PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آنلاک مودم یوتل مدل LT643 ویا مدل HA6400 همراه اول و یا mn6200d مبین نت

shervin
12-26-2022, 09:52 AM
با سلام

این مدل مودم ها که همگی از یک خانواده هستند تا بحال آنلاک شده ؟ قابل آنلاک هست ؟

مودم یوتل مدل LT643

مدل HA6400 همراه اول

mn6200d مبین نت

saber73
12-26-2022, 04:56 PM
با سلام

این مدل مودم ها که همگی از یک خانواده هستند تا بحال آنلاک شده ؟ قابل آنلاک هست ؟

مودم یوتل مدل LT643

مدل HA6400 همراه اول

mn6200d مبین نت

سلام مودم یوتل مدل LT643 که جنرال هست و انلاک نمیخواد مدل mn6200d مبین نت هم بله ما انلاک کردیم و مدل HA6400 همراه اول هم دستمون نرسیده تا روش کار کنیم و در کل هر سه یک اشغال و افتضاح علمی مهندسی چینی + ایرانی هستن . ضعیفترین و بدترین مودم حال حاضر کشور هستن به همراه داداش کوچیکتر خودشون یعنی s1. اصلا سما اینها نرید و پولتون رو دور نیندازید گول cat6 یا mimo4*4 اینها رو هم نخورید که اصلا کار نمیکنن . مودم i60-g1 یا مودم 3100d فوق العاده از این مودم ها بهتر و عالی تر هستن و خیلی هم خوب جواب میدن .

shervin
12-26-2022, 09:04 PM
سلام مودم یوتل مدل LT643 که جنرال هست و انلاک نمیخواد مدل mn6200d مبین نت هم بله ما انلاک کردیم و مدل HA6400 همراه اول هم دستمون نرسیده تا روش کار کنیم و در کل هر سه یک اشغال و افتضاح علمی مهندسی چینی + ایرانی هستن . ضعیفترین و بدترین مودم حال حاضر کشور هستن به همراه داداش کوچیکتر خودشون یعنی s1. اصلا سما اینها نرید و پولتون رو دور نیندازید گول cat6 یا mimo4*4 اینها رو هم نخورید که اصلا کار نمیکنن . مودم i60-g1 یا مودم 3100d فوق العاده از این مودم ها بهتر و عالی تر هستن و خیلی هم خوب جواب میدن .

صابر جان

مودم مدل HA6400 رو برای یکی از بستگان خریداری کردم . برسه دستم برای آنلاک باهات تماس می گیرم .

2 تا آنلاک برای من قبلا انجام دادی همیشه دعات می کنم .

یک راه تماس اگر برای من تو پیام خصوصی ارسال کنی ممنون میشم .

mokia
07-24-2023, 10:26 PM

سلام آقا صابر امکانش هست رمز روت رو منتشر کنید همینطور که فرمودید افتضاحه خواستم ببینم با تغییرات تو روت میشه سیگنال بهتری بگیرم
ممنونم

ALiAS2
07-25-2023, 12:21 AM
سلام آقا صابر امکانش هست رمز روت رو منتشر کنید همینطور که فرمودید افتضاحه خواستم ببینم با تغییرات تو روت میشه سیگنال بهتری بگیرم
ممنونم

سلام دوست عزیز بهتره از توی نت دنبال مودم ZLT-S50 باشی این مدل که اسمشو گذاشتم خیلی شبیه این مدل خودمونه ولی خب این آنتن خارجی بهش وصل میشه ولی اینایی که توی ایران هست هیچکدوم این قابلیت رو ندارن یعنی من ندیدم !! اغلب هم دیدم توی فریمور های این مدل های چینی رمز تلنت شون هست حتی میتونین ترکیبی بزنین !!

admin admin123

root root123

فقط کافیه شما تست کنی ببینی ولی توی نت بزنی میتونی کلی ازین مدل رموز مربوط ورود به تلنت رو پیدا کنی و تست کنی ببینی با کدوم وارد میشه !! منم با کلی آزمون خطا برای آدرس های مودم مثل 192.168.1.1 رو مشابهش رو تست زدم و پیدا کردم و وارد شدم البته هیچ فرقی نداشت

ولی خب بازم میشه با آزمون خطا خیلی چیزای جدیدترم یاد بگیرین و بدست بیارین و یادتون بمونه !!

[Only registered and activated users can see links]
:D;):p فقط اینی که میخواسته آنباکسش کنه ... :cool::)

mokia
07-25-2023, 02:43 AM
سلام ممنون از شما سپاسگزارم
اتفاقا خیلی سعی کردم چون مطمئن بودم طبق محصولات قبلی باز یوتل با کدوم شرکت قرارداد بسته برای محصول جدید.

تولید کننده*ای هم هست که سایتشم sztozed zlt s50 هست تک پورته!

یوزر پسورد متاسفانه همه*ی اینا رو تست کردم اما جواب نمیده!

تو بخش Restore دوتا بخش رو هاید کردن یکی اکسپورت کانفیگ و یکی ایمپورت کانفیگ! که تو admin:admin کار میکنه!

چنتا بخش دیگه هم چیزایی دیدم که هاید شده بود و با تغییرات در html مشاهده کردم!

متاسفانه میخوام از td lte استفاده کنم که تنها ایرانسل فروش داره و از طرفی نمیدونم چطور آنلاک میشه!

ALiAS2
07-25-2023, 08:39 AM
سلام ممنون از شما سپاسگزارم
اتفاقا خیلی سعی کردم چون مطمئن بودم طبق محصولات قبلی باز یوتل با کدوم شرکت قرارداد بسته برای محصول جدید.

تولید کننده*ای هم هست که سایتشم sztozed zlt s50 هست تک پورته!

یوزر پسورد متاسفانه همه*ی اینا رو تست کردم اما جواب نمیده!

تو بخش Restore دوتا بخش رو هاید کردن یکی اکسپورت کانفیگ و یکی ایمپورت کانفیگ! که تو admin:admin کار میکنه!

چنتا بخش دیگه هم چیزایی دیدم که هاید شده بود و با تغییرات در html مشاهده کردم!

متاسفانه میخوام از td lte استفاده کنم که تنها ایرانسل فروش داره و از طرفی نمیدونم چطور آنلاک میشه!

ببین اونطوری که من تابحال تست کردم مخصوصا روی مودم های مبین نت با فریمور هاشون دقیقا با همین admin admin میتونی به دسترسی کامل دست پیدا کنی و یه کد دیگه داشت به نام user user که اونو میزدم یه سری مشخصات اضافی رو نشون میداد ولی نمیتونستی تغییراتی رو درون مودم ایجاد و ذخیره کنی این تنها تفاوتش بود !! ولی admin وارد میشدی کامل دسترسی داشتی !! اینم احتمالا همونطوره و در کل منم مودمش رو ندارم که بتونم تستی بگیرم یا بتونم کامل راهنماییت کنم عزیزجان اما اگر بتونی از اطلاعات مودم AG3100D Mobinnet , AG3000M
در همین انجمن و صفحات دیگه استفاده کنی شاید بتونی منو های مخفی رو پیدا کنی درون فریمورش که بشه مثلا قابلیت محدود کردن سیمکارت در حالت PLMN رو برداری تا بشه به یه شکلی از مودم برای بقیه سیمکارت ها استفاده کنی !! ولی حدسم اینه که به این سادگیا نیست متاسفانه و نیازمند کلی آزمون خطا گرفتنه تا بلکه به یه نتیجه نسبی برسین !!

saber73
07-25-2023, 06:50 PM
سلام دوست عزیز بهتره از توی نت دنبال مودم ZLT-S50 باشی این مدل که اسمشو گذاشتم خیلی شبیه این مدل خودمونه ولی خب این آنتن خارجی بهش وصل میشه ولی اینایی که توی ایران هست هیچکدوم این قابلیت رو ندارن یعنی من ندیدم !! اغلب هم دیدم توی فریمور های این مدل های چینی رمز تلنت شون هست حتی میتونین ترکیبی بزنین !!

admin admin123

root root123

فقط کافیه شما تست کنی ببینی ولی توی نت بزنی میتونی کلی ازین مدل رموز مربوط ورود به تلنت رو پیدا کنی و تست کنی ببینی با کدوم وارد میشه !! منم با کلی آزمون خطا برای آدرس های مودم مثل 192.168.1.1 رو مشابهش رو تست زدم و پیدا کردم و وارد شدم البته هیچ فرقی نداشت

ولی خب بازم میشه با آزمون خطا خیلی چیزای جدیدترم یاد بگیرین و بدست بیارین و یادتون بمونه !!

:D;):p فقط اینی که میخواسته آنباکسش کنه ... :cool::)

به طور کل مودمی که یوتل داره ارائه میده اصلا این مودم شرکت mtn نیست و به این راحتی ها هم نیست هر کسی واردش بشه و انلاکش کنه . مودم هر اپراتور هم امنیت خاص خودش رو داره مثلا الان امنیت مودم i60-b1 ایرانسل با mn6200 مبین نت کلی فرق داره . و تند تند هم دارن اپدیت میکنن و جلو راه های ورود رو میبندن و در اینده هم ممکنه کلا انلاک نشه البته هنوز معلوم نیست و به اونجا ها نرسیدیم .

saber73
07-25-2023, 06:53 PM
ممنونم

اسم و رمز روت اینها هش شده و غیر قابل دسترسی هست و کار هر کسی نیست درش بیاره .

Hamid1920
07-28-2023, 11:44 PM
این روتر یه اسیب پذیری تو بخش Iperf داره که البته تو اپدیت جدید که برای مبین نت اومده بسته شده ولی روی اپراتورهای دیگه تا اونجایی که اطلاع دارم باز هست
اگر دوستان مشارکت کنن فک میکنم راه انلاک براحتی در بیاد
این نکته رو برای شروع گفتم که اگر دوستان تمایل داشتن مشارکت کنن

hamidbaba
07-29-2023, 07:50 PM
این روتر یه اسیب پذیری تو بخش Iperf داره که البته تو اپدیت جدید که برای مبین نت اومده بسته شده ولی روی اپراتورهای دیگه تا اونجایی که اطلاع دارم باز هست
اگر دوستان مشارکت کنن فک میکنم راه انلاک براحتی در بیاد
این نکته رو برای شروع گفتم که اگر دوستان تمایل داشتن مشارکت کنن

سلام خیلی خوبه البته میدونم جاش اینجا نیست اگه امگان داره باگ مودم E2 ایرانسل رو هم بگید حمید آقا ظاهرا شما میتونید آنلاک کنید این مودم رو

saber73
07-29-2023, 08:01 PM
سلام خیلی خوبه البته میدونم جاش اینجا نیست اگه امگان داره باگ مودم E2 ایرانسل رو هم بگید حمید آقا ظاهرا شما میتونید آنلاک کنید این مودم رو

سلام بر آقای ریگی ان شاء الله خوب هستید خیلی وقته ازتون خبری نداشتم

ظاهری در کار نیست واقعیت اینه تو کل ایران انلاک مودم E2 و دائمی 6300 رو فقط اقای عجمی زدن و هر کی الان داره ادعا میکنه خودم انجام میدم کاملا در روز روشن داره دروغ میگه و از لاین خود آقای عجمی دارن اقدام به انلاک میکنن . خود ایشون بهتر میدونن .

Hamid1920
07-31-2023, 12:46 PM
به به مهندس ریگی
مهندس جان حالا فعلا مودمایی که اسونتر هستن میریم جلو ببینم مشارکت انجام میشه یا نه
و بیشتر این مطالب هدف اموزش بزای یوزر عادی مودم هست شما که خودتون استادید باید بیاید اموزش بدید

Hamid1920
07-31-2023, 12:53 PM
سلام بر آقای ریگی ان شاء الله خوب هستید خیلی وقته ازتون خبری نداشتم

ظاهری در کار نیست واقعیت اینه تو کل ایران انلاک مودم E2 و دائمی 6300 رو فقط اقای عجمی زدن و هر کی الان داره ادعا میکنه خودم انجام میدم کاملا در روز روشن داره دروغ میگه و از لاین خود آقای عجمی دارن اقدام به انلاک میکنن . خود ایشون بهتر میدونن .

صابر جان من تنها مودم 6300ی که انلاک کردم مودم خودم بوده اگر دوستان دیگه انلاک میکنن خودشون انجام میدن البته چند تا دوستان ممکنه در مورد این مودم یا مودمای دیگه کمک ازم گرفته باشن ولی من براشون انلاکی انجام ندادم

saber73
07-31-2023, 03:51 PM
صابر جان من تنها مودم 6300ی که انلاک کردم مودم خودم بوده اگر دوستان دیگه انلاک میکنن خودشون انجام میدن البته چند تا دوستان ممکنه در مورد این مودم یا مودمای دیگه کمک ازم گرفته باشن ولی من براشون انلاکی انجام ندادم

منابع من موثق و دقیق هست که در کل ایران انلاک این دو مودم رو برا اولین بار شما انجام دادید و خیلی ها روش کار کردن و به هیچ نتیجه ای نرسیدن و اومدن سمت شما و از شما خریداری کردن و الانم دارن باهاش کسب درامد میکنن حتی ریموت هم میزنن انلاک شما رو هم دیدم و همون انلاک شما هست که دارن میزنن رو مودم e2 . در مرام علمی و کاری من نیست آنلاک یک مودم رو به کسی بفروشم تا جایی که بتونم فقط راهنمایی میکنم اونم باید قبلش خود دوستان کمی حرکت کرده باشن و جایی منتظر راهنمایی و کمک باشن .

saber73
07-31-2023, 04:07 PM
به به مهندس ریگی
مهندس جان حالا فعلا مودمایی که اسونتر هستن میریم جلو ببینم مشارکت انجام میشه یا نه
و بیشتر این مطالب هدف اموزش بزای یوزر عادی مودم هست شما که خودتون استادید باید بیاید اموزش بدید

من نظر شخصی خودم رو میگم و امیدوارم ناراحت نشید : من فکر نمیکنم اصل ماجرا این باشه همیشه چه در فروم قبلی و چه در این فروم شما هیچوقت مبحثی اموزشی یا راهنمایی در مورد مودم هایی که خودتون فقط میتونید اونها رو انلاک یا تعمیر کنید بیان نکردید و همیشه مثل رمز و راز موندن پیش خودتون البته منکر زحمات شما و وقتی که برا این نوع مودم ها گذاشتید نیستم و علم این کار رو دارید و انسان با سوادی هستید . ولی ما چند نفر که بعد شما وارد این مباحث و این کارها شدیم باهم همکاری و تقسیم کار کردیم و خیلی هم پیشرفت خوبی حاصل شد و علم ما و تجربه ما چندین برابر شد . خدارو شاکرم شخصا تا به امروز به صورت مستقیم و شسته و رفته مبلغی رو تقدیم کسی نکردم که 0 تا 100 یک مودم رو دربیاره و اماده لقمه رو بزاره در دهان من و 20 درصد راهنمایی از کسی گرفتم و حتی برا این راهنمایی مبلغی هم پرداخت کردم اما 80 درصد رو خودم رفتم تا کار رو یاد بگیرم و مثل خیلی از همکاران نبودم که اماده و شسته رفته رفتن پول دادن و انلاک فلان مودم ها رو خریدن و فقط دنبال پول دراوردن هستن . واقعا متاسف هستم برای اون سری از دوستان که همه چی رو در پول میبینن و با اینکه خودشون از ما خیلی باسواد تر و تحصیل کرده تر هستن اما کمی سلول های خاکستری مغزشون رو به کار نمیندازن و جالب هست امروز شما یک مودم رو انلاک میکنید ما میخوابیم صبح بلند میشیم همون دوستان هم دارن همون مودم رو انلاک میکنن و این تصادفی نیست و کار هر کسی هم نیست و کار همون دوستان هم نیست چون کامل بهشون شناخت دارم .

Hamid1920
07-31-2023, 05:23 PM
صابر جان ببنید اینطوری که مقایسه میکنید هر کسی غیر روال شما کار کنه کارش درست نیست و همه یه طورایی متهمن تو بازار، همونطور که میدونی من 2-3 ساله خیلی روی مودم کار نمیکنم و تبلیغات هم نمیکنم وفقط همون مشتری های قدیمی گهگاهی برام مودم میفرستن که در امد خاصی هم نمیشه ازش کسب کرد من از اون اول هم سعی کردم به دوستان کمک کنم حالا به هر نحو شده، گرفتن فریمور یا منتشر کردن روش های مختلف یا راهنمایی توی تلگرام یا اصلا ساخت فایل براشون بصورت رایگان که شما فک میکنم اطلاع ندارید ازش که اینطوری مینوبیسد

حالا بهر حال صابر جان فرض کن من بابت اینهمه وقتی که این موارد گذاشتم حالا چند تا مودم رو هم بخوام ازش درامدزایی کنم به نظر شما مشکلی بوجود میاره یا ایراد کار من هست؟ این در حالی هست که تبلیغات و در امدزایی شما هر روز تو کانالای تلگرامی مختلف هست و شما هم مودمایی که در امدزایی میکنین روشش رو با دوستان تو فوروم به اشتراک نمیزارید چطور میشه از نظرتون کار من اشتباه میاد ولی کار شما درسته؟ نمیدونم

ببین صابر جان همین دوستانی که شما میفرمایید بارها تک مودم برام فرستادن که من انلاک رو انجام بدم بعد از رو کار من بصورت رایگان کپی برداری کنن و هیچ هزینه ای پرداخت نکنن بنظرم باز این دوستان که هزینه میدن و به رایگان از کار دیگران کپی برداری نمکنن رفتار درست تری رو دارن نشون میدن برات مثال بزنم داستان همون انلاک AM3100 که تو کل همکارا داستان کپی برداری ناموفق ازش پبچیده بود یا کارای دیگه بطور مثال یکی از دوستانتون کارش شده بود بره تو دایرکت اینو اون که من رو خراب کنه و در وافع منو پله کنه برای بالا بردن خودش والا به نظرم اینطور پیشرفت کردن هیچ ارزشی نداره به هر حال امیدوارم شما هم از حرفام ناراحت نشده باشی به هرحال دل هممون به مدلی پره که پرداختن بهش تو این محیط های عمومی فقط باعث درست شدن حاشیه میشه

saber73
07-31-2023, 06:26 PM
صابر جان ببنید اینطوری که مقایسه میکنید هر کسی غیر روال شما کار کنه کارش درست نیست و همه یه طورایی متهمن تو بازار، همونطور که میدونی من 2-3 ساله خیلی روی مودم کار نمیکنم و تبلیغات هم نمیکنم وفقط همون مشتری های قدیمی گهگاهی برام مودم میفرستن که در امد خاصی هم نمیشه ازش کسب کرد من از اون اول هم سعی کردم به دوستان کمک کنم حالا به هر نحو شده، گرفتن فریمور یا منتشر کردن روش های مختلف یا راهنمایی توی تلگرام یا اصلا ساخت فایل براشون بصورت رایگان که شما فک میکنم اطلاع ندارید ازش که اینطوری مینوبیسد

حالا بهر حال صابر جان فرض کن من بابت اینهمه وقتی که این موارد گذاشتم حالا چند تا مودم رو هم بخوام ازش درامدزایی کنم به نظر شما مشکلی بوجود میاره یا ایراد کار من هست؟ این در حالی هست که تبلیغات و در امدزایی شما هر روز تو کانالای تلگرامی مختلف هست و شما هم مودمایی که در امدزایی میکنین روشش رو با دوستان تو فوروم به اشتراک نمیزارید چطور میشه از نظرتون کار من اشتباه میاد ولی کار شما درسته؟ نمیدونم

ببین صابر جان همین دوستانی که شما میفرمایید بارها تک مودم برام فرستادن که من انلاک رو انجام بدم بعد از رو کار من بصورت رایگان کپی برداری کنن و هیچ هزینه ای پرداخت نکنن بنظرم باز این دوستان که هزینه میدن و به رایگان از کار دیگران کپی برداری نمکنن رفتار درست تری رو دارن نشون میدن برات مثال بزنم داستان همون انلاک AM3100 که تو کل همکارا داستان کپی برداری ناموفق ازش پبچیده بود یا کارای دیگه بطور مثال یکی از دوستانتون کارش شده بود بره تو دایرکت اینو اون که من رو خراب کنه و در وافع منو پله کنه برای بالا بردن خودش والا به نظرم اینطور پیشرفت کردن هیچ ارزشی نداره به هر حال امیدوارم شما هم از حرفام ناراحت نشده باشی به هرحال دل هممون به مدلی پره که پرداختن بهش تو این محیط های عمومی فقط باعث درست شدن حاشیه میشه

اخه شما الان ببینید بالاتر قبلش چی نوشتید! و الان که من حقیقت رو گفتم چی نوشتید ! لازم بود من اینطوری صحبت کنم تا شما هم بعدش بیایید اینها رو بگید خب همون اول کار بگید من e2 رو انلاک کردم و 6300 هم انلاک کردم و به فلانی و فلانی به فلان مقدار پول فروختم و صاحب زحمتم هست و اصلا نمیخوام در موردش بحث انلاک یا راهنمایی در فروم یا جایی راه بیندازم و منم میگفتم تمام هست مبارکه . منظور من اینه کسی کاری میکنه خیل راحت بیا علنی کنه لازم نیست یواشکی کار بشه یا مخفی کاری بشه دنیای ما چند نفر انلاکر تو ایران خیلی کوچیکه . در ضمن از شما بعید هست که سواد بالاتری از من دارید و در بیشتر کارهای خودتون از تجربیات فروم ها و انلاکرهای خارجی استفاده کردید و بعضا از علم مهندسی معکوس در کشف اصل ماجرا بگید من خواستم انلاک فلان مودم شما رو بدست بیارم . اولا اصلا لازم نیست به جای دوری نگاه کنید همون تهران بغل گوشتون آقای ن خیلی از کارهای شما رو کپی کرده و همین 3100 هم خود ایشون نفر اول وارد کارش شد و براتون فرستاد برا پیدا کردن راهش دوما همانطور که گفتم شما هم بی نیاز مطلق نیستید و حتما از تجربیات و کارهای دیگران استفاده کردید نمونه فروم روسی که همه میشناسن . لودر مودم های کوال کام اموزش باز و بسته کردن پارتیشن های مودم های کوال تعمیر نند مودم های کوال کام و ......... دوما باز میرسیم به همون صحبت ها قبلی من چرا شما انلاکی که خودت زحمت کشیدی و فقط خودت بلد هستی رو در موردش بحث راه اندازی نکنی که من صابر یا دیگران بیان ببینن کار رو شما چطوری رو مودم انجام دادی البته اینم بگم این کار اصلا عیب نیست اگر اشنا به مهندسی معکوس هستید و الان پروژه های خیلی بزرگی در زمینه های خیلی مهم تری داره مهندسی معکوس میشه و کار 100 درصد علمی هست حتی به نتیجه نرسه . در مورد درامد هم صحبت کردید و نگفتید که شما انلاک یک مودم رو به چند نفر میفروشید و در یک لحظه بالای ...... میلیون تومن پول درمیارید و من که میشینم پشت سیستم خودم و تکون نمیخورم و زحمت میکشم و برا 50 الی 100 هزار تومان مودم مشتری رو انلاک میکنم اونم عمدتا یوزر معمولی که 1 یک عدد مودم بیشتر نداره و کلی هم هزینه تبلیغات خودم رو میکنم کجا و درامد شما کجا ! من از هیچ کس ناراحت نمیشم هر کسی هر طوری میخواد حرف بزنه و فکر کنه من واقعیت رو میگم . درامد من در مقابل فروش فایلهای شما هیچی نیست یا در مقابل درامد تفریحی شما که گهگاهی ریموت میشید و 1 دونه مودم رو ..... تومن انلاک میکنید بازم چیزی نیست اما مشکلی نداره من شاکرم به خدا و فقط الان دارم پاسخ حرفهای شما رو میدم . از من خیلی رایگان رسیده به این بازار مودم همه هم میدونن . ما ریا نداریم کاری رو کرده باشیم گردن میگیرم و راست خدایی هم میگیم چرا اون کار رو انجام دادیم . بنده صاحب مال و دانش شما هم نیستم فقط برای من جالب بود چرا یکی از مودم هایی که دارید الان فایل اونها رو میفروشید یا مودم هایی که قبلا کارشون رو انجام دادید و خیلی ها هم پرسیدن راهنمایی یا اموزشی قرار بدید که قرار ندادید و سالها از روشون گذشته رو در فروم مورد بحث قرار نمیدید ؟ در ضمن اینکه تو تلگرام هستید خصوصا بخشی که فقط مربوط هست به کسب درامد از فروش یا انلاک مودم و تجهیزات اون نشون دهنده چیز دیگری هست بر خلاف صحبت هایی که کردید و اینم بگم خوشبختانه فقط در یک گروه یا کانال بنده حضور دارم در سطح کل پیام رسان های داخلی و خارجی .

Hamid1920
07-31-2023, 07:48 PM
صابر جان اطلاعاتتون غلط هست متاسفانه چند نفر میشیند دورهم یک کلاغ چهل کلاغ، کلی اطلاعات غلط باهم رد و بدل میکنید بعد میخواید من هم بشینم به همش جواب بدم
والا دل منم پره از دستتون و کارایی که کردید ولی به خودم حق و اجاره این رو نمیدم بیام شمارو متهم به کاری کنم یا قضاوتتون کنم ولی خوب شما متاسفانه خیلی تهاجمی اصرار داری حرفایی که میزنی درسته و انتظار داری بقیه دقیقا طبق چیزی که شما مد نظرته رفتار کنن اولا که من روش انلاک مودمی رو به چند نفر نفروختم تا بحال اگر هدفمند داری این حرف رو میزنی که بعدا بهش استناد کنی که وافعا باید تاسف خورد اگر هم نه باور داری به حرفت لطفا رسید پولی که چند نفر بابت انلاک یک مودم برای من زدن و چتشون رو که همگی بابت یک مودم خاص بوده ارسال کن برام خوشحال میشم راست و دروع این حرفا مشخص بشه
مورد بعدی قطعا مورد هایی وجود داشته که برنامه یا فایلی هم درست کردم فروحتم متوجه نمیشم دلیلش رو که چرا باید بیام عمومی اعلام کنم و شما طلبکار باشی ازم که چرا نگفتم قطعا شما هم اسکریپت یا فایلی زحمت کشیدی درست کردی و فروختی این دلیلی نمیشه من بیام شمارو بازخواست بکنم
یا اینکه میای مطرح میکنی که چرا تو فلان گروه هستی و بخوای نتیجه خاصی بگیزی خوب منو یه نفر تو اون گروه اد کرده اینطوری با مطرح کردن این مسائل، واقعا نمیشه امتیازی از طرفت یگیزی
در کل این بحثی که راه انداختید بنطرم خیلی بیربط به موضوع بود و من بالاخره متوجه نشدم چه هدفی رو دنبال میکنید و دقیقا چیو میخواید ثابت کنید
اگر بدی از من دیدید بیاید بگید من از حمید تو فلان مورد بدی دیدم اینطوزی منطقی تره تا اینکه بخوای منو بخاطر اینکه جایی درامدزایی هم کردم متهم کنی

saber73
07-31-2023, 08:21 PM
صابر جان اطلاعاتتون غلط هست متاسفانه چند نفر میشیند دورهم یک کلاغ چهل کلاغ، کلی اطلاعات غلط باهم رد و بدل میکنید بعد میخواید من هم بشینم به همش جواب بدم
والا دل منم پره از دستتون و کارایی که کردید ولی به خودم حق و اجاره این رو نمیدم بیام شمارو متهم به کاری کنم یا قضاوتتون کنم ولی خوب شما متاسفانه خیلی تهاجمی اصرار داری حرفایی که میزنی درسته و انتظار داری بقیه دقیقا طبق چیزی که شما مد نظرته رفتار کنن اولا که من روش انلاک مودمی رو به چند نفر نفروختم تا بحال اگر هدفمند داری این حرف رو میزنی که بعدا بهش استناد کنی که وافعا باید تاسف خورد اگر هم نه باور داری به حرفت لطفا رسید پولی که چند نفر بابت انلاک یک مودم برای من زدن و چتشون رو که همگی بابت یک مودم خاص بوده ارسال کن برام خوشحال میشم راست و دروع این حرفا مشخص بشه
مورد بعدی قطعا مورد هایی وجود داشته که برنامه یا فایلی هم درست کردم فروحتم متوجه نمیشم دلیلش رو که چرا باید بیام عمومی اعلام کنم و شما طلبکار باشی ازم که چرا نگفتم قطعا شما هم اسکریپت یا فایلی زحمت کشیدی درست کردی و فروختی این دلیلی نمیشه من بیام شمارو بازخواست بکنم
یا اینکه میای مطرح میکنی که چرا تو فلان گروه هستی و بخوای نتیجه خاصی بگیزی خوب منو یه نفر تو اون گروه اد کرده اینطوری با مطرح کردن این مسائل، واقعا نمیشه امتیازی از طرفت یگیزی
در کل این بحثی که راه انداختید بنطرم خیلی بیربط به موضوع بود و من بالاخره متوجه نشدم چه هدفی رو دنبال میکنید و دقیقا چیو میخواید ثابت کنید
اگر بدی از من دیدید بیاید بگید من از حمید تو فلان مورد بدی دیدم اینطوزی منطقی تره تا اینکه بخوای منو بخاطر اینکه جایی درامدزایی هم کردم متهم کنی

پی وی رو چک کن . اقای ریگی هم ان شا الله میاد خدمتت با تمام مدارک من نمیخوام سابقه چندین ساله شما رو اینجا خراب کنم میفرستم pv خودت .

Hamid1920
07-31-2023, 08:33 PM
اقا بفرست همینجا سابقه من برا چی خراب بشه راست و دروغ حرف شما مشخص میشه
شما میگید من روش انلاک یه مودم خاص رو به چند نفر فروحتم اون مودم رو اعلام کنید کدوم هست رسید های واریزی افراد رو هم ارسال کنید تو همینجا و اینکه یه چتی یا هر چیزی که نشوت بده پول بابت انلاک اون مودم واریز شده
اتفاقا من دوست دارم هر کسی خود واقعیش رو نشون بده و زودتر این حرفای خاله زنکی هم جمع بشه خیلی تلاش کردید به هز دری زدید ار هر چی گفتی حتی مهندسی معکوس :) ولی نشد ببینم حالا حداقل حرف خودتون رو میتونید ثابت کنید یا نه، تلاش دسته حمعیتون رو تو این قضیه هم دوست دارم ببینم ولی بنطرم دلیل اصلی ناراحتیتون رو میگفتید بهتر بود مثل میزنم البته شاید درست نباشه خرده نگیرید شاید مثلا من مودم 6200 رو دارم راهنمایی میکنم ناراحت شدید
ببینید بحث انلاک مودم رو به کجاها کشوندید :D

Hamid1920
07-31-2023, 08:35 PM
دوستان حالا اگه اقا صابر ناراحت نمیشن و اجازه میدن اگر مشارکت تو این مودم خوب باشه و کار جلو بره من بخشهایی که مهندسی معکوس کردم و خیلی بدرد بخور هست تو گیتهاب منتشر میکنم :D

hamidbaba
07-31-2023, 08:37 PM

با کمال احترام به شما آقای عجمی و صابر ، من بحث های شما رو نگاه کردم و با توجه به مدارک مستدلی که دارم و در pv خدمتتون ارسال میکنم با حرفهای صابر موافق هستم

Hamid1920
07-31-2023, 08:39 PM
با کمال احترام به شما آقای عجمی و صابر ، من بحث های شما رو نگاه کردم و با توجه به مدارک مستدلی که دارم و در pv خدمتتون ارسال میکنم با حرفهای صابر موافق هستم
حمید اقای ریگی الان مگه اقا صابر رو تو نفطه ضعف دیدید که اومدید به حمایتشون نیازی نبود، شما همینجا هر مدارکی دارید بفرستید من و دوستان قضاوت میکنیم جقدر ضادق هستید تو حرفاتون ففط سعی کتید تو دو سه تا پیام خلاصه کنید جون واقعا دارید به بیراهه میبرید تاپیک رو

hamidbaba
07-31-2023, 09:04 PM
حمید اقای ریگی الان مگه اقا صابر رو تو نفطه ضعف دیدید که اومدید به حمایتشون نیازی نبود، شما همینجا هر مدارکی دارید بفرستید من و دوستان قضاوت میکنیم جقدر ضادق هستید تو حرفاتون ففط سعی کتید تو دو سه تا پیام خلاصه کنید جون واقعا دارید به بیراهه میبرید تاپیک رو

بحث اینه آقای عجمی شما اگه میخوای به علم کاربرهای داخل فروم اضافه کنی بیا آنلاک یا آموزش مودم هایی که خودت بلدی و اختصاصی هست رو بزار ! شما نباید از مودم هایی که دیگران از اونها کسب درآمد میکنن بحث راه بیندازی . همونطوری که خوب نیست ما تو کار شما دخالت کنیم و بحث در مورد مودم هایی که خودتون فقط اونها رو انجام میدید راه بیندازیم بهتر هست شما هم مراعات حال همکاران یعنی ما رو هم بکنید ! واقعا اگر با انصاف صحبت کنیم این مودم ساده تر و بی ارزش تر از مودم lh96 هست که شما 4 سال پیش انلاک کردی و تا به الانم در این مورد به یک نفر راهنمایی و کمکی نکردی و هر چی بحث بوده بی جواب گذاشتی و رفتی ؟

Hamid1920
07-31-2023, 09:22 PM
بحث اینه آقای عجمی شما اگه میخوای به علم کاربرهای داخل فروم اضافه کنی بیا آنلاک یا آموزش مودم هایی که خودت بلدی و اختصاصی هست رو بزار ! شما نباید از مودم هایی که دیگران از اونها کسب درآمد میکنن بحث راه بیندازی . همونطوری که خوب نیست ما تو کار شما دخالت کنیم و بحث در مورد مودم هایی که خودتون فقط اونها رو انجام میدید راه بیندازیم بهتر هست شما هم مراعات حال همکاران یعنی ما رو هم بکنید ! واقعا اگر با انصاف صحبت کنیم این مودم ساده تر و بی ارزش تر از مودم lh96 هست که شما 4 سال پیش انلاک کردی و تا به الانم در این مورد به یک نفر راهنمایی و کمکی نکردی و هر چی بحث بوده بی جواب گذاشتی و رفتی ؟

اها افرین اقای ریگی این شد حرف درست خیلی داشتید بیراهه میرفتید
ببین مورد اول که شما نمیتونید برای کسی تعین تکلیف کنید و با حجمه حملات گروهی وادار به کاری بکنید اتفاقا من رو مصمم تر کردید که راهم درست هست
مورد دوم طرف حساب من کاربرانی هستن که سوال میکنن و دوست دارن مشارکت کنن و یاد بگیرن اینکه شما درامدتون رو گره بزنید به ناآگاهی کسایی که علاقه مندن بنظرم اشتباهه روزی دست خداست و کسی نمیتونه روزی کسی دیگه رو ببره
یه زمانی من و شما هم اگاهی کامل روی این مودم ها رو نداشتیم اگر کسی نبود کمک کنه یا رفرنسی نبود میخواستید چیکار کنید
نمیدونم اقای بلوچی رو یادتون هست یا نه علاقه من به مودم رو ایشون با امورش هاش ایجاد کرد هنوز هم ازش یاد میکنم ولی نمیدونم این حس خودخواهی چطور سمت بعضی ها میاد اگر میتونید مودمی رو انلاک کنید نوش جونتون ولی جلوی اموزش بقیه رو گرفتن داستان دیگه ایه
بازم مرحبا یه شما که سریعتر اصل مطلب رو گفتید و بیشتر کشش ندادید بنظرم شهامت شما بیشتر از اقا صابر قادری بود

saber73
07-31-2023, 09:33 PM
دوستان حالا اگه اقا صابر ناراحت نمیشن و اجازه میدن اگر مشارکت تو این مودم خوب باشه و کار جلو بره من بخشهایی که مهندسی معکوس کردم و خیلی بدرد بخور هست تو گیتهاب منتشر میکنم :D

شما که زحمت میکشی حتما ماله مودم e2 و 6300 هم منتشر کن . یا به نفعتون نیست منتشر کنید یا فروشتون پایین میاد ؟

hamidbaba
07-31-2023, 09:37 PM
ببین مورد اول که شما نمیتونید برای کسی تعین تکلیف کنید و با حجمه حملات گروهی وادار به کاری بکنید اتفاقا من رو مصمم تر کردید که راهم درست هست
مورد دوم طرف حساب من کاربرانی هستن که سوال میکنن و دوست دارن مشارکت کنن و یاد بگیرن اینکه شما درامدتون رو گره بزنید به ناآگاهی کسایی که علاقه مندن بنظرم اشتباهه روزی دست خداست و کسی نمیتونه روزی کسی دیگه رو ببره
یه زمانی من و شما هم اگاهی کامل روی این مودم ها رو نداشتیم اگر کسی نبود کمک کنه یا رفرنسی نبود میخواستید چیکار کنید
نمیدونم اقای بلوچی رو یادتون هست یا نه علاقه من به مودم رو ایشون با امورش هاش ایجاد کرد هنوز هم ازش یاد میکنم ولی نمیدونم این حس خودخواهی چطور سمت بعضی ها میاد اگر میتونید مودمی رو انلاک کنید نوش جونتون ولی جلوی اموزش بقیه رو گرفتن داستان دیگه ایه
بازم مرحبا یه شما که سریعتر اصل مطلب رو گفتید و بیشتر کشش ندادید بنظرم شهامت شما بیشتر از اقا صابر قادری بود

من هم موافق هستم اگر شما برای آنلاک مودم 6200 ورژن جدید 1.1.16 با این که خودم هم آنلاک میکنم مهندسی معکوس اون رو توی همین فروم بزارید تمام بسمه الله شروع کنید بزارید !!!!!!!!

hamidbaba
07-31-2023, 09:40 PM
من مودم D100 رو با وجود اینکه خودم هم آنلاک کردم بصورت رایگان گذاشتم در آینده احتمال داره رفع ولکام مودم lh96 را هم بصورت رایگان بزارم برای همه کاربران و مجانی

saber73
07-31-2023, 09:42 PM
من هم موافق هستم اگر شما برای آنلاک مودم 6200 ورژن جدید 1.1.16 با این که خودم هم آنلاک میکنم مهندسی معکوس اون رو توی همین فروم بزارید تمام بسمه الله شروع کنید بزارید !!!!!!!!

بله بیاین ورژن 1.1.16 بزارید منم موافق هستم

saber73
07-31-2023, 10:07 PM

جالبه فروم پی سی ورد چند سال پیش هزاران کاربر از شما درخواست کردن اموزشی یا راهنمایی بزارید اما فقط ادرس و اگهی و تبلیغ و هزینه بود برا ارسال مودم . نمیدونم الان چرا حس همکاری و تحقیق شما گل کرده ؟ راستی جواب ندادید به اقای ریگی ایشون هم کاربر هستن مثل همه و گفتن باگ مودم e2 رو هم بزارید و بحث رو راه بیندازید ؟ چی شد ؟ نمیشه ؟ چون فروخته شده ؟ اقای بلوچی هم موقع ترک فروم میدونید چی گفتن : گفتن یک سری اومدن اینجا دکان تعمیر و انلاک زدن و اینشکلی من کار نمیکنم و رفتن برا همیشه . الانم برید همون فروم میبیند کی دکان زده بود 4 سال پیش اونجا .

saber73
07-31-2023, 10:11 PM

براتون pv فرستادم و رعایت شخصیت و نهایت احترام رو هم کردم داخل تاپیک طوری دیگه جلو بره حتما با مهندس سهیل کمیلی و شرکت صنعت میانه هم صحبتی خواهم کرد .

Hamid1920
07-31-2023, 10:28 PM
دوستان افای صابر قادری و اقای ریگی این چه مدرکی هست؟ برداشتید چت یکنفر رو فرستادید که میخواد از من فایل بخره خودتون اذیت نشدید مدارکتون رو دیدید؟
اتفاقا جرات نکردید عمومی یزارید دیگران هم ببینن کافیه
بعد دکترجان اومدید منو تهدید میکنید به دیگران کمک نکنم ؟ میخواید برید به کمیل بگید واقعا خودتون ازین بچه بازیاتون خسته نمیشید دقیقا عین بچه ها که کاری نمیتونن بکنن میگن میریم بابامو میازیم این همه زور برای اینکه کسی دانشش اضافه نشه این صخبتارو باید عکس گرفت یادگاری نگه داشت
برید اقا بزرگترتون رو بیارید :D

saber73
07-31-2023, 11:00 PM
دوستان افای صابر قادری و اقای ریگی این چه مدرکی هست؟ برداشتید چت یکنفر رو فرستادید که میخواد از من فایل بخره خودتون اذیت نشدید مدارکتون رو دیدید؟
بعد دکترجان اومدید منو تهدید میکنید به دیگران کمک نکنم ؟ میخواید برید به کمیل بگید واقعا خودتون ازین بچه بازیاتون خسته نمیشید دقیقا عین بچه ها که کاری نمیتونن بکنن میگن میریم بابامو میازیم این همه زور برای اینکه کسی دانشش اضافه نشه این صخبتارو باید عکس گرفت یادگاری نگه داشت

شما خودت زحمت بکش همون عکس رو عمومی بزار اینجا با الباقیش هم کار نداشته باش چون ماه از پشت ابر میاد بیرون و چهره واقعی شما نمایان میشه در ضمن وجودش رو داری و به کسی چیز نفروختی انلاک مودم e2 و 6300 رو منتشر کن اما وجودش رو نداری چون فروختی و پول خوبی هم گرفتی .

saber73
07-31-2023, 11:01 PM

بزرگمون هم شما بودید ولی حیف بد خودتون رو خراب کردید

Hamid1920
07-31-2023, 11:04 PM
بزرگمون هم شما بودید ولی حیف بد خودتون رو خراب کردید

اقا بخدا این حرفا زشته من کوچیک همم بزارید دوستان قضاوت کنن کی خودشو خراب کرده همین الان چند نفر اومدن تو چتم نظرشون اینی که شما فرمودی نبود ولی بازم من به اجترام گذشته از شما قیول میکنم که دیگه بیشتر از این بحث به بیراهه نره

ALiAS2
08-04-2023, 01:21 AM
سلام دوستان وقتتون بخیر من واقعاً شرمنده شدم این پیام هارو دیدم آقا صابرجان شما بزرگی حمیدآقا هم بزرگوارترن من نمیدونم چرا بخاطر یه آموزش آنلاک مودم زپرتی اینقد حرص میخورین والا بخدا من خیلی مشتاق شدم بتونم یه حرکتی بزنم روی این مودم ولی ندارمش وگرنه خدا سر شاهده یه خاکی به سرم میریختم که به یه نتیجه و جایی برسیم که نیاز نباشه این همه بحث و جدل و دعوا و بی احترامی بشه من واقعاً از طرف دو جانب شرمندم و از همتون عذرمیخام ... لطفاً همونطور که پیام های بنده رو حذف کردین توی فروم مودم دیگه ای اینجا هم همینکارو کنین باورکنین دوتا عقل بهتر از یه عقل کار میکنه من اگر کسی لطف کنه بگه چیکارش کنم میرم این مودم رو میخرم میان مثل اون مودم G1 که میدونم مثل اون نیست و این خیلی سختتره ولی هرطور شده هرکاری میکنم تا به اون نتیجه ای که بشه ازش استفاده کرد برسم و به اشتراک بزارم بلکه همفکری کنیم البته میدونم بقیه استادین و من هیچ جسارتی نمیکنم ولی خب بلخره ایده دادن و گرفتن خیلی کمک میکنه در این زمینه بجای این همه بحث و جدل و یه جوری طلبکار شدن ... من هیچوقت به خودم اجازه نمیدادم و نمیدم که بخوام بخاطر یه آموزش از کسی طلبکار بشم بخدا اگر خودم میتونستم و وسایلش رو داشتم اونقد سرچ میکردم آزمون خطا میگرفتم بلکه بشه به نتیجه ای برسم ... بازم من شرمندم که دخالت کردم در چت هاتون ♥:(

Hamid1920
08-05-2023, 09:37 AM
سلام دوستان وقتتون بخیر من واقعاً شرمنده شدم این پیام هارو دیدم آقا صابرجان شما بزرگی حمیدآقا هم بزرگوارترن من نمیدونم چرا بخاطر یه آموزش آنلاک مودم زپرتی اینقد حرص میخورین والا بخدا من خیلی مشتاق شدم بتونم یه حرکتی بزنم روی این مودم ولی ندارمش وگرنه خدا سر شاهده یه خاکی به سرم میریختم که به یه نتیجه و جایی برسیم که نیاز نباشه این همه بحث و جدل و دعوا و بی احترامی بشه من واقعاً از طرف دو جانب شرمندم و از همتون عذرمیخام ... لطفاً همونطور که پیام های بنده رو حذف کردین توی فروم مودم دیگه ای اینجا هم همینکارو کنین باورکنین دوتا عقل بهتر از یه عقل کار میکنه من اگر کسی لطف کنه بگه چیکارش کنم میرم این مودم رو میخرم میان مثل اون مودم G1 که میدونم مثل اون نیست و این خیلی سختتره ولی هرطور شده هرکاری میکنم تا به اون نتیجه ای که بشه ازش استفاده کرد برسم و به اشتراک بزارم بلکه همفکری کنیم البته میدونم بقیه استادین و من هیچ جسارتی نمیکنم ولی خب بلخره ایده دادن و گرفتن خیلی کمک میکنه در این زمینه بجای این همه بحث و جدل و یه جوری طلبکار شدن ... من هیچوقت به خودم اجازه نمیدادم و نمیدم که بخوام بخاطر یه آموزش از کسی طلبکار بشم بخدا اگر خودم میتونستم و وسایلش رو داشتم اونقد سرچ میکردم آزمون خطا میگرفتم بلکه بشه به نتیجه ای برسم ... بازم من شرمندم که دخالت کردم در چت هاتون ♥:(

بالاخره همیشه ازین نوع مشکلات و مقاومت کردن ها تو عمومی کردن اطلاعات بوده مشکلی نیست و خللی تو کار من ایجاد نمیکنه حالا اگر تقصیری از من بوده من از جمع عذر میخوام بهر حال شما و دوستان اگر مشارکت کنید تو این مودم من هم یه بخشی رو بعهده میگیرم و راهنمایی میکنم

MH.Mousavi
08-07-2023, 12:59 AM
سلام دوستان
یه مدت غیبت داشتم جقدر اتفاقات افتاده واقعا رو بعضیا ادم چه فکرایی میکرد چی شد
متاسفانه تاپیک رو این دوستان سعی کردن به حاشیه ببرن بخاطر همین من یه تاپیک جدید ایجاد کردم که از اونجا خیلی تر و تمیز بدون حاشیه دوستان اطلاعاتشون رو باهم در میون بزارن
با ادمین هم صحبت کردم این تاپیک رو ببنده چون اصلا تاپیک جالبی برای ادامه دادن نیست قرار شد نظارت بیشتری روی انجمن بشه که دیگه اینطور اتفاقا کمتر بیفته