتخاب کنید و با این کار هم زبان مودم و هم زبان پنل وب انگلیسی میشه و انگلیسی باقی میمونه.

- این فیرمور منوی مخفی هم داره، برای وارد شدن بهش سه ثانیه دکمه ی بالای مودم رو نگه دارین.

نکاتی در مورد مودم m60:

- اگه با فایل های بالا مودم رو فیرمور adb دار بزنید و آنلاک کنید و بعد فیرمور رسمی ایرانسل ([Only registered and activated users can see links]) رو بریزین، مودم کماکان آنلاک میمونه.

- بعضی فیرمور ها رو که دانلود میکنین مثل همین فیرمور رسمی ایرانسل، داخلش برای فیرمور ۲ تا فایل داره یکی exe هست و دیگری bin . توی این حالت اگه وقتی مودم روشنه exe رو اجرا کنین ازتون Datalock معمولن میخواد. برای رفع شدن این، لازمه برید توی بوت پوینت و فایل bin رو فیرمور بزنید و بعدش که رستارت شد فایل exe رو اجرا کنید تا بدون کد خواستن نصب بشه. برای webui هم همینطوره.

سلام خسته نباشید

من این فریمور را روی مودم نصب کردم و می خواستم تشکر کنم از این دوست خوب مون . در ضمن مودم بدون باتری کار می کند .

hosien604
11-04-2023, 07:58 PM
سلام من این مودم fd-m60 را دارم دسترسی به اقا صابر چطوریه؟

MH.Mousavi
11-08-2023, 09:52 PM
سلام من این مودم fd-m60 را دارم دسترسی به اقا صابر چطوریه؟
فک میکنم تو امضای پست هاشون یوزر تلگرامش باشه
سوالی هم اگر دارید همینجا بپرسید دوستان تا جایی که بتونن کمک میکنن

skype2010
04-12-2024, 01:25 AM
سلام
عرض ادب
دوستان من این مودم رو تازه خریدم
از اینجا
میشه فریمور اصلی هوآوی رو ریخت روش ؟